Arbiter: Michał Roguski (Warszawa)

Wisła: Kuśmierz, Dryk, Mróz, Pietroń, Gawrysiak, Chmielnicki, Krakiewicz (Mokiejewski 73),Matyjaszek (Dziosa 65), Kępka (Kamola 80), Giza, Nowak

Wigry: Zutautas, Kieślarski (Pomian 46), Sadowski,Drągowski Fierzbiński, Lauryn, Chudziński, Radzio,Rogoziński, Łapiński (Makarewicz 46)

Kartki:

Witamy Państwa ze stadionu w Zwoleniu. Cała kryta trybuna zajęta. Zawodnicy są już w szatniach po rozgrzewce.
 Wisła zagra w pasiakach czyli na biało niebiesko. Wigry na pomarańczowo czarno. Za chwilę składy a relację przeprowadzi dla Was Kopia, oraz Wasz fruwająco latający reporter człowiek orkiestra Piotrek
 Pogoda do gry dobra. Jest słońce i ok 23/24 stopnie Celsjusza. Za chwilę sędzia wyprowadzi zawodników i zaczynamy
1'  Wisła rozpoczyna. 500 osób czeka na zwycięstwo Wisełki w debiucie Jacka Fiedenia - trudny mecz z II ligowcem
3' Kępka nie opanował piłki. Narazie gra w środku pola. Wydawałoby się, że ultraofensywne ustawienie z Nowakiem na prawej stronie boiska
 Kibiców z flagami narazie brak. Sektor gości zbudowany przez nasz klub na stadionie w Zwoleniu też świeci pustkami
6' Z lewej strony dośrodkowanie skrzydłowego Wigier na szczęście nic z tego nie wyszło.
 Jest ogólnie dość profesjonalnie. Za bramkami chłopcy do podawania piłek, noszowi przygotowani do akcji. Jedynym mankamentem jest kiepsko słyszalny Spiker zawodów Michał Świderski. Za chwilę postaramy się o skład zespołu z Suwałk
11' Giza uderza nad poprzeczką z rzutu wolnego. Wcześniej uderzał Chmielnicki ale podobnie bez efektu bramkowego
15' Różnicy między III a II ligą nie widać. Kopaninka w stylu ty do mnie a ja do ciebie w której Wisła gorsza jak narazie nie jest
20' Nowak uderza lecz były bramkarz Vetry Wilno broni skutecznie. Dobrze prezentuje się na boisku Krakiewicz - skuteczny w odbiorze i nieźle przewidujący sytuację na boisku- jak to się zwykle mówi ma papiery na grę
21' Rzut rożny dla Wigier i piąstkowanie Kuśmierza wyjaśnia sytuację. Jak narazie nie mamy się czego wstydzić
25' Wisła jakby oddała inicjatywę. W meczu sporo walki tak zwanej męskiej. Wigry atakują głównie lewą stroną gdzie gra Rałał Dryk i to stamtąd właśnie płyną niepokojące sygnały.
 Mecz narazie bez złośliwości i kartek. Po meczu postaramy się jak najszybciej opublikować zdjęcia z tego widowiska
30' W meczu wynik bez zmian.
34' Senna atmosfera na obiekcie w Zwoleniu. Raz po raz nieśmiało atakuje Wisła bądź zespół z Suwałk. Generalnie - piłkarskie szachy
35' Jednak zaczyna się przewaga Wigier jest to subtelna przewaga. Obrona Wigier wygląda solidnie i jest jak narazie nie do przejścia dla zawodników Dumy Powiśla
37'  dla Krakiewicza za wyraźny faul
39' W wiśle będą chyba zmiany w przerwie. Grzeje się Mokiejewski, Chwiszczuk i Kamola
40'  GOOOOOOOOOOOOOL Nowak!!!!
 Chmielnicki z lewej strony dogrywa do wschodzącej gwiazdy Wisły Konrada Nowaka i ten pięknie wolejem pokonuje litewskiego bramkarza. Stadion zaryczał ludzie byli spragnieni tego gola! Wisełka prowadzi 1:0
45' Sędzia kończy połówkę prowadzeniem 1:0 dla gospodarzy.
46'  zaczęli!
  Pomian, Makarewicz weszli na boisko za Łapiński i Kieślarski. To zmianyw Wigrach Wisła bez zmian
53' Rzut wolny dla Wigier nieudany, kontra Wisły jednak również nieskutecznie. Na trybunach trochę już widać podenerwowanie - jednak mecz ma wysoką stawkę.
 A wszystkiemu temu przygląda się Pani Burmistrz Miasta Zwolenia, którą również zainteresował mecz Wisełki
56' Kibice popijają piwko zakupione w pobliskim sklepiku. Jednakowoż ochrona nie wpuszcza z piwkiem i trzeba dopijać przed wejściem na stadion. Bardzo przyjemna atmosfera
58'  Lauryn (Wigry) za faul.
60' Trochę piknikowa atmosfera, czasem słychać jakąś trąbkę brak zorganizowanego dopingu - brakuje tylko grilla i kiełbasek.

Troszkę widać, że Wigry zaczęły juz sezon a Wisła jeszcze przed nim. Szczególnie może podobać się gra Nowaka. Giza też widać czeka na swoją okazję
64' Kępka nie strzela setki! Sytuacja sam na sam...........oby się nie zemściło
65' Matyjaszek opuszcza boisko za niego wchodzi Dziosa - dawno nie widziany w barwach KS-u. kibice dziękują za zaangażowanie Matyjaszkowi
 Kuśmierz rozgrywa naprawdę dobre spotkanie. Narazie skutecznie broni bramki Wisły a było kilka tak zwanych trudnych piłek
68' Raz po raz Wigry zagrażają naszej Wisełce rotował Kuśmierz a teraz Pietroń. Zapowiada się nerwowa końcówka meczu
73'  Krakiwicz zchodzi wchodzi Mokiejewski
74' z lewej po raz kolejny sunie atak Wigier dośrodkowanie i Kuśmierz przecina lot piłki
 Mecz nieco bardziej wyrównany, Wisła złapała drugi oddech
77'  Kępka!!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL
 Giza podawał do Kępki, obrońcy Wigier sygnalizowali spalonego - liniowy pokazał by grać dalej. Kempes wykorzystuje niezdecydowanie obrońców z Suwałk i jest 2:0 dla Wisły!
 Stadion oszalał dziś po raz drugi. Awans w Pucharze Polski jest naprawdę blisko
84' Faul na Kamoli i karny!!!!!!!!! Kamola dopiero pojawił się na boisku a już wywalczył jedenastkę!!!
 do piłki podchodzi Rafał Dryk........
 Strzela!!! ........w lewy słupek!!! Gola niema obrońcy wybijają piłkę wcześniej za Kępkę wszedł w 80 minucie Kamola
87'  Kuśmierz ukarany za opóźnianie gry
90' sędzia dolicza 3 minuty
93' Koniec meczu . Awansujemy!!!!!!!!! Na koniec nieprzyjemna sytuacja na boisku
 Zawodnicy podali sobie ręce. Wisła się cieszy Wigry płaczą
 Kończymy już relację z tego meczu Wisełka tańczy na środku boiska a zawodnicy z Suwałk uciekli do szatni.