Wisła Grupa Azoty Puławy : Polonia Warszawa-

- Bajdur 45+2, Fadecki 68(k)
Arbiter: Robert Marciniak ( Kraków)

12.Zieliński - 3. Majewski.5. Błyszko, 18. Wiech, 27. Cheba,77. Bernard, 28. Kargulewicz, 74. Skałecki, 80. Banach, 7. Puton, 87. Paluchowski (kpt)

57. Lemanowicz - 2. Grudniewski, 7. Kluska, 16. Kołton, 20. Marciniec, 22. Biedrzycki, 27. Wełna,66. Kowalski-Haberek (kpt) 29.Fadecki, 70. Bajdur, 98. Tomczyk

Już w sobotę ekipa Wisły Grupa Azoty Puławy zmierzy się z Polonią Warszawa. Początek relacji od 15:00.
 14:21 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Stadionu który można nazwać twierdzą, bowiem bardzo trudno dostać się na obiekt. Pod stadionem sporo służb policyjnych
 Mamy już składy. Zaraz je podamy
 Idą pod stadion kibice Wisły. Jak dowiadujemy się będzie spora grupa fanów Dumy Powiśla na trybunach
 Na ławce Wisły Grupa Azoty Puławy zasiedli dziś.
1. Błażej Sapielak,10. Robert Janicki, 14. Jakub Czajkowski, 17. Marcin Ryszka, 26. Damian Kołtański, 30. Mateusz Kaczmarek, 31. Bojan Gvozdenović, 42. Maciej Kona, 97. Dawid Retlewski
 Rozpalają się jupitery nad stadionem w Puławach.
 Na ławce Polonii zasiedli dziś
25. Antoni Borkiewicz, 8. Grzegorz Aftyka, 9. Michał Fidziukiewicz, 19. Nikita Vasin, 21. Jan Majsterek, 28. Łukasz Piątek, 46. Jakub Wawszczyk, 77. Mateusz Michalski, 99. Filip Balcewicz
 Około 14 stopni ciepła, słonecznie nad Puławami.
 Podobnie jak Wielkie Derby Lubelszczyzny mecz w TVP Sport skomentuje Rafał Grodzicki. Mamy nadzieję, że pójdzie mu dziś lepiej niż ostatnio
 Dzisiejszy mecz poprowadzą dwaj asystenci. Po stronie Wisły Grupy Azoty Puławy Jacek Linowski, po stronie Polonii Maciej Wesołowski
 Są gracze gości na rozgrzewce. Czekamy na zawodników Wisły Grupa Azoty
 Są także wiślacy na rozgrzewce przywitani brawami.
 Na płocie Fanatycy wywiesili płótno Murem za Janem Pawłem II
 Będą nagrody dla kibiców. To piłki z podpisami zawodników, które za chwilę rzucą rezerwowi Wisły Grupa Azoty
 Obie ekipy już w szatni czekają na początek spotkania
 W zakończonym już spotkaniu w Pruszkowie miejscowy Znicz przegrał z Olimpią Elbląg 1:0. Trwa spotkanie w Tarnobrzegu gdzie Siarka remisuje 0:0 z Kotwicą Kołobrzeg
 Od remisu rundę wiosenną w okręgówce rozpoczęły rezerwy Wisły Grupa Azoty. Młodzi wiślacy zremisowali 1:1 w Radawcu Dużym z Sokołem Konopnica 1:1.
 Mamy zmianę rezultatu w Tarnobrzegu Kotwica wychodzi na prowadzenie 1:0
 Wychodzą!!!!
 Polonia dziś na biało, Wisła Grupa Azoty szary komplet strojów!!!
 Minuta ciszy ku czci Józefa Dudka
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
2' Od początku głośny doping dla Wisły.
 Na trybunach flaga Hutnika Warszawa oraz Duma Powiśla
3' Są też przedstawiciele Pogoni Siedlce.
 Podjechał autokar z kibicami Polonii
4' Dwa autokary fanów Czarnych Koszul pod stadionem
 Na trybunach trener Rafał Smalec. Nie chce mówić ile spotkań będzie pauzował.
6' Wrzutka Kluski pewnie Wiech w aut
7' Zablokowana centra Putona i tylko aut dla Wisły
8' Ależ okazja dla Dumy Powiśla z pięciu metrów uderza Skałecki, ale niestety nad bramką!!!
9' Uderzenie z rzutu wolnego Kluski, ale Zieliński kapitalnie przerzuca piłkę na rzut rożny
 Niezła centra Bajdura, ale pewnie wiślacy i gramy dalej!!!
11' Wrzutka Putona głową Banach, ale niecelnie...
14' Faulowany Karuglewicz, ale sędzia pokazuje faul w ataku. Ciekawe
 Trener Smalec nerwowo z komórką na trybunach.
16' Fadecki prawą stroną centruje, ale zdążyli wrócić wiślacy i tylko róg dla gości
17' Kolejny corner dla Polonii.
19' Szarżował Tomczyk, którego zatrzymał Majewski i wybił piłkę na aut
 Mają wiślacy problemy, żeby utrzymać się przy piłce i wyjść z akcją. Trudne spotkanie.
20' Centra Kargulewicza, ale nikt jej nie sięga i od bramki grę wznowi Lemanowicz
21' Solowa akcja Putona, ale piłka nad bramką Lemanowicza.
 Już pierwsze uwagi szkoleniowca Smalca do ławki. Telefon w użyciu
22' Zablokowany Puton i tylko rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty
 Kolejne uwagi trenera Polonii, który zakrył usta, żeby nikt nie słyszał co mówi.
 Tomczyk faulował w ataku i ucierpiał wiślak.
 Wzajemne uprzejmości kibiców
 Kibice Wisły każą opuścić obiekt gościom. No dzieje się :)
27' Kolejny rzut wolny dla Wisły Grupa Azoty.
 Z rzutu wolnego Puton, ale zbyt lekko i pewnie Lemanowicz łapie piłkę
28' Uderza Cheba piłka ociera się o rywala i mamy rzut rożny...
 Centra w pole karne ale Skałecki fauluje bramkarza rywali.
31' Zaszło słońce nad Puławami. Może zwiastować to deszcz
33' Majewski faulował rywala. Od rzutu wolnego goście
34' Grudniewski uprzedza Kargulewicza i wiślacy mają rzut rożny..
 Za krótka centra Kargulewicza i radzą sobie obrońcy Polonii
 Jakieś zwarcie pod klatką gości
36' Nadal kibice wyjaśniają sobie coś pod klatką.
 Na stadionie policja z kasakami i tarczami
38' Na boisku aut dla Polonii
 Kibice Wisły na swoim sektorze, kibice gości w klatce a na stadionie policja
40' Faulował w ataku Fadecki
 Udał się do szatni trener Smalec. Tam będzie czekał na swoich graczy
42' Dużo walki na boisku. Widać, że żadna ekipa nie chce stracić gola
44'  74. Skałecki za przerwanie kontry rywala
45' Faulowany Paluchowski ale sędzia każe grać dalej!!!
45' +1
45+1'  18. Wiech za faul na Tomczyku
 Jeszcze rzut wolny dla Polonii.
45+2'  Bajdur
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Bardzo pechowo zakończyła się dla Wisły Grupa Azoty pierwsza połowa spotkania. Goście w ostatniej akcji objęli prowadzenie po dobrym strzale Bajdura z rzutu wolnego.
 Co gorsza wiślacy będą drugą połowę w dziesiątkę.
 Do Puław wracamy za kilka minut
 Wybiegli wiślacy na plac gry
 Przywitani gwizdami i buczeniem gracze Polonii
46'  Zaczyna Polonia
46' Uderzenie Bernarda, ale Lemanowicz na rzut rożny...
 Niezła centra piłka trafia do Banacha, ale ten uderza niecelnie
48' Solowa szarża Tomczyka, ale jego strzał łapie Zieliński
51' Faulował w ataku Paluchowski.
52' Zatrzymany Bajdur przez Putona. Rzut rożny dla gości
 Piąstkowanie Zielińskiego zażegnuje niebezpieczeństwo
54' Kolejne uwagi trenera Smalca, który wrócił na trybuny.
 Ucieka trener Smalec na górę
57' Błyszko w aut. Niestety wiślacy zmuszeni do obrony
60' Uderzenie Kotona mija bramkę Zielińskiego.
 Upadł Banach, ale co?? No nic gramy dalej
 Będą dwie zmiany w Wiśle Grupa Azoty Puławy
 Do gry przygotowani Maciej Kona i Marcin Ryszka
 Będzie rzut wolny dla gości
 Kolejny raz uderza Bajdur, ale niecelnie
64'  17. Ryszka za 28. Kargulewicza
42. Kona za Skałeckiego
64'  77. Michalski za 7.Kluskę
66' Wrzutka Biedrzyckiego głową Tomczyk niecelnie
66' Niestety będzie rzut karny dla Polonii. Faulowany Fadecki przez Błyszkę
68' Fadecki
 Pewne wykonanie rzutu karnego przez Fadeckiego i przegrywamy 0:2.
 Głośno krzyczy z góry trener Smalec
69' Lewą stroną Banach piłka trafia do Putona, który uderza ale obok bramki Lemanowicza
 Krzyczy trener Smalec że zmiany
 Będzie zmiana w Wiśle Grupa Azoty. Na plac gry wejdzie Dawid Retlewski, który zmieni Adriana Paluchowskiego
73'  30. Kaczmarek za 80. Banacha
97. Retlewski za 87. Paluchowskiego
74'  46. Wawszczyk za 29. Fadeckiego
75' Z dystansu strzela Kaczmarek ale pewnie broni Lemanowicz
76'  42. Kona za faul na Biedrzyckim
78' Kolejna próba Kaczmarka, ale piłka leci nad bramką. Walczą wiślacy, ale chyba dziś nic z tego
 Przyszliście dzisiaj bo my tutaj gramy z klatki. W odpowiedzi co wy śpiewacie dziewczyny co wy śpiewacie
82'  19. Vasin za 16. Kotona
28. Piątek za 70.Bajdura
9. Fidziukiewic za 98. Tomczyka
83' Łysy cały czas krzyczy trener Smalec
 Będzie rzut rożny dla Polonii.
 Głową po centrze Michalskiego Wełna, ale pewnie Zieliński
85'  10. Janicki za 7. Putona
88' Biedrzycki fauluje Chebę.
90' +3
90+1' Końcówka spotkania. Polonia zadowolona a Wisła nie ma możliwości ataku.
90+2' Nie opanował piłki Biedrzycki. Od autu Wisła
90+3' Jeszcze sekundy ale tu się nic nie zmieni.
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wygrać Wiśle Grupa Azoty spotkania z Polonią. Spotkanie ustawiła czerwona kartka Łukasza Wiecha w pierwszej połowie. Szkoda, bo wiślacy nie byli gorszą ekipą ale cóż liczy się to co w sieci