0:3

- Mrówka 5,72, Lepiarz 67
Arbiter: Gerard Gawron ( Mielec)

Kurek- Barański, Kiczuk, Pielach, Wolanin, Kobiałka, Zuber, K.Puton, Zmorzyński, Kacprzycki, Żelisko Szukała- Lepiarz, Mączka, Mrówka, Mrówka, Zapotoczny, Barbus,, Lewiński, Tonia, Mizia, Skórski, Dynarek

Już w sobotę ekipa puławskiej Wisły zagra w Nowym Targu z Podhalem. Początek naszej relacji od 14:45.
 14:30 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Kapitalna pogoda jak na końcówkę października. Około 19 stopni ciepła. Słońce na niebie. Nic tylko grać. Obie ekipy na rozgrzewce
 Mamy już składy. Zaraz je podamy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Piotr Rogala, Konrad Szczotka, Dawid Chudyba, Damian Bernat Borys Piotrowski, Maciej Wojczuk
 Na ławce Podhala zasiedli dziś Tadeusz Grabowski, Arkadiusz Staszczak, Tomasz Palonek, Dawid Witkowski, Lukas Hruska, Jarosław Potoniec
 Mały meldunek z meczu rezerw. Ekipa Roberta Złotnika i Mateusza Hinza pokonała w Stróży miejscowy LKS 2:1
 W meczu rozegranym o 12:00 Jutrzenka Giebułtów pokonała w Zabierzowie Podlasie Biała Podlaska 1:0. W trwających spotkaniach Siarka Tarnobrzeg remisuje 1:1 z Avią Świdnik a Wisłoka Dębica prowadzi ze Stalą Kraśnik 1:0
 Pod stadionem jeden radiowóz. Ciekawe bo kibiców gości dziś się nie spodziewamy
 Obie ekipy już w szatniach
 Na meczu witamy wujka Krystiana Żeliski. Oby przyniósł szczęście młodemu wiślakowi
 Czekamy na początek spotkania. Oba zespoły słuchają ostatnich uwag swoich szkoleniowców.
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła w pasiakach, Podhale na czerwono
2' Dośrodkowanie Toni, ale od bramki zacznie Kurek
3' Niezły początek gości. Od rzutu wolnego Dynarek
 Piłka trafia do Mizi, ten uderza i piłka wychodzi po głowach na rzut rożny
5'  Mrówka
 Niestety dobry początek gości w pole karne Dumy Powiśla wpadł Damian Mrówka i technicznym strzałem wpakował piłkę do siatki.
 Pojawił się doping dla Wisły. Oby on pomógł wiślakom
8' Podhale nadal atakuje ale nie opanował piłki Barbus
9' Uderzenie z 18 metra Mizi ale pewnie Kurek w bramce Wisły
10' Próba Łukasza Kacprzyckiego z rzutu wolnego ale piłka mija bramkę Szukały
12' Troszkę wyrównało się spotkanie w Puławach. Wiślacy próbują,ale póki co bez powodzenia
14' Krystian Puton do Kacprzyckiego ten wpada w pole karne gości uderza ale piłka trafia w nogi obrońców i tylko róg...
 Przekombinowali wiślacy przy tym rzucie rożnym i kończy się to stratą piłki
16' Uderzenie Zmorzyńskiego, ale pewnie w bramce gości Szukała
20' Tylko Wisła ukochana Wisła Puławy czekają na zwycięstwo Twe na trybunach.
21' Ręką w polu karnym obrońca Podhala!!!! ale sędzia Gawron każe grać dalej!!!!!
23'  Barbus za taktyczny faul na Zmorzyńskim
25'  Pielach
26' Z rzutu wolnego uderza Zapotoczny Kurek zbija piłkę na bok
27'  Lewiński za faul na Krystianie Putonie. Rzut wolny dla Wisły
 Kobiałka nad murem, ale piłka po górnej siatce wychodzi na poza pole gry.
29' Z dystansu Mrówka, mocno ale nad bramką Kurka
30' Zapotoczny do Barbusa ale ten drugi na spalonym. Inna rzecz, że mimo tego kapitalnie sam broni Kurek
 W odpowiedzi puławianie wpadł w pole karne gości Zmorzyński uderzył ale Szukała to broni
32' Centra Barańskiego, ale nikt nie sięga tej piłki wzdłuż bramki.
 Goście widząc słabą postawę arbitra próbują co chwila wymuszać faule.
33' Z 20 metra uderzał Zuber ale obok bramki Szukały
36' Kolejna próba Zapotocznego, ale pewnie w bramce Wisły Kurek
37' Nie poddawaj się ukochana Ma Wisło puławska śpiewają Fanatycy.
39' Piłka po wybiciu przez obrońców z Nowego Targu trafia do Kobiałki ten głową obok bramki
40' Kolejna próba Kobiałki ale znowu niecelna
42' Krystian Puton wywalczył rzut rożny...
43' Kontra gości i kolejny corner tym razem dla Podhala. Wiślacy kolejny raz źle rozegrali stały fragment gry
45' +2
45+1' Tracą wiślacy piłkę w ataku.
45+2' Centra Toni wyłapana przez Kurka
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 Niestety pierwsze 45 minut za nami. Nie mamy dobrych wieści dla kibiców Wisły. Po pierwszej połowie puławianie przegrywają z Podhalem Nowy Targ 1:0. Puławianie zawalili pierwsze minuty spotkania, kiedy to przyjezdni zdominowali wydarzenia na boisku. Później gra się wyrównała i lepsze wrażenie sprawiali gospodarze. Niestety ekipa Wisły nie potrafiła udokumentować tego golem i do przerwy przegrywa. Oby druga połowa była lepsza dla wiślaków.

Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Szybko wrócili wiślacy. Oni chcą już grać. Oni chcą odwrócić złe losy tego spotkania
 Nie widzimy żadnych zmian w obu ekipach
46'  Zaczyna Podhale
47' Mizia faulowany na 18 metrze. Od wolnego goście
 Dynerek centruje, ale pewnie Kurek ją łapie
50' Odskoczyła piłka Krystianowi Putonowi w dobrej sytuacji pod bramką gości
52' Solowa akcja Barańskiego uderzenie i broni ten strzał Szuakała!!!!
53' Źle stanął na boisku Mizia.
  Dariusz Mróźek trener Podhala za jakieś uwagi do pracy sędziego
55' Niecelna próba Toni. Od bramki Kurek
 Centra Kacprzyckiego i róg...
57' Kobiałka po centrze Zmorzyńskiego ale pewnie Szukała.
58' Zmorzyński wpada w pole karne i tylko kolejny róg...
 Kotłuje się pod bramką gości i kolejny corner!!!!
59' Zapotoczny w sytuacji sam na sam z Kurkiem w boczną siatkę
 Dwie zmiany w Wiśle. Dawid Chudyba i Maciej Wojczuk
60'  Chudyba za Barańskiego
Wojczuk za Żeliskę
60'  Hruska za Zapotocznego
63' Mizia nabija Wolanina i róg dla gości
64' Do gry gotowy Jarosław Potoniec
65'  Potoniec za Mizię
65' Skórski na spalonym
 Z dystansu Krystian Puton Szukała wybija piłkę przed siebie
67'  Lepiarz
 Wydawało się, że wiślacy są blisko gola wyrównującego a tu zabójcza kontra gości dogranie z prawej strony i piłkę z bliska do siatki pakuje Lepiarz
70' No cóż piłka taka jest. Nie wygląda to dobrze zeszło powietrze z wiślaków.
 Do gry gotowy Konrad Szczotka
71'  Szczotka za K.Putona
72'  Mrówka
 Zamieszanie w polu karnym Wisły piłka trafia do Mrówki, który z metra pokonuje Kurka
 Krzyczą kibice co wy robicie wy naszą Wisłę hańbicie....
73' Krzyczy głośno Dynarek
74' Mrówka na spalonym
75' Wiślacy na łopatkach.
77' Wojczuk uderza w plecy obrońców...
78' Szczotka faulował w ataku Dynarka
79' Próba Kacprzyckiego ale mija bramkę gości
80'  Palonek za Lepiarza
81'  Bernat za Kacprzyckiego
82' Palonek wywalcza rzut rożny...
 Zmorzyński zdaniem arbitra faulował Lewińskiego. Od wolnego goście
84' Bardzo dużo nerwowości w Wiśle.
85'  Staszczak za Tonię
87' Szczotka zatrzymany przez obronę gości
88' Solowa akcja Wojczuka, ale piłka nad bramką Szukały. Końcówka spotkania rozgrywana w ciszy
90' Obudzili się Fanatycy. Wisła Puławy na trybunach.
90' +3
90+1' Jeszcze wiślacy ale jakoś tak bez wiary
90+2' Nic się tutaj nie zmieni.
90+3' Kobiałka ale łapie to Szukała
90+4'  Koniec spotkania
 No cóż my mamy powiedzieć??? Wiślacy przegrywają 3:0 i kończymy ten dzień w złych nastrojach. Ekipa gości zaprezentowała się z dobrej strony i zasłużenie wraca do domu z wygraną. A wiślacy muszą szukać dalej zdobyczy punktowych