Wisła Grupa Azoty Puławy : Hutnik Kraków-

- Zawadzki 65
Arbiter: Damian Gawęcki ( Kielce)

13. Mielcarz - 17. Pavlas, 18. Wiech, 99. Noiszewski, 66. K.Kaczorowski, 74. Skałecki, 37. Przywara,, 91. Klichowicz, 10. Janicki,7. Puton (kpt) 11. Retlewski

39. W.Kaczorowski- 8. Zawadzki, 9. Lelek, 10. Drąg, 11. Kieliś, 23. Marcinkowski, 27. Budziński, 36. Wenger ( kpt), 47. K.Głogowski, 92. Rakels, 99. Wróbel

Już w sobotę ekipa Wisły Grupa Azoty zmierzy się z Hutnikiem Kraków. Początek relacji od 16:45.
 16:21 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Trzeba dodać, że dusznych i parnych Puław. Na Lubelszczyznę wróciło lato. Około 30 stopni ciepła. Od godziny może dwóch chmury zakryły słońce. Mimo tego duszno i parno jak wspomniałem na początku
 Mamy już składy obu ekip. Są zmiany w zespole Wisły Grupa Azoty.
 Wybiegli na rozgrzewkę piłkarze Wisły Grupa Azoty. Witamy ich serdecznie.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś 12. Paweł Łakota, 3. Radosław Seweryś, 8. Kamil Kumoch, 16. Janusz Nojszewski, 19. Mateusz Kaczmarek, 26. Damian Kołtański, 31. Kamil Kargulewicz, 34. Maciej Bortniczuk, 94. Kacper Szymanek
 Na ławce Hutnika zasiedli dziś
12. Damian Hoyo-Kowalski, 7. Krzysztof Świątek, 17. Sławomir Chmiel, 21. Karol Szablowski, 30. Filip Jania, 45. Daniel Hoyo-Kowalski, 77. Michał Głogowski
 Trwa rozgrzewka. Na boisku także ekipa z Krakowa. Pod stadionem sporo policji i jak zawsze w wakacje problemy z parkowaniem pod stadionem z powodu Parku Wodnego MOSIR-u
 Obserwatorem dzisiejszego spotkania jest Mariusz Szumigaj z Lublina a delegatem PZPN-u Marcin Król z Rzeszowa
 Schodzą zawodnicy obu ekip do szatni. Za kilka minut rozpoczynamy zabawę w dniu dzisiejszym.
 Pan obserwator Szumigaj póki co siedzi w komórce i chyba czyta naszą relację. Pozdrawiamy :).
 W klatce 3 fanów Hutnika. Policji jakby miało przyjechać 300 kibiców z Krakowa.
 Czekamy nerwowo, bo to ważne spotkanie dla obu ekip. Wiślacy po porażce z Kaliszu chcą wrócić na zwycięską ścieżkę, ale zdajemy sobie sprawę, ze skali trudności bowiem dziś mierzymy się z bardzo mocnym Hutnikiem a za tydzień wyjeżdżamy do Krakowa na mecz z Sandecją Nowy Sącz.
 Trwa zraszanie murawy. Mocno zlana trwa przy Hauke-Bosaka
 Wychodzą!!!!
 Wisła Grupa Azoty na biało, Hutnik na niebiesko
 Kółeczko wiślaków
1'  Zaczyna Hutnik
2' Za mocne podanie z głębi pola do Putona i od bramki grę wznowi Wiktor Kaczorowski
3' Marcinkowski z Rakelesem ten uderza z 18 metra ale tylko rzut rożny dla gości
 Dużo zamieszania po tym rzucie rożnym ale nie żaden z graczy Hutnika nie oddał strzału
6' Ależ okazja dla gości Zawadzki wpada w pole karne, ale nikt nie sięga piłki po jego strzale i kończy się na strachu dla gospodarzy!!!!
 Bardzo dobry początek spotkania w wykonaniu gości.
8' Centra z lewej strony, ale uprzedzony Przywara i tylko corner dla Wisły Grupa Azoty
 Centra Putona wybita przez obrońców Hutnika i tylko aut dla gospodarzy
12' Retlewski uprzedzony przez Wengera. Od autu wiślacy
13' Uspokoiło się spotkanie w Puławach. Teraz przy piłce częściej zespół Wisły Grupa Azoty.
15' Wpadł w pole karne gości Kacper Kaczorowski ale zakiwał się od bramki grę wznowi inny Kaczorowski Wiktor.
 10 fanów Hutnika w klatce. W ciszy oglądają to spotkanie
 Intensywnie pisze Pan Mariusz Szumigaj w swoim zeszycie. Nie podoba mu się chyba postawa arbitra Gawęckiego z Kielc
19'  9. Lelek za faul na Putonie
 W mur uderza Janicki!!!!
 Tym razem piłka trafia do Przywary ten centruje ale piłka trafia w rywala i tylko rzut rożny!!!
 Centra Putona piłka trafia do Janickiego ten uderza ale w nogi obrońców obcierka i tym razem nie trafia w nią Noiszewski.
22' Błąd Noiszewskiego, który podaje wprost pod nogi Wróbla ten wystawia idealnie piłkę do Rakelsa, ale Łotysz uderza niecelnie.
 Jesteśmy zawsze Tam gdzie Hutniczek gra z klatki.
27' Taktycznie fauluje Drąg Putona,. Dziwne, że bez kartki tak samo chyba sądzi obserwator Szumigaj, który kolejny raz zapisuje błąd arbitra
30' Z dużym frasunkiem na twarzy ogląda ten mecz Mariusz Szumigaj.
 Przerwa na uzupełnienie płynów. A notes obserwatora znów zapełnia się notatkami
33' Brzydko zaatakowany przez Kielisia Klichowicz ale bez kartki.
 Wrzutka Putona głową uderza Retlewski, ale zbyt lekko i pewnie piłkę łapie Wiktor Kaczorowski!!!
36' Od kilku minut inicjatywa należy do zespołu Wisły Grupa Azoty. Póki co brakuje jedynie bramek dla Dumy Powiśla
37' Ręką w ataku zagrał Rakels. Od rzutu wolnego wiślacy
 Tym razem Łotysz faulem zatrzymuje Kacpra Kaczorowskiego
40' Zaczyna się gubić bardziej sędzia Gawęcki z Kielc. Co chwila dziwne decyzje i kolejne zapiski zapełniają notes Mariusza Szumigaja
42' Końcówka pierwszej połowy spotkania. Póki co mamy remis 0:0. Widać, ze żaden z zespołów nie chce dziś zaryzykować mocniej
44' Ależ było groźnie pod bramką Wisły Grupa Azoty, ale ofiarny wślizg Putona i tylko corner!!!!
45' +2
45+1' Zła centra gości z rzutu rożnego piłka w locie przekroczyła linie końcową. Od bramki Mielcarz
45+2'  74. Skałecki za faul taktyczny
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut w Puławach. Mecz przy Hauke-Bosaka ma swoje fazy. Początek należał do gości, ale po około 15 minutach do głosu doszli piłkarze Wisły Grupa Azoty, którzy mogli prowadzić. Końcówka to znów więcej gry w środku pola. Daje to remis 0:0, który na pewno nie krzywdzi żadnej z ekip
 My do Puław wracamy za kilka minut a teraz zapraszamy na łyk chłodnej wody.
 Wychodzą piłkarze Wisły Grupa Azoty!!!!!
 W zespole Dumy Powiśla nie widzimy żadnych zmian.
 Pojawiają się także gracze Hutnika.
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
47' Przywara po solowym rajdzie wywalczył aut.
 A kilka sekund później ten sam gracz faulowany przy linii bocznej. Od rzutu wolnego ekipa Dumy Powiśla
 Centra Putona uprzedzony Noiszewski ale corner dla Wisły Grupa Azoty
 Krótkie rozegranie cornera centra Klichowicza ale za mocna dla Przywary. Od bramki grę wznowi W.Kaczorowski
50' Kieliś ciągnie za koszulkę Klichowicza. Od rzutu wolnego Wisła Grupa Azoty
 Centra Putona w polu karnym najlepiej odnalazł się Skałecki, ale jego strzał głową szybuje nad bramką Wiktora Kaczorowskiego
54' Pogubił się znów sędzia Gawęcki jeden z rywali faulował Wiecha sędzia puścił grę dalej ale o kartce zapomniał!!!
56' Niezły strzał Putona, ale piłka mija bramkę Hutnika.
58' Z dystansu Puton ale łapie piłkę Wiktor Kaczorowski!!!!
59' Na spalonym Rakels.
60' Drąg naciskany przez Przywarę wybija piłkę na rzut rożny!!!
 Z rzutu rożnego centruje Puton ale strzał Retlewskiego mija bramkę Wiktora Kaczorowskiego
62' Bardzo nieudana centra w wykonaniu Kacpra Kaczorowskiego. Od bramki zacznie Wiktor Kaczorowski
64' Janicki ostro zatrzymuje Wróbla i niestety sędzia Gawęcki pokazuje, że będzie rzut wolny 24 metry od bramki Mielcarza
65'  Zawadzki
 Niestety mocne uderzenie Zawadzkiego mija mur i wpada do siatki wiślaków.
66'  16. Nojszewski za 37. Przywarę
66'  18. Wiech za faul na Wróblu
 To oznacza, że Łukasza nie zobaczymy w kolejnym spotkaniu w Krakowie z Sandecją.
68'  11. Retlewski za faul na jednym z rywali
72'  Pavlas za protesty.
Gubi się arbiter z Kielc
 Zerkamy na Mariusza Szumigaja a ten nie nadąża pisać notatek. Tylko co to da??
 Będą dwie zmiany w zespole Wisły Grupa Azoty. Do gry gotowi Kamil Kumoch i Maciej Bortniczuk
75'  34. Bortniczuk za 91. Klichowicza
8. Kumoch za 10. Janickiego
77' Centra Pavlasa ale K. Głogowski byle dalej na róg!!!
 Zła centra Kumocha i od bramki grę wznowią goście. Kradną czas krakowianie
79' Sam na sam wychodzi Wróbel ale lepszy w tym pojedynku Mielcarz!!!!!!
80'  17. Chmiel za 9. Lelka
81' Z dystansu uderza Budziński piłka ociera się o jednego z obrońców i wychodzi na rzut rożny
 Centra Zawadzkiego wybita przez Skałeckiego
 Centra z prawej strony głową Kacper Kaczorowski obok bramki!!!!!
 Leży jeden z rywali. Przerwa w grze
 Kieliś ze swojej połowy chciał lobować Mielcarza. Piłka na górnej siatce
85'  31. Kargulewicza za 66. Kaczorowskiego
26. Kołtański za 17. Pavlasa
86' Tylko aut po centrze Kołtańskiego!!!
88' Jeszcze gramy w Puławach
89'  W.Kaczorowski za opóźnianie gry
90' +6
 Ręką w polu karnym jeden z graczy Hutnika ale nie ma karnego!!!!!!
 A Pan obserwator nadal pisze
90+2' Bortniczuk i tylko róg!!!!!!
90+3' Kocioł w polu karnym Hutnika!!!
90+4'  7. Śwątek za 36. Wengera
90+4' Oby dalej goście!!!!
90+5' W ataku Wisła!!!!
 Wrzutka ale łapie ją Wiktor Kaczorowski!!!!
90+6' Kradną czas!!!!
90+7'  Koniec spotkania
 Niestety zakończyło się to spotkanie. To drugie spotkanie które kończymy bez punktów. Niezasłużona wygrana gości, ale cóż liczy się to co w siatce
 Słaba postawa arbitra też nie pomogła ale cóż tak już bywa
 Idą smutni wiślacy podziękować za doping.
 A Pan Szumigaj z notesem opuścił trybuny. Dużo uwag do postawy arbitra co przyznał po meczu. Ale z tego???