Litwniuk 30 - Orłowski 7
Arbiter: Łukasz Śmietanka ( Pionki)

Leszczyński, Lisiecki, Fedoriv, Pielach, Edwards, Charzewski, Maksymiuk, Szczotka, Litwniuk, Machalski, Nowak

Musin, Michalak, Tyktor, Wepa, Bronisławski, Lenkiewicz, Radziemski, Cichocki, Sawicki, Orłowski, Migalski

Już w sobotę 25 kwietnia puławska Wisła rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem z Górnikiem Wałbrzych. Początek naszej relacji od 14:45.
 14:38 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Piękna pogoda w Puławach. Słońce około 20 stopni ciepła
 Zaraz składy. Są niespodzianki
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkowec, Tsvetan Filipov, Łukasz Furg, Michał Budzyński, Karol Kalita, Tomasz Sedlewski i Rapheal Carioca
 Na ławce Górnika zasiedli Kamil Czapla, Sebastian Surmaj, Kamil Smiałowski, Mateusz Krzymiński, Krystian Stolarczyk
 Tylko 5 zawodników rezerwowych Górnika.
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip
 W kadrze meczowej Wisły brakuje dziś Jarosława Niezgody, Szymona Martusia a także Dawid Pożaka
 Kibice na trybunach czytają programy meczowe, które po raz trzeci pojawiły się przed meczem Wisły. Fajny pomysł
 Wiślacy schodzą już do szatni
 Przypominamy, że w klubie są dostępne koszulki meczowe Wisły a także szaliki. Szaliki są w cenie 30 złotych, koszulki kosztują 80 zł
 Obie ekipy jeszcze w szatniach
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła zagra na czerwono, Górnik biało- niebiesko
 Za chwilę wiślacy zbiorą się w kółeczku aby jeszcze raz zmobilizować się
 Już rzeczone kółeczko i zaraz głośne kto wygra mecz i jeszcze głośniejsza odpowiedź WISŁA!!!
1'  Zaczyna Górnik
2' Migalski głową obok bramki Leszczyńskiego
 Około 10 kibiców Górnika w klatce. Po stadionie niesie się jesteśmy zawsze tam
3' Szczotka centruje piłkę głową uderza piłkę Charzewski, ale piłka nad bramką Górnika
4' Ostra centra Lisieckiego w pole karne Nowak nie sięga tej piłki
5' Rozpoczynają doping Fanatycy Wisły
7'  Orłowski
 Bardzo zła postawa puławskiej obrony, Orlowski z kilku metrów pakuje piłkę do siatki.
10' Wepa zagrywa nakładką. Od wolnego Wisła
 Pierwsze minuty to niestety słaba gra Wisły. Puławianie sprawiają wrażenie rozkojarzonych. Mnożą się niedokładne podania
16' Bardzo spokojnie na boisku. Górnik zadowolony z prowadzenia, Wisła jak na razie nie potrafi znaleźć recepty na dobrze broniących się rywali
17' Fanatycy pytają się kto dziś wygra a cały stadion odpowiada, że Wisła.
18' Rzut wolny dla Wisły.
 Centra Charzewskiego prosto na głowę obrońców Górnika
20' Z dystansu Charzewski pewnie broni Musin
 Fanatycy pozdrawiają Pogoń Siedlce i Legię Warszawa
22'  Fedoriv za faul na Migalskim
24' Edwards w pole karne ale Nowak nie sięga piłki
25' Wyłożenie Migalskiego Michalak z dystansy Leszczyński na róg
28' Trzeba przyznać, że nic nie klei się gra Wiśle
29' Charzewski centruje w pole karne, Nowak uderza ale sędzia boczny pokazuje pozycję spaloną napastnika Wisły
30'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL IVAN LITWNIUK
 Bardzo dobre podanie ze środka pola trafia do wchodzącego w pole karne Ivana Litwniuka a ten pokonuje Musina w sytuacji sam na sam
31' Z dystansu uderza Szczotka, niecelnie
32' Tym razem na bramkę Górnika uderza Nowak, mocno, ale niecelnie. Wiślacy zaczynają łapać chyba właściwy rytm
35' Lisiecki centruje w pole karne nikt nie sięga tej piłki
36' Uderzał Charzewski w nogi obrońców Nowak nie sięga piłki.
37' Z dystansu uderza Lenkiewicz minimalnie niecelnie.
40' Uderza Szczotka piłka po nogach obrońców wychodzi na róg
41' Zła centra Lisieckiego, kontra Lenkiewicza zatrzymana przed Fedoriva
44'  Tyktor za brzydki faul na Szczotce
45' +1
 Uderza Machalski z wolnego Musin na róg
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Wiślacy na pewno nie grają tego co grali w poprzednich spotkaniach. Widać w grze puławian sporo nerwów, ale na szczęście w 30 minucie ekipa Dumy Powiśla wyrównała. Oby drugie 45 minut było lepsze dla ekipy Wisły
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Pojawiają się witani brawami wiślacy
 Jest i ekipa Górnika.
 Są sędziowie zaczynamy zaraz grę.
46'  Śmiałowski za Migalskiego
47' Faulowany Lisiecki. Od wolnego wiślacy
 Nikt nie sięga centry Lisieckiego ani Musin ani Nowak
48' Z dystansu Lisiecki i róg
49' Śmiałowski strzela bramkę ale na szczęście pozycja spalona gracza Górnika
52' Machalski uderza z dystansu piłka trafia jednak w poprzeczkę bramki gości
54' Kolejny raz uderza Machalski i kolejny raz broni Musin. Dobra postawa bramakarza z Wałbrzycha
55' Do gry szykuje się Raphael
56'  Rapheal za Charzewskiego
57' Z dystansu Makysmiuk minimalnie obok bramki Górnika
59' Na lewej stronie faulowany Nowak
 Lisiecki centruje piąstkuje Musin
62' Z dystansu Litwniuk niestety obok bramki gości.
63' Szczotka uderza prost w głową obrońcy Górnika. Przerwa w grze
64'  Sedlewski za Litwniuka
 Z obrońcą gości już wszystko OK i gramy dalej
66' Bardzo trudne spotkanie. Niby to wiślacy teraz grają lepiej, ale nie przekłada się to na gole.
68' Nowak nie opanowuje piłki. Od bramki Musin
70'  Filipov za Machalskiego
72' Ależ desperacka obrona Górnika.
73' Szczotka do Edwardsa za nerwowo za mocno
75' Lisiecki w pole karne prosto w obrońców Górnika.
76' Filipov prosto w ręce bramkarza Musina.
78' Ciężko mozolnie idzie dziś wiślakom. Widać zmęczenie środowym meczem
79' Centruje Edwards łapie Musin.
80' Uderza Raphael ale zbyt lekko i pewnie Leonid Musin
81' Raphael nie sięga piłki w polu karnym
82' Gramy do końca Wisełko gramy do końca śpiewają Fanatycy
82' Z dystnasu Filipov Musin na róg
 Lisiecki centruje i kolejny róg
83'  Kalita za Nowaka
84' Po centrze Lisieckiego głową Pielach, niecelnie
85' Kolejna centra wyłapana przez Musina
86' Ekipa Górnika na swojej połowie
88' Bronisławski faulowany. Od wolnego goście
89' Kalita ale do kogo? Do bramkarza Górnika
90' Filipov za mocni
90' +2
 Nie śpieszy się Musin z rozpoczęciem gry
90+1' Końcówka spotkania. Górnik całą ekipą się tylko broni
90+2' Jeszcze kontra gości
 Zatrzymana i chyba ostatnia akcja wiślaków
90+2'  Koniec spotkania
 Nie udało się wygrać kolejnego spotkania puławskiej Wiśle. Dziś puławianie zremisowali z Górnikiem 1:1. Był to ciężki mecz dla wiślaków
 Zawodnicy puławskiej Wisły idą podziękować kibicom za doping.