Szewc 37, Król 61(K) - Poznański 9, Puton 66(k), Kusal 73, Maksymiuk 90+4
Arbiter: Michał Górka ( Tarnów)

Ciołek- Mazurek, Pietroń, Misiak, Szewc, R.Król, Lustyk,Wawryszczuk, Maj
Socha- Kusal, Pielach, Poznański, Sulkowski, Litwniuk, Kobiałka, Popiołek,Szymankiewicz, Stanisławski

Już w środę 29 sierpnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem ekipa Dumy Powiśla uda się do Kraśnika aby tam zagrać z miejscową Stalą. Początek naszej relacji od 16:45
 16:52 Piotrek wita że stadionu MOSIR w Kraśniku
 Bardzo późno ale dotarłem. Lekkie problemy ze sprzętem ale postaramy się to ogarnąć
 Obie ekipy zeszły do szatni. Mamy składy zaraz je podamy
 Skoczna muzyka w głośnikach
 Składy zaraz podamy
 Wychodzą!!!!!!!
 Wisła na czerwono Stal żółte koszulki i niebieskie spodenki
  Zaczyna Stal
3' Jak na razie dużo walki w środku pola
 Pozmieniał troszkę Jacek Magnuszewski
6'  Popiołek
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Krystian Puton, Arkadiusz Maksymiuk, Karol Barański, Mateusz Supryn, Piotr Zmorzyński i Krystian Kusal
8' Wywalczają wiślacy rzut rożny
9' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL JAKUB POZNAŃSKI!!!!! BRAWO POZNAŃ!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 Mądrze wiślacy rozegrali ten rzut rożny. Piłka krążyła przed polem karnym i trafiła na głową Jakuba Poznańskiego, który wpakował piłkę do siatki. Brawo WISŁA!!! Brawo Poznań!!!!!
11' I kolejny rzut rożny. Wywalczył go aktywny Kusal
12' Tym razem groźnie pod bramką Wisły uderza Szewc, ale niecelnie
 Na ławce Stali siedzą dziś Jakub Zolech, Adam Nowak, Kamil Bartoś, Ernest Skrzyński, Arkadiusz Adamczyk, Daniel Kędra
15'  Poznański za przerwanie kontry Stali
16' Faulowany Czelej. Od wolnego Stal
 Nikt nie sięgnął centry Czeleja. Od bramki Socha
 Kapitalnie Paweł Socha. Uderzał Czelej ale bramkarz Wisły z bliska to broni, piłka jeszcze odbija się od gracza Stali i od bramki Wisła
19' Szymankiewicz z dystansu ale nad bramką Ciołka
20' Kusal centruje prosto w obrońcę. Szkoda
 Bardzo dużo osób z Puław. Ładna pogoda w miarę bliski wyjaad
 Sulkowski rozpocznie od autu
23' I kolejny raz aut dla Wisły.
 Centra Sulkowski nikt jej nie sięga i obrońcy Stali na róg...
 Wrzutka Kacprzyckiego prosto na głowy obrońców
 Znowu z lewej strony Sulkowski, ale pewnie obrona gospodarzy
26' Stanisławski zatrzymany. Wisła od autu
 Tym razem rzut wolny. Piłkę wrzucał będzie Bartosz Sulkowski
 To powinno być 0:2!!!!! Dobra wrzutka Sulkowskiego piłka trafia do Ivana Litwniuka ten uderza, ale kapitalnie broni Ciołek. Potem jeszcze ofiarnie obrońcy Stali, którzy wybili piłkę daleko od bramki
30' Kapitalnie Paweł Socha zatrzymuje w sytuacji sam na sam Lustyka
32' Dwójkowa akcja Kacprzycki Sulkowski i ten drugi wywalcza róg dla Wisły
 Kombinacyjne rozegranie piłka trafia do Kacprzyckiego, który uderza jednak nad bramką Ciołka
34' Sulkowski lewą stroną i kolejny rzut rożny bo głową trącił piłkę obrońca Stali
36' Faul wracającego Kusala. Od wolnego gospodarze
37'  Szewc
 Błąd Mateusza Pielacha, który dał się przepchnąć Rafałowi Królowi, ten zszedł do końcowej linii boiska i podał na 5 metr do nadbiegającego Króla, który wpakował piłkę do siatki
39' Zderzenie Poznańskiego i Ciołka i leży bramkarz Stali.
 Biegną zawodnicy obu ekip do ławki napić się łyka wody.
40' Z bramkarzem Stali wszystko OK. Gramy dalej
42' Szybko mija nam to spotkanie. Już 42 minuta. Od kilku minut mamy remis. Mecz toczony w ciszy
44' Z dystansu gospodarze i rzut rożny bo piłka otarła się o nogi obrońców Wisły
 Uderzał głową Pietroń, nad bramką Sochy
45'  Koniec pierwszej połowy
 Po pierwszych 45 minutach remisujemy ze Stalą 1:1. Mecz jest dosyć wyrównany, zarówno wiślacy jak i ekipa gospodarzy mieli swoje okazje, ale póki co obie ekipy wykorzystały po jednej i mamy remis 1:1
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Za chwilę zaczynamy. Są piłkarze Stali
 Wiślacy jeszcze w szatni słuchają uwag trenera Magnuszewskiego
 Do gry szykuje się Arkadiusz Maksymiuk
 Wybiegają wiślacy!!!!!!
46'  Maksymiuk za Popiołka
 Co ciekawe miejscowy spiker nie zauważył nawet zmiany w Wiśle.
47' Powalczył Stanisławski, ale niestety tracimy piłkę
48' Dużo walki i nerwów na boisku. Widać, że obie ekipy interesuje tutaj wygrana
49' Faulowany Szymankiewicz, ale bez reakcji arbitra
52' Znowu dziwna decyzja arbitra Górki powinien być aut dla Wisły zaczyna grę Stal
 Brzydki faul na Kusalu. Od wolnego Wisła
54' Złe zgranie do Kusala. Od bramki Ciołek
55' Za mocne podanie do Lustyka
 Będzie druga zmiana w Wiśle
56' Od wolnego Stal. Dużo nerwów po obu stronach.
 Do gry gotowy Krystian Puton
 Uderzał Szewc, ale bardzo niecelnie
59'  Puton za Kobiałkę
60' Rzut karny dla Stali Kraśnik!!!! Ale co za co???? Nie wiemy...
 Fatalna postawa arbitra Górki..
61'  Król z karnego
 Pewnie Król ale co zrobił sędzia Górka??? Nie wiemy. To dramat sędziowski w Kraśniku
62' Do gry szykuje się Piotr Zmorzyński
63' Socha uprzedza Maja
64' Rzut karny dla Wisły!!!!!! Faulowany Krystian Kusal!!!!!
64'  Misiak
 Do piłki podchodzi Krystian Puton....
66' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL KRYSTIAN PUTON!!!!!! BRAWO PUTONIK!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Pewnie Krystian Puton i mamy remis.
68' Stal chyba powoli ma dość tego spotkania
69'  Nowak za Czeleja
 Teraz gotowy do wejścia Piotr Zmorzyński
72'  Zmorzyński za Kacprzyckiego
73' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL KRYSTIAN KUSAL!!!!!! BRAWO KUSI!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Kapitalna akcja wiślaków lewą stroną dogranie piłki przed pole karne a tam uderza Krystian Kusal i pokonuje Ciołka. Brawo WISŁA!!!!!!
75' Uderza Stanisławski piłka po nogach rywali i róg..
 Pewnie złapał piłkę po centrze Ciołek
76'  Skrzyński za Wawryszczuka
77' Nikt nie zamknął centry Kusala
78' Arkadiusz Maj obija poprzeczkę.. Ufff!!!!
 Ależ mecz w Kraśniku. Tyle emocji na meczu Wisły nie przeżyłem jeszcze
80' Od wolnego Wisła
 Sulkowski obok muru, ale pewnie w bramce Sebastian Ciołek
82' Jaki spalony?? Nie wiemy ale chorągiewka w górze
 Zmorzyński ale do kogo??
83'  Nowak za faulu na Pawle Sosze
 Nieważne gdzie jesteście!!! Wspierajcie Wisłę!!!! Głośno. Mocno!!!!1
84'  Mateusz Supryn zmienia Kacpra Szymankiewicza
85' Miejscowy spiker anonsował Piotra Zmorzyńskiego.
87'  za faul na Kusalu. Brzydkie zachowanie Lustyka. Odepchnął bez piłki Kusala. Ale cóż sędzia Górka pokazał tylko żółtko
88' Litwniuk oby dalej.
88' Wejdzie Krystian Żelisko
90'  Żelisko za Kusala
 Czyli Krystian za Krystiana i liczba Krystianów się zgadza
 Ile jeszcze to potrwa??
90+1' Faulowany jeden z wiślaków... Od rzutu wolnego Paweł Socha
 Kradną czas wiślacy. Ile jeszcze??? Panie Górka!!!!!!
90+2' Żelisko w aut. Nie chciał ryzykowac straty!!!!
 Panie sędzio Górka!!!!
90+3' To już trzy minuty po czasie. Ile jeszcze???
 Upadł jeden z kraśniczan w polu karnym.... ale nie ma karnego!!!!
90+4' Faulowany Mateusz Supryn. Jeszcze gramy. Jak najdalej od pola karnego!!!!!!
 Skurcze łapią graczy gospodarzy....
90+4' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL ARKADIUSZ MAKSYMIUK!!!!!!! BRAWO MAKSIU!!!! BRAWO WISŁA!!!!! 2:4!!!!!
 Puton do Maksymiuka ten zza pola karnego i mamy 4:2. BRAWO WISŁA!!!!
90+6'  Koniec spotkania!!!!!!!!!!!!!
 Ależ mecz, ale emocje w Kraśniku!!!. Najważniejsze że Wisła wraca do domu z 3 punktami. Brawo bohaterzy!!!!! Brawo DUMA POWIŚLA!!!!!
 Zasłużona wygrana Wisły. Stal w drugiej połowie praktycznie skupiona na grze z kontry. Wiślacy pokazali wiślacki charakter i mogą się cieszyć!!!