Paluchowski 9,38, Cyfert 48, Bartosiak 67 - Pik 63
Arbiter: Jan Pawlikowski ( Poronin)

Owczarzak- Kuban, Pielach, Cyfert, Cheba, Skałecki, Kiczuk, Bartosiak, Zając, Drozdowicz, Paluchowski
Grzywaczewski- Rząsa, Supryn, Pik, Jarzynka, Ożóg, Bracik, Stachera, Wdowiak, Cecarić, Wiśniewski

Już w sobotę ekipa Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Puławach z rezerwami Cracovii. Początek naszej relacji ze stadionu przy Hauke-Bosaka od 17:45.
 17:20 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Mamy już skład Wisły. Zaraz go Wam podamy
 Około 12 stopni ciepła. Jupitery już płoną nad stadionem
 Wybiegli wiślacy na plac gry. Powitani moimi brawami.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Marcel Kąkol, Andrzej Rutkiewicz, Dariusz Brągiel, Michał Ruciński, Borys Piotrowski, Marcin Pigiel
 Na ławce Cracovii zasiedli dziś Filip Majchrowicz, Adam Malisz, Tomasz Bała, Matheus Santos Nunes, Vinicius Ferreria Dias, Krzysztof Bociek, Kacper Nowicki
 Ekipa gości wzmocniona dziś Mateuszem Wdowiakiem i Borisem Cecariciem
 Obie ekipy od kilku minut na rozgrzewce. Kilku dziennikarzy dziś na meczu.
 Pod stadionem 2 radiowozy.
 Pusty stadion Wisły. Oby jak najkrócej. Jest nawet kolega, który relacjonuje mecz dla strony Cracovii.
 Czekamy na rozpoczęcie tego spotkania. 15 minut dzieli nas od pierwszego gwizdka arbitra.
 Na meczu jest szelak. Witamy szelak serdecznie.
 Redakcja z Krakowa w 2 osobowym składzie.
 Obie ekipy już w szatni. Nic tylko czekać na pierwszy gwizdek
 Wychodzą gracze gości. Ekipa rezerw Cracovii na czarno
 Wychodzą wiślacy. Oni w swoich tradycyjnych pasiakach
 Żółwiki dwóch kapitanów Mateusza Supryna i Mateusza Pielacha. Obaj panowie z numerem 4
1'  Zaczynają goście
 Piłka nożna dla kibiców niesie się doping dla Wisły z lasu
2' Bardzo donośnie krzyczy na swoich piłkarzy Piotr Giza
4' Cheba do Drozdowicza, ale Bracik na aut
 Zamieszanie w polu karnym gości, ale nie zdołali oddać strzału puławianie
5' Na spalonym Bartosiak. Od wolnego ekipa rezerw Cracovii
6' Leży brzydko potraktowany przez rywala Skałecki
 Opuścił chwilowo boisko Skałecki
8' Drozdowicz wycofuje piłkę do Kiczuka, ale piłka po uderzeniu Kiczuka leci nad bramką Grzywaczeskiego
9' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!! BRAWO PALUSZEK!!!!!!!
 Kapitalne rozpoczęcie akcji przez szybki wyrzut piłki przez Piotra Owczarzaka, ta trafiła do Tomasza Zająca, a ten wyłożył futbolówkę do Adriana Paluchowskiego, który dopełnia formalności. Brawo Wisła!!!!
12' Zła centra Bartosiaka i od bramki Grzywczewski
14' Uderzenie Paluchowskiego trafia w nogi obrońców gości
16' Błąd Skałeckiego, który potknął się piłka trafiła do Wdowiaka, który uderzył obok bramki Owczrzaka
17' Z dystansu uderzał Tomasz Zając, ale piłka mija bramkę rywali
19' Drozdowicz wywalcza aut
 Zderzenie głowami Drozdowicza i Bracika. Od wolnego goście
21' Brzydkie zachowanie Jarzynki, który sfaulował Drozdowicza. Bez kartki
 Kibice z lasu głośno wspierają Wiślaków
23' Piłka w siatce gości, ale na spalonym dobijający strzał Bartosiaka Drozdowicz. Niepewna interwencja bramkarza gości
25' Nikt nie przeciął centry Zająca
26' Bardzo dużo nerwowości wprowadza dziś swoimi decyzjami sędzia Pawlikowski
 Zając wywalcza rzut rożny
 Pomysłowo wiślacy ale uderzenie Bartosiaka nad bramką Grzywaczewskiego
28' Kapitalna akcja Cecaricia, ale w puławskiej bramce bardzo dobrze Piotr Owczarzak, który wybija piłkę na rzut rożny
29' Znowu sporo zamieszania wprowadził arbiter z Małopolski
30' Uderzenie Zająca, ale piłka po drodze dotknęła rywala i zwolniła i pewnie łapie ją Grzywaczewski
32' Przerwa w grze. Leży Lukas Kuban
 Wstał Lukas gramy dalej
33' Bardzo dobry strzał Zająca, ale na drodze piłki stanął Paluchowski trafiony w głowę i skończyło się na strachu dla gości
34' Uderzenie Pika, ale bardzo lekkie i pewnie łapie piłkę Owczarzak
35' Czujnie w bramce gości Grzywaczewski, który uprzedził Paluchowskiego
38' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL ADRIAN PLAUCHOWSKI!!!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!! BRAWO PALUSZEK!!!!!
 Kapitalne podanie Przemysława Skałeckiego, który wypuścił sam na sam z Grzywaczewskim Paluchowskiego, a ten zrobił to co umie najlepiej pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Brawo WISŁA!!!!
42' Pik nabija Pielacha i ekipa gości zacznie grę od rzutu rożnego
 Radzą sobie puławianie z centrą gości
44' Głośny doping kibiców z lasu. Pogoń Siedlce, Legia Warszawa i Wisła Puławy niesie się z ust kibiców
45' Zając zagrał piłkę ręką. Od wolnego goście
45'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania. Bardzo dobra połowa w wykonaniu wiślaków, którzy po dwóch bramkach Adriana Paluchowskiego prowadzą 2:0. Oby tak dalej.
 Do Puław wracamy za kilka minut
 Są piłkarze Cracovii
 Są też wiślacy
46' Zła centra Cheby. Od bramki Grzywaczewski
47' Cheba zatrzymany przez rywala i wiślacy mają rzut rożny
48' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL BLAŻEJ CYFERT!!!! BRAWO BŁAŻEJ!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Ależ początek drugiej części gry. Bardzo dobre dogranie z rzutu rożnego Bartosiaka i Błażej Cyfert głową pokonuje Grzywaczeskiego
52' Za mocne podanie Skałeckiego do Bartosiaka
53' Tym razem pomylił się Ożóg.
54' Wiśniewski zatrzymuje Chebę. Od autu Wisła
55' Paluchowski wywalcza rzut rożny.
 Bartosiak do Skałeckiego, ale niecelnie. Od bramki Grzywaczewski
 Do gry gotowy Tomasza Bała
 Do gry gotowi także Adam Malisz i Vinicius Santos Dias
58'  Bała za Ceracicia
Malisz za Ożoga
Vinicius za Stacherę
59'  Pik
Jarzynka
60'  Bartosiak za faul na Viniciusie
62' Na spalonym Paluchowski
 Kiczuk faulem zatrzymuje Viniciusa
63'  Pik
 Bardzo mocne uderzenie z rzutu wolnego Pika, który pokonuje Piotra Owczarzaka
65' Rzut rożny dla Wisły
 Pomysłowe rozegranie rzutu rożnego Paluchowski, który otrzymał dobre podanie od Bartosiaka
66' Dobre uderzenie Zająca, ale Grzywaczewski ratuje swój zespół. Tylko rzut rożny
 Uderzenie Pielacha, widzieliśmy tę piłkę w bramce, ale broni to Grzywaczewski!!!!
67' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL BARTŁOMIEJ BARTOSIAK!!!!!! BRAWO BARTAS!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Szybka odpowiedź wiślaków. Bardzo dobre podanie Drozdowicza do Bartosiaka, który wyszedł sam na sam z Grzywaczewskim i pewnym strzałem skierował piłkę do siatki!!! BRAWO WISŁA
70'  Nowicki za Supryna
72' Faulował Drozdowicz Bracika
 Piłka nożna dla kibiców krzyczą Fanatycy
74' Wpadł w pole karne Cracovii Drozdowicz wystawił piłkę, ale nikt jej nie przejął i gramy dalej
76' I kolejny raz piłka w siatce gości podawał Drozdowicz a piłkę do siatki wpakował Paluchowski. Sędzia pokazuje jednak spalonego
77' Uderzenie Bały nad bramką Owczarzaka
78' To powinna być bramka. Drozdowicz uderza broni Grzywaczewski, poprawka Skałeckiego w nogi obrońców
79'  Cyfert za faul na Vinicusie
 Znowu uderza Pik, ale tym razem łapie ją Owczarzak
81' Pigiel za Kubana
Piotrowski za Skałeckiego
 Jakieś uwagi Piotra Gizy co do ilości zmian w Wiśle
84' Centra gości Pielach na rzut rożny
85' Bardzo dobra okazja Bartosiaka, ale piłka po jego uderzeniu szybuje nad bramką Grzywaczewskiego
86'  Brągiel za Zająca
88' Faulował Kiczuk Viniciusa
89' Bała ale Cyfert zablokował rywala i od bramki Owczarzak
90' +2
90'  Kąkol za Drozdowicza
90+1' Faulowany Brągiel ale sędzia każe grać dalej
90+2' Malisz zatrzymany. Od autu Wisła
90+3'  Koniec spotkania!!!!!!!
 Bardzo ważna, ale i zasłużona wygrana puławskiej Wisły. Ekipa Dumy Powiśla po dwóch bramkach Adriana Paluchowskiego i po jednej Błażeja Cyferta i Bartłomieja Bartosiaka pokonuje rezerwy Cracovii 4:1
 Kółeczko wiślaków i pytanie kto wygrał mecz!!!!!
 Tak się bawi tak się bawi WISEŁKA1!!!!!!
 Idą wiślacy podziękować swoim fanom, którzy z lasu dopingowali przez całe 90 minut
 Dialog kto wygrał mecz!!!!! WISŁA WISŁA WISŁA niesie się po stadionie!!!!