Kuźniarski 19, Łuczak 30 - Carlos Daniel 61(k), Ruiz- Diaz 81
Arbiter: Szymon Lizak ( Poznań)

Tułowiecki-Kuźniarski, Szur, Kosznik,Deja, Stępień, Lizakowski, Murawski,Letniowski, Łuczak, Surdykowski

Socha- Kuban, Wiech, Wawszczyk, Cheba, Lisowski, Puton, Ednilson Furtado, Carlos Daniel, Banach, Paluchowski

Już w niedzielę ekipa Dumy Powiśla rozegra spotkanie w Stężycy z miejscową Radunią. Początek naszej relacji z serca Kaszub od 14:45.
 14:00 Piotrek wita ze Stadionu Gminnego w Stężycy
 Przed nami bardzo trudne spotkanie wyjazdowe z miejscową Radunią. Na Kaszubach 17 stopni ciepła piękne jesienne słońce
 Wybiegają bramkarze Wisły na rozgrzewkę
 Mamy już składy obu ekip
 Na wiślackiej ławce zasiedli dziś Kacper Kołotyło, Kacper Kondracki, Dylan Ruiz-Diaz, Karol Czelny, Emil Drozdowicz, Łukasz Kacprzycki, Borys Piotrowski
 Na ławce Raduni zasiedli Michał Leszczyński, Nikodem Potrac, Damian Szuprytowski, Paweł Wojowski, Dawid Retlewski, Jakub Witek, Michał Miler, Wojciech Fadecki,Damian Piotrowski
 Wiślacy już na rozgrzewce.
 Wygraną zanotowały dzisiaj rezerwy Wisły. Ekipa młodej Dumy Powiśla pokonała dzisiaj zespół Wisły Annopol 5:3
 Trzeba pochwalić miejscowych za ładny kameralny obiekt oraz za catering. Miejscowy żurek dobry i tani bo jedyne 5 zł.
 Trwa rozgrzewka. Schodzą się powoli kibice miejscowych.
 Miejscowy spiker rozpoczyna prezentację historii naszego klubu
 Przed meczem czas na zroszenie murawy
 Gospodarze schodzą do szatni. Wiślacy jeszcze na rozgrzewce
 Schodzą do szatni puławianie
 Ciekawostka ze Stężycy. Obserwatorem spotkania jest dzisiaj Pani Katarzyna Wierzbińska z Gdańska
 Już w szatniach obie ekipy słuchają ostatnich uwag szkoleniowców
 Bardzo mocno polewana płyta boiska Gminnego w Stężycy
 Wychodzą wiślacy. Ekipa Dumy Powiśla w pasiakach
 Wychodzą też gracze Raduni ekipa gospodarzy na żółto
 Ich wyjściu towarzyszy muzyka z filmu Piraci z Karaibów
 I już akcja Wisły,centra Kubana, ale pewnie obrona zespołu gospodarzy
2' Tym razem zła centra Ednilsona. Bardzo ślisko
3' Szarża Stępnia, ale jego uderzenie zablokował Wiech
3' Nad poprzeczką z około 20 metrów Łuczak
5'  Ednilson za ostre wejście w nogi Sebastiana Murawskiego Wyglądało to groźnie
8' Rzut rożny dla Wisły. Wywalczył go Adrian Paluchowski nabijając rywala
 Wrzutka Putona, ale pewnie obrona gospodarzy. Chwilę późnej piłka wraca do Lisowskiego, ale zbyt lekkie uderzenie pomocnika Wisły i pewnie łapie piłkę Kacper Tułowiecki
10' Na spalonym Surdykowski
11' Ależ okazja dla Wisły. Wrzutka z prawej strony w wykonaniu Kubana piłka trafia do Carlosa Daniela ale strzał głową Portugalczyka na róg wybija Tułowiecki!!!!
 Kolejna próba wiślaków, ale tym razem Carlos Daniel za lekko i pewnie Tułowiecki
14'  Stępień za faul na Lisowskim
15' Wrzutka Lisowskiego pewnie wyłapana przez Tułowieckiego
17' Szansa dla gospodarzy w pole karne Wisły wpadł Łuczak, ale Socha na róg!!!
18' Centrostrzał Letniowskiego Socha na róg.
19'  Kuźniarski
 Niestety tracimy bramkę. Z prawej strony piłkę dograł Lizakowski a stojący na 3 metrze od bramki Pawła Sochy Kuźniarski wpakował futbolówkę do siatki
21' Ale okazja dla Wisły!!! Paluchowski sam na sam z Tułowieckim i broni to bramkarz Raduni!!!
25' Próba Stępnia mija bramkę Sochy
27' Banach centruje ale niestety nikt nie sięga tej piłki, a dobitka Cheby bardzo zła.
29' Centra Kubana kolejny raz głową uderza Carlos Daniel i znów Tułowiecki na róg!!!
30' Łuczak
 Wisła gra Radunia strzela bramki. Niestety tym razem kolejna bramka dla gospodarzy. Pierwsza wrzutka gospodarzy wybita piłka jednak trafia pod nogi Łuczaka, który strzałem w krótki róg pokonuje Sochę.
33' Faulowany Carlos Daniel i co?? I gramy dalej...
35' Kocioł w polu karnym gospodarzy ale radzą sobie miejscowi i oby dalej
37' Wiślacy mają piłkę grają piłką, ale nie przenosi się to na gole
40' Ładne uderzenie Ednilsona ale piłka mija okienko bramki Tułowieckiego
42' Uderzenie Łuczaka ale pewnie Socha
43' Trzecia próba Carlosa Daniela, ale piłka po górnej siatce i kończy się na strachu
44' Niecelne uderzenie Ednilsona.
45' +1
45+1' Jeszcze jeden krzyczą dzieci na trybunach.
45+1'  Carlos Daniel za faul na Łuczaku
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 No cóż mamy powiedzieć? Wiślacy mogli i powinni tutaj zdobyć przynajmniej dwie bramki, ale zrobili to gospodarze, którzy prowadzą do przerwy 2:0. Puławianie nie wykorzystali kilku kapitalnych okazji bramkowych bowiem dobrze w bramce Raduni spisuje się Kacper Tułowiecki
 Mamy nadzieję, ze druga połowa będzie dla puławian zdecydowanie lepsza. Z taką nadzieją oddajemy głos do studia. Walczyć WISŁA walczyć!!!!
 Za dwa tygodnie do Stężycy przyjeżdża Ruch Chorzów
 Wychodzą wiślacy!!!!
 W Wiśle będą dwie zmiany. Do gry przygotowani Łukasz Kacprzycki oraz Kacper Kondracki
 W szatni zostali Dominik Banach oraz Ednilson Furtado
46'  Kacprzycki za Ednilsona Furtado
Kondracki za Banacha
46'  Zaczyna Radunia
47' Rozpoczynamy od strzału Cheby, który mija bramkę Tułowieckiego
49' Wawszczyk fauluje Łuczaka. Od rzutu wolnego Radunia
52' Na spalonym Kondracki
 Rzut rożny dla Wisły
 Mały kocioł w polu karnym gospodarzy, ale nie ma czystego uderzenia... i oby dalej miejscowi
54' Czwarta próba Carlosa Daniela i piłka w bocznej siatce... Co tu się dzieje!!!
55' Wawszczyk za mocno podanie do Kacprzyckiego. Od bramki Tułowiecki
57' Stępień z 12 metra, ale broni to Socha!!!
58' Kacprzycki do Paluchowskiego ten niestety na spalonym...
59' Rzut karny dla WISŁY!!! Faulowany Adrian Paluchowski!!!!!!
 Carlos Daniel......
61' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL CARLOS DANIEL!!!!! BRAWO CARLOS!!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Pewne uderzenie Portugalczyka i mamy kontakt!!! Gramy WISŁA gramy
63'  Witek za Kuźniarskiego
Miler za Łuczaka
66'  Mariusz Pawlak za protesty na ławce. Dużo nerwowości wprowadza na boisku sędzia Lizak
66' Nieudana wrzutka Kacprzyckiego. Od bramki Tułowiecki
67' Krzyczą miejscowe dzieciaki Radunia my chcemy gola
70' Lizakowski w aut
 Ręka jeden z rywali. Od rzutu wolnego wiślacy
71' Cheba łokciem trafiony w polu karnym a sędzia Lizak pokazuje rzut rożny....
 Centra Kacprzyckiego obrońcy gospodarzy na kolejny róg
72'  Ruiz-Diaz za Chebę
74' Retlewski za Surdykowskiego
Wojowski za Stępnia
 Czekają nas tu nerwowe minuty. Mamy nadzieję, że wrócimy do domy chociaż z 1 punktem
78' Letniowski wpadł w pole karne Wisły, ale uderzył w Kubana i tylko róg dla miejscowych
 Do gry przygotowany Emil Drozdowicz
79'  Drozdowicz za Carlosa Daniela
81' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL DYLAN RUIZ-DIAZ!!!!!! BRAWO DYLAN!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Ależ akcja Wisły, ale uderzenie Dylana. Szybko wiślacy wznowili grę po rzucie wolnym piłka trafiła do Dylana Ruiza- Diaza, który kapitalnie wpakował piłkę do siatki!!!!
WALCZYMY!!!!!
 Ależ emocje!! Ależ mecz!!!
WISŁA WISŁA WISŁA
85' Idą na papierosa miejscowi. Oni nie wierzą w to co się dzieje!!! Walczyć WISŁA
86'  Szuprytowski za Letniowskiego
 Co zrobił Kacprzycki?? Wpadł w pole karne ale oddał fatalny strzał!!!
88' Jakiś uraz Lisowskiego. Przerwa w grze
89'  Czelny za Lisowskiego
90' Tułowiecki poza polem karnym w aut
90' +4
90+1' Wiech ale niecelnie głową!!!!
90+2' Jeszcze wierzymy!!! WISŁA WISŁA
90+3' Tułowiecki ratuje Radunię po uderzeniu Kondrackiego!!!! Tylko róg!!!!!
 Ależ kocioł w polu karnym gospodarzy!!! Ale nie ma bramki!!!!
90+4' JEZU co tu się działo.... Szuprytowski sam na sam i nie ma gola!!!!!!!!!
 Krzyczeli miejscowi, że gol ale piłka mija bramkę WISŁY!!!!!!
90+5'  KONIEC SPOTKANIA
 Ależ szalony mecz ależ szalona końcówka!!! Najpierw piłkę meczową mieli wiślacy ale kapitalnie po strzale Kondrackiego piłkę odbił Tułowiecki a chwilę później w niewiarygodnych okolicznościach do bramki nie trafił Szuprytowski!!!!!
 Brawa dla wiślaków, którzy przegrywali tutaj 2:2 ale zdołali wyrwać jeden punkt. Niewiarygodny mec a szczególnie końcówka!!!!
 Wiele nerwów i emocji, ale jeden punkt jedzie do Puław. Trzeba ten wynik szanować.