Portal ma 28,671,423 unikalnych wizyt

26/03/2012 17:05
Kup bilet w przedsprzedaży unikniesz kolejek
klub
Już od środy rusza przedsprzedaż biletów na kolejne II ligowe spotkanie Wisły, tym razem z Pogonią Siedlce. Aby uniknąć kolejek pod kasami Zarząd Klubu Wisła od środy 28 marca rozpoczyna przedsprzedaż biletów. Wejściówki w cenie 10 normalny i 5 złotych ulgowy można nabywać w siedzibie klubu od środy do soboty w godzinach 8-16.
W dniu meczu kasy biletowe otwarte będą od 16. Zapraszamy wszystkich do jak najszybszego nabycia biletów. Pozwoli to uniknąć nerwów i straconego czasu na stanie w kolejkach przed meczem.

CENY BILETÓW:
Bilet normalny: 10 zł.
Bilet ulgowy: 5 zł. (ulga przysługuje emerytom, rencistom, młodzieży szkolnej i studenckiej po okazaniu ważnej legitymacji)
Kobiety: wstęp po zakupie biletu za 1 zł.

Ponadto nieodpłatny wstęp na mecze mają:
Członkowie Klubu będący czynnymi zawodnikami z aktualnie opłaconymi składkami klubowymi i ważną legitymacja klubową po zgłoszeniu tego faktu w Klubie najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym mecz do godz. 15:00, lista osób uprawnionych będzie znajdowała się w siedzibie Klubu.

Wstęp nieodpłatny na mecze KS Wisła Puławy:
- młodzież szkolna do 11 roku życia (warunek posiadania dla młodzieży szkolnej ważnej legitymacji szkolnej)
- osoby, którym Zarząd klubu przydzielił jednorazowe bądź stałe karty wstępu
- redaktorzy prasy sportowej (wymagana akredytacja dziennikarska)
- członkowie Zarządu PZPN i LZPN
- sędziowie piłki nożnej z aktualną legitymacją

Każda osoba nie pełnoletnia może zakupić bilet i wejść na mecz tylko pod opieką osoby pełnoletniej. Jedna osoba pełnoletnia może wprowadzić 2 osoby niepełnoletnie.

Informujemy że dodatkowo istnieje możliwość zakupu biletów grupowych dla dzieci (szkoły, kluby sportowe, itp.). W tej sprawie prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu Michałem Świderskim, tel. 501 668 011, email: rzecznik@kswislapulawy.pl.

Ze względu na brak w chwili obecnej elektronicznego systemu identyfikacji kibiców przy zakupie biletów koniecznym jest okazanie dokumentu tożsamości celem odnotowania przez osobę sprzedającą imienia i nazwiska oraz peselu osoby nabywającej bilet. Zachęcamy do wcześniejszego nabywania biletów.

more komentarze (10)
#1 | sr1960 dnia 27/03/2012 05:22 napisał:
Bilety można kupować w przedsprzedaży ale wpuszczać na stadion będą pięć minut przed meczem.I tak wielu kibiców obejrzy tylko drugą połowę.Gdzie tu logika.ORGANIZATORZY-macie jeszcze czas by to zmienić.
#2 | sr1960 dnia 27/03/2012 05:28 napisał:
Jeszcze jedno pytanie do organizatorów. Tym razem ile i które sektory będą zamknięte dla ludzi bo VIP-y nie będą miały gdzie posadzić swych czterech liter?
#3 | Adqs dnia 27/03/2012 05:39 napisał:
Sorry, ale 5 minut przed to Cie wpuszczą jak przyjdziesz za 10. Ja przyszedłem normalnie za 20 z biletem i wszedłem bez problemu przed meczem. Nie wiem ile przed meczem otwierają bramki, ale większość niespóźnialskich powinna dać radę.
#4 | Piotrek dnia 27/03/2012 07:32 napisał:
No zgadza się z Adqs-em, że trzeba przyjść chwilę wcześniej na mecz. Puławska mentalność wyniesiona z okręgówki czy 4 ligi to przychodzenie na mecz 5 minut przed.
W Siedlcach stadion godzinę przed meczem już praktycznie pełny.
#5 | sr1960 dnia 27/03/2012 07:52 napisał:
No i tu jest pies pogrzebany. Godzinę przed meczem stadion pełny a u nas bramy otwierają dwadzieścia minut przed pierwszym gwizdkiem. I nikt mnie tu nie przekona, że w Puławach pod tym względem jest dobrze.
#6 | kuchy dnia 27/03/2012 08:19 napisał:
Nie prawda.Ja przyszedłem na mecz o 17:30 w okienku były przede mną 2 osoby kupiłem bilet, przez bramę można było przechodzić i 17:35 to już siedziałem na trybunach, na których niedużo, ale cześć osób już siedziała na lepszych pole position Wink A jak się będzie przychodzić minute przed to nic dziwnego, mecz z Rzeszowem czy Siedlcami to niektórzy wchodzili dopiero na druga połowę...a co będzie na meczach ze Stalową wola czy Motorem ??? kolejka pod szpital ostatni będą wchodzić po ostatnim gwizdku Wink
#7 | KIKIRIKI dnia 27/03/2012 08:23 napisał:
Ta śmieszna pseudo-ochrona to jakieś cioty ,maja ruchy jak dziadek 70-letni.To są śmieszni ludzie uważaja sie za jakiś kozaków a tak naprawde to obsrańce którzy jakby co pierwsi by spier... Myslenie to ich słaba strona , stąd te kolejkiGrin
#8 | Piotrek dnia 27/03/2012 08:29 napisał:
sr a jak przyjdziesz na mecz chwilę wcześniej to się coś stanie??? Zjesz kiełbaskę napijesz się coli posłuchasz muzyki.
#9 | walery dnia 27/03/2012 09:10 napisał:
bardzo słuszna uwaga Adqs i Piotrka i nie ma co się obrażać na organizatorów i ochronę godzinę przed meczem już wpuszczają a nie jak twierdzi sr1960 dwadześcia minut przed (można informację sprawdzić u rzecznika) i nie widzę żadnego problemu można przyjść wcześniej zając sobie dobre miejsce , a jak się przychodzi za pięc minut to mozna mieć pretensje tylko do siebie no i oczywiście pomarudzić na formWink
#10 | majer dnia 27/03/2012 17:01 napisał:
Niedługo problem kolejek zniknie jak na mecz będzie przychodziło 300 osób.