1:2

Klichowicz 34 - Czarnowski 3,36
Arbiter: Damian Gawęcki ( Kielce)

Posiadała- Cheba, Azikiewicz, Wiech, Majewski, Skałecki, Klichowicz, Kona, Puton,Banach, Retlewski Misztal- Yukhymovych, Pomorski, Proczek. Moskwik, Cegiełka, Grudziński, Czarnowski, Bogusławski, Nowak, Firlej

Już w sobotę ekipa puławskiej Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Puławach ze Zniczem Pruszków. Początek naszej relacji od 14:45
 14:27 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Lepiej późno niż wcale tak można powiedzieć. Piotrek w końcu dotarł na stadion. 30 minut do meczu. Mamy już składy. Są zaskoczenia
 Do składu Wisły wraca Albert Posiadała oraz Dawid Retlewski. Na ławce usiadł za to Adrian Paluchowski. Poza kadrą meczową Piotr Zieliński
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Filip Rutz, Agwan Papikyan, Marcin Ryszka, Ednilson Furtado, Damian Kołtański, Mateusz Kaczmarek, Oskar Przywara, Adrian Paluchowski, Dawid Błasik
 Na ławce Znicza zasiedli dziś Jakub Grzegorzewski, Krzysztof Winglarek, Mateusz Możdżeń, Patryk Skórecki, Szymon Janasz, Kamil Niewiadomski, Jakub Wójcicki, Krystian Tabara
 Pogoda w Puławach sprzyja grze w piłkę. 13 stopnie na niebie lekkie chmury, ale nie pada.
 Są już na swoim sektorze kibice Wisły. Na płocie flaga Duma Powiśla
 Za mną usiedli rodzice trenera Pawła Rompy, którzy przyjechali specjalnie z Gdańska na mecz Wisły. Witamy
 Delegatem meczowym jest Marcin Stasieczek z Kielc obserwatorem Andrzej Kołodziejski z Warszawy
 Z powodu urazów w Wiśle zabrakło Bojana Gvozdenovicia oraz Piotra Zielińskiego
 Obie ekipy już w szatniach, gdzie słuchają uwag swoich szkoleniowców
 Czekamy, ale zaraz obie ekipy pojawią się na placu gry i rozpocznie się to ważne spotkanie.
 Arbiter techniczną jest Anna Adamska także z Warszawy.
 Wychodzą!!!!
 Wisła w pasiakach, Znicz żółte koszulki czerwone spodenki
 Przed meczem wyróżnienie dla Adriana Paluchowskiego, który we wrześniu wygrał Plebiscyt Piłkarskich Orłów organizowany przez jeden z lokalnych dzienników. BRAWO PALUCH
 Głośne Wisełko tylko zwycięstwo z trybun!!!!
1'  Zaczyna Znicz
 Klichowicz nabija rywala i Wisła wznowi grę od rzutu rożnego
2' Głową uderza Majewski, ale piłka bramkę Misztala
 Fanatycy pytają się kto dziś wygra!!!! WISŁA WISŁA głośno odpowiada prosta
3'  Czarnowski
 Niestety złe rozpoczęcie spotkania przez wiślaków. Wpadł w pole karne Czarnowski pierwsze uderzenie zostało zablokowane ale niestety poprawka trafia do siatki. Walczyć WISŁA walczyć!!!
7' Cegiełka w środku pola zatrzymuje Retlewskiego. Od rzutu wolnego Wisła
8' Początek należy do gości. Wiślacy notują dużo strat i niedokładności
10' Banach wywalcza rzut rożny. Może teraz???
 Pomysłowe rozegranie cornera do wbiegającego Klichwicza, ale ten uderza obok bramki Misztala
12' Uraz Dominika Banacha. Przerwa w grze. Oby to nic groźnego
14' Wrócił Banach, który podał do Cheby ale ten faulowany przez Moskwika. Od rzutu wolnego Wisła.
15' Zablokowana centra Putona i rzut rożny dla Wisły
 Centra Putona uderza głową Skałecki ale piłka ociera się o rywala i kolejny corner dla Dumy Powiśla
 Kolejna centra, ale tym razem dobrze obrońcy Znicza.
18'  Skałecki za ostre starcie z Nowakiem
20' Błąd Azikiewicza sam na sam wychodzi Firlej, którego zatrzymał Wiech. Za dużo błędów
20' Uderzenie Klichowicza ale piłka bramkę Misztala
22' Dużo zapisek robi obserwator z Kielc. Niezbyt dobra postawa sędziego także z Kielc
24' Skałecki do Retlewskiego, ale ten nie opanował piłki i futbolówkę łapie Misztal
25' Kolejna centra Klichowicza trafia w obrońcę Znicza i kolejny corner dla Wisły
 Niestety złe wykonanie rzutu rożnego, bo futbolówka trafia wprost do Misztala
30' Słabe 30 minut w Puławach. Znicz zadowolony z prowadzenia a wiślacy nie potrafią oddać celnego strzału w bramkę Misztala
33' Bardzo słabe spotkanie. Masa błędów z obu stron na wyróżnienie zasługują kibice, którzy głośno wspierają Wisłę
34' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL MATEUSZ KLICHOWICZ!!!!!!!! BRAWO KLISZI!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 W końcu mamy chwilę radości w Puławach. Kapitalne podanie ze środka pola do Dominika Banacha, który dośrodkował z końcowej linii boiska piłka mija Misztala a do siatki pakuje ją wolem Klichowicz!!! BRAWO WISŁA
36'  Czarnowski
 Krótko trwała radość wiślaków z wyrównania. Szalony rajd Czarnowskiego , który minął 3 wiślaków i strzałem z bliska pokonał Posiadałę. Walczyć WISŁA WALCZYĆ WISŁA
41' Zła centra Azikiewicza. Od bramki Misztal
43' W pole karne piłkę wrzuca Azikiewicz głową uderza Wiech, ale pewnie broni Misztal
45' Leży jeden z graczy gości. Tak to będzie teraz wyglądać.
45' +2
45+1' Bardzo słabe 45 minut Wisły ale wierzymy, że będzie lepiej
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 No cóż za nami pierwsza połowa spotkania. Niestety była ona nieudana dla Wisły. Goście nie grają nic wielkiego, ale wykorzystali dwa błędy puławskiej obrony i prowadzą.
 Oby drugie 45 minut było lepsze dla Dumy Powiśla. Do Puław wracamy za kilka minut
 Mamy już na placu gry obie ekipy
 Nie ma żadnych zmian w obu zespołach
 Drugą połowę rozgrywamy bez jupiterów
48' Dużo walki, ale zero zagrożenia dla bramki Znicza
 Klichowicz mocno potraktowany przez Nowaka. Bez kartki
51' Banach nabija Grudzińskiego i kolejny dziś rzut rożny dla Wisły
 Zamieszanie pod bramką Misztala, ale ostatecznie radzą sobie goście
54' Azikiewicz ale tylko aut dla Wisły
57' Ostre wejście Pomorskiego ale tylko rzut rożny dla Wisły
 Pewnie łapie piłę po centrze Putona Msztal
 Retlewski pokonuje Misztala, ale chorągiewka sędziego w górze. Spalony
58' Skałecki fauluje Czarnowskiego i mamy rzut wolny dla Znicza. Około 25 metrów od bramki Posiadały.
 Obok bramki uderza Czarnowski
62' Centruje Moskwik Majewski głową wybija piłkę na rzut rożny
 Cały czas piłka dla Znicza. Okropnie zamieszanie pod bramką Wisły
64' Puton dogrywa piłkę z lewej strony ale pada ona łupem Misztala
 Do gry przygotowany Agwan Papikyan
65'  Papikyan za Azikiewicza
66' Mocna centra w pole karne Skałeckiego, ale lepszy od Retlewskiego Misztal, który pewnie łapie piłkę.
69' Uprzedzony przez rywala Klichowicz. Od autu wiślacy
71' Cheba do Banacha, ale za mocno i od bramki grę wznowi Misztal
74'  Wójcicki za Czarnowskiego
74' Faulowany Papikyan ale sędzia Gawęcki pokazuje piłka dla Znicza
76'  Ryszka za Konę
78' Retlewski wycofuje do Putona ale piłka po uderzeniu kapitana Wisły mija bramkę Misztala
80' Do gry wejdzie Ednilson Furtado
82'  Cegiełka za brutalny faul na Chebie
82'  Ednilson za Skałeckiego
  Mariusz Pawlak za protesty na ławce
84' Kocioł w polu karnym Znicza, ale zablokowany Retlewski!!!
85' Pomorski z fatalnie nad bramką z 3 metrów!!!
86' Ednilson dogrywa, ale szybszy Misztal, który łapię tę piłkę!!!
86'  Tabara za Firleja
88' Klichowicz centruje, ale kolejny raz pewnie łapie piłkę Misztal
89'  Wiech za faul taktyczny
90'  Klichowicza za protesty
90' +3
90+1' Cegiełka kradnie czas
 Papikyan nad bramką!!!
90+2'  Janasz za Proczka
Niewiadomski za Moskwika
90+3' Ależ kradną czas goście!!!!!
90+3' Tracą piłkę wiślacy
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety klątwa Znicza trwa nadal. Dziś wiślacy po słabym spotkaniu przegrali ze Zniczem. To oznacza koniec dobrej passy Wisły w lidze
 Smutni wiślacy idą do kibiców podziękować za walkę. Smutne humory ale cóż taka jest piłka. Obie ekipy nie zasłużyły na wygraną, ale to Znicz okazał się skuteczniejszy.