3:1

Budzyński 76, Pożak 79, Olszak90+2 - Stefanik 36 (k)
Arbiter: Marcin Liana ( Bydgoszcz)

Penkovets, Turzyniecki, Budzyński, Pielach, Litwniuk Lisiecki, Głaz, Maksymiuk, Charzewski,Szczotka, Niezgoda Beszczyński, Waleńcik, Stępień, Kościelny, Suchecki, Stromecki, Stefanik, Więcek, Domański, Koczon, Martuś

Już w sobotę puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dymy Powiśla będzie Siarka Tarnobrzeg. Początek naszej relacji od 15:45.
 15:25 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Trwa rozgrzewka. Pogoda do gry całkiem dobra. Nie pada około 14 stopni ciepła
 Zaraz podamy składy
 Na wiślackiej ławce zasiedli dziś Maksymilian Żuber, Mateusz Olszak, Dawid Pożak, Patryk Słotwiński i Bartosz Tetych
 Na ławce Siarki zasiedli dziś Przemysław Janowski, Tomasz Przewoźnik, Adrian Chłoń, Mariusz Korzępa, Sebastian Mandzelowski, Kamil Jakubowski i Dorian Buczek
 Rozpalają się jupitery nad stadionem. Od początku gramy przy światłach.
 Od 15 trwają mecze w Zambrowie gdzie Olimpia Zambrów prowadzi z Radomiakiem 3:0, w Stalowej Woli gdzie Stal prowadzi z Gryfem Wejherowo 3:0, a Puszcza Niepołomice remisuje z Kotwicą Kołobrzeg 0:0
 Rozpoczyna się prezentacja rywali.
 Przypominamy wszystkim, że kibice Wisły zbierają plastikowe korki. Akcja będzie trwała podczas każdego spotkania Wisły u siebie. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej fajnej i szlachetnej akcji. Zbierając korki pomagamy chorym z puławskiego hospicjum.
 Obie ekipy już w szatniach
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła zagra dziś w białych koszulkach, czerwonych spodenkach, Siarka żółte koszulki czarne spodenki
 Za chwilę kółeczko wiślaków i pytanie kto dziś wygra!!!!!!!
 Jest kółeczko wiślaków!!!!!!!!!!!! i głośne WISŁA
1'  Zaczyna Siarka
2' Bardzo spokojny początek spotkania. W ataku Wisła, ale zatrzymany Niezgoda
 Widać, że obie ekipy na razie badają się wzajemnie
5' Na razie mecz toczy się w zupełnej ciszy. Sporo gry w środku pola
 Akcja Siarki uderza Domański ale pewnie w bramce Wisły Nazar Penkovets
7' Ostre wejście Szczotki. Od wolnego goście
8' WISŁA WISŁA WISŁA na trybunach krzyczy prosta. A na boisku? Głaz wywalcza róg..
 Uderza Głaz prosto w obrońców Siarki
10'  Suchecki za bardzo brzydki faul na Charzewskim. Brutalne wejście gracza Siarki, który jeszcze dyskutuje z arbitrem
 A Piotr Charzewski nie podnosi się z boiska..
12'  Szczotka. Przerwał kontrę gości Szczotka i niestety kartka
 Na szczęście Charzewski wraca na plac gry
13' Z rzutu wolnego Stefanik prosto w ręce Penkovetsa.
14' Niestety kolejny uraz Charzewskiego. Pojawiają się nosze...
 A pod stadion podjechał autokar z kibicami Siarki
 Do gry szykuje się już Dawid Pożak
15'  Pożak za Charzewskiego, który żegnany jest brawami i znoszony na noszach
 Pechowy mecz dla Piotrka Charzewskiego. Zdrowia!!!!
 Kilku Fanatyków na sektorze. Czyżby doping dla Wisły??
19' Za mocne podanie do Pożaka. Od autu Siarka
20'  Stromecki za faul na Niezgodzie.
21' Maksymiuk za mocno do Niezgody. Od bramki Beszczyński.
22' Zwolenianka Zwoleń, Pogoń Siedlce i Wisła Puławy krzyczą Fanatycy. !!!! Jest doping
22' Siarka Tarnobrzeg z klatki
23' Grać na całego i walczyć do upadłego krzyczą kibice Wisły!!!!!
25' KSW KSW KSW na trybunach. Na boisku zatrzymany Niezgoda. To będzie zgodnie z przypuszczeniami trudny mecz
30' Fauluje Pielach Domańskiego i rzut wolny dla Siarki, która broni się na razie bardzo dobrze.
 Z rzutu wolnego Stępień pewnie broni Penkovets
31' Szybkie wznowienie gry, Penkovets do Niezgody ale szybszy Beszczyński, który łapie piłkę.
34' Suchecki faulował Lisickiego sędzia pokazuje rzut wolny dla Siarki...
36' Rzut karny dla Siarki. Maksymiuk trafiony piłką w rękę....
 Stefanik....
36'  Stefanik w prawy róg. Penkovets poszedł w lewy.
38' Głaz zablokowany i mamy róg
 Zamieszanie pod bramką Siarki ale we wszystko wtrąca się Marcin Liana i rzut wolny dla Siarki
40' Zablokowana centra Pożaka
43' Oj trudny mecz dla Wisły. Wiedzieliśmy o tym przed meczem.
44' Litwniuk fauluje w środku pola.
45' +3
45+1' Pożak zatrzymany na lewej stronie. Kapitalnie dziś obrona Siarki kasuje wszystkie akcje Wisły
45+2' Coraz mniej czasu w tej części gry.
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 Niestety nie mamy dobrych informacji dla kibiców Wisły. Pierwsza połowa to słaba postawa wiślaków i bardzo mądra gra Siarki, która objęła prowadzenie po rzucie karnym
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. My wracamy za chwilę
 Wychodzą wiślacy.
 Będzie zmiana w Wiśle
46'  Olszak za Głaza
47' Waleńcik leży na placu gry. Chwila przerwy
 Z graczem Siarki wszystko w porządku. Gramy dalej
49' Szarża Niezgody uderzenie z kąta broni Beszczyński. Róg..
 Po centrze z rzutu rożnego nikt nie sięga tej piłki.
50' Kto wygra mecz pytają Fanatycy. Krzyczy cały stadion, że WISŁA. My w to wierzymy!!!!!!
51' Wszyscy wstają i śpiewają. Kibice na stojąco krzyczą WISŁA WISŁA
 Mamy informacje z Poniatowej, gdzie rezerwy Wisły pokonały miejscową Stal 4:1
56' Ciężko gra się wiślakom...
59'  Słotwiński za Lisieckiego
60' Co robi sędzia Liana??? Dyktuje rzut wolny dla Siarki, gdzie nie było faulu!!!!!
62' Wiślacy bardzo nerwowo.
63' Zderzenie Koczona z Budzyńskim i głośne AAAAAA Koczona. Aktorstwo!!!!
64' Każdy kontakt wiślaka z graczem Siarki to przerwa w grze i głośny krzyk graczy gości. AUUUUUUUUU
66' Olszak zatrzymany przez obronę Siarki
67' Z dystansu Litwniuk obok bramki Beszczyńskiego
69' Faulowany Olszak i co?? I oczywiście nie ma wolnego. Panie Liana
70' Piłka w siatce Siarki, ale bramka nieuznana bo sędzia Liania tym razem podyktował rzut wolny dla Wisły...!!1
  Pielach za protesty....
 Uderza Słotwinski piłka po murze i róg
72'  Chłoń za Koczona
 Nie śpieszy się Koczonowi. Ile można??
74' Postawa arbitrów to dramat!!!!!!!
75'  Suchecki
  Suchecki bo to drugi żółty kartonik tego gracza
76'  GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL MICHAŁ BUDZYŃSKI!!!! 1:1
 W końcu!!!!!!! Centra z rzutu wolnego Słotwińskiego piłka trafia do Michała Budzyńskiego a ten pakuje piłkę do siatki!!!!!! Brawo WISŁA Brawo BUDYŃ!!!!!
 Trudno opisać co się działo po bramce!!!!!! JESZCZE JEDEN KRZYCZĄ FANI!!!!!!
79'  GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL DAWID POŻAK 2:1. PIĘKNIE WISŁA PIĘKNIE PORSZAK!!!!!
 Ależ mecz nam się teraz zrobił. Kapitalny rajd Pożaka, który minął 4 graczy Siarki i wpakował piłkę do siatki!!!! 2:1 WISŁA WISŁA WISŁA
 Cały stadion na stojąco WISŁA WISŁA i jeszcze jeden!!!! Ależ atmosfera!!!!!
83'  Mandzelowski za Więcka
 Teraz śpieszy się Siarce....
84' Walczyć WISŁA walczyć!!!!!
85' Beszczyński szybszy od Niezgody
85'  Tetych za Szczotkę
 Wolniej wolniej krzyczą kibice!!!!!
87' Wiślacy mądrze grają piłką...
 Maksymiuk z dystansu nad bramką
88'  Buczek za Stromeckiego
88' Ole ole piłka jak po sznurku
89' Ile to jeszcze potrwa??? Oby nie za długo
90' +4
 Nie posłuchał się nasz arbiter. Aż 4 minuty dłużej gramy
90+2' Wszyscy wstają i śpiewają WISŁA WISŁA WISŁA!!!!!
90+2'  GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL MATEUSZ OLSZAK 3:! BRAWO WISŁA BRAWO OLI!!!!!
 Doping przydał się, bo po solowej akcji Mateusz Olszak pakuje piłkę do siatki 3:1!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
90+3' Mamy lidera pojawiło się na trybunach!!!!!!!!!
90+4' Z dystansu jeden z graczy Siarki. Penkovets na róg!!!!
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!
 Kapitalne ostatnie 20 minut Wisły zadecydowało o wygranej WISŁY!!!!
 Naprawdę trudny mecz, ale 3 punkty zostają w Puławach!!!!!!
 Wiślacy żegnani gromkimi brawami i okrzykami WISŁA WISŁA WISŁA
 Cały stadion odpowiada krzyczą piłkarze. Oczywiście pytają kto wygrał!!!! Cały stadion odpowiada WISŁA!!!!!
 Piłkarze dziękują za doping a za uwagę dziękuje szczęśliwy Piotrek!!!!