0:0

-
Arbiter: Kornel Paszkiewicz ( Kąty Wrocławskie)

Gradecki- Cheba,Wiech, Bracik, Flak, Wawszczyk, Kona, Ryszka, Carlos Daniel, Puton, Paluchowski Bielecki, Kasolik, Foszmańczyk, Janoszka, Sikora, Zubkov, Żuk, Żagiel, Szywacz, Malec, Szczepan

Już w środę ekipa puławskiej Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem na swoim terenie z Ruchem Chorzów. Początek naszej relacji od 17:45
 17:02 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Trzeba dodać, że pustego jeszcze stadionu w Puławach.
 Przed nami kolejne ligowe emocje tym razem zmierzymy się z Ruchem Chorzów. Piłkarze gości już na obiekcie
 Jak dowiadujemy się dziś w Puławach nie zobaczymy wielu fanów z Chorzowa, którzy oficjalnie mają zakaz wyjazdowy. Być może pojawią się pojedyncze osoby, nie będzie to wielka liczba
 Pogoda sprzyja grze. Lekkie słońce około 15 stopni ciepła
 Mamy już składy.
 W składzie Dumy Powiśla brakuje zawieszonego za kartki Błażeja Cyferta.
 Do składu wracają Ariel Wawszczyk oraz po pauzie za kartki Maciej Kona
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Lukas Kuban, Piotr Lisowski, Kacper Kondracki, Bartłomiej Bartosiak, Stefan Ilić, Emil Drozdowicz, Dominik Banach
 Na ławce Ruchu zasiedli dziś Jakub Osobiński, Przemysław Szkatuła, Michał Mokrzycki, Piotr Stępień, Kacper Będzieszak, Vanja Marković, Kamil Chiliński, Bartłomiej Kulejewski, Kacper Bąk
 Mamy zmianę arbitra technicznego. Jego funkcję będzie dziś sprawował Damian Nowak z Wrocławia, nie jak pierwotnie podawał PZPN Maciej Habuda także z Wrocławia
 Delegatem jest Pan Dariusz Kępa z Kielc, a obserwatorem Zbigniew Zych z Lublina
 Na rozgrzewce bramkarze obu ekip. Na trybunach niewielu widzów. Znając kibiców w Puławach każdy czeka na ostatni moment.
 Pierwsi na rozgrzewce piłkarze Ruchu przywitani brawami mediów z Chorzowa.
 Są też wiślacy!!!! Są brawa !!!
 Ależ rozbudowane są media w Chorzowie. Sporo osób na trybunie prasowej.
 26 minut do pierwszego gwizdka arbitra. Trwa rozgrzewka
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip
 Rozpalają się jupitery nad stadionem
 Zawodnicy Niebieskich już w szatni
 Wiślacy jeszcze na rozgrzewce. Ostatnie chwile na rozgrzanie się i przygotowanie do emocji, które na pewno nas tutaj czekają.
 Zbiegają wiślacy do szatni, aby przygotować się do tego spotkania i posłuchać uwag trenera Mariusza Pawlaka
 Czekamy. Czuć w powietrzu atmosferę oczekiwania i napięcia. Dla obu ekip to ważne spotkanie.
 Jupitery na chwilę obecną nie są zapalone na maksymalną moc.
 Czekamy na piłkarzy.
 Wychodzą!!!!
 Ruch na niebiesko, Wisła w szarych wyjazdowych kompletach
2' Zubkov powalił Krystiana Putona. Wiślacy od rzutu wolnego.
 Niestety nad bramką uderzył Puton.
4' To powinno być 1:0, ale uderzenie Kony mija bramkę Bieleckiego!!!
 Dobry początek wiślaków, którzy nie przestraszyli się Ruchu
6' Naciskany przez Ryszkę Bielecki kopie w aut
6' Centra Cheby nieudana. Od bramki grę wznowi Bielecki
7' Kolejna próba centry Cheby tym razem zablokowana i Wisła grę wznowi od rzutu rożnego
 Za mocna centra Putona trafia do Ryszki, który nabija rywala i Wisła ma aut
11' Uderzenie Putona ale zbija je na bok Bielecki!!!
 Ależ to była okazja dla puławian. Na razie bardzo dobra gra Wisły. Zaskoczeni są goście
12' Faulowany Puton, ale sędzia Paszkiewicz każe grać dalej. Oby nie powtórzyła się sytuacja z Pruszkowa gdzie nie popisał się sędzia Gąsiorowski
15' Za mocne podanie Carlosa Daniela do Cheby łapie je Bielecki.
17' Foszmańczyk w środku pola faulem zatrzymuje Putona. Od wolnego Wisła
18'  Puton za faul na Foszmańczyku
21' Trafiony z bliska piłką Cheba. Sędzia zmuszony przerwać grę bo leży wiślak
23' Wrócił Dominik na plac gry.
24' Wawszczyk blokuje Żuka. Rzut rożny dla Ruchu
 Faulowany przy próbie strzału jeden z wiślaków i od rzutu wolnego grę wznowi Gradecki
27' Flak przerzuca piłkę do Cheby, ale chorągiewka asystenta Pana Paszkiewicza w górze. Na spalonym Cheba
28' Zubkov fauluje Chebę. Od rzutu wolnego wiślacy. To drugi faul Ukraińca. Bez kartki
 Niezła próba Putona, ale piłka mija bramkę w której stoi dziś Jakub Bielecki
29' Ależ walczą dziś wiślacy!!!
30' Zablokowany Paluchowski. Od autu Wisła
31' Ręką po zagraniu Paluchowskiego jeden z graczy Ruchu w swoim polu karnym!!! Bez reakcji sędziego!!!
33' Wiech uprzedza Malca i rzut rożny dla Ruchu
 Janoszka ale pewnie Puton wybija piłkę przy kolejnej próbie Janoszka na spalonym
36' Malec ewidentnie próbował zdobyć Oskara, bo jego pad w polu karnym był naprawdę piękny. Bez reakcji sędziego Paszkiewicza
38' Żagiel z dystansu piłka po nogach wiślaków wychodzi na rzut rożny
 Zamieszanie w polu karnym po centrze z rzutu rożnego ale Sikora prosto w obrońców Wisły
40' Flak zatrzymuje Żagla i nawet nie ma rzutu rożnego
41' Dlaczego to nie wpadło??? Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym piłka trafia do Paluchowskiego a ten trafia w słupek bramki Ruchu!!!!!!
 Ależ szczęście Niebieskich!!!
43' Brakuje tutaj gola dla Wisły, który udokumentowałby przewagę w tym meczu
43'  Zubkov za faul na Paluchowskim.
 Będzie rzut wolny na linii pola karnego. Jeszcze kroczek a byłby rzut karny.
45' Uderza Flak ale Bielecki to broni dobitka wiślaków tak samo ląduje w rękawicach bramkarza Ruchu
45' +3
45+1' Niestety ale póki co Bielecki bohaterem Ruchu
45+2' W ataku Ruch.
45+3' Zatrzymany Ryszka.
45+4'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Bardzo dobre spotkanie w Puławach. 45 minut ze wskazaniem na Wisłę. Wiślacy mieli kilka okazji bramkowych, najlepszą zmarnował Adrian Paluchowski, który uderzył w słupek.
 Goście mają dużo uwag do sędziego, ale co mamy powiedzieć wiślacy? Oby drugie 45 minut było jeszcze lepsze dla Wisły a co ważne zakończone golem
 Do Puław wracamy za kilka minut
 Mocniej świecą jupitery nad stadionem
 Wybiegają wiślacy!!!!!
 Są też gracze Ruchu
 W zespole gości będzie zmiana. Intensywnie w przerwie rozgrzewał się Vanja Markovic
46'  Marković za Żagla
46'  Zaczyna Ruch
47' Zablokowany strzał Szczepana. Trzeba uważać, bo gramy z faworytem ligi.
48' Wiech wślizgiem uprzedził Szczepana. Rzut rożny dla Nibieskich
 Zamieszanie pod bramką Wisły, ale ostatecznie radzą sobie gospodarze
49' Upadł z ogromnym krzykiem Janoszka i sędzia Paszkiewicz przerwał grę.
 Długo do siebie dochodzi syn popularnego Ecika ale już OK
52' Zarysowała się przewaga Ruchu. Trzeba to przetrwać
53' Uderzenie Janoszki trafia w boczną siatkę bramki Gradeckiego
54' Malec fauluje Chebę. Piłka dla Wisły
 Niezła centra Flaka, ale Carlos Daniel nie zdołał oddać strzału. Od bramki Bielecki
 Wpadł w pole karne Ruchu Puton uderzył, ale broni ten strzał Bielecki. Chwilę później centra Putona ale głową Paluchowski niecelnie
56' Bielecki kolejny raz ratuje Ruch!!! Kapitalna centra Putona na piąty metr do Ryszki a bramkarz Niebieskich to broni!!!
58'  Zubkov za faul Paluchowskim
58'  Zubkov za drugą żółtą kartkę. Brzydkie zachowanie Ukraińca
59' Flak wywalcza rzut rożny
 Puton pewnie obrona Ruchu piłka trafia do Cheby, który uderza bardzo niecelnie
61' Będzie zmiana w zespole gości. Do gry gotowy Kulejewski
63' Malec o mały włos nie strzeliłby bramki samobójczej ale tylko rzut rożny
 Centra Carlosa Daniela głową Wawszczyk niecelnie
64'  Kulejewski za Foszmańczyka
65' Carlos Daniel ale piłka jak zaczarowana mija bramkę Bieleckiego
66' Faulowany Paluchowski. Piłka dla Wisły
 Centra z rzutu wolnego w wykonaniu Putona ale Paluchowski uprzedzony i tylko rzut rożny
 I kolejny corner po centrze Putona.
WISŁA WISŁA WISLA krzyczy cała prosta
 Będzie kolejna zmiana w ekipie Niebieskich
 Do gry gotowy Kacper Bąk
69'  Bąk za Malca
70' Pierwszy celny strzał Ruchu uderzał Szczepan ale pewnie Gradecki
72' Za mocne podanie Wawszczyka łapie Bielecki
73' Nic nie chce wpaść wiślakom. Tym razem próba Flaka, która mija bramkę Bieleckiego
74' Bielecki po błędzie Kulejewskiego uprzedza Paluchowskiego
76' Carlos Daniel wpada w pole karne uderza ale broni to Bielecki!!!
77'  Banach za Flaka
Drozdowicz za Ryszkę
79' Wiech zatrzymał w kontrze Szczepana. Bez kartki.
80' Ostatnie 10 minut. Coraz większe emocje
81' W środku pola Kasolik faulem zatrzymuje Paluchowskiego. Piłka dla Wisły
83' Wiech uprzedza rywala. Aut dla gości
 Zrywa się WISŁA WISŁA ale Banach traci piłkę w ataku
85' Do gry przygotowany Piotr Stępień w ekipie Ruchu
86' Z dystansu Drozdowicz, ale pewnie łapie piłkę Bielecki
 WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy prosta!!!
88'  Drozdowicz za taktyczny faul na Sikorze
88'  Stępień za Szczepana
88'  Kondracki za Putona, którego żegnają brawa
89' Jeszcze gramy. Oby szczęśliwie do końca
 Trafiony piłka Drozdowicz, ale futbolówka mija bramkę Bieleckiego
90' +4
90+1' Jeszcze wiślacy w ataku
 Kondracki za mocno do Banacha i nieśpiesznie grę wznowi Bielecki
90+2' Zderzenie Kondrackiego z Kulejewskim i od rzutu wolnego goście
90+3' Bąk za taktyczny faul na Chebie
 Wrzutka w pole karne uprzedzony Wiech domagają się rzutu rożnego wiślacy ale od bramki pokazuje sędzia
90+4' Rzut rożny po centrze Drozdowicza!!! Może teraz??
90+5'  Koniec spotkania
 Mamy mieszanie uczucia po tym meczu. Jakby nam ktoś przed początkiem spotkania powiedział, że zremisujemy z Ruchem to na pewno każdy z Nas brałby remis w ciemno
 Po meczu? Mamy niedosyt. Wiślacy mieli dzisiaj sporą przewagę byliśmy lepsi, ale cóż kolejny raz piłka mija bramkę Bieleckiego, ale bramkarz Ruchu ratował swój zespół.
 Bardziej z tego remisu może cieszyć się zespół Ruchu, ale w dwumeczu nie przegraliśmy z Niebieskimi.
 Idą zawodnicy podziękować kibicom za doping. Walka była zabrakło wygranej.