- Zmorzyński 37
Arbiter: Jakub Pych(Czarna)

Kukić, Pierzchała, Bujak, Prętnik, P.Lisowski, Szymusik, D.Lisowski, Petrovic, Sewerzyński, Piróg, Jukić
Socha- Wolanin, Rogala, Kiczuk, Pigiel, Kobiałka, W.Puton, Chudyba, Zmorzyński, K.Puton. Wojczuk

Już w środę ekipa puławskiej Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Kielcach zmierzymy się z rezerwami Korony. Początek relacji ze stadionu przy ulicy Szczepaniaka 29 od 16:45.
 16:17 Piotrek wita ze Stadionu Piłkarskiego w Kielcach
 Mamy już składy
 Można powiedzieć, że z wielkiej chmury mały deszcz. Trzech zawodników z kadry I zespołu Kukić, Szymusik i Jukić.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Karol Barański, Szymon Stanisławski, Michał Zuber, Łukasz Kacprzycki, Patryk Starak, Krystian Żelisko
 Wybiegli wiślacy na boisko. Powitani brawami moimi i Mateusza Pielacha, który wraz ze mną będzie tutaj śledził mecz
 Na ławce rezerw Korony zasiedli dziś Jakub Dutka, Jakub Górski, Ernest Jopkiewicz, Daniel Szelągowski, Michał Dziubek, Mateusz Sowiński, Dawid Szałas
 Mimo że trwa rozgrzewka to toczy się ona ciszy. Pusto na stadionie, który pamięta czasy Ekstraklasy w Kielcach
 Ekipa Korony grała tutaj za czasów popularnego Kiełbasy w 2005 roku
 Gorąco i parno w Kielcach. Około 32 stopni ciepła
 Dziś na meczu jest szelak spodziewajcie się obszernej fotorelacji
 Tłumów na trybunach nie ma. Około 50 fanów na obiekcie
 Trwa rozgrzewka i na murawie pojawiły się zraszacze. Dobrze, że nie podczas spotkania
 Schodzą wiślacy do szatni.
 Za kilka minut zaczniemy ten mecz. Oby zwycięski dla Dumy Powiśla
 Wychodzą!!!!!!!
 Wisła w pasiakach, Korona żółte koszulki czerwone spodenki
 Przywitani obu ekip i zaraz gramy. O wygraną!!!!!!!! WISŁA WISŁA
 Pozdrowienia dla wszystkich kibiców od Mateusza Pielacha.
2' Dużo walki w środku pola. Znowu męska twarda gra
3' Centra Chudyby i mamy rzut rożny....
 Wojczuk, ale w obrońców z Kielc. Szkoda to była dobra okazja dla Wisły
4' Od rzutu wolnego gospodarze.
 Zablokowane uderzenie Dawida Lisowskiego. Zażegnali wiślacy niebezpieczeństwo
6' Rzut rożny dla Korony
 Głową Pierzchała ale piłka obok bramki Pawła Sochy
9' Brzydki faul na Krystianie Putonie
9' Ależ fatalny błąd Włodka Putona. Piłkę przejął Piróg, ale wracający do obrony Kiczuk w ostatniej chwili zablokował rywala
12' Włodzimierz Puton wywalczył rzut rożny...
13' Dobra centra Krystiana Putona głową Kiczuk ale piłka mija bramkę Kukicia
15' Na spalonym Krystian Puton
16' Centra Wolanina wybita i Wisła zacznie od rzutu rożnego.
 Kocioł pod bramką gospodarzy po tym rzucie rożnym, ale kończy się na strachu dla kielczan
20' Uspokoiło się w Kielcach.
22' Dobrze się ustawiamy i zbieramy drugie piłki podpowiada Beny. To prawda
23'  Petrovic za zagranie piłki ręką
24' Dobra centra Krystiana Putona ale ręką przy przyjęciu pomógł sobie Rogala.
25' Pigiel zablokowany i zaczniemy od rzutu rożnego. Na boisku leży jeden z zawodników Korony Grzegorz Szymusik
 Będzie chyba zmiana Szymusika
26' Ależ okazja dla Wisły. Dobra centra z prawej strony piłka trafia do wolnego Piegiela ten głową obok bramki
28' Faulowany Chudyba
28'  Jopkiewicz za kontuzjowanego Szymusika
30' Przerwa na uzupełnienie płynów. Dobre 30 minut Wisły. Brakuje tylko bramek.
 Biją dzwony z pobliskiego kościoła.
31' Nie opanował piłki Włodek Puton po długim podaniu Kiczuka
32' Za mocno wypuścił sobie piłkę Chudyba. Od bramki Kukić
34' Faulowany Chudyba. Od wolnego Wisła. Mateusz mówi, że śmierdzi bramką dla Wisły. Oby miał rację
 Kolejny kocioł w polu karnym zgrywał głową Kiczuk, ale nikt nie zdołał skierować futbolówki do siatki
36' Faulowany Petrovic. Od wolnego gospodarze
 Uderzał sam poszkodowany na szczęście niecelnie
37' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL PIOTR ZMORZYŃSKI!!!!!! BRAWO ZMORA!!!!!! BRAWO WISŁA
 I miał rację siedzący obok mnie Beny bo padła bramka dla Wisły. Kapitalne uderzenie Piotra Zmorzyńskiego, który zszedł z prawej strony do środka uderzył i piłka trafiła do siatki. Brawo WISŁA!!!!!
 Mówią miejscowi, że należała się ta bramka Wiśle.
40' Faulował w ataku Wojczuk
42' Ręką zagrał Prętnik. Piłka dla Wisły
43' Faulowany Krystian Puton. Od wolnego Wisła
44' Uderzenie Chudyby. Piłka wysoko nad bramką Kukicia
45' +2
45+1' Kolejny raz poszkodowany Dawid Chudyba
45+2' Kiczuk faulował rywala, ale wcześniej w twarz dostał Włodek Puton. Bez reakcji sędziego. Trzeba się obronić. To ostatnia akcja gospodarzy.
 Jukić w mur
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 Dobre 45 minut wiślaków. Widać piłkarskie doświadczenie na tle dobrych technicznie ale mniej doświadczonych kielczan.
 Wiślacy do przerwy prowadzą po bramce Piotra Zmrozyńskiego i jest to prowadzenie zasłużone. Zapraszamy na kilka minut przerwy. Wracamy do Kielc za kilka minut
 Nawet w Kielcach Mateusz rozdaje autografy
 Wychodzą piłkarze puławskiej Wisły.
46'  Dziubek za Sewerzyńskiego
46'  Zaczyna Korona
48' Krystian Puton nabija rywala i mamy rzut rożny....
 Centra w pole karne niepewne piąstkowanie Kukicia, który wypuścił piłkę z rąk uderza Pigiel, ale wybija z linii bramkowej piłkę obrońca z Kielc.
49' Traci piłkę w ataku Chudyba
50' Dużo walki w Kielcach. Ale było to wiadomo przed meczem.
51' Gospodarze wywalczyli rzut rożny
 Kocioł w polu karnym i co??? Karny dla Korony faulował zdaniem arbitra Paweł Socha
51' Brawo PAWEŁ SOCHA!!!!!!!! OBRONIŁ TEN RZUT KARNY W WYKONANIU PIERZCHAŁY!!! BRAWO PAWKA!!!!!
 Ciśnie Korona. Kolejny rzut rożny
55'  Sowiński za Piotra Lisowskiego
56' Faulowany Wojczuk. Od wolnego Wisła
 Dobre uderzenie Kiczuka ale na róg Kukić
57' Dużo walki. Korona zdecydowanie twardziej niż w pierwszej połowie
58' Zmorzyński wywalcza aut
59' Ależ ofiarnie Rogala. Tych wiślaków chce się oglądać. Walczą jak lwy
59' Uderzenie Kiczuka po centrze Krystiana Putona mija bramkę
 Do gry gotowy Szymon Stanisławski
60'  Stanisławski za Wojczuka
60'  Szelągowski za Dawida Lisowskiego
61' I kolejny aut dla Wisły
62' Uderzenie Krystiana Putona ale pewnie Kukić
63' Groźnie pod bramką Wisły Kiczuk uprzedza Szelągowskiego i tylko corner!!!!!!
 Ależ ratuje nas Paweł Socha!!!! Głową kapitalnie Petrovic ale kapitalnie Socha na róg.... Brawo PAWKA!!!!
 Do gry gotowy Krystian Żelisko
66'  Żelisko za Chudybę
67' Teraz Kukić ratuje Koronę. Stanisławski wychodzi sam na sam i broni to bramkarz Korony!!!!!
68' Rogala fauluje Piroga. Od wolnego gospodarze
 Błąd gospodarzy. Od tego sezonu w murze nie może stać zawodnik drużyny atakującej. Piłka dla Wisły
 Do gry gotowy Michał Zuber
71'  Zuber za Kobiałkę
 Idzie do ławki Kacprzycki
73'  Dziubek za faul za Zuberze
74' Tym razem Zuber faulowany przez Piroga
75'  Kacprzycki za Zmorzyńskiego
76' Z dystansu nad bramką Krystian Puton.
76' Przerwa na uzupełnienie płynów.
77' Zablokowane uderzenie Stanisławskiego
78' Nie sięgnął piłki Krystian Żelisko po wrzutce jego imiennika Putona
79'  Górski za Bujaka
80' Nie opanował piłki Mały
81' Niepotrzebny faul Rogali na Szelągowskim. Od wolnego gospodarze
 Fatalne rozegranie rzutu wolnego przez Piróga
82' Sowiński wpadł w pole karne uderzył ale w puławskiej bramce jest on PAWEŁ SOCHA!!!!
85' Faulowany Włodek Puton
85' Niestety potrzebna będzie zmiana. Pojawiłu się nosze....
 Do gry gotowy Karol Barański
 Włodek opuszcza boisko na noszach
87'  Barański za Włodka Putona
88' Zablokowana centra Krystiana Putona
89' Wolanin w aut
90'  Żelisko za protesty
90' +4
90+1' Wrzutka z wolnego piąstkowanie Sochy
 Okropne emocje. Bronimy krzyczy Beny
90+2' Petrovic wywalczył rzut rożny
 Wybija Barański
90+3' Bronimy!!!!!
90+4' Jeszcze rzut wolny dla Korony. Bronić to!!!!!
90+4' Stanisławski uderza i rzut rożny.......
90+5' Panie sędzio!!!! Niech Pan to kończy!!!!!!!!
90+5' Trzyma w rogu piłkę Stanisławski!!!! Brawo Stasiek.!!!!!
90+5'  Kacprzycki
90+6' K.Puton
90+7'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!!!!
 Brawo Panowie. Wiele nerwy wielkie emocje ale trzy punkty jadą do Puław.
 Zasłużona wygrana puławskiej Wisły. Bohaterem Dumy Powiśla Paweł Socha, ktory obronił rzut karny!!!!!!!