KSZO Ostrowiec Świętokrzyski : Wisła Puławy -

Stąporski 15, Kapsa 78 -
Arbiter: Rafał Greń ( Rzeszów)

R. Misztal, Stachurski, Stąporski, Dylewski, Mikoda, Samba Ba, Klepczarek, Persona, Nogaj, Kapsa, Łatkowski
Beszczyński, Mróz, Gawrysiak,Kursa, Szczotka, Wiącek, Mokiejewski, Orzędowski, Jabkowski, Giza, Nowak

W sobotę 29 października Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. My zapraszamy na relację od godziny 15:45.
 15.10 Piotrek wita wszystkich z pięknego obiektu KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim.
 Miejscowy obiekt jak na razie świeci pustkami, gra muzyka. Obiekt naprawdę robi wrażenie. 4 zadaszone trybuny jupitery trawka równo ścięta. Nic tylko grać w piłkę.
 Pogoda do gry prawie idealna około 12 stopni niebo niestety zachmurzone. Na szczęście nie pada.
 Wiślacy już na rozgrzewce. Na początek dwaj bramkarze Kamil Beszczyński i Łukasz Chojak z trenerem bramkarzy Wojciechem Piętą
 W zakończonych dziś dwóch spotkaniach Resovia rozbiła Motor Lublin 4:0 a OKS Olsztyn 3:0 pokonał Garbarnię Kraków.
 Naprawdę podoba nam się obiekt KSZO. Czuć na nim atmosferę minimum I ligi. Ale internetu niestety nie ma. Cóż redakcja wislapulawy.pl radzi sobie i z tym problemem i będzie dla Was nadawać z Ostrowca.
 Jak na razie na obiekcie więcej dziennikarzy niż kibiców.
 Pozostali wiślacy już na rozgrzewce. Czekamy na gospodarzy.
 Mariusz Sawa wraz z Ireneuszem Rybickim przechadzają się po dywanie na ostrowieckim obiekcie.
 Są na rozgrzewce gracze KSZO.
 Nie mamy jeszcze składów za chwilę postaramy się je ustalić.
 Na meczu sporo twarz z Puław między innymi Michał Świderski, Bartek Czech prezes Grzegorz Nowosadzki czy jego brat Paweł
 Jak informuje Dariusz Kapciak ze składu wypadł dziś Michał Budzyński, zastąpi go Adam Mróz.
 Na ławce jest między innymi Łukasz Misztal.
 Trener Sawa zaskoczył wszystkich na boisku w wyjściowym składzie Konrad Szczotka.
 Wiślacy dziś na szczęście w swoich starych pasiakach.
 Jupitery jeszcze zgaszone, wiślacy się rozgrzewają. Kto by się spodziewał takiego składu.
 Na wiślackiej ławce dzisiaj Łukasz Chojak, Rafał Giziński, Mateusz Kozieł, Łukasz Misztal, Mateusz Łakomy, Patryk Romaniuk i Paweł Ślwiński
 Obok nich na ławce zasiadają Wojciech Pięta jako trener bramkarzy, Marcin Sikora masażysta i szkoleniowcy Jacek Magnuszewski i Mariusz Sawa i kierownik drużyny Ireneusz Rybicki
 Niewielu kibiców na obiekcie KSZO. Może około 200 widzów.
 Podobno za jasno na stadionie na włączenie jupiterów, naszym zdaniem moment odpowiedni na to.
 Gracze KSZO już w szatni, wiślacy powoli też się tam udają.
 Witamy wszystkich, którzy są z nami. Za chwilę początek meczu. Oby wygranego.
 Puszcza Niepołomice też skończyła już grać. Gracze z Niepołomic pokonali u siebie Jezioraka Iława 2:1
 Aż trzech młodzieżowców w składzie Wisły.
 Obie drużyny w szatniach trwa chyba wielka mobilizacja w obu ekipach.
 Z głośników wita zawodników piosenka o KSZO. Wisła w pasiakach, KSZO na pomarańczowo.
 Piosenkę śpiewa sam Andrzej Piasek Piaseczny. Hej KSZO niesie się z głośników i ust Piaska
  Zaczyna KSZO
1' Persona podaje do Samby Ba, ale uderzenie leci ponad bramką Beszczyskiego
 Tym razem lewą stroną Łatkowski zablkowany przez Gawrysiaka
2' Samba Ba centruje w pole karne, piłka w rękach Beszczyńskiego
3' W ataku Wisła Nowak fauluje i na tym kończy się atak puławian
4' Mokiejewski do Jabkowskiego jednak młody wiślak zablokowany
5' Centra z lewej strony Kapsy prosto w ręce Beszczyńskiego
5' Na spalonym jeden z graczy KSZO. Przewaga gospodarzy jak na razie
6' Giza uprzedzony w ostatniej chwili przez Rafał Misztala. Mogła być dobra sytuacja dla Wisły
6' Kapsa w pole karne ale do kogo? Do Kamila Beszczyńskiego
7' Nowak mija rywali jak tyczki slalomowe, piłka trafia w ręke Mikody gwizdek arbitra milczy
9' Lewą stroną Szczotka wprost w obrońcę KSZO.
10' Szybka kontra KSZO i Kursa na rzut rożny
 Po centrze z rogu piłka mija wszystkich w polu karnym. Uff
11' Brzydko faulowany Nowak. Od wolnego Wisła
12' Szczotka w pole karne, Kursę uprzedza obrona KSZO
13' Mokiejewski uderza ale Rafał Misztal ratuje KSZO. Szkoda tej akcji
 Wiślacy czychają dziś na kontry
13' Mecz jak do tej pory w cichej atmosferze brak zorganizowanych grup kibiców obu klubów.
15'  1:0 Stąporski
 Długa piłka ze środka pola błąd puławskiej obrony Stąporski uprzedza Mroza i w krótki róg w sytuacji sam na sam pokonuje Bezczyńskiego
16' Nowak fauluje jednego z graczy gospodarzy.
18' Nowak prawą stroną akcje przerywa Klepczarek
19' Rozbłyskają jupitery nad stadionem KSZO.
20' 1500 lux, oby one przyniosły szczęście wiślakom.
 Od razu jaśniej na stadionie mimo że lampy rozpalają się stopniowo.
 To pierwsza historyczna relacja live przeprowadzona z meczu przy światłach.
21' Za mocna piłka do Kapsy. Mogło być groźnie
22' Mróz uprzedza Łatkowskiego.
23' Na rozgrzewce Łukasz Misztal i Mateusz Kozieł
24' Wrzutka Persony w pole karne, pewnie Beszczyński
25' Kapsa próbował strzelać z dystansu, ale daleko obok bramki Wisły
26' Gawrysiak w pole karne, ale do kogo?? Do Rafała Misztala.
27' Wiącek walczy z Samba Be, Wisła od wolnego
28' Jabkowski centra w pole karne do Gizy nasz zawodnik przewrócony w polu karnym ale tylko rzut rożny dla Wisły
 Centra z rożnego piąstkuje Rafał Misztal i szybka kontra KSZO
30' Jabkowski tym razem zatrzymany na prawej stronie
31' Mokiejewski wrzutka w pole karne, piłka w rękach R.Misztala
32' Jak na razie jupitery na stadionie KSZO nie święcą na maxa
33' Tym razem centrował Orzędowski znowu w ręce bramkarza
34' Z dystansu próbuje Mokiejewski, ale daleko obok
34' Centra Łatkowskiego, nikt na szczęście jej nie przecina mogło być groźnie
36' Kilka minut nudy na boisku. Nadal cicho i spokojnie na stadionie
38' Faulowany w środku pola gry Mikoda
39' Tym razem Wiącek fauluje i KSZO od rzutu wolnego coraz bliżej bramki Wisły
 Persona w pole karne, obrona Wisły na róg
40' Zła centra w pole karne Wisły i kończy się na strachu.
41' Nowak naciska na Rafała Misztala i wiślacy od wrzutu z autu
42' Orzędowski ale do kogo? Do nikogo właśnie
43' Ależ okazja Stąporskiego. Sam na sam strzela obok bramki Beszczyńskiego. To 200% sytuacja dla KSZO
 Co ciekawie większość kibiców widziała już piłkę w bramce Wisły. Na szczęście piłka o metr ją minęła
44' Aut dla Wisły
  Koniec I połowy
 Niestety kolejny raz nie mamy dla Was dobrych informacji. Wisła po 45 minutach przegrywa z KSZO 1:0. Gospodarze grają odrobinkę lepiej do wiślaków i prowadzą.
 Obiektywnie mówiąc obie drużyny grają słabo. Ale to KSZO prowadzi 1:0
 My zapraszamy na 15 minut przerwy i na ciepłą herbatkę. Wracamy za chwilę
 Kawa na stadionie 2 zł
46'  Aż dwie Kozieł i Romaniuk.
 Nie widzimy Łukasza Gizy i chyba Konrada Szczotki
48' Romaniuk na spalonym
49' Czas na stadionie podajemy orientacyjnie bowiem brak na stadionie zeagra
 Mróz uprzedza napastnika KSZO i róg
50' Centra z rogu i jeszcze raz centra z rzutu rożnego
51' Na spalonym aż dwóch graczy KSZO
52' Kolejna akcja gospodarzy i znowu spalony
52' Uderza Romaniuk i rzut rożny dla Wisły
 Po centrze z rożnego Mokiejewski i kolejny raz róg
53' Tym razem faulowany Pepe Samba Ba, gospodarze od wolnego na swojej połowie
53' Centra w pole karne KSZO piłka w rękach R. Misztala
54' Nadal światła nie święcą na max. Może około 800 lux, mimo i tak jasno
55' Samba Ba do Nogaja za mocno
55' Mokiejewski uprzedzony przez obronę gospodarzy
57' Na spalonym Stachurski
57' Faulowany Jabkowski. Rzut wolny dla Wisły
 Zła centra, radzi sobie obrona KSZO.
58' Leży Stąporski przerwa w grze
59' Gra wznowiona, Stąporski poza linią boczną
60' Kursa fauluje Stąporskiego. Mogła być groźna akcja gospodarzy
61'  Kursa. Błąd puławskiej obrony Kursa ratuje sytuację faulem, gdyby nie faul zawodnik KSZO znalazłby się dobrej sytuacji
 Uderza Persona ale w mur
 Jednak kartka zaliczona Mrozowi nie Kursie
62' Faulowany brzydko Orzędowski
 Trwa mała bójka zawodników obu drużyn. Spore emocje.
65' Już spokojnie Dylewski żółta za rozpętanie tej bójki. Żółtko też dla Wiącka
66' Persona na spalonym.
68' Faulowany Mokiejewski w środku pola
69' Uderza z 20 metrów Mokiejewski ponad bramką KSZO
69'  Kozub za Nogaja
70' Coraz mniej czasu na gola dla Wisły
71' Nowak faulowany w polu karnym gwizdek pana Grenia milczy
72' Mokiejewski do Jabkowskiego niecelnie.
 Według miejscowych od kilku minut lepiej gra Wisła.
72' Uderza z 20 metrów Dylewski nad bramką
73' Uderza jeden z wiślaków to Sebastian Orzędowski Misztal na róg
74' Do wejścia gotowy nr 20 w Wiśle
75'  Giziński za Jabkowskiego
76' Akcja KSZO i gospodarze od rogu
 Mgiełka nad stadionem KSZO ale piękny piłkarski klimat
77'  2:0. Uderza z dystansu Kapsa i piłka w długim rogu bramki Wisły
 Smutno i straszno nam. Aż nie chce się klepać tej relacji, ale cóż musimy. Już 2:0
79' Zimno chłodno smutno to był drugi strzał KSZO w tym meczu. Drugi celny
80' Samba Ba i Kursa na róg
82' Szarża Kapsy lewą stroną i kolejny róg
 Wiślacy zrezygnowani pogodzeni z wynikiem......
 Spore zadymienie na stadionie nie wiemy skąd ten dym
84' Pogodzeni wiślacy ale próba Romaniuka dwa metry od bramki
 Słabo widzimy co się dzieje na boisku sporo dymu.
85' Łatkowski prawą stroną i kolejny róg
 Uderza Stąporski w nogi Mroza
86' Giziński w pole karne, ale wprost na głowę Stachurskiego
87' Na spalonym Kapsa
  Żak za Kapsę
88'  Śliwiński za Kurse
 Kolejny debiut młodego wiślaka w II lidze
89' Persona ale zła centra
  + 3
90'  Stratman za Personę
90+1' Cóż mamy pisać?? Świecą pięknie jupitery jest zimno i smutno.
90+2' Nowak szarżuje ale strata piłki kontra KSZO
90+3' Panie sędzio prosimy o koniec meczu
  Koniec spotkania. Rafał Greń wysłuchał próśb naszych i piłkarzy ii koniec spotkania
 Cóż można napisać??? Mecz na słabym poziomie wiślacy kolejny raz zapreentowali się bardzo słabo. Niestety 3 punkty zostają w Ostrowcu