3:0

Kubicki 55, Kinast 90+1, 90+4 -
Arbiter: Marcin Bielawski ( Katowice)

Kalinowski- Wasielewski, Długołęcki, Klepczarek, Machalski, Czarnowski, Smoliński, Rybak, Kubicki, Małachowski, Tarnowski Madejski- Sedlewski, Poznański, Żemło, Pielach,Litwniuk, Kobiałka, Patejuk, Zulciak, Popiołek, Hirsz

Już w piątek 27 kwietnia puławska Wisła rozegra w Pruszkowie kolejne ligowe spotkanie. Tym razem ze Zniczem. Początek naszej relacji od 18:45
 18:17 Piotrek wita z Pruszkowa
 Mamy składy.
 Wybiegają bramkarze Wisły na rozgrzewkę.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Jakub Zolech, Krystian Kusal, Jakub Smektała, Alen Ploj, Irakli Meskhia, Dawid Brzeski, Piotr Zmorzyński
 Na ławce Znicza zasiedli Piotr Misztal, Mateusz Stryjewski, Bartłomiej Faliszewski, Franciszek Ratajczyk, Mateusz Kinast, Konrad Budek,Marcin Rackiewicz
 Wiślacy powitani brawami na rozgrzewce. Można powiedzieć, że gramy u siebie na trybunach sami fani Wisły
 Stadion w Pruszkowie znamy bardzo dobrze. Nic się tu nie zmienia. Na pewno jest fajny piłkarski klimat.
 W Koszalinie do przerwy miejscowa Gwardia przegrywa z ROW-em Rybnik 1:0.
 ŁKS prowadzi z Wartą Poznań 1:0, a Stal Stalowa bezbramkowo remisuje z Garbarnią Kraków.
 18 minut do początku spotkania. Niewielu kibiców na meczu. No o 20:30 na Łazienkowskiej gra Legia.
 Nie ma jak Pruszków z głośników. Taki piękny jest słońca wschód.
 Obyśmy tę majówkę z Wisłą rozpoczęli w dobrych humorach. Trzymajcie kciuki za Dumę Powiśla.
 Witamy gości z Puław mówi spiker. Nie ma już Pana Wiesława, jest młodszy kolega.
 Zapomnieliśmy powiedzieć jaka pogoda w Pruszkowie.Około 16 stopni ciepła, słońce
 Wiślacy schodzą już do szatni.
 Obie ekipy jeszcze w szatniach
 Wychodzą!!!!!!!!!!
 Wisła w pasiakach, Znicz żółte koszulki, czerwone koszulki
 W Koszalinie Gwardia przegrała z ROW-em Rybnik 1:4
 W Boguchwale na IZO-Arenie Stal ptzegrała z Garbarnią Kraków 1:0
 Zaraz kółeczko wiślaków. I pytanie kto wygra!!!!!!!!!!
 WISŁA WISŁA WISŁA niesie się po stadionie przy Bohaterów Warszawy
1'  Zaczyna Znicz
2' Dużo walki w środku pola. Widać, że obie ekipy wiedzą, że to mecz o 6 punktów
5' Strata Żemły. W ataku Znicz
 Widać, że wiele nerwów w obu ekipach. Wiemy jak ważne to spotkanie.
8' Za mocne podanie do Sedlewskiego. Póki co nie ma zbyt wiele ciekawego przy Bohaterów Warszawy 4
9' Sedlewski centruje głową obrońcy Znicza i róg...
 Ręką obrońca Znicza!!!!. Ale na spalonym Robert Hirsz i od wolnego Znicz
 Jeśli nie byłoby pozycji spalonej Hirsza to musiałby być to rzut karny dla Wisły
11' Smoliński wpadł w pole karne, ale piłka po nogach obrońców na róg... Uff!!!
 Dobre wykonanie rogu uderza Klepczarek broni Madejski i potem byle dalej Pielach.
14' Prawą stroną Znicz centruje Tarnowski ale tylko róg dla gospodarzy
 Machalski z rzutu rożnego, ale piłka wyszła w powietrzu.
18' Zulciak do nikogo. Od autu Znicz
 Na spalonym Sedlewski.
20' Faulowany Hirsz. Od wolnego Wisła
 Uderzył Zulciak, ale zbyt lekko i pewnie Kalinowski w bramce Znicza
22' Z prawej strony centruje Tarnowski ale piłka wychodzi w aut
23' Kolejny ofsajd Sedlewskiego.
26'  Popiołek
28' Machalski fauluje Zulciaka.
29' Ładna akcja wiślaków uderzenie Hirsza, ale nad bramką Kalinowskiego.
31' Wpadł w pole karne Znicza Pielach uderzył, ale pewnie bramkarz Znicza.
32' Tym razem próba Kobiałki. Niecelnie uderzenie pomocnika Wisły.
33' Uraz gracza Znicza.
35'  Poznański
 Niezła centra Machalskiego, ale piłka w rękach Madejskiego
38' Przewinił Popiołek. Zaostrzył się mecz w Pruszkowie
 Uderzał z rzutu wolnego Smoliński i niecelne. Co Ty robisz Smoła pytają fani na trybunach.
41' Przewinił Zulciak w ataku.
41'  Żemło
 Bardzo groźna sytuacja dla Znicza. Faul tuż przy linii bocznej pola karnego. Bronimy!!!
 Machalski z wolnego, ale bardzo niecelnie. Madejski od bramki
43' Ależ okazja dla Wisły!!!! Sedlewski na piąty metr do Zulciaka ten uderza ale z linii bramkowej obrońcy Znicza!!!!!
45' +2
 To powinna być bramka dla Wisły
45+2'  Koniec pierwszej części gry
 Bardzo wyrównane spotkanie w Pruszkowie. Widać,że ekipa Wisły skupiona na grze z kontry. Oby po przerwie wiślacy trafili do bramki rywala i wracali do domu z 3 punktami.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. My wracamy za chwilę.
 Obie ekipy bez zmian.
47' Za mocne podanie Zulciaka do Hirsza. Pewnie Kalinowski
49' Smoliński zablokowany przy próbie strzału i róg dla Znicza
 Uff!! Długołęcki uderza głową piłkę wypluwa Madejski, ale Źemło na kolejny róg
50' Będzie zmiana w Wiśle.
 Do gry gotowy Alen Ploj
52'  Ploj za Kobiałkę
53' Centra Patejuka, ale nie sięgnął piłki Sedlewski.
55'  Kubicki
 Niestety centra z prawej strony Tarnowskiego, piłka trafia na 5 metr do Kubickiego a ten wślizgiem pakuje ją do siatki
 Będzie kolejne zmiana w Wiśle
59'  Smektała za Żemłę
61' Szarżował Kubicki ale nad bramką uderzył
61' Uderzył Smektała, ale zbyt lekko i broni to Kalinowski
62' Zamykają wiślacy rywali.
 Wisła jak w hokejowym zamku trzyma rywali.
64'  Kubicki
64'  Sedlewski
 Kartek ogrom.
66'  Małachowski
67'  Faliszewski za Machalskiego.
68'  Zmorzyński za Patejuka
69' Gracze Znicza oby dalej. Oni już kradną sekundy.
70' Wasielewski nabija jednego wiślaka i róg dla Znicza
 Wasielewski głową nad bramką
71' Zmorzyński byle dalej obrona Znicza
 Sędzia Bielawski przerwał grę. Uwagi do ławki Znicza.
73'  Pielach. Jak tak dalej pójdzie to nie wiadomo kto zagra w Koszalinie. Dużo tych kartek
 Tarnowski uderza z wolnego Madejki broni
74' Przerywa Znicz każdy atak Wisły
75'  Klepczarek
76'  Stryjewski za Kubickiego
79'  Pielach
  Pielach. To druga żółta kartka naszego kapitana. Dramat...
80' Smektała centruje łapie Kalinowski, który leży teraz na zielonym dywanie.
82' Centruje Sedlewski głową Hirsz. Obok bramki
83' Smoliński w boczną siatkę. Mieliśmy szczęście.
83' Zulciak zza pola karnego piłka obok bramki Kalinowskiego, który celebruje wznowienie.
84' Smoliński uderza ale broni Madejski
86'  Kinast za Smolińskiego
88' Coraz mniej czasu.
89' Madejski uprzedza rywala poza polem karnym. Od autu Znicz
90' +5
90+1'  Kinast
 Lewą stroną Faliszewski odbił te strzał Madejski dopadł do piłki Kinast i niestety przegrywamy 2:0
 Smutno jest nam dziś w Pruszkowie. Nie tak to miało wyglądać.
90+3' Jeszcze rzut karny dla Znicza. Madejski faulował Kinasta
 To już piłkarski dramat....
90+4'  Stryjewski
 Obronił uderzenie Tarnowskiego Madejski, ale dobitka Stryjewskiego wpada do siatki.
90+5' Smutny początek weekendu
90+6'  Koniec spotkania
 Ech co my możemy powiedzieć???
 Przegrywamy mecz w Pruszkowie. Niestety nie zasłużyliśmy na porażkę ze Zniczem, ale cóż. Do domu wracamy bez punktów