Portal ma 28,573,083 unikalnych wizyt

22/02/2012 20:01
Młoda Polonia pokonana
Pewną wygraną 2:0 zobaczyli kibice, którzy zdecydowali się udać na kolejne sparingowe spotkanie puławskiej Wisły. Dziś podopieczni Jacka Magnuszewskiego po niezłej grze pokonali występującą w Młodej Ekstraklasie Polonię Warszawa. W ekipie gości mogli zobaczyć kilku zawodników na co dzień trenujących z pierwszym zespołem Czarnych Koszul w tym napastnika Łukasza Tedoroczyka, która wraca do zespołu po kontuzji.
Wiślacy bardzo dobrze rozpoczęli dzisiejsze spotkanie. Już w 15 minucie podopieczni Jacka Magnuszewskiego objęli prowadzenie po bardzo dobrym uderzeniu z dystansu Sebastiana Orzędowskiego. Przyjezdni szybko mogli wyrównać, jednak w puławskiej bramce dobrze spisywał się Penkowec. Pod koniec pierwszej połowy wynik podwyższyć mógł Rafał Wiacek, jednak przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Polonii.
Po zmianie stron w 55 minucie wiślacy prowadzili już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Piotr Mokiejewski wykorzystując zespołową akcję Wisły. Mimo, że w kolejnych minutach okazji do zmiany wyniku nie brakowało nie padła już żadna bramka i spotkanie zakończyło się zasłużoną wygraną Wisły.
W ekipie Dumy Powiśla testowano kolejnego napastnika. Na razie nie znamy jego personaliów.

Wisła Puławy: Polonia Warszaawa ( ME) 2:0 ( 1:0)
Orzędowski 15, Mokiejewski 55
Wisła Penkowec, Gawrysiak, Jagła, Skórnicki, Misztal, Mokiejewski, Orzędowski, Pożark, Kycko, Wiącek, Nowak, w II połowie grali, Kozieł, Wójtowicz, Jabkowski, Budzyński, Muszyński, Koncewicz, Wesołowski, Szczotka