Znicz Pruszków -Wisła Puławy

0:2

- K.Nowak 22, Budzyński 62
Arbiter: Andrzej Chudy ( Zabrze)

Pazdan, Tomas, Januszewski, Jędrych, Rackiewicz, Duda, Jędrzejczyk, Kucharski, Paluchowski, Kopciński, Zawodziński Penkowec, Gawrysiak, Kursa, Skórnicki, Budzyński, Pożak, Maksymiuk, M.Nowak, Wi±cek,Martu¶, K.Nowak

Już w niedzielę 30 wrze¶nia o 12:00 puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powi¶la będzie Znicz Pruszków. My zapraszamy na relację live z tego spotkania od 11:45.
 11:15 Piotrek i Adqs witaj± z Pruszkowa
 Za 45 minut Znicz podejmie Wisłę w meczu 10 kolejki II ligi
 W Pruszkowie około 14 stopni słońce, niestety strasznie wieje co potęguje uczucie chłodu
 Na rozgrzewce dwaj bramkarze Wisły Konrad Przybylski i Nazar Penkowec. Na stadionie póki co pusto my i służby ochrony.
 Nie wiemy ilu czytelników mamy, bowiem korzystamy dzi¶ z internetu w Pruszkowie, który uważa, że wy¶wietlanie statystyk nie jest potrzebne. No nic to damy radę.
 Mamy składy. Zaskoczeń nie ma.
 Na ławce Wisły dzi¶ 7 piłkarzy.
Przybylski, Kozieł, Charzewski, Kwiatkowski, Honcharuk i Orzędowski
 Brakuje dzi¶ Misztala, Nowosielskiego i Jabkowskiego.
 Na ławce Znicza Bartczak, Majewski, Sierociński, Sztybrych, Bylak, Panaszewski i Kokosiński
 Trwa rozgrzewka zawodników obu ekip. Pustki na trybunach. No termin nie jest rewelacyjny południe w niedzielę to ludzie pewnie wol± spędzić inaczej niż na stadionie.
 Jest to jedyny mecz Znicza w tej rundzie grany przy ¶wietle naturalnym. Resztę gospodarze graj± przy jupiterach, które pięknie się prezentuj±.
 Uwaga uwaga kiełbasa w barze 8 złotych. Polecamy swój prowiant na mecz :)
 W gło¶nikach piosenka o Zniczu Pruszków. Gło¶ny będzie słychać ¶piew Pruszków MKS. Póki co więcej fanów z Puław niż miejscowych.
 Nanaanana ukochana drużyna niesie się po stadionie. Nie wiem czy dotrwamy do końca meczu bo zimno jest niemiłosierne.
 Wi¶lacy dzi¶ na biało- niebiesko, Znicz w swoich tradycyjnych żółto- czerwonych strojach.
 Jak zawsze przez spikera zostali¶my nazwani Wisł± Płock. No cóż
 Obie drużyny już w szatni.
 Wychodz± obie ekipy na plac gry.
1'  Zaczyna Znicz
1' I już pierwsze uderzenie ekipy goapodarzy. Uderzał Kopciński
3' Przewaga gospodarzy, ale póki co jest to przewaga optyczna.
5' Dobre uderzenie Wi±cka, Pazdan na róg.
6' Do klatki wchodz± jacy¶ kibice. Chyba to fani Wisły nie jest ich wielu, ale zawsze co¶.
7' Zawodziński faulowany w ¶rodku boiska przez Kursę.
7' Penkowec uprzedza odważnym wyj¶ciem Paluchowskiego. Mogło być groĽnie.
10' Jeste¶my zawsze tam z klatki. Około 10 kibiców Wisły
12' Ogólnie mecz ogl±da około 400 kibiców.
13' Z dystansu Kucharski ale wysoko nad bramk± Wisły.
15' Delegat PZPN-u chodzi i sprawdza czy mamy internet. Brawo za dbanie o dziennikarzy.
16' Faulowany Martu¶ i od wolnego Wisła
 Bilard w polu karnym Znicza uderzenie Marusia nad bramk±
18' Na spalonym jeden z wi¶laków.
22'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL 0:1 KONRAD NOWAK
 Zabójcza kontra Wisły. Podaje Martu¶ do K.Nowaka a ten strzela obok bezradnego bramkarza Znicza. Brawo Wisła
23' Leży kontuzjowany Gawrysiak. Przerwa w grze.
24' Z Gawrysiem już OK, Wi¶lacy spokojnie czekaj± na rywala na swojej połowie.
25' Centra w pole karne Wisły. Gospodarze od rożnego.
28' Co tam w Pruszkowie pytacie?? Spokojna gra wi¶lacy czekaj± na kontrę Znicz nieporadnie atakuje.
30' Zawodziński centruje prosto w ręce Penkowca.
34' Kolejna centra w pole karne Wisły Penkowec na raty ale łapie piłkę.
35' Dwójkowa akcja Nowaków, Marek do Konrada ale za mocno od bramki Pazdan
36' Konsekwentnie metr po metrze i wi¶lacy wywalczyli rzut rożny.
 Pożak faulowany w narożniku boiska, puławianie od rzutu wolnego. Może teraz??
 Za krótka centra wybija obrona Znicza na aut.
40' Ironiczne oklaski dla graczy Znicza. Gospodarze podaj± piłkę Penkowcowi.
41' K.Nowak uprzedzony przez obronę Znicza
42' Uderza z 20 metrów Makysmiuk. Obok bramki Pawła Pazdana
44' Praw± stron± Rackiewicz Skórnicki na aut
45'  Nie było doliczenia ani sekundy
 Po 45 minutach wi¶lacy graj± m±drzej i skuteczniej. Mieli¶my dwie akcje z tego padła jedna bramka. Teraz trzeba m±drze bronić wyniku.
 My zapraszamy na kawę i wracamy do Was za chwilę.
 Kończy się przerwa. Zaraz ruszamy z gr±.
46'  Zaczęła Wisła
47' Wi¶lacy w natarciu. Gawrysiak od autu
48' Centra Pożaka Martu¶ głow± nad bramk± Znicza
50' Kursa na aut.
50' Faulowany K.Nowak
52' Przerwa grze. Wi¶lacy w drugiej połowie graj± pod wiatr co utrudnia rozegranie akcji.
54'  Januszewski za uderzenie łokciem Maksymiuka
  Skórnicki i Jędrzejczyk mieli sobie i sędziemu do powiedzenia i dostali żółte kartki
57' Kolejna przerwa w grze. Leży gracz Znicza
59' Brzydki faul Tomasa na K.Nowaku.
  Tomas za ten faul.
 16 metrów od bramki Znicza
  Bylak za Dudę
61'  Banaszewski za Kopcińskiego
62'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL 0:2 BUDZYŃSKI
 Kontra Wisły, K.Nowak do Budzyńskiego a ten niczym Leo Messi czy inna gwiazda piłki na ¶wiecie podcink± obok bezradnego Pazdana. Brawo Wisła
64' Nowak wzdłuż linii pi±tego metra Szymon Martu¶ nie trafia piętk± w piłkę. Szkoda.
66' Budzyński daleko w aut.
67' Kursa fauluje Bylaka
68' Centra w pole karne Wisły aktywny Bylak nie trafia w piłkę.
69'  Charzewski za M.Nowaka
 Jak mówi± redaktorzy Kopia i el_dzi Znicz bezradny.
71' M±dra gra Wisły, która czeka na kontry.
73' Banaszewski głow± pewnie w bramce Wisły Penkowec.
76' Dla nas ten mecz mógłby się skończyć. Wygrywamy i jest dobrze
77'  Majewski za Zawodzińskiego
81' Nic się nie zmienia Wisła kroczy po wygran±
  Honcharuk za Martusia
 Jeste¶my zawsze tam gdzie nasza Wisła gra niesie się po stadionie.
88' Wrzutka pole karne. Penkowec uprzedza zawodnika Znicza co wzbudza kontrowersje na trybunach
89' Bylak pudłuje 6 metrów po centrze z prawej strony
  Kozieł za Pożaka
90'  +4
90+1' Kozieł i mamy aut
90+2' Wszyscy czekaj± już na gwizdek sędziego.
  Banaszewski
90+3' Czas panie sędzio kończyć.
90+4'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!
 Mamy lidera mamy lidera w Puławach mamy lidera brawo!!!!!!