1:0

Wiącek 35 -
Arbiter: Paweł Płoskonka ( Tarnów)

Penkowec, Gawrysiak, Kursa, Jagła, Misztal, Muszyński,Skórnicki, Mokiejewski, Wiącek, Kycko, Nowak Nerek, Dadacz, Rogoziński, Rodak, Guzek, Dziubiński, Agu, Kwiatkowski, Steć, Marczak, Czerkas

Już jutro 31 marca puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Wisły będzie Pogoń Siedlce. My postaramy się przeprowadzić relację live z tego spotkania. Początek już jutro od 18:45. Zapraszamy
 Nad Puławami ciemne chmury, co chwila pada. Pogoda niezbyt sprzyja rozgrywaniu meczy piłki nożnej. Miejmy nadzieję, że do 19:00 sytuacja się zmieni i będziemy mogli oglądać spotkanie Wisły z Pogonią w dobrych warunkach.
 15.35. Już nie pada nad Puławami lekko się przejaśnia.
 Znacie powiedzenie nie chwal dnia przed zachodem słońca?? Wydawało się, że do końca dnia na niebie słońce i piękna pogoda a tu jednak znowu leje.
 Jeśli ktoś śledzi nasze wpisy ze studia :) to w derbach Podkarpacia Stal Stalowa Wola wygrywa ze Stalą Rzeszów 1:0 a Znicz remisuje 0:0 z Garbarnią. Oba mecze od 16:00
 Przypominamy wszystkim, że początek spotkania Wisły o 19:00. Regularnie zaczniemy nadawać około 18:50, a teraz czekamy niecierpliwie na to spotkanie. Zapraszamy na profil na FB do dzielenia się przemyśleniami co do spotkania.
 W zakończonych spotkaniach w Pruszkowie Znicz zremisował z Garbarnią 0:0 a Stal Stalowa wygrała z imienniczką z Rzeszowa 1:0.
My już czekamy na mecz Wisły.
 18.35 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach.
 Nie pada nad stadionem ale około 3 stopni ciepła. Jupitery lekko płoną.
 Obie ekipy już na rozgrzewce. Za kilka chwil składy.
 W składzie Wisły debiutant Jagła. W drugiej linii Skórnicki. W ataku Nowak z Wiącek
 Jak na razie niezbyt wielu kibiców. Chyba wystraszyła ich pogoda.
 Na ławce Wisły Łukasz Chojak, Rafał Giziński, Michał Budzyński, Dawid Pożak, Paweł Jabkowski, Mateusz Kozieł i Filip Wesołowski
 Obie drużyny już w szatniach. Niedługo początek tego spotkania.
 Oj zimno zimno na stadionie. Ciepła herbata wskazana.
 Obie drużyny wychodzą na boisko. Wisła na czerwono, Pogoń na niebiesko- biało
1'  Rozpoczyna Pogoń.
2' Guzek prawą stroną uprzedzony przez obronę Wisły.
3' Rozpoczyna się doping dla Wisły. Kycko i rzut rożny
 Muszyński prosto na głowę gości i kolejny róg dla Wisły
 Informujemy kibiców przed monitorami, że na czas relacji live strona główna została ukryta :)
 Tym razem Muszyński ale niecelnie i od bramki Nerek
4' Czerkas ale na spalonym
5' Szarża Muszyńskiego niestety zatrzymana. Dynamiczna akcja wiślaka.
7' Znowu Muszyński i Wisła od wrzutu z autu
8' Tym razem szarżuje Nowak piłka trafia do Muszyńskiego i Wisła od rożnego.
8' Muszyński Nerek na kolejny 5 już rożny
 Niestety kolejna centra w boczną siatkę. Szkoda.
11' Kolejna akcja prawą stroną Wisły, ale piłka za mocna i od bramki Pogoń.
12' Ostre wejście Wimącka w Agu i żółta kartka dla pomocnika Wisły
 Leży Agu a nad boiskiem zaczyna znowu padać.
12' Agu na noszach oupuszcza plac gry. Gra wznowiona
 Będzie zmiana w Pogoni. Agu wróci na plac gry.
14' I znowu na spalonym jeden z napastników z Siedlec
15'  Dziewulski za Agu
16' Nie opanował piki Muszyński. Szkoda
16' Leży na boisku Gawrysiak. Wygląda to bardzo poważnie.
 Biegnie do Gawrysiaka lekarz Krzysztof Doroszewski. Gawrysiak zwija się z bólu
18' Gawrysiak na noszach opuszcza plac gry. Potrzebna chyba będzie zmiana
19' Będzie niestety zmiana pokazuje sztab medyczny Wisły
20' Jagła przerywa akcję gości i od autu Pogoń
 Wisła nadal w 10.
21' Do wejścia gotowy Michał Budzyński.
22'  Budzyński za Gawrysiaka
23' Siedlczanie z rożnego i za chwilę powtórka tego stałego fragmentu gry
24' W klatce kilku kibiców Pogoni. Reszta nadal ma problemy z wejściem
 Pozdrowienia dla kibiców śledzących relację z zagranicy, widać USA, UK, Islandię, Holandię i inne kraje.
25' Mokiejewski brzydko wchodzi w Guzka. Bez kartki.
26' Piłka do Kycki ale zbyt mocne
 Około 800 widzów na trybunach.
26' I kolejny rzut rożny dla Wisły. Może teraz???
 Niestety po centrze Muszyńskiego piłka wychodzi poza plac gry.
30' Centra Kycki do Nowaka, ale pewnie w bramce Pogoni Nerek
31' I kolejna akcja Wisły i rzut rożny. Który to dziś?? 9??? Chyba tak
 Niestety znowu złe wykonanie rogu przez Wisłę.
32' Kapitalna akcja gości po podaniu Czerkasa uderzał Dziubiński. Kapitalnie w bramce Wisły Penkowec
34'  Nowak za faul. Ostre wejście i kolejny kartonik dla Wiślaka
35'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL Wiącek
 Fartowna bramka Wiącka. Uderzenie Muszyńskiego broni Nerek piłka trafia do Wiącka który strzela pod rękami Nerka. Brawo
36' Brzydki faul Guzka na Budzyńskim. Nasz zawodnik na placu gry. Ostry mecz.
  Guzek za ten brutalny faul na Budzyńskim
 Stadiom w Puławach odczarowany. Po prawie 600 minutach piłka w siatce rywali.
41' Centra Buzyńskiego niestety niezbyt udana. Od bramki Nerek
41' Guzek znowu faul na Nowaku
42' Błąd Penkowca który żle podał do Kursy. Bez konskwencji
43' Z dystansu strzela Dadacz. Wysoko nad bramką. Uff
 Trwa dialog Fantatyków z reszta stadionu kto dziś wygra.
44' Uderza z dystansu Skórnicki. Pewnie Nerek
45'  +3
 Faulowany szarżujący Muszyński. Wisła od wolnego.
45+1' Centra w pole karne Muszyńskiego głową Jagła.
 Na placu gry leży Muszyński. I znowu potrzebna pomoc medyczna.
45+3' To już ostatnie sekundy. Czas na przerwę Panie sędzio.
45+4'  Jagła
45+5' Centra w pole karne Wisły i jeszcze róg dla gości
  Koniec I połowy.
 Czas na gorącą herbatkę i kawę. Wiślacy w I połowie lepsi od Pogoni i zasłużenie prowadzą.
 My zapraszamy na ciepłe napoje i wracamy za chwilę.
46'  Za Muszyńskiego Pożak.
  Lędzion za Guzka
46'  Zaczyna Wisła
47' Pożak prawą stroną piłka uderza w rękę obrońcy Pogoni sędzia każe grać dalej.
47' Groźna akcja Pogoni uderza Marczak. Na szczęście niecelnie.
 Nad stadionem cały czas pada, deszcz ze śniegiem.
48' Pogoń w drugiej połowie częściej gości na połowie Wisły. Na razie na szczęście bez efektu.
50' Faulowany Wiącek. Od wolnego Wisła
51' Centra Misztala w pole karne uderza Pożak nad bramką.
52' Kibice Pogoni chcą śpiewać o Warszawie. Z Puław to jeszcze kawałek do stolicy. :)
52' Wiślacy wszystko prawą stroną a na lewej nie obstawiony Kycko
55' Peknowec uprzedza napastników Pogoni i spokojnie łapie piłkę.
56' Kapitalna akcja Wisly. Uderza Mokiejewski niestety minimalnie niecelnie. Szkoda.
 Pada coraz mocniej. Fatalne warunki gry
57' Penkowec nogami poza polem karnym. Brawo Wisła.
59' Wynik bez zmian ale coraz więcej nerwów w grze Wisły. Oby wiślacy spokojnie dotrzymali ten wynik.
60' Nerek wybija w aut.
61' Kolejna szarża Pożaka prawą stroną zatrzymany przez obronę Pogoni
63' Z przed pola karnego uderza Wiącek. Piłka wychodzi na róg
64' Złe wrzutki Pożaka i kontra gości.
65' Tym razem z dystansu strzela Nowak ale niecelnie.
Kibice Pogoni bez koszulek.
66' Uderzenie Mokiejewskiego. Czemu nie podawał na lewo do Kycki??? Tak kończy się na strachu dla gości
67' Rzut wolny dla Wisły. Z 30 metrów uderza Misztal. W mur.
68' Kibice Pogoni chodzą po kratach. Zaraz ukróci to ochrona
69'  Kosim za Marczaka
70' Co zrobił Mokiejewski??? Podawał prosto w nogi obrony Pogoni.
71' Znowu dialog kibiców z całym stadionem. Kto wygra???? Wisła odpowiadają kibice na prostej.
72' Kursa przerywa groźną akcję Kosima.Uff
73' Przerwa w grze. Leży Pożak.
75' Rzut wolny dla gości pewnie w bramce Penkowec.
76' Ratuje nas Penkowec. Pięknie broni uderzenie Czerkasa z 10 metrów. Kapitalnie Nazar!!!!!!
77' Jeszcze 13 minut do końca. Jak ten czas wolno leci. Nad stadionem opady cały czas.
79'  Kwiatkowski za faul.
80' Rzut wolny dla Wisły. Do bramki około 25 metrów. Kto teraz??
 Uderza Nowak niestety metr od bramki Nerka
81'  Paczkowski za Dziubińskiego
82' Teraz nad stadionem pada już śnieg.
  Misztal za opóźnianie wznowienia
83' Misztal z wolnego i rożny dla Wisły.
83' Kursa przerywa kolejną groźną akcję. Brawo
85' Nowak na spalonym. Jeśli był to minimalny.
86' I kolejny wolny dla Wisły. Znowu Misztal i rzut rożny
87' Paweł Jabkowski gotowy do wejścia.
88' Czerkas na spalonym. Pada regularny śnieg.
89' Śnieg zawiewa na komputery.
90'  Jabkowski za Mokiejewskiego
  +3
 Jeszcze całe 3 minuty. Jak to długo!!!!!!
90+1 '  Czerkas za niesportowe zachowanie
90+2'  Wesołowski za Kyckę
90+3' Panie sędzio ile?????????
 Panie Płoskonka kończ Pan to!!!!!!!!!!!!!!!!!
90+3' Jeszcze róg dla Pogoni. Ostatnia akcja
  KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Wiślacy tańczą na środku boiska. Niesie się gromkie Wisełka Wisełka.
 Brawo Wisła za ważną wygraną. Zawodnicy idą pod sektor dziękując Fanatykom za doping. Dziękujemy dziękujemy.!!!!!!!!