3:0

Zuber 12, Kacprzycki 60(k), Szczotka 79 -
Arbiter: Karol Iwanowski (Kraśnik)

Kurek- Barański, Pielach, Poznański, Litwniuk, Skałecki, Kobiałka, Supryn, Zuber, Kacprzycki, Stanisławski Osuch- Kursa, Chodziutko, Uliczny, Czułowski, Kotowicz, Kocoł, Niewęgłowski, Koszel, Zawiśla, Efir

Już w sobotę 27 kwietnia puławska Wisła zmierzy się na własnym boisku z Chełmianką Chełm. Początek naszej relacji od 15:45.
 15:20 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami szlagier. Wisła zmierzy się z Chełmianką Chełm.
 Mamy już składy. Są zaskoczenia
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Krystian Kusal, Konrad Szczotka, Dawid Chudyba, Piotr Zmorzyński, Adrian Popiołek, Krystian Żelisko
 Są wiślacy powitani brawami. Pusto na stadionie. Nie wiemy co się dzieje z kibicami w Puławach
 Na ławce Chełmianki zasiedli dziś Damian Drzewiecki, Damian Szpak, Mateusz Kompanicki, Norbert Myszka, Norbert Pioś, Aleks Aftyka, Jakub Gołąb
 Około 20 stopni ciepła w Puławach. Słońce za chmurami. Meteorolodzy zapowiadali na dziś burze. Powietrze faktycznie ciężkie. Oby nie lało podczas spotkania
 Chwila przed meczem to idealny czas na kawę. Piotrek oddaje głos do studia. Wracamy za kilka minut
 Wyszło słońce nad Puławami. Oby to było słońce dla Wisły. Fajnie byłoby dziś wygrać i zrewanżować się Chełmiance za porażkę z rundy jesiennej. Rywale byli słabsi, ale wygrali.
 W składzie meczowym gości widzimy masażystę to nie jest coś oczywistego w rozgrywkach III ligi.
 Schodzą zawodnicy obu ekip do szatni.
 Zachmurzyło się nad Puławami
 A Paweł Nososadzki rozpoczyna swój show za mikrofonem
 Drużyny już w szatni słuchają ostatnich uwag szkoleniowców. Zaraz zaczynamy grę.
 Przykro nam się patrzy na trybuny.
 Wychodzą!!!!!!!!
 Wisła zagra w pasiakach, Chełmianka na zielono
 Będzie minuta ciszy
 Kibice i zawodnicy uczcili minutą ciszy pamięć byłego zawodnika trenera Wisły Wojciecha Małkusa, który zmarł w ubiegłym tygodniu
2' Pielach w ostatniej chwili zatrzymał Efira, piłkę przejął Kotowicz uderzył i wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu
 Radzą sobie ze stałym fragmentem gry wiślacy ale na boisku sporo nerwów
 Klatka pusta
4' Podanie do nikogo łapie Kurek. Wiślacy od własnego pola karnego
5' Uderzał Kocot, ale pewnie Krzysztof Kurek
 Wisełka K, Wisełka Wisła Puławy Nasz KS niesie się od wejścia na stadion. To młodzi Fanatycy Wisły idą na swój sektor
 W Połańcu Stal Rzeszów już prowadzi 1:0 z Czarnymi.
 I pozdrowienia na sektorze. Dla Legii Warszawa i Pogoni Siedlce
8' W środku pola faulowany Michał Zuber
 Pod stadionem zjawili się fani z Chełma
 Kibice Chełmianki powoli wchodzą do klatki. Nie ma ich zbyt wielu
11' Uliczny faulem zatrzymał Skałeckiego. Od wolnego Wisła
12' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL MICHAŁ ZUBER!!!!. BRAWO WISŁA. BRAWO ZUBI!!!!!!!
 Bardzo dobra wrzutka Łukasza Kacprzyckiego w pole karne gości, główkę przegrał Szymon Stanisławski, ale piłka trafiła pod nogi Michała Zubera, który strzałem z pierwszej piłki pokonał Cezarego Osucha. Brawo Wisła.
16' Była będzie jest Chełmianka RKS z klatki.
 A w odpowiedzi głośne WISŁA PUŁAWY
19' Od wolnego goście. Trzeba uważać
21'  Zuber
23' Kacprzycki nabija rywala i mamy róg
 A kibice chcą zachęcają kibiców do wstawiania i wspólnego dopingu
 Zablokowany strzał Michała Zubera. A chwilę później na spalonym Łukasz Kacprzycki
26' Zuber z dystansu jeden z graczy Chełmianki dotyka piłki ręka i tylko rzut rożny dla Wisły
 Bez zagrożenia po tym stałym fragmencie gry pod bramką Osucha.
28' Z dystansu Koszel ale wysoko nad bramką Krzysztofa Kurka
30' Kobiałka wywalcza kolejny corner. Wiślacy przed kolejną szansą na bramkę
 Pewnie obrona gości wyjaśnia sytuację.
34' Brzydkie zachowanie Kotowicza, który po gwizdku chciał zabrać piłkę Litwniukowi.
35' Uderzenie Czułowskiego ociera się o nogi obrońców Wisły i róg dla przyjezdnych.
 Na szczęście bez zagrożenia dobre piąstkowanie Kurka wyjaśnia sprawę
37' Uderzenie Efira mija bramkę Wisły
39' Dużo walki w tym spotkaniu. Wiadomo gra Wisła z Chełmianka
41' Za mocne podanie do Skałeckiego. Od autu goście
 Z sektora gości pozdrowienia dla policji.
42' Błąd puławskiej obrony piłka trafia do Zawiślaka ten uderza, ale prosto w Krzysztofa Kurka, który broni ten strzał
43' Skałecki nieprzepisowo zatrzymuje Czułowskiego. Goście od rzutu wolnego
44' W Połańcu grająca w 10 Stal remisuje z miejscowymi Czarnymi 1:1.
 Podhale Nowy Targ prowadzi z Podlasiem Biała Podlaska 2;0
45' +1
45+1' Zawiślak odważnie i wywalczył rzut rożny po nabiciu piłka od Barańskiego
45+2' Wyjaśnili to wiślacy
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Ciężkie i trudne spotkanie z Chełmianką, ale po 45 minutach wiślacy po bramce Michała Zubera prowadzą 1:0
 Mamy nadzieję, że puławianie w drugiej części zagrają jeszcze lepiej i zainkasują ważne 3 punkty. Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Wracają wiślacy na plac gry
 Są też gracze gości. Zaraz gramy
 Będzie zmiana w Wiśle
46'  Popiołek za Supryna
46'  Zaczyna Chełmianka
47' W ataku Wisła i ekipa Dumy Powiśla od autu
48' Od wolnego zaczną goście
 Wyjaśnia sytuację Skałecki
48' Nie opanował piłki po centrze Zubera Kobiałka
 Chwilę później Osuch w ostatniej chwili uprzedza Zubera.
51' Wpadł w pole karne Wisły Kocoł nabił Poznańskiego i Chełmianka wywalcza rzut rożny
 Zderzenie Litwniuka i Zawiślaka i kolejny corner
53' Ależ parada Krzysztofa Kurka. Po błędzie obrony w pole karne wpadł Koszel uderzył po długim rogu, ale Kurek kapitalnie na róg
 Będzie zmiana w Wiśle. Do gry szykuje się Piotr Zmorzyński
55' Ależ okazja dla Wisły. Idealnie wpadł w pole karne gości Adrian Popiołek puścił piłkę wzdłuż linii, ale nikt z wiślaków jej nie przeciął
58'  Zmorzyński za Kobiałkę
59' Wisła w ataku i mamy aut
 Doping na trybunach nie ustaje
 Faulowany Szymon Stanisławski w polu karnym i mamy rzut karny dla Wisły!!!!!
 Do piłki podchodzi Łukasz Kacprzycki.....
60' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!!!! BRAWO MAŁY!!!!! BRAWO WISŁA!!!!! 2:0!!!!!!
 Osuch w prawym rogu piłka po strzale Kacprzyckiego w lewym i Wisła prowadzi 2:0. Brawo!!!!!
 Żyje ławka Chełmianki. Upomina gości sędzia Iwanowicz że ich zachowanie wykracza poza standardy panujące w tej lidze
63' Walczyk na trybunach w wykonaniu kibiców Wisły.
 Do gry w Chełmiance do gry gotowy Mateusz Komapanicki
65'  Kompanicki za Zawiślaka
66' Faulowany Skałecki przez Kursę. Od wolnego Wisła
67' Ależ parada Krzysztofa Kurka. Sam na sam z bramkarzem Wisły wyszedł Kocoł, ale bramkarz Dumy Powiśla kapitalnie broni!!!!
 Lubelski pies to Motor RKS na trybunach.
 Do gry w ekipie gości gotowy Damian Szpak. Trener Bożyk stawia wszystko na jedną kartę
71' I kolejna dobra interwencja Kurka po strzale głową Efira
71'  Szpak za Efira
 Kibice z Chełma opuścili w tym momencie klatkę i wyszli z obiektu
72' Z dystansu Kompanicki i Kurek na róg
 Nie wiemy co spowodowało, że kibice z Chełma udali się już do domu.
74' Głową Stanisławski zbyt lekko aby zaskoczyć Osucha
 Do gry przygotowany w ekipie Wisły Konrad Szczotka
75'  Szczotka za Kacprzyckiego
 Konrad ostatni mecz zagrał we wrześniu 2018 z GKS-em Drwinia. Witamy Szczota
78' Sialalala hej Wisła gol na trybunach a na boisku faulowany Litwniuk
79' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL KONRAD SZCZOTKA!!!!!!! BRAWO SZCZOTI!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Ależ piękne wejście i powrót do gry Konrada Szczotki. Kapitalne podanie ze środka pola do Szczotki a ten w sytuacji sam na sam ze spokojem pokonał Osucha. Brawo WISŁA!!!!!!!
82' Do gry gotowy Krystian Żelisko
82'  Żelisko za Stanisławskiego
82'  Pioś za Koszela
Aftyka za Kocoła
83' Kolejny raz pozdrowienia dla Legii Warszawa i Pogoni Siedlce.
84' Zmorzyński faulem zatrzymał Kursę, który poszedł do przodu
85' Do gry gotowy Dawid Chudyba
85'  Chudyba za Zubera
87' Całe miasto wie Wisła wygra mecz niesie się z prostej. Tak będzie. A to ważny mecz bo z Chełmianką. Rywalem, który zawsze był trudny i sprawiał wiele problemów
88' Brzydki faul Kursy na Zmorzyńskim.
89' I kolejny walczyk Labada na trybunach.
 Litwniuk zatrzymuje Szpaka
90' Nie pokazał sędzia Iwanowicz ile zagramy dłużej
90+1' Kotowicz nie wie co się dzieje na placu gry. Kolejny raz dziwne zachowanie gracza Chełmianki.
90+2' Jeszcze atak Chełmianki.
 Czułowski ale do nikogo
90+3'  Koniec spotkania!!!!!
 Bardzo dobry mecz puławskiej Wisły, która pewnie i zasłużenie pokonała Chełmiankę Chełm.
 Wiślacy byli dziś lepsi i wypunktowali rywali zasłużenie schodząc z boiska z wygraną
 Cieszą się wiślacy na środku boiska i kółeczko!!!!. Tak się bawi WISEŁKA!!!!!
 A teraz dialog kibiców z piłkarzami kto wygrał mecz!!!!!! WISŁA WISŁA!!!!!!! krzyczą raz jedni raz drudzy. BRAWO!!!!
 Dzięki za walkę z trybun. Ze stadionu MOSIR-u w Puławach żegna szczęśliwy Piotrek