2:1

Klepczyński 6, Figiel 12 - Budzyński 73
Arbiter: Mirosław Górecki ( Katowice)

Mielcarz, Góra, Klepczyński,Radler, Rogala, Kamiński, Kmieć, Carlinhos, Figiel, ,Malinowski, Warchoł Sobczak, Turzyniecki, Gusocenko, Pielach, Budzyński, Głaz, Maksymiuk, Szczotka,Kalita,Pożak, Nowak

Już w Wielką Sobotę puławska Wisła rozegra kolejne ligowe starcie. Tym razem ekipa Dumy Powiśla zagra w Częstochowie z Rakowem. Początek naszej relacji od 14:45.
 14:55 Piotrek wita ze stadionu MOSIR w Częstochowie
 Udało się jakoś ogarnąć miejsce do nadawania, ale warunki są fatalne. Wyobraźcie sobie, że w Częstochowie na miejscach dla prasy nie ma prądu.
 Zaraz składy
 Na ławce Wisły zasiedli Nazar Penkovets, Przemysław Kanarek, Rafał Lisiecki, Mateusz Olszak, Patryk Słotwiński, Bartosz Tetych, Szymon Wiejak
 Na ławce Rakowa Mateusz Kos, Dominik Bronisławski, Przemusław Mizgała, Dariusz Pawlusiński, Kamil Sabiło, Adam Mesjasz
 Przed meczem będzie minuta ciszy, ku czci zawodników Wolczanki Wólka Pełkińska, którzy zginęli w dzisiejszym wypadku drogowym
 Zawodnicy w szatniach.
 Wychodzą Wisła białe koszulki, czerwone spodenki, Raków czerwone koszulki i niebieskie spodenki
 Zaraz kółeczko wiślaków i głośne WISŁA!!!!!!
 Ale wcześniej minuta ciszy
 WISŁA WISŁA głośne po obiekcie
1'  Zaczyna Raków
2' Uderza Maksymiuk i róg dla Wisły
 Za głęboka centra Pożaka, piłka wraca przed pole karne podanie do Gusocenki, ale ten na spalonym
3' Uderza Figiel nad bramką Sobczaka
5' Malinowski lewą stroną i róg dla Rakowa
6'  Klepczyński
 Zakotłowało się pod bramką Wisły po centrze z rożnego, piłka trafiła do Klepczyńskiego, który skierował ją do siatki
7' W klatce kilku fanów Wisły i Jesteśmy zawsze tam.
8' Mielcarz naciskany przez Nowaka w aut
11' Nie doszedł do piłki Pożak. Od bramki Mielcarz
12'  Figiel
 Uderzenie sprzed pola karnego piłka trafia w krótki róg bramki Sobczaka. Jest źle
16' Nie jest dobrze. No ale mamy nadzieję, że będzie lepiej
17' Cały stadion odpowiada.....
18' Faulowany Nowak. Wisła od wolnego
 Głaz do Szczotki, ten uderza jednak obok bramki. Walczyć Wisła walczyć!!!!!
20' Turzyniecki blokuje Malinowskiego. Od bramki Sobczak
23' Dużo gry w środku pola. Na razie mecz wyrównany chociaż to Raków prowadzi już 2:0
25' Turzyniecki nabity i od bramki Mielczarz
29' Zablokowana centra Rakowa
33' Małe problemy techniczne. W miedzyczasie Pielach wybija z linii bramkowej piłkę po strzale Malinowskiego
 Kontuzja Patryka Sobczaka. Przerwa w grze
38' Patryk w karetce opuszcza plac gry
38'  Penovets za Sobczaka
40' Patryk już przed karetką. Świadomy chyba będzie wszystko OK
43'  Kamiński
45' +6
45+1' Ostre wejście Głąza bez kartki protesty trenera Cecherza
45+2' Z dystansu jeden z graczy gospodarzy. Nad bramką
45+3' Pożak wywalcza róg
45+4' Zła centra kontra Rakowa Figiel nad bramką Penkovetsa
45+5' Wszyscy już czekają na koniec
45+6'  Koniec pierwszej połowy
 Dziwna ta połowa dla wiślaków. Niby wyrównany mecz, ale prowadzi Raków 2:0. Dwie bramki na początku ustawiły ten mecz
 My zapraszamy na kilka minut przerwy. Oby druga odsłona dla wiślaków była lepsza. Wracamy za chwilę
 Patryk chyba pojedzie na badania do szpitala, podjechała druga karetka na stadion.
 Rozszerzając informację o wypadku piłkarzy w tym tragicznym zdarzeniu zginęło trzech wychowanków Stali Mielc, bracia Rafał Pydych, Kamil Pydych i Patryk Szewczak. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym
 Wiślacy już na placu gry!!!!
47' Faulowany Kamiński. Od wolnego Raków
48'  Budzyński
48' Kamiński i tym razem Pielach na róg
51' Kamiński traci piłkę.
 Wyszło słońce nad stadionem może to zapowiedź lepszego wyniku
53' Leży Kamiński. Przerwa w grze
 Z graczem Rakowa wszystko OK gramy dalej
56' Za mocne podanie do Kamińskiego. Od bramki Penkovets. Będzie zmiana w Wiśle
 Nawet dwie zmiany, do gry gotowi Mateusz Olszak i Patryk Słotwiński
58'  Słotwiński za Głaza
[zamian] Olszak za Pożaka
59' Przemo Przemo krzyczy trener Cecherz. Będzie zmiana w Rakowie
60' Uraz Warchoła, który leży na boisku. Przerwa w grze
 Na noszach opuszcza gracz Rakowa boisko.
61'  Mizgała za Warchoła
62' Szczotka za mocno do Nowaka. Łapie Mielczarz
63'  Słotwiński za co? Niestety nie wiemy
65' Do gry szykuje się Bartek Tetych
66'  Tetych za Kalitę
69' Wisła w ataku. Faulowany Nowak. Ale daleko od bramki
71' Ładna klepka wiślaków uderza Nowak broni nogami Mielcarz
73' Faulowany Słotwiński. Może teraz???
73' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL
MICHAŁ BUDZYŃSKI 2:1!!!
 Dobra centra w pole karne Rakowa tam Michał Budzyński głową pokonuje Mielczarza.!!!! Gramy!!!!!!!!!!
 1823 osoby ogląda ten mecz
76'  Sabiłło za Malinowskiego
77' Uderza Nowak i róg...
78' Tylko górna siatka. Gramy WISŁA!!!!!!
79'  Bronisławski za Figla
80' Uderza Olszak Mielczarz na róg
81' Tetych zablokowany.
82' Kolejny strzał Olszaka i kolejny róg
 Nieczysto w piłkę głową trafił Pielach. Od bramki Raków.
85'  Nowak za faul taktyczny
87' Piąstkowanie Mielczarza Penkovets poza polem karnym!!!!!
 Jeszcze gramy!!!!
87' Tetych nad bramką!!!!
89 ' Nowak faulowany...
89' Co tam się działo?? Niepewne interwencje Mielczarza ale nie ma bramki!!!!
90' +3
90'  Góra
90+1'  Mielczarza za grę na czas
90+2' Sędzia kończ to miejscowi krzyczą.
90+3'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom wyrównać stanu spotkania. Mimo ambitnej postawy w końcowe do Puław wracamy bez punktów