Puton 42, Kona 48 -
Arbiter: Piotr Rzucidło ( Warszawa)

Gradecki- Flak, Bracik, Cyfert, Cheba, Kona, Ryszka, Puton, Carlos Daniel, Ednilson Furtado, Drozdowicz
Kąkolewski- Klimek, Dowigałło, Słupski, Kurowski, Skórecki, Mysiorski, Święty, Wojtyra, Dzięcioł, Mazurowski

Już w sobotę 26 marca ekipa Dumy Powiśla rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem zespół Wisły na swoim terenie zmierzy się z Sokołem Ostróda. Początek naszej relacji od 13:45
 13.08 Piotrek wita z pustego jeszcze stadionu MOSIR-u
 Przed nami bardzo ważne dla wiślaków spotkanie z Sokołem Ostróda. Goście są już na obiekcie.
 W Puławach do godziny 10 piękne słońce, teraz chmury i mocny wiatr. Ale wierzymy, że po meczu będzie słońce dla Wiślaków. Około 10 stopni ciepła.
 Mamy już skład. Wisły. Pewnie dla niektórych będzie zaskoczeniem.
 Mamy debiut Marcina Ryszki. Do składu wraca także Ednilson Furtado
 Na rozgrzewce bramkarze obu ekip.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Bartłomiej Bartosiak, Piotr Lisowski, Ariel Wawszczyk,Łukasz Wiech,Kacper Kondracki, Stefan Ilić, Dominik Banach, Adrian Paluchowski
 Witamy wiślaków na placu gry!!!!
 Są też gracze Sokoła
 Na ławce Sokoła zasiedli Paweł Rabin, Sebastian Rugowski, Jakub Żyznowski, Arturo Lias, Filip Dymerski, Sebastian Rogala, Dominik Stępień, Karol Turek, Błażej Malinowski
 Trwa rozgrzewka. Garstka kibiców. Coś jak w Ostródzie gdzie ostatnio było 150 fanów.
 Bardzo ciekawe spotkanie w Pruszkowie, gdzie Znicz walczy z Wigrami Suwałki. Ekipa Znicza przegrywała już 2:0, ale w 84 minucie mamy remis 2:2.
 Czekamy w napięciu. Oby dziś wiślacy przełamali złą passę. Chcemy tego o tym marzymy.
 Schodzą obie ekipy do szatni
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip.
 Ostatnie minuty oczekiwania.
 Ostatnie takty muzyki i ostatnie chwile be nerwów. Oba zespoły w szatni słuchają uwag szkoleniowców. Przed meczem zraszanie murawy
 Dziś oczywiście gramy przy zgaszonych jupiterach.
 W Pruszkowie mamy koniec spotkania i remis 2:2.
 Wychodzą!!!!!!!!!!
 Sokół zagra na niebiesko, Wisła na szaro
1'  Zaczyna Sokół
2'  Dowigałło za faul na Drozdowiczu
4' Dużo walki w Puławach. Mimo, że Sokół to nie najmocniejsza ekipa to walczy
5' Ależ klnie tutaj trener gości. Co chwila słowa nie przystrajające trenerowi w eWinner 2 lidze
6' Ostre starcie Kony i Dzięcioła zakończone faulem wiślaka
8'  Kurowski tym razem za faul na Chebie
 Z rzutu wolnego Carlos Daniel, ale nad bramką Kąkolewskiego
9' Centra Carlosa Daniela i aut dla Wisły
11' Mazurowski w aut. Rozpaczliwie bronią się goście
12' Flak podaje do Ednilsona, ale szybszy Kąkolewski, który pewnie łapie piłkę
13' Kolejny faul tym razem na Ryszce. Przewinił Święty, ale tym razem bez kartki
15' Upadł Mysiorowski sędzia pozwolił grać, ale za chwilę jednak rzut wolny dla Sokola.
 Krótkie rozegranie i piłka wychodzi na rzut rożny. Jakiś uraz Mazurowskiego, który kuśtykając opuścił plac gry
 Centra Skóreckiego piąstkowanie Gradeckiego i rzut rożny z drugiej strony boiska. Zupełnie nie śpieszy się gościom
 Z Mazurowskim wszystko OK gramy dalej
19' Flak zablokowany i pierwszy dziś rzut rożny dla Wisły
 A trener Sokoła nadal chamsko tym razem obraża Błażeja Cyferta!!!!
20' Piłka po strzale Ednilsona głową w siatce rywali, ale radość wiślaków bardzo krótka bo sędzia pokazuje, że był spalony...
 Nie wiemy czemu sędziowie pozwalają na festiwal chamstwa na ławce gości. Gramy na poziomie centralnym nie w B-klasie
24' Dużo nerwów w Puławach. Widać, że Sokół ustawiony defensywnie a wiślacy nie mogą przebić obrony
26' Ednilson do Drozdowicza ten uderza ale zbyt lekko i pewnie Kąkolewski
26' Ednilson blokuje rywala i goście grę wznowią od rzutu rożnego
 Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry, piłka trafia w Drozdowicaa i kolejny corner
 Tym razem pewnie Gradecki
30' Bardzo nieudana centra Skóreckiego. Od bramki Gradecki
31' Z dystansu Święty, ale obok bramki Gradeckiego
32' Kurowski łapie za rękę Chebę bez kartki....
 Rozumiemy, że gracz Sokoła miał już żółtą kartkę na koncie , ale to był faul taktyczny
33' Szansa Ryszki, ale były pomocnik GKS-u Bełchatów uderza obok bramki Kąkolewskiego
35' Carlos Daniel do Cheby ale kolejny raz chorągiewka sędziego asystenta w górze
36'  Dzięcioł za wejście w nogi Putona
 Co ciekawe gracz Sokoła miał uwagi, że dostał żółtą kartkę. Rozumiemy, że czuł, że powinien dostać kartkę czerwoną bo ten faul był na kartkę tego koloru
38' Mazurowski uprzedza Ednilsona. Aut dla Wisły
39' Klimek powalił Putona. Ależ ostro grają gracze Sokoła. Bez kartki
 Zła centra Putona i goście oby dalej
42' GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL KRYSTIAN PUTON!!!!!!
 Ciężko stwierdzić kto strzelił tę bramkę bo pod bramką Sokoła doszło do prawdziwego zamieszania!!!. Ostatecznie piłka wpadła do siatki a gola uznajemy Krystianowi Putonowi . Być może strzelec ulegnie zmianie, ale póki co jest taki
44'  Wojtyra za brutalne wejście w nogi Dominika Cheby
45' +2
 Ależ brutalnie zachował się Wojtyra. Na szczęście wstał Cheba!!!!
45+1' Na spalonym Drozdowicz
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania z Sokołem. Jest trudno jest nerwowo, ale póki co jest dobrze. Goście nie wytrzymują tutaj nerwowo i póki co połowę zaczną w 10 po czerwonej kartce dla Wojtyry. Mamy wrażenie, że to jednak nie koniec
 Do Puław wracamy za kilka minut
 Wybiegają wiślacy!!!!
 Są gracze Sokoła
46'  Rugowski za Kurowskiego
 Nie pokazał kierownik Sokoła tablicy kogo zmienia Rugowski....
47' Uderzenie Flaka nad bramką Kąkolewskiego
48' GOOOOOOOOOOOOLLLLLLL MACIEJ KONA!!!! 2:0. BRAWO WISŁA!!!! BRAWO MACIEJ!!!!!
 Teraz nie ma wątpliwości kto wpisał się na listę strzelców. Kolejne zamieszanie w polu karnym piłka trafia do Kony, który z bliska pokonuje Kąkolewskiego. BRAWO WISŁA!!!
51' Zablokowany Carlos Daniel. Rzut rożny dla Wisły
52' Bracik głową ale Kąkolewski kapitalnie to broni!!!!
54' Kolejna próba Flaka, ale kolejny raz dobrze Kąkolewski w bramce rywali
54' Skórecki faulem zatrzymuje Carlosa Daniela. Rzut wolny dla Wisły
 Pomysłowo Carlos Daniel do Cheby ten uderza, ale prosto w Kąkolewskiego.
56'  Dymerski za Mazurowskiego
 Poprawił się po moich uwagach kierownik Sokoła, który w ostatniej chwili pokazał tablicę ze zmianą.
57' Ryszka mocno, ale obok bramki Sokoła
59' Wrzutka Putona głową Ednilson ale obok bramki
60' Ależ upadł Święty po starciu z Ryszką.. Z racji, że Oskary jeszcze nie rozdane życzymy graczowi Sokoła Oskara :)
62' Po każdym starciu długo leżą goście.
 Mocno wieje w Puławach.
64' Klimek ostro w nogi Drozdowicza... Bez kartki... Nie panuje sędzia Rzucidło
 Słaba postawa arbitra, który dopuścił do polowania na kości..
 Bedą 3 zmiany w zespole Sokoła
66'  Turek za Słupskiego
Żyrznowski za Dowgaiłę
Rogala za Świętego
67' Minimalnie pomylił się z dystansu Ednilson!!!
 W Wiśle także trzy zmiany.
 Do gry gotowi Adrian Paluchowski, Dominik Banach oraz Bartłomiej Bartosiak
69'  Paluchowski za Drozdowicza
Banach za Ryszkę
Bartosiak za Ednilsona
 Faulowany Puton. Od rzutu wolnego wiślacy
 Z rzutu wolnego Bartosiak ale nad bramką Kąkolewskiego
74' Carlos Daniel do Bartosiaka ten wpada w pole karne ale uderza obok bramki Kąkolewskiego
74' Spokojniej w Puławach. Wiślacy blisko drugiej wiosną wygranej. Oby na zero z tyłu
76' Za mocne podanie do Żyrznowskiego. Od autu Wisła
77' Z dystansu uderza Cheba. Na bramką Kąkolewskiego
79' Na spalonym Paluchowski
81' Kocioł w polu karny gości, ale zdaniem arbitra faulował w ataku Flak
83' Niezłe uderzenie Banacha, ale piłka mija bramkę Kąkolewskiego
84' Będzie czwarta zmiana w Wiśle. Do gry przygotowany Stefan Ilić
85'  Ilić za Carlosa Daniela
85'  Dymerski za faul na Paluchowskim
86' Ilić zatrzymany i tylko aut dla Wisły
87' Żyrznowski pomaga sobie ręką przy przyjęciu
88' Skórecki uderza ale nad bramką. Do tej chwili Sokół nie oddał celnego strzału na bramkę Gradeckiego
90' Do gry przygotowany Piotr Lisowski
90' +3
90'  Lisowski za Putona
 Chwilę wcześniej uderzał niecelnie Banach
90+2' Jeszcze goście w ataku. Oni chcą zdobyć bramkę honorową
90+3' Za mocne podanie do Ilicia
90+4'  Koniec spotkania!!!!
 Mamy to!!! 3 punkty zostają w Puławach. Na pewno nie było to ładne spotkanie ale najważniejsze że wygrane i po serii porażek możemy cieszyć się z wygranej
 Wiślacy mogli wygrać wyżej!!!! Ale ważne że wygrali 2:0
 Cieszą się wiślacy z kibicami!! KTO WYGRAŁ MECZ?? WISŁA WISŁA WISŁA!!