Wisła Puławy : Chojniczanka Chojnice -

0:0

-

Witan - Sedlewski, Pielach, Żemło, Litwniuk, Maksymiuk, Popiołek, Szczotka, Patejuk, Smektała, Nowak Budziłek- Biernat, Grzelak, Kryszak, Lisowski, Markowski, Pietruszka, Rybski, Mikołajczak, Suchanek, Biskup

Już w sobotę 25 marca puławska Wisła zagra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem na stadionie MOSIR-u przy ulicy Hauke-Bosaka Duma Powiśla zmierzy się z Chojniczanką Chojnice. Początek naszej relacji od 12:30.
 12.08 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Na rozgrzewce bramkarze obu ekip. Stadion gotowy do transmisji telewizyjnej.
 W Puławach od rana słońce. Około 10 stopni ciepła. Zaraz podamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Fabian Hiszpański, Toni Kolehmainem, Mariusz Idzik, Dawid Pożak, Sebastian Głaz i Jakub Poznański
 Na ławce Chojniczanki zasiedli Maciej Gostomski, Piotr Kieruzel, Łukasz Kosakiewicz, Irakli Meskhia, Bartłomiej Niedziela, Patryk Mikita, Hieronim Gierszewski
 Obie ekipy już na boisku. Trwa rozgrzewka. Jupitery już zapalone.
 Póki co niewielu fanów na trybunach.
 Dzisiejszy mecz dla stacji Polsat komentować będą Szymon Rojek i Andrzej Iwan
 Paweł Nowosadzki rozpoczyna prezentację rywala.
 Kibice powolutku gromadzą się na trybunach.
 Wiślacy już w szatni.
 Goście także schodzą z rozgrzewki. To znak, ze to początku spotkania pozostało coraz mniej czasu.
 Co ciekawe obie ekipy zagrają dziś w pasiakach.
 Wisła jak zawsze swoje tradycyjne biało-niebieskie pasiaki Chojniczanka czerwono- żółte pasaiaki
 Każde nazwisko wiślaka nagradzane brawami.
 Jeszcze czekamy. Obie ekipy w szatniach
 Wychodzą!!!!!!!!!
 Wiślacy już w kółeczku. Zaraz zabrzmi głośne WISŁA!!!!!!!
 Bardzo głośne WISŁA nagrodzone brawami przez kibiców z prostej.
1'  Zaczyna Chojniczanka
2' Centra Grzelaka z rzutu wolnego uderzał jeden z graczy Chojniczanki. Obok bramki
3' Smektała wydawało się, że będzie róg ale od bramki zacznie Łukasz Budziłek
5' Patejuk w pole karne, ale wybijają obrońcy Chojniczanki.
7' Ależ okazja wiślaków. Smektała prawą stroną, ale nikt nie przecina lecącej wzdłuż linii piłki. Akcja nagrodzona brawami kibiców.
9' Uraz obrońcy Chojniczanki. Przerwa w grze.
 Niestety mecz toczony bez zorganizowanego dopingu. Nie ma póki co Fanatyków Wisły
11' Dobra akcja wiślaków Szczotka do Smektały, ten wpada w pole karne uderza ale obok bramki Budziłka
12' Centra Biskupa Witan piąstkuje kolejny róg
14' Markowski wywalcza kolejny róg
15' Kontra Popiołka centra, ale pewnie obrońcy z Chojnic.
16' Sedlewski do Smektały i aut
 I kolejna okazja dla wiślaków. Wpadł w pole karne Nowak uderzył, ale znowu nikt nie przeciął tej piłki, która leciała wzdłuż bramki Chojniczanki
20' Solowa akcja Szczotki, ale zbyt lekkie uderzenie
21' Centra w pole karne Mikołajczak uprzedzony i róg dla gości
 Na meczu trener Stomilu Adam Łopatko, który czyni obserwacje Wisły
 Kontra Wisły Smetkała i mamy róg
22' Szczotka centruje Żemło głową nad bramką.
24' Groźnie pod bramką Wisły. Ale pewnie w bramce Andrzej Witan
 Na meczu obecny także były dyrektor zarządzający Chojniczanki Chojnice, obecnie prezes Motoru Lublin Leszek Bartnicki
26'  Biernat za brzydki faul na Maksymiuku
27' Leży Rybski. Przerwa w grze
30' Z dystansy Szczotka, ale obok bramki Budziłka.
32' Patejuk za mocno do Szczotki
34'  Grzelak.
Bardzo brzydkie zachowanie doświadczonego pomocnika Chojniczanki
36' Smetkała wywalcza róg
 Szczotka centruje prosto w ręce Budziłka
37' Pielach faulem zatrzymuje Biskupa
42' Niedokładne podanie Popiołka i od bramki Budzyński
43' Nakładką zagrał Grzelak. On ma już żółtą kartkę
43' Tym razem znowu Grzelak faulem zatrzymuje Smektałę. Od wolnego Wisła
44'  Maksymiuk
45' Smektała ale zbyt lekko. Łapie Budziłek
45' +1
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo wyrównana pierwsza połowa w Puławach. Obie ekipy wiedzą, że to ważne spotkanie i żadna z ekip nie chce pierwsza stracić bramki. Kilka groźniejszych akcji stworzyli wiślacy, ale póki co bez bramek w Puławach
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Wybiegają wiślacy witani brawami
47' Litwniuk za mocno do Szczotki. Od bramki Budziłek
49' Bardzo groźnie pod bramką gości. Centruje Patejuk głową uderza Szczotka minimalnie niecelnie.
50' Solowa akcja Popiołka, uderzenie nad bramką.
52' Smetkała centruje prosto w ręce Budziłka.
54' Zderzenie głowami wiślaka i gracza Chojniczanki. Przerwa w grze
55' Od wolnego w ten sytuacji Chojniczanka. Dziwne zachowanie arbitra.
56' Sedlewski w pole karne Nowak głową nad bramką
 Wisła Wisła Wisła krzyczy prosta!!!!!
59' Litwniuk wywalcza róg
 Dobra centra, ale jeszcze lepiej gracze gości. WISŁA WISŁA WISŁA jest doping dla puławian
60' Ależ szczęście wiślaków. Centra na Mikołajczaka a ten głową uderza w słupek!!!
62' Faul Grzelaka na Patejuku!!! To powinna być czerwona kartka!!!!!!
 Oszczędzony doświadczony gracz Chojniczanki.
 Patejuk ale obok bramki
66'  Kryszak
Kartka odroczona za brzydki faul na Szczotce kilka minut temu
 Będą zmiany w obu ekipach.
67' Pielach zatrzymuje w ostatniej chwili Mikołajczaka!!! Brawo BENY!!!!
68'  Idzik za Nowaka
69'  Gierszewski za Suchanka
72' Idzik wywalcza aut
 Do gry szykuje się Toni Kolehmainen
74'  Kolehmainen za Popiołka
74'  Niedziela za Kryszaka
77' Ratuje nas Witan!!!! Sam na sam Biskup i broni Andrzej!!!! Brawo Wiciu!!!!!
79' Zatrzymany Rybski. Od bramki Witan
81' Dużo walki na boisku. A kibice gwiżdżą na Grzelaka
83' Sedlewski do Smektały ten uderza i róg
85' Tym razem corner dla gości
 Wiślacy oby dalej
 Będzie zmiana w Wiśle
86' Do gry szykuje się Dawid Pożak
88'  Pożak za Szczotkę
 I znowu jest doping. WISŁA WISŁA
89'  Kosakiewicz za Lisowskiego
90' Uderza Biskup pewnie Witan!!!!
90' +3
90+1' Idzik faulowany
 Mecz ogląda 1653 kibiców!
 Wrzutka Patejuka wyłapana przez Budziłka
90+2' Idzik zatrzymany przez Markowskiego
90+3' Jeszcze rzut wolny dla gości!!! Uważamy!!!!!!! Bronimy!!!!!
 Centra w pole karne piąstkuje Witan!!!!
90+4'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!
 Bardzo wyrównane spotkanie w Puławach i bardzo cenny punkt zabrany liderowi!!!.