1:2

Ploj 73 - Baraniak 14, Zaradny 66
Arbiter: Albert Różycki ( Łódź)

Madejski- Żemło, Poznański, Pielach, Sedlewski,Maksymiuk, Kobiałka,Sedlewski, Zmorzyński, Meskhia, Ploj Majchrowski- Gierak, Jonkisz, Zieliński, Antkowiak, Baraniak, Bodziony, Nitkiewicz, Klepczyński, Deja, Górkiewicz

Już w sobotę 24 marca puławska Wisła rozegra pierwszy mecz wiosny z MKS-em Kluczbork. Początek naszej relacji od 15:45.
 15:31 Piotrek wita po bardzo długiej przerwie zimowej ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami arcyważny mecz Wisły z MKS-em Kluczbork. W Puławach trwa rozgrzewka
 Około 7 stopni ciepła, słońce nad Puławami.
 Trwa rozgrzewka
 Murawa naprawdę w dobrym stanie.
 Mamy składy. Zaraz je podamy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Jakub Zolech, Kacper Szymankiewicz, Sylwester Patejuk, Dawid Pożak, Robert Hirsz, Ivan Litwniuk, Krystian Żelisko
 Na ławce MKS-u Kluczbork zasiedli Patryk Grejber, Michał Glanowski, Marcin Niemczyk, Bartosz Brodziński, Michał Kojder, Dontatas Nakrosius, Konrad Zaradny
 Okropnie długa ta przerwa zimowa. Pierwotnie ligę powinniśmy zacząć od wyjazdowego spotkania z Legionovią 3 marca, ale na skutek mroźnej i bardzo opornej zimy zaczynamy dopiero dziś. Po drodze wiślakom z powodu złych stanów boisk nie udało się zagrać z ROW-em 1964 Rybnik i Gwardią Opole
 Jupitery zapalone. A Paweł Nowosadzki rozpoczyna prezentację sylwetki MKS-u
 Trwa rozgrzewka. Ja idę po kawę i zaraz do Was wracam
 Wiślacy już w szatni. Za kilka chwil gramy!!!!!!
 Zespół gości też już w szatni.
 Jeszcze chwila cierpliwości i chwila muzyki i zaczniemy piłkarską wiosnę w Puławach. Oby była to wiosna udana zakończona spełnieniem tych skrytych marzeń, które są w sercach naszych kibiców i naszej ekipy....
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wisła zagra na czerwono, MKS na biało
 Do składu Wisły wraca po długiej przerwie Mateusz Pielach. Witamy Beny!!!!!
 Jeszcze kółeczko wiślaków.I pytanie kto wygra!!!!!! WISŁA niesie się po stadionie
2' Mecz toczy się głównie w środku pola. MKS póki co częściej przy piłce. Trwa badanie obu stron.
3' Sedlewski uprzedza Nitkiewicza. Od autu goście.
4' Kontra Wisły Sedlewski zatrzymany faulem od wolnego Wisła
 Centra w pole karne głową Żemło, ale zbyt lekko i broni Kacper Majchrowski
7' Wiele warki w środku pola. Widać, że obie ekipy wzajemnie się badają.
9' Dobra akcja wiślaków. Sedlewski z prawej strony wycofuje piłkę przed pole karne do Meskhii ten uderza, ale piłka nad poprzeczką bramki MKS-u
11' Wpadł w pole karne Jonkisz i róg dla MKS-u
14'  Baraniak
 Błąd puławskiej obrony piłka trafia do Baraniaka, który wpada w pole karne Wisły i strzałem w krótki róg pokonuje Madejskiego
15' Brzydki faul Gieraka na Ploju. Od wolnego Wisła
16' Ależ okazja dla gości. Kontra gości Zieliński podaje do Dei, który wychodzi sam na sam z Madejskim i strzela obok bramki.
17' Wrzutka w pole karne Zmorzyńskiego ale Sedlewski nie trafia w piłkę.
18' Majchrowski uprzedza Popiołka.
20' Sedlewski do Ploja ten uderza, ale obok bramki MKS-u.
21' Faulowany Tomasz Sedlewski a sędzia Różycki pokazuje przewinienie piłkarza Wisły!!!!!!!
23' Zmorzyński zatrzymany przez rywala. Od bramki MKS.
24' Wisła Wisła na trybunach. Kibice pomagają wiślakom. Na boisku centra Sedlewskiego, ale Ploj pomaga sobie ręką przy przyjęciu.
27' I mamy rzut wolny dla gości.
 Ciekawe rozegranie i Sedlewski zmuszony ratować sytuację wybiciem na aut
29' Lewą stroną Nitkiewicz i tym razem Żemło na róg
31' Strata MKS-u i brzydki faul na Zmorzyńskim
33' Za mocne podanie do Sedlewskiego. Łapie piłkę Majchrowski
 Rozgrzewa się już dwóch wiślaków. W przerwie chyba będą zmiany.
35' Po zdobytej bramce MKS skupiony na obronie i grze z kontry.
38' Faulowany Zmorzyński. Od wolnego Wisła. Może teraz???
 Centra w pole karne i co?? I Pan Albert Różycki pokazuje, że piłka dla MKS-u. Dziwne
40' Nie patyczkują się obrońcy z Kluczborka. Mocno w aut i tyle. No cóż....
42' Kontra gości centra w pole karne i po obrońcy Wisły piłka na róg..
42' Górkiewicz głową ale pewnie Madejski
44' Faulowany był Adrian Popiołek ale gwizdek arbitra milczy. Kilka decyzji Pana Różyckiego dziwnych.
 +1
45+1' Piłka w bramce MKS-u strzelcem Irakli Meskhia ale sędzia jej nie uznaje!!!!!!!!
 Kontrowersja w Puławach. Czy był spalony czy nie? Bardzo ciężko ocenić. Jedno jest pewne bramki dla Wisły nie ma
45'  Koniec pierwszej połowy
 Nie mamy dobrych informacji dla kibiców Wisły. Po 45 minutach wiślacy przegrywają z MKS-em Kluczbork. Pierwsza odsłona meczu zakończyła się ogromną kontrowersją, bowiem z niezrozumiałych powodów sędzia nie uznał bramki dla Wisły
 Wracamy za kilka chwil!!!!!
 Są już wiślacy na placu gry
46'  Hirsz za Kobiałkę
Patejuk za Meskhię
46'  Zaczyna MKS
47' Zmorzyński wywalcza róg....
 I jeszcze raz róg dla Wisły
 Przeciągnięte dośrodkowanie
48' Zieliński wychodzi sam na sam z Madejskim, ale lepszy w tej rywalizacji bramkarz Wisły!!!!
49' Tym razem z dystansu Deja i róg dla MKS-u
 Po rzucie rożnym głową Klepczyński, ale obok bramki
51'  Deja za faul na Patejuku
52' Jonkisz za mocno wypuścił sobie piłkę i od bramki zacznie Madejski
53' Aktywny dziś Zieliński, ale kolejna strata gości
54' Podaje Zmorzyński uderza Hirsz ale niecelnie.
55' W ataku Antkowiak ale jego uderzenie zablokowane i róg dla MKS-u
56'  Maksymiuk
 Leży jeden z graczy gości. Oj chyba poleży bo to gra na czas!!!!!!
 To kapitan zespołu Nitkiewicz, który bardzo bardzo wolno schodzi z placu gry
59' Madejski szybszy od Antkowiaka. Goście w pełnym składzie.
60' Tym razem skurcz złapał Zielińskiego.
 Zawodnik MKS-u kulejąc opuszcza plac gry.
60'  Pożak za Zmorzyńskiego
61'  Zaradny za Zielińskiego
 Będzie druga roszada u gości. Do gry gotowy Michał Glanowski
63'  Glanowski za Bodzionego
 Zachodzi słońce nad Puławami.
66'  Zaradny
 Niestety zabójcza kontra gości niedawno wprowadzony na plac gry Zaradny w sytuacji sam na sam pokonuje Madejskiego. Dramatyczna sytuacja Wisły
68' Górkiewicz ale broni Madejski
 I kolejne dwie parady Madejskiego. Najpierw zza pola karnego uderza Jonkisz Madejski zbija na bok dobitka innego zawodnika gości i znowu Madejski na róg.
 Trzeba wierzyć w cud. Piłkarski cud. Zostało 20 minut!!!!!
72' Faulowany Patejuk
73' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL ALEN PLOJ!!!!!!!!!! BRAWO ALEN!!!!!! WALCZYMY!!!!!!!!!!!!
 Brawo WISŁA
Bramka kontaktowa!!!!!!! Kapitalne dogranie w pole karne Patejuka do Ploja ten technicznym strzałem w długi róg pokonuje Majchrowskiego!!!!! WISŁA walczy!!!!!!!!!!
74' No i mogło być 2:2. Kapitalne dogranie Hirsza do Pożaka ten z 11 metrów nad bramką!!!!!
 Jest jeszcze szansa. Wierzą trybuny bo głośne WISŁA WISŁA WISŁA na trybubach
76'  Majchrowski za grę na czas
77' Niecelne uderzenie Górkiewicza. Wisła wierzy chociaż w remis!!! To można uratować!!!!!
80' Faulowany Hirsz.
81'  Nakrosius za Jonkisza
 Do gry przygotowany Krystian Żelisko!!!
 Brzydki faul na Patejuku. Nie patyczkują się gracze MKS-u
83'  Żelisko za Popiołka
84' Uderzał Żelisko, ale pewnie Majchrowski
85' Ależ okazja Antkowiaka, który fatalnie zachowuje się w kontrze
 Nie śpieszy się Majchrowski. On ma kartkę
87' Wisła w ataku
 WISŁA WISŁA na trybunach
88' Rzut karny dla Wisły!!!!!!
 Jeden z obrońców MKS-u ręką!!!!!!!!!!!!
 Przy piłce Jakub Poznański........
 Majchrowski broni uderzenie Poznańskiego!!!!!!!!
90' +4
 Zła centra Pożaka
90+1' Ależ pech wiślaków. Majchrowski wyczuł intencję strzelca.
90+2' Jeszcze w ataku Wisła
90+3' Leży Majchrowski. On jest bohaterem swojego zespołu.....
90+4' Ostatnie sekundy.
90+5'  Koniec spotkania....
 Klątwa Kluczborka trwa nadal. Wiślacy mimo dobrej postawy w drugiej połowie przegrywa z MKS-em 2:1. W końcówce ekipa Dumy Powiśla nie wykorzystała rzutu karneogo