Portal ma 28,658,973 unikalnych wizyt

09/07/2011 10:06
Wisła wygrywa pierwszy sparing
W rozegranym dziś sparingowym spotkaniu w Pęcławiu beniaminek II ligi puławska Wisła wygrała po niezłym spotkaniu z I- ligową drużyną Wisły Płock 1:0. Gola na wagę wygranej w 69 minucie strzelił Michał Budzyński.
Do Pęcławia udało się aż 26 zawodników puławskiej Wisły. Dzięki temu trener Mariusz Sawa mógł przetestować dwie jedenastki i różne warianty gry. Pierwsza odsłona to bardzo wyrównana gra, w 18 minucie Łukasz Giza przegrał pojedynek z Jackiem Skrzyńskim a kilka chwil później Kamilowi Beszczyńskiemu dopisało szczęście po dwukrotnym uderzeniu w słupek Sielewskiego.
W przerwie w ekipie Dumy Powiśla doszło do wymiany całej jedenastki. W 69 minucie z dobrej strony pokazał się Michał Budzyński, który pokonał bramkarza gospodarzy i wygrana z ekipą z Płocka stała się faktem.

Źródło. www. kswislapulawy.pl/własne

Wisła Płock: Wisła Puławy 0:1 ( 0:0)
Budzyński 69
Wisła Płock : Skrzyński Skumórski, Wyczałkowski, Edson (60. Zembrowski), Pielak Wilczyński, Adamczyk, Sielewski, Hiszpański ; Drężewski, Sekulski.
Wisła Puławy Wisła Puławy zagrała w składzie : Beszczyński ( 60' Chojak ) - Protasewicz ( 60' Misztal ) - Kursa ( 46' Bednaruk ) - Skórnicki ( 60' Mróz ) - Loda ( 60' Budzyński ) - Tarkowski ( 46' Gawrysiak ) - Wójtowicz ( 46' Mokiejewski ) - Orzędowski ( 46' Jabkowski ) - Giziński ( 46' Chwiszczuk ) - Giza ( 53' Romaniuk ) - Olszak ( 46' Wiącek, 71' Nowak, 80' Olszak ).
more komentarze (12)
#1 | Konio dnia 09/07/2011 13:40 napisał:
Miałem przyjemność obejrzeć to spotkanie w ten piękny sobotni dzień i powiem, że nie żałuję tej wycieczki do Pęcławia, bo drużyna puławskiej Wisły zaprezentowała się bardzo przyzwoicie na tle beniaminka I ligi. Mecz był bardzo wyrównany, drużyna grała wysokim presingiem i Wisła Płock oprócz dwóch sytuacji w pierwszej połowie nie wiele pokazała. Puławianie długimi fragmentami mieli przewagę co szczególnie wyraźnie było widać w drugiej połowie kiedy płocczanie opadli z sił. Trzeba zauważyć, że Nafciarze grali mecz prawie bez zmian, bo o 17 zaplanowany mają w tym dniu drugi mecz. Wydaje mi się, że na drugoligowym froncie problemem mogą być nie zbyt imponujące warunki fizyczne niektórych naszych zawodników, ale to akurat skutecznie nadrabiali walecznością i tak trzymać.
#2 | kaydee dnia 09/07/2011 17:46 napisał:
Ja również miałem okazję być i naprawdę fajnie to wszystko wyglądało. Niby Wisła nie grała pierwszym składem, ale i tak było tam wielu zawodników ogranych na tym i wyższym poziomie rozgrywkowym. Odstawaliśmy może troszke fizycznie,ale piłkarsko na pewno nie byliśmy gorsi. Graliśmy też ambitnie. Na pewno nei będziemy chłopcem do bicia w II lidze,a przy solidnej pracy możemy się pokusić o przyzwoite miejsce na koniec.
Gizmen trochę postraszył, ale z ręką powinno być wszystko ok. Gorzej z Konradem, oby szybko się wykurował.

Dzisiejszy dzień pokazał mi też po raz kolejny poziom dziennikarstwa w regionie, wstyd do kwadratu. Tyle mam do powiedzenia wszystkim żerującym bez podpisu.
#3 | johnson dnia 09/07/2011 19:23 napisał:
a jeżeli chodzi o testowanych,to moim zdaniem Wiselka powinna ''zawinąć'' Rafała Lodę,to bardzo dobry obrońca,bardzo dużo przechwytów,mądrze grał dziś.
#4 | Piotrek dnia 09/07/2011 19:37 napisał:
Ja w przeciwieństwie to poprzedników nie miałem okazji być na meczu, ale widzę że całkiem nieźle musiało być co na pewno cieszy. Tak więc trzeba poczekać na kolejne sparingi kolejne testy i musi być dobrze.
#5 | schabo76 dnia 10/07/2011 08:37 napisał:
Piotrek jak nie oglądałeś to będziesz miał okazję, cały meczyk może jeszcze dzisiaj a jak nie to jutro będzie na www.pulawy24.pl. Niestety by nie stracić bardzo jakości kilka godzin ładowania na youtube mnie czeka.
#6 | Piotrek dnia 10/07/2011 09:11 napisał:
No to bardzo miło, ze będzie taka możliwość. Tak więc pozostaje czkać tak samo jak na pierwsze kontrakty nowych wiślaków.
#7 | Anti Red dnia 10/07/2011 10:00 napisał:
Świetna sprawa schabo76.Osobiście czekam z niecierpliwością.
#8 | schabo76 dnia 10/07/2011 10:44 napisał:
Panowie spokojnie nie chciałem rozwalać jakości i plik ponad 4 gb będzie ładował się około 12 godzin na youtube, tak że albo dzisiaj koło połnocy ewentualnie jutro rano całe spotkanie bez jakichkolwiek przerw i fajnymi uwagami trenerów i kibiców. Cierpliwości.
#9 | schabo76 dnia 10/07/2011 11:46 napisał:
#10 | Anti Red dnia 10/07/2011 14:14 napisał:
A już myślałem,że jakoś się szybciej udało,że to video...
#11 | Anti Red dnia 11/07/2011 13:33 napisał:
schabo76 dnia 10/07/2011 12:44 napisał:
".....albo dzisiaj koło połnocy ewentualnie jutro rano całe spotkanie bez jakichkolwiek przerw....."
#12 | schabo76 dnia 11/07/2011 18:18 napisał:
Panowie mogę tylko przeprosić ale złośliwość rzeczy martwych niestety i jak już sie nic nie wydarzy koło 22 już będziecie mogli oglądać