Stanisławski 15, Maksymiuk 24 -
Arbiter: Konrad Tomczyk ( Przeworsk)

Socha- Król, Pielach, Poznański, Barański, Skałecki, Maksymiuk, Zmorzyński, Zuber, Kacprzycki, Stanisławski
Zajac- Jakilik, Ptak, Bienias, Świątek, Sobala, Tetych, Radwanek, Linca, Reczulski, Świątko

Już w sobotę 23 marca puławska Wisła rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem na stadion przy Hauke-Bosaka 1 przyjedzie zespół Hutnika Kraków. Początek naszej relacji od 14:45
 14:14 Piotrek wita kibiców z pustego stadionu MOSIR-u w Puławach
 Pogoda sprzyja. 12 stopni ciepła. Słoneczko na niebie.
 W drodze są kibice z Krakowa. Na trasie i pod stadionem sporo oddziałów policji.
 Mamy składy. Zaraz je podamy
 Wybiegli wiślacy na rozgrzewkę.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Krystian Kusal, Ivan Litwniuk, Mateusz Supryn, Dawid Chudyba, Adrian Popiołek, Krystian Żelisko
 Na ławce Hutnika zasiedli Kacper Chorążka, Kamil Sosna, Wiktor Nowak, Grzegorz Marszalik, Przemysław Antoniak, Kamil Broda, Patryk Matysek
 Taka ciekawostka z meczu, że zawodnicy Hutnika na mecz przyjechali dziś busem....
 Trwa rozgrzewka. Niestety nie ma zbyt wielu kibiców na trybunach. Troszkę smutno, pogoda ładna sobota godzina idealna na rodzinny wypad na mecz
 W meczu toczonym Podlasie Biała Podlaska remisuje bezbramkowo z Sokołem Sieniawa. Pozostałe spotkania rozpoczną się o 15:00
 Paweł Nowosadzki za mikrofonem rozpoczyna prezentacje sylwetki rywala
 Zeszli wiślacy do szatni
 To samo uczynili zawodnicy Hutnika. Za kilka chwil gramy
 Jeszcze chwila jeszcze moment i zaczynamy ten ważny mecz. Obie ekipy w szatniach
 Wychodzą!!!!!!!!!!
 Wisła zagra dziś na czerwono, Hutnik żółte koszulki, niebieskie spodenki
 Bardzo nieśmiałe pytanie kto wygra mecz!!!! WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy garstka wiernych fanów Wisły
1'  Zaczyna Hutnik
2' Radwanek faulem zatrzymuje Skałeckiego. Od wolnego Wisła
3' Wpadł w pole karne gości Zuber, ale uderzył zbyt lekko i łapie piłkę Zając.
4' Sobola zablokowany. Rzut rożny dla Hutnika
6' Podanie Maksymiuka do nikogo i pewnie łapie piłkę Zając.
7' Próba uderzenia nożycami Kacprzyckiego. Niestety piłka mija bramkę Hutnika
8' Zając uprzedza poza polem karnym Kacprzyckiego
 W odpowiedzi kontra gości i Pielach wybija piłkę rywalowi i tylko róg dla Hutnika
10' Wisła Wisła na trybunach. Na boisku dużo męskiej twardej walki.
11' Wiślacy zaczną od autu po złym wybiciu Zająca
14' Nieudana centra Kacprzyckiego. Nie opanował piłki Zmorzyński
15' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL SZYMON STANISŁAWSKI!!!!!!!! BRAWO STASIEK!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Bardzo dobre podanie z głębi pola do wychodzącego sam na sam z Zającem Stanisławskiego a były napastnik Radomiaka ze spokojem pakuje piłkę do siatki. Brawo WISŁA!!!!
18'  Skałecki
19' Faulował w ataku Stanisławski. Od wolnego Hutnik
20' Gra zatrzymana. Upomniana ławka Hutnika, która za mocno wyrażała swoje niezadowolenie. Ostatni raz powiedział sędzia do trenera Janiczaka
22' Centra z lewej strony Zmorzyńskiego z woleja uderza Kacprzycki obok bramki Zająca
23' Wycofanie piłki przez Stanisławskiego ta trafia do Maksymiuka a uderzenie wiślaka po nogach obrońców Hutnika i rzut rożny dla Wisły
24' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL ARKADIUSZ MAKSYMIUK!!!!!! BRAWO MAKSIU!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
  Reczulski
 Kapitalna centra Zmorzyńskiego z rzutu wolnego piłka trafia do Arkadiusza Maksymiuka a ten głową pakuje piłkę do siatki. Brawo Wisła. Brawo Maksiu!!!!
27' Co chwila krzyki z ławki Hutnika. Oj nerwowi są szkoleniowcy z Krakowa
28' Wrzutka Kacprzyckiego głową Maksymiuk ale obok bramki Zająca.
29' Uderzenie Zubera obok bramki gości.
33'  Bienias za protesty
34' Wywalczyli wiślacy rzut rożny
 Piąstkowanie Zająca zażegnuje niebezpieczeństwo
37' Radwanek fauluje Stanisławskiego
38' Krakowianie bardzo twardo.
39' Na spalonym Sobala. Od bramki Socha
40' Tym razem na spalonym Zmorzyński
41' Z dystansu Świątek ale pewnie w bramce Paweł Socha
42' To powinno być 3:0 dla Wisły. Kapitalne podanie Kacprzyckiego ale niecelnie uderzył krzyżakiem Zmorzyński
43'  Pielach
44' Zając kolejny raz wybija w aut
45' Dzisiejszy mecz z trybun ogląda Rafał Wójcik
45'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo dobry mecz w Puławach i zasłużone prowadzenie puławskiej Wisły. Wiślacy do przerwy prowadzą z Hutnikiem Kraków 2:0. Bramki dla Dumy Powiśla zdobywali w 15 minucie Szymon Stanisławski i w 24 minucie gry Arkadiusz Maksymiuk
 Oby druga połowa nie była gorsza dla puławian. Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Co ciekawe zawodnicy z Krakowa już na boisku.
 Wybiegają wiślacy!!!
46'  Nowak za Bieniasa
Antoniak za Ptaka
47' Lezy trafiony w twarz Mateusz Pielach.
 Z kapitanem Wisły wszystko OK i gramy dalej.
48' Tetych w pole karne tam uderza Sobala aale w nogi obrońców Wisły i rzut rożny dla gości
 Klatka mimo zapowiedzi nadal pusta
49' Kapcrzycki naciskał Ptaka i Wisła zaczyna grę od autu
51' Na spalonym Zuber po kapitalnym podaniu od Kacprzyckiego
53' Solowa akcja Radwanka ale pewnie w puławskiej bramce Paweł Socha
 W odpowiedzi akcja Wisły faulowany Stanisławski i Wisła zacznie od rzutu wolnego
 Kacprzycki w pole karne ale tam pewnie piąstkuje Zając
56' Stanisławski zdaniem arbitra przewinił w ataku.
58' Wpadł w pole karne Hutnika Zuber ale uderzenie byłego gracza Górnika Łęczna broni Zając.
59' Do gry gotowy Ivan Litwniuk
61'  Litwniuk za Zmorzyńskiego
62' Brzydki faul w środku pola Sobali
63'  Stanisławski
65' Leży na boisku Arkadiusz Maksymiuk. Źle to wygląda
 Przerwa w grze. Udzielana jest naszemu zawodnikowi pomoc medyczna
 Schodzi żegnany brawami Maks. Ale chyba będzie w stanie grać dalej
67' Wraca Maksymiuk na plac gry
68' Kolejna przerwa w grze. Skurcz zawodnika Hutnika
 To Wiktor Nowak, który w przerwie pojawił się na placu gry
69'  Marszalik za Sobalę
Matysek za Radwanka
70' Nie opanował piłki Litwniuk. Od autu goście
72' Faulowany Król. Od wolnego Wisła
73' Bardzo dobra akcja Ivana Litwniuka zakończona minimalnie niecelnym uderzeniem na bramkę Zająca
74' Od wolnego zacznie Hutnik.
76' Solowa akcja Zubera ale nie ma faulu
77'  Supryn za Skałeckiego
78' Spokojnie wiślacy. Na pewno czas działa na naszą korzyść.
80' Bardzo brzydki faul na Kacprzyckim. Nie ma kartki a pomocnik Wisły leży na placu gry. Sędzia Tomczyk pogubił się tutaj
81'  Reczulski
82'  Reczulski bo to druga żółtka kartka gracza gości
83' Z rzutu wolnego uderza Kacprzycki ale piłka szybuje obok bramki Zająca
85' Kacprzycki marnuje sytuacje sam na sam z Zajacem. Powinno być 3:0
85'  Broda za Lince
85'  Chudyba za Kacprzyckiego
 Będzie jeszcze jedna zmiana w Wiśle. Do gry gotowy Krystian Żelisko
88'  Żelisko za Stanisławskiego
89' Sytuacja Krystiana Żeliski ale piłka szybuje obok bramki Zająca
89'  Popiołek za Zubera
 Michał Zuber opuszcza boisko żegnany brawami
90' +5
90+1' Uderzał Pielach ale pewnie Zając broni to uderzenie
 Cieszą się kibice Wisły. To coraz mniej czasu a Wisła prowadzi. Zanosi się na wygraną Wisły
90+2' Nie sięgnął piłki Żelisko. Od bramki Zając
90+3' Zatrzymany Barański zdaniem arbitra czysto. Klatka nadal pusta tak więc kibice z Krakowa nie dojechali dziś
90+4' Jeszcze centra Tetycha i Barański na róg
 Pewnie łapie piłkę Socha
90+6'  Koniec spotkania!!!!!
 Brawo dla wiślaków. Po bardzo dobrym spotkaniu puławska Wisła pokonała dziś zespół Hutnika Kraków 2:0. Wynik w pierwszej połowie ustalili Szymon Stanisławski i Arkadiusz Maksymiuk
 Na środku boiska kółeczko wiślaków i tak się bawi tak się bawi WISEŁKA!!!!!!!!!
 Idą zawodnicy podziękować kibicom za doping
 I dialog między zawodnikami i kibicami kto wygrał mecz!!!!! WISŁA WISŁA WISŁA WISŁA!!!!!!!!