Wisła Puławy : Powiślak Końskowola -

3:1

Kiczuk 8.,K.Puton 21.,Drozdowicz 41 - ? 19

Kołotyło- Pigiel, Pielach, Kiczuk, Cheba, K.Puton, Piotrowski, Brągiel, Konc, Kacprzycki, Drozdowicz ?

Zapraszamy do relacji live ze sparingu Wisły i Powiślaka Końskowola. Start w środę 15 lipca o 16:25.
 Mamy skład Wisły na dzisiejszy sparing.
 Na ławce pozostali
Zawodnik testowany nr 1 - bramkarz, Szymon Plewka, Wiktor Łuczkowski, Włodzimierz Puton, Tomasz Zając, Bartłomiej Bartosiak, Adrian Paluchowski, Michał Ruciński, Przemysław Skałecki, Zawodnik testowany 2.
 Trwa rozgrzewka.
 Wiślacy w szatni
2' Dogranie Cheby nie sięgnął piłki Konc
3' Kolejna szansa Wisły Drozdowicz do Kacprzyckiego który nie sięgnął piłki
4' Za mocne podanie Piotrowskiego do Brągiela. Od bramki goście
8'  GOOOOOOOO0L Rafał Kiczuk
 Zamieszanie pod bramką Powiślaka odbija piłkę bramkarz ta trafia do Kiczuka a ten kieruje piłkę do siatki
12' Faulowany Piotrowski. Od wolnego Wisła
15' Goście od rzutu z autu
16' Za głębokie dośrodkowanie Cheby łapie pewnie bramkarz
19' ?
Szybką kontra gości i mamy wyrównanie
21'  GOOOOOOOO0L Krystian Puton
 Szybka odpowiedz Wisły i mamy znowu prowadzenie. Najpierw uderzał Brągiel odbił przed siebie piłkę bramkarz a mocnym strzałem piłkę do siatki wpakował Krystian Puton
26' Błąd wislaków uderzenie z 20 metrów Kolotylo na rog
29' Niecelnie uderzenie Cheby
30' Przerwa na uzupełnienie płynów
31' Kolejna akcja gości Kołotylo na róg
34' Dużo komarów w Puławach
37' Uspokoiła się gra w Puławach
40' Faulowany K.Puton
41'  GOOOOOOOO0L Emil Drozdowicz
 Uderzał głową Cheba odbił piłkę bramkarz a najprzytomniej zachował się Emil Drozdowicz który zdobył trzecią bramkę dla Dumy Powiśla
45'  Koniec pierwszej połowy
 Dobre spotkanie w Puławach. Wiślacy zasłużenie prowadzą.
46'  Paluchowski za Drozdowicza
Bartosiak za Kacprzyckiego
Łuczkowski za Pielacha
Zając za Pigiela
Skałecki za K. Putona
w. Puton za Piotrowskiego
zaw. testowany 1 za Kolotyle
46'  Zaczynają goście
50' Sporo zmian w Wiśle
53' Stracił piłkę Zając
55' Niecelne uderzenie Paluchowskiego piłka minimalnie mija bramkę gości
56' W odpowiedzi goście ale także niecelnie. Od bramki testowany bramkarz
58' Uraz bramkarza gości. To Michał Bicki
62' Nie przejął piłki Zając
65' Minimalnie niecelne uderzenie Bartosiaka
67' W odpowiedzi goście ale pewnie w bramce Wisły testowany zawodnik
69' Kolejna próba Bartosiaka mija bramkę rywali
70' Zderzenie Włodzimierza Putona z rywalem. Obaj panowie leżą i potrzebna pomoc dla obu
71' Gracz Powiślaka poza boiskiem Włodzimierz wrócił na boisko
75' Szybko mija ten mecz. Widać że obie ekipy nie rezygnują że strzelenia kolejnych bramek
78' Stracił piłkę w ataku Zając
80' Wiślacy w ataku. Wyszedł z piłką za plac gry Brągiel
82' Faulowany Bartosiak
 Dobra centra Bartosiaka ale nie sięgnal piłki Łuczkowski
85' Rzut wolny dla gości. Nad bramką
86' Brzydki faul na Bartosiaku
87'  Cheba za Bartosiaka
88' Z rzutu wolnego niecelnie Zajac
90' Ostatnie minuty spotkania
 Bartosiak o własnych siłach zszedł do ławki
90'  Koniec spotkania
 Zasłużona wygrana Wisły. Wiślacy zaprezentowali się dziś zdecydowanie lepiej od rywali. Zabrakło skuteczności