WisłaOwczarzak, Pszczoła, Komorek, Skrzypczak, Skrzypczyński, Abramczyk, Kamiński( 90+2 Bancerz), Niedziałek( 60 Wiśniosz), Mirosław, Sikora( 67 Kamola), Dryk( 85 Zjawiony
Kozłowski- Rup,Grabowski, Bielecki, Przech( 46 Mącik), Michalski, Żmuda, Tęsny, Cioch, Bednarz, T. Kura
Zółte kartki: Dryk, Skrzypczyński ( Wisła), Rup, Mącik,Grabowski( Orion)
Czerwona kartka: T. Kura ( 88 za niesportowe zachowanie)
Widzów 411
Sędziował Marek Mirosław

ZAPRASZAMY DO FOTORELACJI Z MECZU

Po stojącym na wysokim poziomie spotkania puławska Wisła pokonała po dobrej grze 3 druzynę w tabeli Orion Niedzrzwica. Już początkowe akcje pokazały, że mierzą się dwa czołowe zespoły ligi. Pierwsi sytuację opanowali wislacy i w przeciągu 5 minut zdobyli dwie bramki. Goście odgryżli się w pierszej połowie strzałem w poprzeczkę. W II części gry Wisła cofnęła się i grała z kontry. Okazji strzeleckich nie wykorzystali ani Dryk ani Sikora. Gdy kibice Wisły swiętowali juz 3 punkty goście zdobyli kontaktowego gola odczarowujac puławski stadion. Jednak parę chwil pózniej rezerwowy Mateusz Kamola strzelił decydującą bramkę dla Wisły i stadion oszalał. Potem przyszedł już czas na wspólną radość zawodników z kibicami. Trzeba powiedzieć ,ze mimo tego,ze Orion zaprezentował sie w Puławach bardzo dobrze to wygrana Wisły była zasłużona z przebiegu spotkania. Wiślacy tym zwycięstwem umocnili się na pozycji lidera
szczegółowa relacja minuta po minucie, którą na żywo przeprowadził dla was MrMargol.

1' zaczeli o czasie
18:00 sedzia otworzył macz gwizdkiem

6' kibice zebrani w młynie spiewaja Wisła Wisła KS
A WISLACY SPOKOJNIE KONTROLUJA GRE

9' pierwszy korner dla Oriona ale obrońcy głową spokojnie wybijają

11' jak na razie spokojny wyrównany mecz

13' - piłkarze Oriona rozbijają ataki wislaków już w środku boiska
grupa PONAD 40 FANATYKÓW zagrzewa naszych do boju
15' pierwszy spalony - zastawili ofsajd wiślacy

gromkie VIVA NASZ KS przeleciało nad stadionem a z boiska dalej wieje nudą
wlasnie okazało sie ze po faulu Mirosława odezwali sie tez kibice z Niedrzwicy - witamy serdecznie

20' trener szaleje przy ławce a wiślacy W ATAKU POZYCYJNYM

21' PROSTOPADŁE PODANIE DO DRYKA i piekny wolej z 17 m w długi róg - prowadzimy
23' i juz jest 2-0 tym razem akcje wykonczył Mirosław
24' w poprzeczke trafili goście, zawodnicy Oriona sie nie poddaja i próbuja złapać kontakt ale wiślacy umiejetnie bronia

27' i przy wlasnie zapalonych jupiterach wislacy zwalniaja gre w obronie szukając prostopadłego zagrania do napastników

30' - wislacy spokojnie kontrolują gre w srodku boiska - Kaminski prowadzi gre szukajac dokładnego podania do przodu

32' błąd obrony nierzwicy i kontra, kilka prób strzału ale piłka wychodzi na aut bramkowy

35' minimalnie niecelny strzał Kaminskiego z ponad 20 m
brutalny faul na poziomie z prawej strony połowy oriona ale nie pokazał sedzie kartki - po rzucie wolnym piłka trafia wprost w rece bramkarza

Rafał Dryk który jutro wstępuje w uświęcony związek szuka piłki 35 m od bramki i zgrywa ją głową raz w prawo raz w lewo ale nie trafoa one do kolegów

5 min do konca na tablicy ciągle 2-0, na przeciwko fanatyków przy ognisku bawi sie grupa młodziży która stara sie pomagać w dopingu rzut wolnybz 35 m ale Owczarzak piąstkuje
MrMargol dnia 15/09/2006 18:46
44' rozpoczeta 44 minuta- wislacy wrzucaja z lewej strony ale obrońcy orionu dali rade
KONIEC I POŁOWY
pierwsza połowa trwała 45min i 16 s

II POŁOWA SPOTKANIA

myślę, ża na trubuny przyszło dziś 411 kibiców Wisły i 4 Oriona plus nas 5 Widzewa,
sedzia juz zaprasz zawodników z szatni, nabasenie trwa jaka fajna inpreza przy ognisku a na trybunach ktoś wypatrzył Eweline Sętowską - od jutra już DRYK - też sie bede bawił na ich weselu
kibice przywitali wislaków brawami za chwile poczatek 2 połowy meczu

45' orion z jedn a zmianą zaczyna 2 połowe
teraz wislacy atakuja w straone lasu wiec bede lepiej widział kolejne bramki - korner dla wislaków bramkarz złapał i gra znowu w srodku pola - znowu faul na Dryku od tyłu i żółta kartka dla kogoś z gości - oby sie podniósł bo jutro wazny dzien - wstał UFFFFF
Dryk poza boiskiem z obolałą kostka a po wolnym Poziom strzela głową ale sedzie pokazał spalonego - moim zdaniem niesłusznie

Rafał juz wrócił a Sikora zmarnował okazje 1000% sam na sam a chwile potem po błedzie sedziego kolejna okazja zmarnowana

53 i falowe ataki wiślaków - bramkarz oriona wszystko łapie i wybija do przodu bez pozytku dla drużyny

55' ładna akcja i rajd Kaminskiego - dobry to rozgrywacz - ale bez ostatniego podania

58' - tempo wyraznie wzrosło ale mecz jest wyrównany

ładna akcja po prawym skrzydle - faulowany poziom i żółta kartka - rzut wolny z 25 m na wysokosci pola karnego i korner

60' - zmiana w wisle - wszedł Wiśniorz za Niedziałka

"WISŁA, WISŁA kocham cie..." zagrzmiało nad boiskiem a na boisku jakos nudniej
kolejny faul na Dryku ale bez wolnego a na basenie ragrzmiała piesn z 10 dziewczecych gardeł - "hej Sokoły ..."

66' - Sokoły dalej lataja nad boiskiem a sedzia gwiżdże sobie co chce i kiedy chce

68' zmiana w wisle - za Sikore Mateusz Kamola kolejny - chyba 7 korner dla wislaków ale znowu bez strzału - w rewanrzu orion w nieudanej kontrze

! nieuznana bramka ze spalonego dla Oriona i okazało sie ze kibiców przyjezdnych jest a z 9

73' - piekna wrzutka z 30 m mirosława strzał i bramkarz przenosi nad poprzeczka na róg - ale po nim znowu nie ma bramki ani nawet celnego strzału

Dryko na 16 m wyraznie faulowany - głowny nie reaguje ale boczny pokazał ze to była symulka i dostal dryko żółtko

77' korner dla Oriona ale nic z tego nie ugrali

piekne podanie prostopadłe do Dryka - sam na sam ale nie zabrał sie w tempo z piłką i wyjechał za boisko

80' - wolny z 35 m dla wisły strzela Mirosław ale 3 m obok i ponad bramką

Orion atakuje wiekszą iloscia graczy przez co sie odsłania i pozwala wislakom na gre z kontry - zmiana - schodzi Dryk (strzelec 1 bramki) a w jego miejsce Zjawiony

85' mocna wrzytka na krótki słupek po wolnym ale Mirosław wybija głową
4 min do konca i chyba sedzie nie doliczy zbyt wiele bo nie było dłuższych przerw w grze - ale wlasnie padła bramka dla gośli i jednoczesnie czerwona kartka dla zawodnika z 20
JEST 2-1 ZROBIŁO SIE NERWOWO, wislacy wybijaja a orion walczy do konca

89' min sam na sam Kamola i 3-1