1:1

Nitkiewicz 14 - Ploj 90+2
Arbiter: Szymon Lizak ( Poznań)

Majchrowski- Gierak, Zieliński, Niemczyk, Baraniak, Warchoł, Nitkiewicz, Kochański,Nakrosius, Kubiak, Górkiewicz Madejski- Sedlewski,Poznański, Murawski, Sulkowski, Głaz, Maksymiuk, Szymankiewicz, Pożak, Smektała, Ploj.

Już w sobotę 26 sierpnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Kluczborku z MKS-em. Początek naszej relacji od 18:45.
 17:57 Piotrek wita z Kluczborka
 Za godzinę puławska Wisła rozegra tutaj bardzo ważne spotkanie z MKS-em. Nasi piłkarze są już na stadionie Miejskim
 Bardzo duszno nad Kluczborkiem.
 Co chwila z nieba pada. Słońce niestety nie widzimy. No cóż.
 I znowu pada.... Ale mamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Piotr Żemło, Ivan Litwniuk, Piotr Darmochwał, Konrad Szczotka, Adrian Popiołek i Dawid Brzeski
 Na ławce MKS-u zasiedli Grzegorz Kleemann, Michał Glanowski, Dmytro Fedota, Eryk Rakowski, Jakub Skoczylas, Krzysztof Bodziony, Miłosz Reisch
 W głośnikach Ewelina Lisowska wiem, że odnajdziesz mnie...
 Wyszło słońce nad Kluczborkiem. Jupitery też już zapalone. Bramkarze Wisły na rozgrzewce
 Są i nasi piłkarze powitani brawami.
 Jest też kilku fanów Wisły, którzy brawami powitali wiślaków. O wygraną!!! O 3 punkty!!!!!!
 Wyszło słońce nad stadionem Miejskim a właściwie Parkiem Miejskim, bo w obrębie parku położony jest obiekt MKS-u
 Urokliwe położenie, wśród pięknego parku.Ja korzystając z dużego zapasu czasowego miałem okazję zwiedzić miasto.Jest na pewno OK :)
 Na wstępie życzenia dla Kuby Smektały z okazji 30 urodzin. Smekti najlepszego dla Ciebie.
 18:40 kibice powoli gromadzą się na obiekcie. To chyba dobry czas na popołudniową kawę, tym bardziej, że Piotrka czeka 300 km do domu za kółkiem. Oby w dobrym humorze z 3 punktami i oczywiście oby szczęśliwe do domu.
 Rozpoczyna się prezentacja składów.
 Kawa będzie czarna, bo niestety organizatorzy nie mają mleka
 No i taka ciekawostka. Mamy nowego szkoleniowca według spikera miejscowych. Na ławce drugim szkoleniowcem Wisły jest Ryszard Złotnik
 Schodzą wiślacy do szatni.
 Na meczu prezesi Wisły Grzegorz Nowosadzki i Robert Domański. Jest też Paweł Nowosadzki i dyrektor d/s bezpieczeństwa Leszek Reguła.
 Zaraz wyjdą piłkarze obu ekip. Zaraz gramy. Wygraj to dla Nas Wisełko wygraj to dla Nas!!!!!!!
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!
 Wisła na czerwono, MKS białe koszulki niebieskie spodenki
 Kółeczko wiślaków i pytanie kto wygra mecz!!!!!!!!!!!
 WISŁA WISŁA WISŁA głośny okrzyk. Oby tak było!!!!!
1'  Zaczyna MKS
2' Szarża gospodarzy i róg dla MKS-u
 Pewnie obrona Wisły. Póki co przewaga gospodarzy.
3' Faulowany Ploj, ale gwizdek arbitra milczy. Przerwa w grze.
 Alen wraca do gry.
5'  Warchoł za brzydki faul na Poznańskim
8' Dużo walki w środku pola.
10' Ploj nabija rywala i aut.
11' Tym razem przewinił w środku pola jeden z wiślaków.
12' Wpadł w pole karne Zieliński uderzył piłka po rękach Madejskiego uderza w poprzeczkę i róg dla MKS-u
 Wyszli obronną ręką z tej sytuacji wiślacy, ale tym razem ekipa MKS-u ma rzut wolny. Znowu groźnie
14'  Nitkiewicz
 Bramka stadiony świata. Piłka ustawiona na 20 metrze od bramki Madejskiego Nitkiewicz uderza piłka wpada w okienko bramki Wisły...
16' Leży Szymankiewicz a sędzia przyznaje rzut wolny dla MKS-u. Ehhh
17' Wpadł w pole karne Smektała i niestety uderza w słupek!!!!!
 Ekipa gospodarzy już na aferę. Długa piłka i niech walczą
18' Rzut wolny dla Wisły. Sebastian Głaz
 Nie sięgnął dobrze piłki Jakub Poznański. Od bramki bramkarz MKS-u
22' Wygonił się za bardzo Pożak wycofał i nie zdołał oddać strzału.
26' Rzut rożny dla Wisły
  Sulkowski za przerwanie kontry rywali
29' Zła centra Sulkowskiego
30' Smetkała do Sedlewskiego ten uderza i tylko róg....
 Zakotłowało się pod bramką MKS-u ale Maksymiuk nie zdołał oddać strzału. Od autu Wisła
31' Nad bramką Maksymiuk.
32' Zieliński z dystansu ale pewnie w bramce Madejski
33' Głaz z dystansu Majchrowski kapitalnie na róg!!!!
 Arbiter Lizak pokazuje faul Smetkały. Ehhh
38' Leży Warchoł. Już na czas??
  Poznański. Co ciekawe arbiter Lizak pokazał kartę po konsultacji z arbitrem technicznym
 Trup ściele się gęsto. Dwóch zawodników znowu na boisku.
 Obu graczom udzielana jest pomoc medyczna. Ależ ostra gra dziś
40' Nitkiewicz z wolnego ale tym razem wysoko nad bramką
41' Szybko mija nam ten mecz. Szkoda że wynik jest dramatyczny
42'  Niemczyk za faul na Głazie
 Na spalonym Poznański.
44' Jeszcze rzut rożny dla MKS-u
45' +2
45+1' I kolejny corner dla gospodarzy
 Było groźnie głową Kochański minimalnie niecelnie.
45+2' Uderza Pożak ale zbyt lekko broni bramkarz
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 Nie jest dobrze. Wiślacy mimo, że grają mądrzej to przegrywają. Gospodarze bramkę strzelili po kapitalnym rzucie wolnym. Oby druga połowa była lepsza
 My wracamy za kilka minut.
 Zespół MKS-u oddał 3 strzały w tym dwa celne i prowadzi.
 Zaraz zaczynamy drugą połowę. Oby lepszą dla nas.
 Są wiślacy.
47' Pożak ale do nikogo...
48'  Szymankiewicz
48' Smektała do bramkarza MKS-u
49' Sulkowski i mamy róg...
 Pożak w polu karnym w nogi obrońców. !!!! Gramy!!!!
52' Gospodarze aby dalej.
53' Sulkowski w pole karne zderzenie bramkarza i obrońcy MKS-u. Przerwa w grze
 Trafiony Majchrowski w udo. To na pewno bolesne
54' Już gramy. Murawski fauluje rywala. Od wolnego MKS
55' Na spalonym Kochański
56' Murawski uprzedza Niemczyka. Aut
57' Sulkowski obrońcy MKS-u w aut
58' Uderza Ploj nad bramką
58'  Bodziony za Barniaka
59' Smektała centruje ale pewnie bramkarz MKS-u
60' Sedlewski zatrzymuje rywala. Od bramki zacznie Madejski
61' Tym razem Sulkowski i pewnie bramkarz.
62'  Fedota za Warchoła
64' Gospodarze aby dalej. Wisła zamknęła rywala na jego połowie.
65' Zła centra Sedlewskiego. Od bramki Majchrowski
66' Zieliński chciał wstawać, ale zobaczył, ze Wisła ma piłkę to nadal leży. Oj nie ładnie
67' Pożak na spalonym
68' Będzie zmiana w Wiśle.
 Do gry gotowy Piotr Darmochwał
68' Uderza Pożak broni Majchrowski dobitka Smektału nad bramką!!!!
70'  Darmochwał za Głaza
71' Sulkowski centruje piłka wzdłuż piłki szczupakiem Sedlewski niecelnie!!!!!
72' Fedota zablokowany przez Sulkowskiego. MKS gra już na kontrę
73' Smektała niecelnie. Jeszcze jeszcze gramy!!!!!!!!
 Sedlewski i róg....
 Oby dalej MKS...
 Obrona Częstochowy tj Kluczborka. Na razie skuteczna
78' Rzut wolny dla Wisły. Faulowany Ploj
 Chwilę wcześniej Murawski zatrzymał rywala, który wychodził sam na sam
 Sulkowski w mur....
79' Faulowany Darmochwał i zdaniem sędziego to próba wymuszenia karnego
  Pożak
 Do gry gotowi Żemło i Brzeski
81'  Rakowski za Kubiaka
  Żemło za Sedlewskiego
  Brzeski za Szymankiewicza
83'  Reisch za Zielińskiego
 Trwało to okropnie dużo
84' Z dystansu gospodarze. Niecelnie
 Wisła już na 3 obrońcow
85' Aby dalej MKS
87' Jak leci ten czas....
88'  Nakrosius
88' Sulkowski w pole karne łapie bramkarz
90' +5
90+1' Mało czasu. Krzyczą walka walka nasi trenerzy!!!!
 Jeszcze rzut wolny dla Wisły!!!!!!
90+2' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL ALEN PLOJ!!!!!!!!!!
 Brawo WISŁA!!!!!!!!!!!! ALEN PLOJ dostał piłkę od Bartka Sulkowskiego i z bliska wpakował piłkę do siatki!!!! BRAWO WISŁA!!! BRAWO PLOJU!!!!!
90+3' Jeszcze gramy!!!!!!!!
90+4' Żemło fauluje Fedote.Od wolnego MKS
 Jeszcze rzut wolny dla MKS-u
 Nitkiewicz obok!!!!!
90+5' Jeszcze Wisła!!!!!
 Wszyscy już!!!!
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wygrać wiślakom tego spotkania. Puławianie byli ekipą lepszą, ale zabrakło szczęścia. No cóż do Puław wracamy z jednym punktem