Arbiter: Marcin Muszyński ( Łódź)

Penkowec, Budzyński, Pielach, Edwards, Gorskie, Litwniuk, Wiącek, Jabkowski, Filipov, Paluch, Nowak Salik, Żebrowski, Bogusz, Karankiewicz, Wenger, Atanackovic, Tuttas, Mackiewicz, Laurym, Michałowski, Porębski

Kartki:
Bogusz

Już w sobotę 29 marca puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem ekipy Dumy Powiśla będą Wigry Suwałki. Początek naszej relacji od 15:45.
 Od samego rana w Puławach bardzo ładna wiosenna pogoda. Około 15 stopni, niebo bezchmurne.
 Wszystkim kibicom przypominamy, że od 10 do 13 w siedzibie klubu przy ulicy Hauke-Bosaka w Puławach można zakupić bilety. Bez kolejki, bez nerwów i bez stresu. Od 13 otwarte zostaną kasy biletowe. Zapraszamy do wcześniejszego zakupu
 15:32. Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Piękna pogoda około 14 stopni słoneczko nic tylko grać
 I mamy dla Was miłą niespodziankę. W puławskiej bramce dziś Nazar Penkowec.
 Na wiślackiej ławce Jakub Zolech, Wojciech Jakubiec, Szymon Martuś, Szymon Wiejak, Paweł Komar, Dawid Pożak i Konrad Szczotka
 Na ławce Wigier Andrzej Olszewski, Jakub Kamiński, Povilas Liuksys, Valentin Jeromienko, Sebastian Radzio, Piotr Karłowicz i Robert Wesołowski
 Podjechał autokar z kibicami Wigier. Około 50 fanów z Suwałk z eskortą w Puławach
 Trwa rozgrzewka
 W Lublinie Motor przegrywa z Siarką 2:0. Tam grają od 15:00. W pozostałych spotkaniach od 15:00 bezbramkowe remisy
 W Warszawie gdzie Legia od 15:30 gra z Lechem także 0:0. Będziemy także tam się przenosili.
 Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz SKS gra z pod stadionu. Długo trwa wejście kibiców z Suwałk na swój sektor
 Obie ekipy już w szatniach. Za chwilę początek spotkania.
 Wychodzą obie ekipy prowadzone przez sędziów.
 Wiślacy tradycyjnie na biało-niebiesko Wigry na czerwono
 Około 300-400 kibiców na trybunach
 Niestety dziś bez zagara na stadionie jakaś awaria
2' Lewą strony goście Wiącek na róg
4' Mecz póki co toczony z lekką przewagą Wigier. Wiślacy bardzo niedokładnie nerwowo. Liczymy na zmiany w tej kwestii
 W Warszawie 0:0, w Puławach doping kibiców z Suwałk.
6' Rzut wolny dla Wisły
7' Po co wy gracie jak wy kibiców nie macie śpiewają kibice gości. Smutne....
 Centruje Litwniuk z wolnego Salik piąstkuje.
8' W Warszawie po bramce Radovicia Legia prowadzi 1:0. Może w Puławach czas na bramkę dla Wisły??
9'  Edwards
12' Z dystansu próbuje Żebrowski nad bramką Penkowca
12' Edwards blokuje Mackiewicza.
15' Faulowany Nowak i co?? Sędzia każe grać dalej.... Dziwne
16'  GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL KONRAD NOWAK 1:0
 Cudowne prostopadłe podanie Filipova w uliczkę do Nowaka, ten uderza piłka po nogach Salika wpada do siatki!!!!!.
18'  Za brzydki faul na Budzyńskim
21' Nowak w polu karnym zatrzymany przez Porębskiego
22' Błąd puławskiej obrony ale Penkowec czujnie uprzedza Bogusza i łapie piłkę.
23' Tym razem Nowak na spalonym
26' Ależ szczęście wiślaków. Prawą stroną Michałowski wykłada piłkę Tuttasowi a piłkę z bramki w ostatniej chwili wybija Gorskie
27' Wrzutka w pole karne do Nowaka piłka ląduje w rękach Salika
30' Z dystansu uderza Budzyński. Nad bramką Wigier
 W Lublinie Motor przegrywa już 1:3 z Siarką
32' Z dystansu na bramkę Penkowca uderza Mackiewicz. Pewnie bramkarz Wisły
34' Jabkowski ambitnie gonił Mackiewicza i nabił gracza Wigier i od bramki Penkowec
37' Dziwne decyzje sędziego. Faulowany Nowak i gramy dalej. Gubi się pan sędzia z Łodzi
38' Uderzał głową Tuttas. Wysoko nad bramką Penkowca
39' Z dystansu Mackiewicz. W boczną siatkę
41' Rzut rożny dla Wigier po wybiciu wrzutki Żebrowskiego przez Gorskiego
42' Próba wymuszenia rzutu karnego przez Tuttasa. Dyskutuje gracz z Suwałk
 Na szczęście tym razem sędzia Muszyński nie pomylił się i nakazał grać dalej
43' Ostatnie minuty to przewaga Wigier. Ale to Wisła prowadzi 1:0
44' Nieporozumienie Palucha z Nowakiem w kontrze. Od bramki Wigry
45'  +1
45+1'  Koniec I połowy
 Pierwsza połowa bardzo ciekawa. Po zabójczej kontrze Wisła prowadzi 1:0
 Zapraszamy na chwilę przerwy
 W Lublinie Motor przegrał z Siarką 1:3
 Świt przegrał ze Stalą Rzeszów 1:0, Radomiak zremisował 0:0 z Concordią to w meczach od 15
 Są już gracze Wigier.
 Czekamy na wiślaków, którzy pojawiają się witani brawami.
46'  Zaczynają Wigry
46'  Szczotka za Jabkowskiego
47' Uderzał Litwniuk ale zbyt lekko pewnie broni Salik
48' Za mocne podanie do Michałowskiego od bramki Penkowec
 Mały meldunek z Warszawy. Legia prowadzi z Lechem 1:0
50' Filipov faulowany w kontrze. Wiślacy od wolnego
52' Edi do Nowaka ten z dystansu nad bramką Karola Salika
53' Pielach przerywa kontrę Wigier
54' Litwniuk kolejny razu uderza ale pewnie w bramce Wigier Salik
55'  Wiącek
 I w kolejnym meczu Rafała Wiącka nie zobaczymy. To 8 żółta kartka w sezonie tego gracza
56' Uderzał głową Michałowski. Nad bramką Wisły
57' Karankiewicz mocno ale w słupek.
57'  Porębski za brzydki faul na Nowaku
61' Uderzał Filipov Salik na róg.
62' Wiślacy wywalczyli kolejny rzut rożny
63' Faulowany Nowak przez Lauryna. Od wolnego wiślacy
64'  Povilas Lukas za Michałowskiego
65' Najpierw zakotłowało się pod bramką Wigier Salik uratował swój zespół od straty bramki po centrze z wolnego, chwilę później kontra Wigier i gracze z Suwałk obok brami
66' Penkowec ratuje Wisłę. Broni uderzenie Bogusza w sytuacji sam na sam
67' Kolejna szansa wiślaków strzał z dystansu i Salik na róg
68'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL IVAN LITWNIUK!!!!!
 Ożywili się kibice Wisły po okrzykach kibiców z Suwałk że grają u siebie. Cały stadion krzyczy Wisła!!!!!!!
 A jak padła bramka??? To wrzutka z rzutu rożnego Litwniuka i bramka bezpośrednio z rzutu rożnego
70'  Wesołowski za Mackiewicza
73' Wrzutka z wolnego graczy Wigier. Pewnie Penkowec
74'  Luksys
75'  Atanackovic schodzi za niego Jeromienko
 Wrzutka w pole karne Wisły doświadczony Litwnin uprzedza w polu karnym Gorskiego i pakuje piłkę do siatki
76'  Karłowicza za Żebrowskiego. Wigry grają o wszystko. To kolejny napastnik
77'  Karłowicz
78'  Pożak za Litwniuka
79' Budzyński fauluje Karłowicza. Nerwy
 Zakotłowało się pod bramką Wisły ale jest gwizdek sędziego. Od bramki wiślacy
80'  Jeremienko za brydki faul na Pożaku
82'  Martuś za Nowaka
 Jak mecz Wisły to emocje i nerwy!!!. Dziś tak samo
84' Kolejny brzydki faul na wiślaku. Nie przebierają w środkach gracze z Suwałk
85' Edi nabija gracza Wigier. Od autu wiślacy. Jak najdłużej spokojnie!!!
86' Pielach nerwowo i róg dla Wigier
 WISŁA WISŁA WISŁA niesie się po stadionie. To jest piękne!!!!!! Dopinguje caly stadion
87' Kotłuje się pod bramką Dumy Powiśla ale mamy w bramce Nazara. Pewnie w bramce Penkowec
87' Pielach fauluje jednego z graczy z Suwałk i karny dla Wigier
88'  Tuttas
90'  +4
90+1' Pożak uderza w nogi obrońców
90+2' Martuś za lekko broni Salik
90+3' Wiślacy już zmęczeni ale próbóją
 Gramy do końca Wisełko gramy do końca
90+4' Edi na róg.
90+5'  Koniec spotkania
 Remisem zakończyło się to spotkanie. Wiślacy prowadzili już 2:0, jednak ekipa z Suwałk grała do końca i wyrównała. Szkoda, bo wiślacy na boisku zostawili serce zabrakło chwili koncentracji
 Mimo wszystko kibice dziękują brawami wiślakom za walkę.