KS Wisła Puławy - Piaskovia Piaski

1 - 0 (0 - 0)

Kozdrój 66 -
Arbiter: Główny: Głowacki Andrzej Asystenci: Piórkowski Artur, Kulawczuk Mariusz Obserwator: Artymiuk Józef

Dąbała - Skrzypczak, Mróz, Sikora, Pszczoła - Abramczyk, Mirosław, Kozdrój, Niedziałek - Dryk, Kamola Maj - Niedzielski, Pasierbik, Olender, Czarnecki - Szwajger, Kudeń, Korona, Duda - Komar, Chmielnicki

Początek spotkania już o 16:00. Zapraszamy wszystkich do śledzenia relacji live dla tych którzy nie mogą w dniu dzisiejszym obejrzeć Wisełki na żywo.
15:50' Oba zespoły od dobrych 15 minut na rozgrzewce. Goście w strojach żółto-niebieskich a Wisełka na Niebiesko - Biało (w nowym sprzęcie)
15:55' Wisełka jeszcze wraca do szatni, aby założyć koszulki
1'  spotkanie zaczyna Wisełka
2' oba zespoły zaczeły spokojnie, gra toczy się w środku pola
3' delikatn przewaga wisełki ale tyko jeśli chodzi o posiadanie piłki
4' próba prostpadłego podania do niedziałka ale niedokładnie
 piekne udzerzenie Drka z około 20 metrów ale niestety nad bramka
6' kolejny atak wisełki z lewej strony, Kamola dośrodkowuje ale wybijają obrońcy gości
7' uderza skrzypcza, a po rykoszecie rzut rożny
 dogrywa pszczoła ale brakmkarz gosci pewnie łapie piłkę
9' kolejna akcja ale tym razem ponownie goscie na rzut rożny
 dogrywa ponownie pszczoła ale za długa piłka
12' w dalszym ciagu optyczna przewag wisełki ale brakuje nam w dalszym ciągu dokłanego ostatniego podania
 Mirosław prostopadle do Kozdrója ale minimalnie za długa piłka
30' przepraszam za awarje sprzętu
 przez ten okres w dalszym ciągu przewag wisełki, próbowali mirosław, abramczyk i kamola ale niestety nie zmieniło to wyniku
32'  w 22 za faul w środku pola kartkę dostaje Mirosław
34' w dalszy ciagu goście nie wychodzą ze swojej połowy a nam brakuje wykończenia
36' w dalszym ciągu obraz gry nie ulega zmianie
37' kolejna szybsza akcja z lewej strony pszczoły i niedziałka ale brakuje nam dokładności
39' kolejna próba i wszystko kończy się na bramkarzu gości
41' tym razem do prostopadłego podania nie dochodzi Dryk
42' z prawej strony dogrywa abramczyk ale wybijaja obrońcy gości
 tym razem próbuje dograć Kamola z prawej strony ale pewnie bramkarz
43' Dryk na 20 metr do Kozdrója a ten uderza koło lewego słupka bramki gości
44' z lewej strony Pszczoła ale ponownie pewnie bramkarz gości
45' dodatkowo gramy minutę dłuzej
46+1'  koniec pierwszej połowy
46' zaczynaja goście
47' Dryk na prawą strone do Abramczyka i ten faulowany
 dogrywa Skrzypczyński a Kamola uderza minmalnie niecelnie
48' kolejnna akcja prawa strona, ale niedokładne podanie do Dryka
51' tym razem goście częściej na naszej połowie ale też brakuje im dokładnosci
53' Mirosław prostopadle do Dryka ten wychodząc sam na sam wysoko nad poprzeczką
54' Abramczyk sam na sam ale bramkarz ostatkiem sił na rzut rożny
 dogrywa Skrzpczyński, udzerza Niedziałek i ponownie bramkarz pokazuje kunszt bramkarski broniąc strzał z 5 metrów
 po kolejnym rzucie roznym obrońcy pewnie
56' kontratak gości i faul z około 20 metrów a piłka po rykoszecie na rzut rożny
 dogranie z rogu i pewnie obrońcy
58' uderzenie z 30 metrów i tym razem Dabała z wielkim trudem na rzut rożny
 dogranie z rogu i pewnie nasi obrońcy
60' kolejny nasz atak prawa strona ale niedokładne podanie Abramczyka
61' uderza z dystansu Mirosław ale obok bramki
62' kolejny atak wisełki i rzut rozny
 dogrywa Skrzypczak i pewnie obrońcy do Kamoli a ten uderza wysoko nad bramka
64'  schodzą Abramczyk, Niedziałek i Kamola a wchodzą Sikora, Walendziak i Wisniorz
65'  w drużynie gości opuszcza boisko Kudeń a wchodzi Sawicki
66'  kolejna akcja prawą stroną Dryk i podanie do Kozdrója i 1:0
68' w dalszym ciagu nasza przewaga, tym razem Sikora prawą stroną ale ponownie niedokładne podanie
 prostopadle Pszczoła do Walendziaka ale nieco szybszy bramkarz gości
71' w dalszym ciagu nasza przewaga
 z dystansu uderza Wisniorz ale ponad bramka
73' w dalszym ciagu wisełka więcej przy piłce ale wszystko w środku pola
75' lewą strona Sikora ale wybiega z piłka poza boisko
77' dogrywa Dryk a Sikora uderza ale gości ratuje poprzeczka
78'  w drużynie gości schodzi Pasierbik a wchodzi Kochalski
80' w dalszym ciagu gra w środku pola
81' tym razem prawa strona goście ale bardzo niedokładnie i od bramki rozpocznie Dąbała
83' z lewej storny Wisniorz ale za glęboko i bramkarz gości
84' wn dalszym ciagu my przy piłce ale umiejęnie bronia się zawodnicy gości
86' atak gości i w ostatniej chwili Mróz na rzut rożny
 dogranie z rogu ale za długa piłka opuszcza boisko
87' atak prawą strona i obrońcy gości na rzut rożny
 dogrywa Sikora ale po raz kolejny pewnie obrońcy
89' kolejna próba dogrania z lewej strony i pewnie ponownie obrońcy gości
  Sikora za opuźnianie gry
90' kolejny atak wisełki ale zatrzymany faulem na Sikorze
 próba prostopadłego podania do sikory a ten na spalonym
92' dośrodkowanie rozpaczy gości i pewnie Dąbała
93' rzut wolny dla wisełki z około 30 metrów
 uderza Mirosław ale niestety niecelnie
94'  koniec spotkania