Giertl, Radwański, Jędzrejuk, Głowacki, Sołdecki, Jankowski, Wasil, Stefaniuk, Michalak, Nidziela, Grobelny Socha- Dryk, Mróz, Pietron, Gawrysiak, Marcininiak, Krakiewicz, Mokiejewski, Matyjaszek, Giza, Kępka

Kartki:
Głowacki, Jędrzejuk

Krakiewicz

Już o godzinie 11 Duma Powiśla zmierzy się z zespołem Górnika II Łęczna. Na stadionie w Łęcznej wygodne miejsce zajmie za chwilę wszędziebędący Piotrek i będzie się starał podawać bieżące informacje z murawy. Pogoda niepewna, może nie trzeba będzie uciekać ze sprzętem :D
 Na czas trwania relacji strona główna będzie wyłączona.
 10.43. Witamy z Łęcznej. Pogoda idealna do gry. 20 stopni, słoneczko, a na trybunach pustki.
 Skład Górnika bardzo mocny z Głowackim, Radawńskim Niedzielą i Sołdeckim.
W Wiśle na ławce Adrij Prostyk.
 Obie ekipy na pięknej murawie stadionu w Łęcznej. Ten kto wymyślił mecze o 11 nie lubił chyba spać. W Łęcznej widzimy między prawie samych kibiców z Puław na czele z prezesem Andrzejem Śliwą.
 Na ławce Wisły obok Prostyka są jeszcze Chmielnicki, Chwiszczuk, Kubica, Kuśmierz. Nie ma Nowaka
 Na trybunach pojawił się naczelny fotoreporter serwisu puławy 24 Bartek Czech witamy go.
 10.52.
Obie drużyny powoli schodzą do szatni. Wiślacy zagrają dziś na czerwono, Górnik na biało.
 10.54 Ropoczyna ię prezentacja obu ekip. Na trybunach znikoma liczba widzów. Klatka gości, także pusta.
 Obie drużyny jeszcze w szatni czekają na trójkę sędziowską. Z głośniczków płynie skoczna muzyczka
1'  Zaczynają wiślacy.
2' Górnicy w ataku, ale na spalonym Grobelny i od bramki Socha.
3' Wiśalcy szybko tracą piłkę i w ataku Górnik. Dobrze w obronie Pietroń.
4' Wiślacy nie potrafią wyjść ze składną akcją. Narazie to Górnik ma przewagę.
5' Prostopoadła piłka do Niedzieli, ale napastnik lęcznian na spalonym i od brmaki Socha
5' Giza w pole karne, ale sędzia odgwizduje spalonego. Szkoda dobrej akcji..
6' Sędzia zwraca na coś uwagę trenerowi Fiedeniowi. Chyba stał zbyt blisko linii.
7' rzut wolny dla Wisły Dawid Matyjaszek, ale pilka mija bramkę Giertla.
8' Znowu Matyjaszek, ale tym razme prosto w ręce bramkarza
10' Gra się troszkę wyrównała. Obie ekipy próbóją atakowac jak narazie bez efektu bramkowego.
12' Grożnie pod bramką Sochy, ale w ostaniej chwili Pietroń wybija pilką na rzut rożny
14' Gra głównie toczy się w środku pola. Wiślacy troszkę przestraszeni glosnych nazwisk u gospodarzy. Panowie nazwiska nie grają.
16' Minuta ładnie strzelał z 20 metrów Daniel Krakewicz, ale piłka poszybowała nad poprzeczką
18' Górnik w natarciu, ale podoanie za mocne i piłka w rękach wychowanka GKS-u Sochy
19' brutalnie faulowany Pietron. Za to zagranie zółtko dla GŁowackiego
21' Gra sie zaostrza. Obu ekipom puszczają troszkę nerwy. Rozgrzewa się Prostyk
23' Faluowany wychodzący na czystą pozycję Giza i tym razem żółtko dla Jędrzejuka
25' Na boisku twarda męska walka a w międzyczasie uderzał Kępka, ale niecelnie.
27' Tym razme faul Dryka. Niebezpieczna sytuacja.
27' Jędrzeju słupek dobitka jednego z graczy Górnika wpada do bramki, ale na szczęscie spalony. UFff!!!
28' Tym razem pięknie uderzal Marciniak, ale i pięknie w bramce Giertl
 Na naszej wirtualnej trybunie mamy więcej kibiców niż na calym obiekcie w Łęcznej hehe.
30' Aymosfera bardziej piknikowa niż futbolwego święta.
31'  Bramka dla Górnika Michal Grobelny po ładnym uderzeniu z przed pola karnego
32' Wiślacy od razu ruszają do ataków i mamy rzut rożny. Grożnie uderzal Dryk, ale pilka nad poprzeczką.
34' Niestety wynik na świetlnej tablicy nadal bez zmian. W miedzyczasie uderzenie Sołdeckiego pewnie Socha
35' Chyba ręka zagrywa poza polem karnym bramkarz gospodarzy. Jednak sędzia każe grać dalej.
37' Za mocne podanie Dryka do Gizy i od bramki rozpoczyna Gierl.
40' Tylko 5 minut do końca pierwszej połowy. W natarciu gospodarze ale Dryk wyjaśnia sytuacje
42' Tym razem rzut rożny dla Górniku po interencji Marciniaka.
43' Zachodzi słoneczko nad obiektem w Łęcznej. Atakują nadal górnicy.
45'  Przerwa. Obie ekipy udają się 15 minutową przerwę
 Zakończyła się pierwsza połowa meczu. Napewno bardziej zadowoleni mogą byc gospodarze, którzy wykorzystali jedną z kilku okzji i strzelili bramkę.
Niestety mimu kilku szans bramki nie strzelili wiślacy. Może to zmieni się w drugiej częsci??
 Wszystkich kibiców zapraszamy na poranmą kawkę i za chwilę przed monitory.
 Naprawdę przykro się ogląda puste trybuny stadionu w Łęcznej. Szkoda ze działacze Górnika nie zrobili tego meczu o 8 rano.
 Górnik już na boisku. Wisła jeszcze w szatni
 są i wiślacy. U nas bez chyba bez zmian w Górniku dwie roszady.
  Flis za Sołdeckiego
46'  rozpoczął Górnik.
47' Akcja Górnika, ale pilka w rękach bramkarza Wisły a w odpowiedzi Matyjaszek wywalcza rzut rożny
48' Z rzutu rożnego nic nie wyszło wybiją obrońcy gopodarzy.
51' Strzał napastnika Górika, ale pewnie Socha.
52' Od rzutu wolnego ze swojej połowy wiślacy piłka do Gizy ale za mocna i nasz napastnik jej nie opanowuje.
54' Kis Kępki z 14 metrów i piłka w rękach bramkarza Górnika.
55' Grobelny i rzut rożny a po nim piłka w rękach Sochy
55'  ŁUKASZ Giza. Piękna kontra Wisły Łukasz Giza przerzuca piłkę nad bramkarzem i mimo prób obrońcy wpada do siatki. Brawo Wisła, brawo Lukasz
57' Po straconej bramce do ataków ruszyli gospodarze. To ich 2 stracona bramka w tym sezonie
59'  Niestety Niedziela. Złe wybicie z pola karnego i Niedziela ładnym strzalem z 8 metrów pokonuje Sochę.
60' [zmian] Rzędzicki za Maricniaka
61'  takze w Górniku 3 zmiany. Wasil, Michalak i Iwanicki.
62' Szarzuje w polu karnym Giza, ale sędzia nakazuje grać dalej..
64' Tym razem Matyjaszek lewą stroną, ale niestety tylko aut.
64'  Krawiecz za gadanie. A w międzyczasie dobrze Krakiewicz z wolnego ale pewnie Gietl piątkuje
67' Próbował lewą strona Matyjaszek, ale zatzymany. Szkoda ej akcji
69' Ładna kontra Górnika i po dograniu z prawej strony niecelnie glową Malicki
71' Do końca meczu coraz mniej czasu a wynik nadal niekorzystny. W środku pola spokojnie Górnik
72'  Niestety Górnik uśpił naszą obronę i Niedziela drugi raz pokonuje Sochę
 Bramka Niedzieli ustaliła chyba wynik tego spotkania. Naprawdę cięzko bedzie tutaj wyrównać.
76' Krakiewicz w pole karne do Kępki, ale Heniek nie sięga piłki.
77' Do wjeścia szykuje si,e Michał Chiszczuk. Wiślacy walczą, ale czasu jest coraz mniej
78'  Pransyk za Mroza a więc mamy debiut Ukraiińca w barwacg Wisły. Prasnyk z 15.
80' Górnik bardzo spokojnie w środku pola. W międzyczasie faulowany Jędrzejuk opuszcza boisko na noszach.
81'  Głowacki i znowu nas uśpili górnicy rozklepując naszą obronę. Sam na sam Głowacki i 4:1
82'  Chwiszczuk za Matyjaszka
83' Karny dla Wisly i gol 4:2
84'  Leszczyński za Gawrysiaka
86' No cóż cięzko będzie jeszcze dwie bramki strzelić, ale brawa dla Wisły za grę do końca
87' Rzut rożny dla Wisły po akcji Rzędzika
88' Tym razme na spalonym jeden z graczy Górnika.
89'  Niedziela za zabranie piłki Gizie po gwizdku.
90' Ostatnia minuta regulaminowego czasu spotkania. Faulowany Prostyk i od wolnego Wisla.
90+1' To doliczony czas gry i groźna akcja Górnika, ale pilka mija bramkę Wisły
  Koniec meczu pan Mirosław gwiżdzę ostatni raz
 Wiślacy mimo ambtinej walce z Górnikiem nie dali rady pokonać lęcznian. Widać było, że drużyna gospodarzy była lepsza i bardziej doświadczona w rozgrywkach III ligi.
 Ja już dziękuje za uwagę ze smutnej Łęcznej żegna Was smutny wysłannik Piotrek.
Wkrótce więcej o meczu na stronie. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.