3:3

Tataj 28, 52 Ptaszyński 44, - Nowak 7, Budzyński 48, Wiącek 74
Arbiter: Sylwester Rasmus ( Toruń)

Frąckowiak, Jaroń, Ptaszyński, Karwan, Kądzior, Wrzesiński, Koziara, Król, Sedlewski, Mihelewsky, Tataj Penkowec, Gawrysiak, Gorskie, Budzyński, Kwiatkowski, Szczotka, Maksymiuk, Wiącek, Litwniuk, Nowak, Martuś

62' Zamilkliśmy bo znowu kłopoty z internetem. Niestety gospodarze prowadzą 3:2
 Za kilka godzin początek kolejnych derbów Lubelszczyzny. W Puławach słonecznie, ale chłodno. Pogoda sprzyja grze w piłkę.
 14.20 Piotrek wita ze stadionu przy Alejach Zygmuntowskich.
 Za 40 minut początek spotkania derbowego pomiędzy Motorem a Wisłą.
 W klatce są już kibice Wisły. Na mieście sporo oddziałów prewencji, jest armatka wodna.
 Bramkarze Wisły już na rozgrzewce.
 Są i wiślacy na rozgrzewce. Postaramy się zaraz o składy meczowe
 Taka mała ciekawostka, Panu Sylwestrowi Rsmusowi na linii towarzyszy dziś pani sędzina.
 Tylko zwycięstwo tylko Wisełko tylko zwycięstwo niesie się z sektora gości. Pięknie
 W składzie Wisły jedno zaskoczenie. Brak Pawła Jabkowskiego. Za niego występuje Konrad Szczotka
 Na wiślackiej ławce zasiądą dziś.
Jakub Zolech, Wojciech Jakubiec, Piotr Charzewski, Piotr Nowosielski, Dawid Pożak, Jarosław Niezgoda, Szymon Wiejak
 Na ławce Motoru Paweł Lipiec, Mateusz Broź, Michał Gamla, Kamil Stachyra, Kamil Wolski i Kacper Wróblewski
 Kibice schodzą się na stadion. Tłumów nie ma.
 Chłodno w Lublinie 9 stopni, ale dużo słońca.
 W trwających spotkaniach Siarka prowadzi z Garbarnią 2:0, Concordia Elblag przegrywa z Olimpią Zambrów 1:0 a Stal Rzeszów remisuje 0:0 z Legionovią
 Wiślacy zagrają dziś na czerwono, Motor na żółto- biało
 Jesteśmy zawsze tam śpiewają kibice Wisły. Około 30-40 Fanatyków w klatce. Poza tym wielu kibiców z Puław na sektorach gospodarzy.
 Kierownikiem Wisły dziś Piotr Lipka, masażystą drużyny oprócz Marcina Sikory Kamil Kłusek
 Obie ekipy już w szatniach. Ostatnie przygotowania do spotkania i za 10 minut zaczynamy derby Lubelszczyzny!!!!
 Flaga Wisła Puławy rozwinięta w klatce gości.
 Na meczu obecny były szkoleniowiec Radomiaka Mirosław Kosowski
 Wychodzą obie drużyny i sędziowie. To już zaraz początek spotkania. O wygraną o 3 punkty o prestiż. Dalej Wisełko!!!!
2' I już mogli prowadzić gospodarze. Prawą stroną Sedlewski w poprzeczkę uderza Wrzesiński
3' Lublinianie bardzo zmotywowani. Od początku atakują bramkę Wisły
4' Gawrysiak miękko do Nowaka temu piłkę zabierają w ostatniej chwili obrońcy Motoru
6' Uderzał z dystansu Sedlewski. Obok bramki Wisły
7'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL KONRAD NOWAK 0:1!!!!!!!!!!!!!!
 Kapitalne podanie Szymona Martrusia do Konrada Nowaka ten wychodzi sam na sam z Frąckowiakiem i strzela do pustej bramki. Motor Wisła 0:1.!!!!!
10' Szczotka zatrzymuje Sedlewskiego.
 Wiślacy czekają z kontry. Przeważa Motor ale czy to ważne??? Ważne kto prowadzi.
12' Tym razem podaje Nowak do Martusia minimalnie za mocno łapie piłkę Frąckowiak
14' Słychać doping kibiców Wisły. Pięknie pięknie
15' Kolejny wolny dla Motoru
 Wrzuca w pole karne Kądzior mijają się wszyscy z piłką i od bramki Penkowec.
20' Tylko zwycięstwo krzyczą Wiślacy. Na boisku od wolnego Motor
 Mocny strzał Kądziora wybija obrona Wisły.Kibicom Wisły towarzyszy bębenek, który wybija rytm dopingu.
23' Uderza z dystansu Koziara. Pewnie łapie Penkowec
24' Centra Jaronia głową uderza Tataj. Wprost w ręce Penkowca
26' Uderza Mihalewsky wysoko nad bramką Penkowca
27' Ostrzeliwanie bramki Wisły. Tym razem uderza z dystansu Król i pewnie Penkowec
28'  Tataj 1:1
32' Uderza Martuś niecelnie
 Mamy lekki problemy z internetem. Niestety na obiekcie w Lublinie nie ma wifi
 Co do bramki dla Motoru ładne uderzenie Tata i piłka w okienku bramki Penkowca
36' Leży jeden z wiślaków. Przerwa w grze
 To był Konrad Nowak już z nim wszystko OK i gramy dalej
38' Spadło tempo gry po tej bramce dla Motoru. Sporo gry w środku pola. Wiele twardej męskiej walki jak to w derbach
39' Makysumiuk prawą stroną podaje do Konrada Nowaka ten jednak z ostrego kąta i radzą sobie obrońcy Motoru
40' Kapitalna szansa dla Wisły. Wiącek z wolnego do Martusia ten głową do Nowaka a ten z 11 metrów o centymetry od bramki Frąckowiaka.
43' Centro strzał na bramkę Wisły Penkowec na róg
44'  Wiącek ale za co??
44'  Ptaszyński 2:1.
45'  Koniec I połowy
 Centra Kądziora z rzutu rożnego i Kądzior głową strzela na 2:1. Bramka do szatni
 Wyrównana gra sporo walki 3 bramki, ale to Motor prowadzi. Skuteczne ataki i skuteczne ciosy Motoru. Wiślacy mieli swoje szanse niestety tylko jedna z nich zakończyła się bramką. My wracamy za chwilę
 Na boisku są już piłkarze obu ekip
46'  Charzewski za Maksymiuka
46'  Zaczyna Motor
47' Centra Litwniuka z wolnego i róg dla Wisły
48' GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL Michał Budzyński 2:2
 Centra Litwniuka z rożnego, piłka trafia do Nowaka ten uderza broni Frąckowiak piłka trafia do Budzyńskiego a ten z 4 metrów pokonuje bramkarze Motoru
49' Charzewski wypuszcza w uliczkę Nowaka ten uderza ale niecelnie. Szkoda
51'  Tataj
 Centruje Mihalewsky do Tataja ten uderza pierwszy strzał broni Penkowec jednak przy dobitce bramkarz Wisły kapituluje 3:2
54'  Sedlewski
56' Litwniuk z wolnego w pole karne Frąckowiak pusty przelot zalicza jeden z kolegów wybija piłkę na róg dla Wisły
63' Rzut wolny dla Motoru
64' Uderza Koziara ale bardzo niecelnie
68' Faulowany w środku pola Litwniuk
 Zła centra Litwniuka z wolnego. Od bramki Frąckowiak
71'  Koziara
74'  GOOOOOOOOOOLLLLLLLL 3:3 WIĄCEK
 Centra Charzewskiego z rzutu wolnego nieudana pułapka ofsajdowa Motoru i Wiącek uprzedza Frąckowiaka i głową pakuje piłkę do siatki. 3:3
 Ależ emocje ależ strzelanina przy Zygmuntowskich. To są derby!!!!!!
76'  Stachyra za Sedlewskiego
77'  Pożak za Martusia
78'  Niezgoda za Szczotkę
 Po dograniu Gawrysiaka uderza Nowak z powietrza. Obok bramki Motoru
81' Zrobił się mecz. Ataki obu ekip
82' Będzie zmiana w Motorze. Do wejścia gotowy Mateusz Broź
83' Uff okropnie niebezpiecznie pod bramką Wisły. Wrzesiński uderza w słupek
83'  Broź za Mihalewskiego
85' Akcja Pożaka ale Konrad Nowak nie trafia w piłkę. Szkoda
86'  Gamla za Króla
87' Charzewski uderza obok bramki Frąckowiaka
88' Pożak w pole karne do Niezgody ten wywalcza aut
89'  Gawrysiak
90' +3
 Jak długo do końca!!!!!!
90+1' Budzyński uprzedza Brozia
90+2' Faulowany Nowak
90+3' Kwiatkowski ręką. Panie sędzio ile???
 Centra Kądziora. Na spalonym jeden z graczy Motoru
90+4'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!!!!!!
 Bardzo emocjonujące spotkanie w Lublinie. Dzielimy się punktami z Motorem. Mecz jak na derby bardzo zacięty wyrównany. Remis nie krzywdzi nikogo