Beszczyński Kamil, Beszczyński Daniel, Savczuk, Ławryszyn, Reba, Pacek, Iwanowski, Szewc, Dudek, Drozd, Gromba Socha, Dryk, Pietroń,Procyk, Gawrysiak, Matyjaszek, Chmielnicki, Krakiewicz, Nowak, K,epka Giza

Beszczyński Kamil (ż), Ręba (ż)

13.56. Witamy ze stadionu MOSIR-u w Kraśniku. Na boisku rozgrzewają się gracze obu ekip a na trybunach około 50 widzów
 Nad Kraśnikiem piękne słońce około 10 stopni ciepła.
 Obie drużyny powoli udają się na plac gry. Wiślacy na czerwono a Stal na zółto
 Za chwilę podamy składy. Przed meczem spikier gorąco powitał wychowanka Stali Damiana Pietronia a także Wojtka Kępke i Konrada Nowaka
 Mecz rozpoczną gracze z Kraśnika.
1'  rozpoczyna Stal
3' Krakwiecz do Gizy i Łukasz na spalonym
3' Od samego początku wiślacy w ataku na bramkę Beszczyńskiego
5' Rzut wolny z około 30 metrów od bramki Sochy
9' Faulowany szarżujący Nowak i mamy rzut wolny z około 16 metrów
10' W pole karne Matyjaszek, ale pewnie Sawczuk wybija na rzut rożny
11' Do Kraśnika dotarł Marian a na boisku próby Wisły, ale Nowak fauluje jednego z graczy Stali
11' Grożna kontra Stali i Pietroń w ostatniej chwili wybija na róg
12' Uff. Groźne uderzenie glową Daniela Beszczyńskiego piłka minimalnie mija bramkę Sochy. Było groźnie
13' Kolejna szansa Wisly zza pola karnego uderza Chmielnicki ale Beszczyński broni a do dobitki nie pozwalają obrońcy Stali
14' W klatce pusto, a stalowcy zle wyrzucają aut i piłka dla Wisły
15' Dośrodkowanie w pole karne Stali Nowak głową ale przy okazji oparł się o obrońce gospodarzy i mamy rzut wolny
16' Dośrodkowanie z prawej strony na róg wybija Procyk
17' Gromba w szarży na bramkę Wisły ale pewnie obrona i wiślacy wychodzą z akcja.
18' Ze spalonego wraca Kępka i sędzia Kucharski przerywa grę. Na stadionie cisza i spokój żadnej zoerganizowanej grupy kibiców
20' Wynik bez zmian, ale groźniejsze akcje przeprowadzają gospodarze.
21' Po wrzucie z autu piłki w polu karnym nie opanował Drozd i Socha od bramki
22' Nowak po zgraniu Gizy w nogi obrońców i po strachu.
23' Uderzenie Dudka, ale w Pietronia. Chwilę póżniej faul Matyjaszka
24' Krakwiewicz sam na sam z Beszczyńskim i bramkarz Stali ratuje swój zespół
25' Ręką zagrał jeden z graczy Stali i Matyjaszek uderza na bramkę Stali. Pewnie bramkarz
26'  Beszczyński za faul na Kępce. Mamy rzut wolny z około 20 metrów od bramki Stali
 Giza ale w mur..
27'  Ręba za faul na Nowaku.
35'  Kępka. Dośrodkowanie z prawej strony Nowaka i Heniek z główki pakuje pilkę do siatki.
36' Na boisku leży jeden z graczy Stali. Nowak wybija piłkę poza boisko
39' Heniek ale sytuacja. Z 5 metrów Kępka w bramkarza.
40' Giza strzela z 10 metrów i Beszczyński na róg.
43' Jeden z graczy Stali zagrywa piłkę ręka i mamy rzut wolny na swojej polowie.
44' Groźne podanie Gromby, ale czujnie Socha łapie pilkę.
45'  Koniec I połowy meczu
 Wiślacy po I połowie zasłużenie prowadzą ze Stalą 1:0. Nasi gracze atakują zdecydowanie groźniej i powinni podwyższyć wynik.
 Trwa przerwa. Na trybunach nadal pusto, są pojedyncze twarze z Puław. Widzimy miedzy innymi prezesa Andrzeja Śliwę czy Jerzego Krawczyka
 W Łęcznej niespodzianka. Rezerwy Górnika przegrały ze Spartakusem 1:0. W Świdniku Avia przegrywa 1:0 ze Stalą Sanok
 Obie ekipy już na placu gry. Za chwilę początek drugiej połowy
  Schodzi Dudek wchodzi Litun
46'  Rozpoczyna Wisla
47' Centra Matyjaszka głową Giza ale za lekko i piłkę łapie Beszczyński
48' Na spalonym po dograniu Chmielnickiego Giza.
49' Uff grożnie pod bramką Wisły. Sawczuk głową z 5 metrów nie trafia w bramkę. Aż zadrżało moje serce
50' Faulowany jeden z graczy Stali i mamy rzut wolny dla Stali
51' Ostro w Dryka jeden z graczy Stali. Rafał ostro krzyknął ale już z nim OK
52' Nowak po dograniu Gizy i Beszzyński na róg.
53' W pole karne jeden z graczy Stali ale pewnie Socha.
55' Wiślacy dają pograć gospodarzom.
56' Wspaniała parada Sochy po uderzeniu Szewca. Oj groźnie było.
57' Złe wybiecie Sochy i aut dla Stali
59' Rzut wolny dla Stali z prawej strony centra i pewnie Socha
60' Do końca 30 minut emocji. Faul Nowaka i od bramki Beszczyński
61' Kępka uderza z 15 metrów ale uderzenie za lekkie i wpada w ręce bramkarza Stali
62' Do wejścia gotowy Rafał Rzędzicki. A na boisku okazja Kepki ale bramkarz pewnie broni
63'  Rzędzik za Matyjaszka
65' Grożnie pod bramką Wisły, ale piłka wychodzi na rzut rożny.
66' Kolejna akcja Wisły, ale na aut obrońcy Stali
68' Kolejne grożne uderzenie Stali ale kolejny raz Socha pewnie w bramce. Wiślacy mocno cofnięci
69' Na boisku leży Pietroń, Nowak wybija piłkę na aut.
70' Pomocy udziela mu kierownik Rybicki i Damian opuszcza narazie plac gry.
72'  Gromba za gadanie
74' Ręka chyba jeden z graczy Wisły, ale sędzia pozwala grać. Tumult na trybunach
75' Tym razem poszkodowany leży Gawrysiak.
76' Giza oddaje piłkę kraśniczaom a Mateusz po urazie melduje się na placu gry
79' Na róg Pietroń po szarży Lituna
80'  Konrad Nowak. Indywiudalna akcja Nowaka i mamy drugiego gola
82' Rzut rożny dla Stali. Wiślacy już bardziej spokojni jeszcze 8 minut.
83' Niektórzy kibice już wychodzą ze stadionu. A wiślacy w ataku na bramkę Stali
84' Do wejścia gotowy Michał Chwiszczuk
85'  Drozd schdzi a Dydo sie pojawia. W Wiśle schodzi Krakiewicz a na jego miejscu Chwiszczuk
86' Stalowcy ambtinie chcą strzelić bramkę, ale ich ataki kończą się na puławskiej obronie, która gra dziś naprawdę dobrze
87' Odchylony Łukasz Giza strzela wysoko nad bramką. Do
88'  Wchodzi Mokiejewski a schodzi Chmielnicki.
89' Faulowany jeden z graczy Wisły i od bramki Socha. A na trybunach niecenzuralne okrzyki pod adresem sędziego.
90 ' Do zmiany gotowy Leszczyński
91'  Leszczyński za Kępke
92' Jeszcze chwila i zdobędziemy twierdze Kraśnik. Jeszcze chwila panowie
93'  Koniec meczuu. Wisła wygrywa w Kraśniku 2:0 Po 10 latach zdobywamy obiekt w Kraśniku. Brawo panowie