Leandro 20 (k), 36 - Zulciak 8, 33
Arbiter: Sebastian Krasny ( Kraków)

Haluch- Świdzikowski, Zając, Grudniewski, Skowron, Rolinc, Bemba, Leandro, Mazan, Agu, Szuprytowski
Madejski- Sulkowski, Poznański, Pielach, Sedlewski, Kobiałka, Szymakiewicz, Patejuk, Zmorzyński, Zulciak, Hirsz

Już w sobotę 26 maja puławska Wisła rozegra arcyważne i szlagierowe spotkanie w Radomiu z Radomiakiem. Początek naszej relacji od 16:45
 16:25 Piotrek wita ze stadionu MOSIR w Radomiu
 Przed nami bardzo ważne spotkanie z Radomiakiem. O jego wadze nie musimy Wam mówić.
 Obie drużyny już na rozgrzewce. Mamy składy dzięki koledze z Echa Dnia.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Piotr Żemło, Alen Ploj, Jakub Smektała, Dawid Pożak, Ivan Litwniuk, Dawid Brzeski
 Na ławce Radomiaka zasiedli dziś Hubert Gostomski, Simon Colina, Maciej Filipowicz, Martin Klabnik, Patryk Mikita, Kamil Gilewski, Jakub Wróbel
 Moje jedyne składy robią tutaj furorę.
 Witaj Maleńka serduszko ukochane w głośnikach przy Narutowicza 9.
 Gromadzą się kibice na trybunach. Będzie ich sporo to wiemy. Nie dość, że to szlagier to jeszcze bardzo ważne spotkanie
 Jak ja chcę tej wygranej dziś.
 Schodzą wiślacy do szatni. WISŁA WISŁA WISŁA
 Na trybunach Irakli Meskhia, który nie zmieścił się dziś do meczowej 18
 Do szatni zeszli także zawodnicy Radomiaka. Pada deszcz w Radomiu
 Klatka oczywiście pusta. Są oczywiście fani Wisły, ale na trybunach gospodarzy
 A teraz Zenek w głośnikach przez Twe Oczy Zielone.....
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!!
 W głośnikach Eye of the Tigier!!!!! Niech wiślacy walczą dziś jak tygrysy!!!!!!!!
 Wisła na czerwono, Radomiak jednak białe koszulki, zielone spodenki
 Idą wiślacy do ławki. I wbiegają na plac gry.
 Tego to jeszcze nie znaliśmy!!!!!
1'  Zaczyna Radomiaj
2' Haluch naciskany przez Patejuka w aut
2' Centra Sulkowskiego głową Hirsz, ale broni Haluch!!!!!
3' Faulowany Sulkowski. Od wolnego Wisła. Błyska się i grzmi w Radomiu
 Za krótka centra Sulkowskiego.
4' Błyska się nad Radomiem.
5' Mazan podaje do nikogo. Od bramki zacznie Madejski
6' Sedlewski wywalcza aut
7' Ładna akcja Zulciaka, jego uderzenie zablokowane i tylko róg....
8' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL NIKLAS ZULCIAK!!!!!!!! 0:!. BRAWO WISŁA!!!!!! BRAWO ZULI!!!!!!!!
 Ależ rozegrane tego rzutu rożnego. Sulkowski krótko do jednego z wiślaków ten wystawia piłkę do Zulciaka,który uderza z 20 metrów i pakuje piłkę w okienko bramki Radomiaka!!!! BRAWO WISŁA!!! BRAWO ZULI!!!!!!!
 Wyskoczyła ławka Wisły!!!! Cieszą się wszyscy!!!! Walczymy!!!!!!
11' Wpadł w pole karne Radomiaka Hirsz ale pewnie w bramce Haluch
13' Wiślacy w ataku uderza Zulciak i kolejny raz Haluch
15' Faul w środku pola. Rzut wolny dla Radomiak
16' Wygracie dzisiaj i wygracie za tydzień z Garbarnią mówią na trybunach. To miłe
17' Z dystansu Bemba, ale obok bramki Madejskiego
18' Szuprytowski centruje i Poznański dotyka piłkę ręką.... Rzut karny....
 Piłkę ustawił Leandro
20'  Leandro
 Pewne uderzenie pod poprzeczkę i niestety mamy remis
22'  Agu za brzydki faul na Sulkowskim
 Leży wiślak. Przerwa w grze.
 Wstał na szczęście wiślak. Gramy dalej
25' Kluczbork niestety wygrywa z Błękitnymi. To zły wynik dla Wisły
28' Szuprytowski aktywny i wywalczył rzut rożny dla Radomiaka.
 Złe rozegranie gospodarzy
29' Szuprytowski z dystansu ale obok bramki
30' Aktywny dziś Szuprytowski i kolejny corner dla Radomiaka
31' Uderzał Agu ale pewnie Madejski
32' Ostrzał bramki Wisły. Uderzał Mazan Madejski przed siebie
33' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL NIKLAS ZULCIAK!!!!!!!!!!!!!!! 1:2 BRAWO WISŁA!!!!! BRAWO ZULI!!!!!!!!
 Ależ kontra Wisły. Hirsz wpadł w pole karne Radomiaka piłka trafiła do Zulciaka, który z kilku metrów wpakował piłkę do siatki!!!!!!!
  Pielach
 I kolejny karny dla Radomiaka.....
 Chwilę wcześniej wiślacy mogli trafić na 3:1 ale Zulciak przegrał rywalizację z Haluchem
36'  Leandro
 Znowu pewnie Leandro i znowu remis. Ale mecz w Radomiu
37'  Zając
39'  Szymankiewicz
 Ależ szalony mecz w Radomiu. Walki nie brakuje gole też są.
41' Faulowany Hirsz i co?? I nic nie ma!!!!!!! Panie Krasny!!!!!
42' Kibice w Radomiu krzyczą zdejmij go. To o oznaczonym numerem 25 Mateuszu Zającu
43' I kolejny wiślak leży. Trzeszczą kości w Radomiu.
43' Wstał Tomasz Sedlewski. Gramy dalej
 Z dystansu Zulciak ale Haluch broni!!!!
45' Szymankiewicz ale nad bramką!!!
45' +2
45+1' Zatrzymany Leandro i róg dla Radomiaka
45+2' Źle gospodarze. Od wolnego Wisła.
90+3'  Koniec pierwszej połowy
 Szalony mecz przy Narutowicza w Radomiu. Po 45 minutach ekipa Wisły remisuje z Radomiakiem 2:2. Wiślacy grają dziś dobrze, ale dwa błędy w obronie i dwa karne dla ekipy gospodarzy. Mamy nadzieję, że druga połowa będzie jeszcze lepsza dla wiślaków.
 My wracamy za kilka chwil
 Błyska się nad Radomiem. Niestety wyniki układają się dla Wisły fatalnie zarówno MKS Kluczbork jak i Znicz Pruszków prowadzą. No nic wierzymy, że my tu wygramy
 Ciemne chmury nad Radomiem. Błyska się i czuć burzę.
 Zawodnicy w szatni. Oj zbliża się burza nad Radom. Ciemno na murawie. Organizatorzy nie zdecydowali się póki co włączyć oświetlenia na stadionie
 Są wiślacy!!!!!!!
 Są też gracze Radomiaka
 Dwie zmiany w zespole gospodarzy
46'  Filipowicz za Zająca
Klabnik za Bembę
46'  Smektała za Patejuka
47' Spokojny początek drugiej połowy.
 Błyska się nad stadionem cały czas. Na boisku nieporozumienie Sulkowskiego i Zmorzyńskiego i od bramki Haluch
50' Sulkowski zatrzymany i od bramki Radomiak.
52' Spadło tempo i spadły emocje spotkania. Dużo nieporozumień z obu stron.
53' Przewinił w ataku Leandro. Od wolnego Wisła
54' Kontra Radomiaka Leandro przed pole karne do Mazana ten obok bramki
55' Ależ kocioł w polu karnym Radomiaka i mamy tylko róg...
 Wejście Zmorzyńskiego i obrona Radomiaka na róg. Chwilę wcześniej w pole karne wpadł Zulciak, ale trafił w obrońców gospodarzy.
 Przerwa w grze. Leży jeden z graczy gospodarzy
58' Kombinacyjnie wiślacy ostatecznie piłka trafia do Smektały ten głową niecelnie
60' Kontra gospodarzy i róg dla Radomiaka
 Uderzał Klabnik Sulkowski z linii bramkowej
62' Smektała zablokowany i róg dla Wisły
 I kolejny corner dla ekipy Dumy Powiśla.
 I trzeci raz raz...
65'  Litwniuk za Kobiałkę
 Leje w Radomiu
66' Kolejny raz zablokowany Zulciak. Szkoda
 Ulewa nad Radomiem. Ale gramy
69' Słaba postawa arbitra z Krakowa. .
 Do gry gotowy Patryk Mikita
70' Z dystansu Litwniuk nad bramką Halucha
70'  Mikita za Leandro
72' Smektała wywalcza róg. Deszcz nie bastuje nadal pada
 Piąstkowanie Halucha piłka trafia do Zulciaka ale ten uderza nad bramką
 Do gry gotowy w Wiśle Alen Ploj
74'  Ploj za Hirsza
75' Zmorzyński ale nikt nie sięga piłki
77' Sulkowski zatrzymuje rywala wślizgiem. Od bramki zacznie Madejski
79' Mazan wpada w pole karne ale uderza po plecach obrońców i róg...
80' Ale ładna błyskawica nad Radomiem. Aż się jaśniej zrobiło.
82' Mikita ale uderzenie bardzo niecelne
82' Zakotłowało się pod bramką Wisły. Róg dla gospodarzy.
84' Kolejny corner dla Wisły
85' Mikita zatrzymany przez Sulkowskiego
87' Solowa akcja Szuprytowskiego ale uderzenie nad bramką
88' Ploj wpada w pole karne i nie ma bramki!!!!!!
 To szalony mecz!!!!
89' Jeszcze rzut wolny dla Wisły
 Centra Sulkowskiego Ploj głową pewnie Haluch
90' +3
 Ręka!!! Krzyczy ławka Wisły ale nie ma karnego!!!!!!
90'  Zmorzyński
 Adam Piekutowski wyrzucony na trybuny. Komedia
90+2' Z dystansu Mazan ale obok bramki. Delegat biega po trybunach!!!!
90+3' MKikita i róg.
 Cały stadion dopinguje Radomiaka
90+4'  Koniec spotkania
 Remisem kończy się spotkanie. Wynik nie zadowolił nikogo. Szczególnie Wisły, która spada do III ligi
 Wiślacy walczyli ale niestety nie wygrali muszą pogodzić się ze spadkiem do III ligi. Przykro, ale ekipa Wisły dzisiejszym spotkaniem pokazała, że ma umiejętności zabrakło troszkę szczęścia. No cóż
 Przed nami ostatnie spotkanie w II lidze z Garbarnią. A potem zobaczymy co przyniesie piłkarski los. Na razie jesteśmy w III lidze.