Portal ma 28,652,125 unikalnych wizyt

27/10/2010 13:44
Mamy półfinał !!
Do półfinału rozgrywek o Puchar Polski awansowali dziś piłkarze puławskiej Wisły. W rozegranym w Kraśniku spotkaniu pokonali oni miejscową Stal 3:1. Dzięki tej wygranej wiślacy w 1/2 finału zmierzą się z 4- ligową Janowianką Janów Lubelski.
Do przerwy wiślacy prowadzili 1:0 po bramce z 31 minuty Sebastiana Orzędowskiego. Na 2:0 w 80 minucie podwyższył Rafał Giziński. Gospodarze bramkę kontaktową strzelil w 89 minucie za sprawą Dydy. Jednak ostatnie słowo podobnie jak w Białej Podlaskiej ostatnie słowo należało do Wiślaków, którzy już w doliczonym czasie gry za sprawą Łukasza Gizy strzelili trzecią bramkę.

Stal Kraśnik 1:3 (0:1) Wisła Puławy

Bramka: Dydo 89 - Orzędowski 31, Giziński 80, Giza 90

Wisła Wisła : Beszczyński ( 60'Stachurski ) - Leszczyński - Bednaruk ( 55' Budzyński ) - Gawrysiak - Kozieł - Giziński-Mokiejewski - Orzędowski ( 46' Wójtowicz ) - Gawda - Dryk ( 46' Giza ) - Kamola
Za stroną klubową :
Wisła : Beszczyński ( 60'Stachurski ) - Leszczyński - Bednaruk ( 55' Budzyński ) - Gawrysiak - Kozieł - Giziński-Mokiejewski - Orzędowski ( 46' cWójtowicz ) - Gawda - Dryk ( 46' Giza ) - Kamola

\brawo chłopaki !!!! Głupia wypowiedź trenera Stali , że niby zagrali treningowo,, c****a prawda, trzeba umieć docenić klasę rywala !!
#6 | grzes dnia 27/10/2010 18:51 napisał:
Ja tylko mogę potwierdzić , że Wisełka grała na luzie i już w pierwszej połowie powinna prowadzić trzema bramkami. Dość powiedzieć , że na 3:1 nasi wyciągneli grając w dziesiątkę.
#7 | marian dnia 27/10/2010 19:20 napisał:
dlaczego w 10 ?
#8 | Piotrek dnia 27/10/2010 19:45 napisał:
Pewnie kartka.
#9 | realny dnia 28/10/2010 07:28 napisał:
NIE zgadzam się z wypowiedzią trenera Stali gdyby w pierwszej połowie nie psuli dogodnych sytuacji Kama Drykens i nie tylko oni to wynik 6 :1 odzwiercielałby to co było na boisku co do składu to Wisła grała bardziej drugim składem Gawda Leszczyński Giziński Kamola niż Stal zabrakło Pietronia kontuzja . Wisła była lepsza o dwie klasy !!! Martwi trochę niedyspozycja strzelecka napastników ale w odwodzie był Konrad Nowak i pewnie strzeliłby bramki !!!
#10 | realny dnia 28/10/2010 07:50 napisał:
cieszy gra naszych młodzieżowców czy to z Puław czy z Lublina i okolic czego nie możemy powiedzieć o naszych doświadczonych napastnikach ale już w sobotę można podreperować sobie konta w Poniatowej !!! do boju Wisła do boju !!!
#11 | wojytek dnia 28/10/2010 08:20 napisał:
Przed chwila w radiowezle zakladowym w ZA powiedzieli ze zarzad ZA zaakceptowal wniosek a'propos sponsoringu Klubu Sportowego Wisła Puławy i umowa zostanie podpisana w ciagu kilku dni.
Dodali tez, ze klopoty w klubie na ta chwile zostaly zazegnane.
#12 | grzes dnia 28/10/2010 08:45 napisał:
marian Gawda dostał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną gdzieś w 80 minucie a i tak Łukasz po pięknym podaniu od Kamoli chyba w doliczonym czasie podwyższył na 3:1
#13 | realny dnia 28/10/2010 11:39 napisał:
czy ZA dają te 1oo tys które obiecali ??? bo jak tak to nie bardzo się wysilili !!!ale mówi się trudno uważam że PREZES WISŁY już wie co zrobić aby KLUB normalnie funkcjonował aby w PUŁAWACH za niedługo była ta upragniona II LIGA !!!
#14 | realny dnia 28/10/2010 12:07 napisał:
jeszcze jedno porównajmy piłkarzy nożnych gdzie stawia się na młodość rozwój perspektywę Zarząd Wisły zaryzykował a z drugiej strony ręczna trener który jest już trzeci raz zawodnicy sprowadzeni którzy może gwarantują utrzymanie się ale co dalej gdzie rozwój gdzie młodość gdzie perspektywa Witaszek dostaje grube pieniądze i co daje w zamian horrory w końcówkach meczy !!!czy wam kibicom ręcznej oto chodzi przychodząc na mecz !!!
#15 | Kama dnia 28/10/2010 16:57 napisał:
Ale tych panów z Zakładów to nie interesuje...no i po 1 - żeby dostać duuużo kasy to trzeba