Wisła Puławy : Kotwica Kołobrzeg -

3:1

Machalski 25, Wiącek 41, Raphael 89 (k) - Poznański 34
Arbiter: Sylwester Rasmus ( Toruń)

Leszczyński, Fedoriv, Jędrzejczyk, Budzyński, Szczotka, Sedlewski, Wiącek, Machalski, Nowak, Martuś, Flipov Kamola, Chruściński, Poznański, Szutenberg, Cebulski, Rydzak, Danilczyk, Pietras, Mularczyk Skórecki, Biegański

Już w sobotę 25 października puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie Kotwica Kołobrzeg. Początek naszej relacji od 15:45.
 W Puławach niebo szczelnie zasnute chmurami. Dosyć rześko około 5-6 stopni. Radzimy ubrać się cieplej.
 15:37 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Za kilka chwil początek spotkania. Niebo zachmurzone, około 4 stopni ciepła
 Na ławce Wisły zasiadają dziś Jakub Zolech, Karol Barański, Rafał Lisiecki, Jason Gorskie, Arkadiusz Maksymiuk, Jarosław Niezgoda i Raphael
 Na ławce Kotwicy Mateusz Mika, Maciej Ropiejko, Tomasz Bejuk,Mikołaj Duwe, Tomasz Pikuła,Mateusz Świechowski i Krzysztof Bułka
 W drużynie Wisły nie oglądamy dziś Chritophera Edwardsa, Mateusza Pielacha. W 18 meczowej brakuje także Dawida Pożaka, którego w kadrze zastąpił Rafał Lisiecki
 Trwa rozgrzewka. Póki co tłumów na stadionie nie ma.
 Trwa rozgrzewka. Odczuwalny chłód na moich dłoniach. No ale nie w takich warunkach już pracowaliśmy i nadawaliśmy dla Was
 Od strony trybun dziś Pani sędzia Paulina Baranowska
1' Od początku w natarciu wiślacy.
4' Za mocne podanie do Flipova
6' Tym razem w natarciu goście. Fedoriv fauluje Cebulskiego. Od wolnego goście
7' Pojawił się doping na stadionie. Nie to nie Fanatycy tylko prosta
10' Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Kotwa gra z klatki. 3 fanów z Kołobrzegu
 Na boisku póki co wyrówna walka bez większych emocji
12' Kotwa to my śpiewają skonfliktowani z zarządem kibice Kotwicy
13' Pierwsza akcja Wisły uderzał Tomasz Sedlewski, ale wysoko nad bramką Kamoli
15' Uderza Biegański z linii bramkowej wybija Jędrzejczyk
17' Machalski do Flipova, jednak Bułgar na spalonym
20' Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo śpiewają Fanatycy
21' Na spalonym Sedlewski, ale czy na pewno? Kontrowersyjna decyzja sędziego asystenta
25'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL Maciej Machalski 1:0
 Wrzutka Szczotki z autu zgrani do Filipova, który uderza w słupek, dobitka Machalskiego trafia do siatki
28'  Poznański
 Chwilę wcześniej akcja gości, którzy domagali się zagrania ręka w polu karnym Budzyńskiego. Gwizdek sędziego na szczęście milczał.
 Wyszło słońce nad Puławami.
29' Wrzutka w pole karne głową Martuś piłka o metr mija słupek bramki Kamoli
33' Ambitnie do Kamoli ruszył Nowak i jego akcja o mały włos nie skończyła by się przechwytem piłki
33' Centruje Mularczyk Budzyński na róg
34'  Poznański
 Zamieszanie pod bramką Wisły po centrze z rzutu rożnego i Poznański pakuje piłkę do siatki. Niestety 1:1
 Przy okazji tej bramki jakiś uraz Budzyńskiego
35' Kamola o mało nie nie spowodował straty gola, bowiem bramkarz Kotwicy kiwał się z Nowakiem w polu karnym.
38'  Cebulski
 Z rzutu wolnego centruje Machalski piąstkuje Kamola
40' Sedlewski wywalcza róg dla Wisły
 Mocna centra i obrońcy Kotwicy na kolejny róg
41'  GOOOOOOOOOOOOOOOOLLL RAFAŁ WIĄCEK 2:1
 Dobra centra Macieja Machalskiego mija Patryka Kamolę i trafia do Rafała Wiącka, który głową pakuje ją do siatki
43' Powinno być 3:1 dla Wisły. Powalczył Konrad Nowak, który minął w polu karnym dwóch obrońców Kotwicy, wycofał przed pole karne do Machalskiego, jednak uderzenie Machalskiego nad bramką gości
44' Piłka nożna bez policji hej hej śpiewają fani Wisły
45' +2
45+1' Mogło być 2:2, uderza Mularczyk, ale Wisłę ratuje Michał Leszczyński w bramce
45+2'  Danilczyk
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Sędzia Sebastian Rasmus nie pozwolił rozegrać jeszcze rzutu wolnego dla Wisły
 Niezły mecz w Puławach.
Zapraszamy na kilka chwil przerwy i ciepł herbatę albo kawę
46'  Zaczyna Kotwica
47' Sedlewski nabija Szutenberga. Róg
 Uderza Budzyński w boczną siatkę
48'  Martuś
49' Na spalonym Biegański
 W przerwie kibice Wisły przeprowadzili zbiórkę do puszek na oprawę.
52'  Raphael za Martusia
 Brazylijczyk powitany brawami przez puławska publiczność
55'  Filipov
59' Faulowany Sedlewski. Rzut wolny dla Wisły
 Za głęboka centra Machalskiego. Od bramki Kamola
61' Centruje Machalski uderza Raphael ale obol bramki
 Nie śpieszą się wiślacy.
64' Pani Paulina Baranowska pokazuje spalonego Raphaela oj błąd pani arbiter
65' Z dystansu Skórecki. Pewnie w bramce Leszczyński
66' Tym razem rzut wolny dla gości po faulu Machalskiego
68' Solowa akcja Mularczyka i piłka w bocznej siatce
69'  Maksymiuk za Flipova
70'  Ropiejko za Szutenberga
72' Danilczuk głową w górną siatkę nad bramką Wisły
73' Raphael ładnie do Sedlewskiego, który jednak poślizgnął się i strata piłki
74' I znowu dziwny spalony a na nim Raphael
76'  Cebulski za brzydki faul na Sedlewskim
 Cebulski
To drugie żółtko tego gracza. Goście w 10
77'  Raphael
80'  Lisiecki za Nowaka
  Bejuk za Biegańskiego
84' Wiślacy cofnięci.
 Gramy do końca Wisełko wsparcie z trybun się przyda
85' Uderza Sedlewski broni Kamola
87' Faulowany przez Kamolę Fedoriv w polu karnym i rzut karny dla Wisły
 Przy piłce ustawionej na 11 metrze Raphael
89'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL RAPHALEL 3:1 .
 Pewny strzał w prawy róg Brazylijczyka
90'  Niezgoda za Machalskiego
90'  +3
90+1' Kamola poza polem nogami uprzedza Niezgodę
90+2' Pięknie to wygląda
90+3'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!