2:1

Giza 53, Wójtowicz 63 - Kasperski 87
Arbiter: Daniel Osiński ( Lublin)

Stschurski, Budzyński, Bednaruk, Gawrysiak, Misztal, Kozieł, Orzędowski, Wójtowicz, Nowak, Giza, Kamola Kurzępa, Ręba, Frąc, Chmielnicki, Czajka, Krasnowski, A.Kowalski, Fartomi, Ryczek, Wyroślak, Strug.

13.40 Witamy z ulicy 11 Listopada w Poniatowej. O 14:00 początek meczu Wisły ze Stalą. Pogoda do gry idealna około 10 stopni, na niebie delikatne chmurki
 Obie ekipy już na boisku, trwa rozgrzewka. Oby dziś obyło się bez problemów technicznych. Na trybunach przeważnie same twarze z Puław
 W głośnikach Eye of the Tiger. Oby ta piosenka bojowo nastroiła wiślaków przed tym spotkaniem.
 Do przerwy w Nowej Sarzynie i w Świdniku bez bramek. W Poniatowej obie ekipy udają się do szatni.
 Powoli rozpoczyna się prezentacja składów prowadzona przez Michała Świderskiego, któremu dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu relacji z meczu.
 Wiślacy dziś w swoich niebiesko- białych pasiakach.
 Stal na zółto- czarno.
 Obie ekipy prowadzone przez sędziów pojawiają się na boisku. Na razie brak zorganizowanych grup kibiców.
  Zaczyna Stal
1' Akcja Stali, ale spokojnie od bramki Stachurski.
3' Spokojna gra w środku pola, na razie bez żadnych okazji bramkowych z obu stron
4' Prawą stroną Wisła, ale akcja Gawrysiaka zattzymana i od autu Stal
5' Kontra gości, jeden z poniatowiana faulowany i rzut wolny dla Stali.
 Wrzutka w pole karne pewnie w bramce Piotr Stachurski.
6' Kamola lewą stroną mknie niczym ekpres i mamy rzut rożny dla Wisły.
7' Jednak z wykonaniem rożnego radzą sobie stalowcy wybiając piłkę na aut
9' Rzut wolny dla Wisły z około 30 metrów od braamki Misztal centruję w pole karne i obrońcy Stali na rzut rożny
10' Giza strzela głową, ale strzał mija bramkę Stali
 W klatce pojawiają się kibice. Ale czy to kibice Stali czy Wisły nie wiemy.
12' Błąd w środku pola Orzędowskiego, który traci piłkę, akcja Stali ale Wyroślak na spalonym.
13' Kibice mimo, że są w klatce nie prowadzą żadnego dopingu. Jest ich może z 15.
14' Kolejna akcja Wisły i kolejny rzut wolny uderza Misztal ale pewnie w Poniatowskiej bramce Kurzępa.
15' Ależ to była bomba Misztala, gdyby tylko piłka poszła bardziej w róg.
17' Fualowany na prawej stronie boiska Kozieł i kolejny raz rzut wolny dla Dumy Powiśla.
 Misztal, ale tym razem zle dośrodkowanie i od bramk Kurzępa
20' Trzeszczą kości w Poniatowej kolejny raz faulowany jeden z wiślaków i kolejny rzut wolny.
21' Uderzenie z wolnego Gawrysiaka, ale wysoko nad bramką Stali.
22' Dobry presing wiślaków, piłka do Gizy, ale podanie do Łukasza zbyt mocne i piłkę łapie bramkarz Stali
24'  Żółta kartka dla Bednaruka za faul. Dziwna decyzja arbitra
25' Wrzutka w pole karne Wisły, ale pewnie kolejny raz Piotr Stachurski
27' Na trybunach około 200-300 osób. Na boisku piłkarskie szachy, walka metr boiska.
28' Faulowany na 30 metrze Wójtowicz. Kolejny wolny dla Wisły.
 Misztal potężnie ale w mur. Szkoda...
30' Akcja Wisły po zgraniu Orzędowskiego uderza Wójtowicz, ale pewnie w bramce Kurzępa
31' Tym razem zagranie ręką w środku pola Kozieła i rzut wolny dla Stali. Daleko od bramki Wisły.
32'  Orzędowski ale za co panie sędzio ta kartka. Oj pogubił się sędzia Osiński
36' Wyroślak na kolejnym spalonym. Za mało ruchu krzyczy trener Sawa do swoich graczy.
37' Stal dziś bardzo defensywnie, a wiślacy na razie głową w mur.
38' Brzydki faul na Wójtowiczu. Panie sędzio a gdzie kartka???
38' Uderza Giza, i piłka jak zaczarowana leci nad bramką Stali.
39' Kozieł pięknie w obronie zatrzymuje Wyroślaka.
42' Akcja Wisły i rzut rożny dla Dumy Powiśla. jednak kolejny raz dobrze radzi sobie poniatowska obrona.
43' Kontra Stali i niepotrzebny faul Kozieła.
43' Głową uderzał Ryczek, ale piłka wysoko nad bramką Wisły.
43' Uderzenie Mateusza Kozieła, ale minimalnie niecelnie, kibice Wisły widzieli już piłkę w siatce
44' Kolejna akcja Wisły tym razem Wójtowicz i mamy rzut rożny
45' Z centrą Wójtowicza radzą sobie obrońcy Stali
  Sędzia Osiński kończy pierwszą część meczu.
 Po 45 minutach wiślacy mimo, że praktycznie cały czas przeważali i byli drużyną lepszą remisują 0:0. Niestety na razie nie potrafimy przebić się przez dobrze grającą obroną gości.
 Zapraszamy na szybki sobotni obiad, my wracamy za 15 minut. Wszystkim głodnym życzymy smacznego.
 Wiślacy już na boisku. Jak dobrze widzimy to nie ma żadnej zmiany w naszej ekipie.
46'  Rozpoczyna Wisła
47' I odrazu rzut wolny dla Wisły piłkę na róg wybiają obrońcy Stali
48' Jednak kolejny raz dobrze obrona Stali i kontra gośći.
48' Brzyki faul Chmielnickiego na Orzędowskim bez kartki dla Chmiela
48' Szybka strata wiślaków w ataku pozycyjnym kontra Stali ale pewnie w bramce Stachurski, który uprzedza napastnika Stali.
49' Ale z życiem krzyczy trener Sawa a na boisku rzut rożny dla Wisły
50' I kolejny raz rożny dla Dumy Powiśla
50' Uderzenie Kozieła, ale niestety niecelne.
51' Uderza Wyroślak, ale pewnie bramkarz Stali.
53' Akcja Nowaka i co tylko rzut rożny.
53'  GOOLLLL łukasz Giza
53' Piękne uderzenie głową po rzucie rożnym Gizy i prowadzimy 1:0. Brawo Panowie
55' Mamy lidera w Puławach mamy lidera- w Boguchwale 1:1. A w Poniatowej akcja Nowaka, ale pewnie poniatowska obrona.
56' Piękne podanie do Nowaka, którego uprzedza Kurzępa.
57' Ucierpiał Nowak, któremu udzielna była pomoc medyczna. Już wszystko Ok i gramy dalej.
58' Szaraża Misztala podanie do Nowaaka, którego uprzedzają obrońcy Stali
59' Ręka ręka krzyczy puławski sektor, ale gwizdek sędziego Osińskiego milczy
60' Pogubił się sędzia tego spotkania. Kolejny brzydki faul na wiślaku i tylko rzut wolny dla Dumy Powiśla
61' Misztal centruje i piłka uderza w słupek.
62'  Giziński za Kamolę
63'  GOOOLLLL Maciej Wójtowicz. Ależ pięknie wiślacy. Ładna akcja Maćka i piłka wpada do siatki.
64' Kolejna dziwna decyzja sędziego, rzut wolny dla Stali, ale pewnie w bramce Stachurski.
66' Akcja Budzyńskiego i Wisła od wrzutu z autu.
66' W Boguchwale prowadzi Izolator 2:1.
68' Biegną do ławki Dryk i Mokiejewski
69' Kolejna akcja wiślaków i kolejny rzut rożny. To co Panowie może 3:0??
69' Z centrą mijają się wiślacy i piłka w rękach Kurzępy
70'  Nowak i Orzędowski opuszczają boisko a za nich Dryk i Mokiejewski. Opuszczających murawę zeganą rzęsiste brawa.
71' Próbował Strug, ale kolejny raz Stachurski pewnie w bramce Wisły.
73'  Tym razem do wejścia gotowy Koma a opuścił boisko Kowlaski
74' Mogło być 3:0 ale Dryk nie trafia w dobrej sytuacji. Szkoda.
75' Uderza Mokiejewski, ale niecelnie.
76'  Miazga za Struga
77'  Kozieł opuszcza plac gry na boisku pojawia się na nim Jakub Gawda
78' W Boguchwalw już 3:1 dla Izolatora a w Poniatowej cały czas spokojna gra Wisły. Raczej nic złego tutaj się nie powinno stać.
79' Fortomi głośno krzyczy sędzia Osiński daje wolnego dla Stali. Co ten gość robi. Uderzenie jednego z graczy ze Stali niczym z rugby wysoko nad bramką Stachurskiego.
81' Spokojnie przy 11 Listopada, kibice Stali opuszczają powoli stadion.
82' Za mocne podanie podanie do Wyroślaka i od bramki Stachurski.
83'  Kasperski za Wyroślaka
84' Ależ uderzenie Rafała Gizińskiego. Po jego strzale z dystansu piłka uderza w poprzeczkę bramki Stali.
86' Na boisku już wyczekiwanie na końcowy gwizdek. Stal pogodzona z kolejną porażką w lidze.
87'  No i wykrakaliśmy. Piłka po dośrodkowaniu z wolnego trafia na głowę Kasperskiego i 2:1
88' I to będą kolejne nerwy w końcówce. Oj trzeba zażywać sporo kropel na serce oglądajac mecze Wisły
89' Giza wywrócony w polu karnym, ale o karnym nie ma mowy.
  +2
90' Kolejna wrzutka w pole karne Wisły i kolejne zamiesanie
90+1' Uderza Kasperki, pewnie w bramce Stachurski. W odpowiedzi Giza sam na sam nad bramką Stali
90+2' Leży faulowany Czajka. Rzut wolny dla Stali. Blisko do bramki Wisły
 W mur jeden ze stalowców
 [gwizdek} KONIEC!!!! Wisła wygrywa ze Stalą 2:1
 Mamy lidera Wisełko mamy lidera Mamy lidera brawo Wisła
 Wisła Wisła Wisła Wisła niesie się po obiekcie w Poniatowej. Kibice brawami dziękują za ten mecz. Na boisku leży lekko kontuzjowany Łukasz Misztal.
 Wiślacy żegnani brawami schodzą do szatni. Mamy lidera mamy lidera. Brawo Panowie.
 Czas już kończyć naszą relację. Ze szczęśliwej Poniatowej żegna wszystkich Piotrek.