Portal ma 28,677,559 unikalnych wizyt

03/06/2007 14:32
Kanonada Wisły trwa czyli 0:9 w Kocku
klub
W rozegranym dziś meczu o mistrzostwo lubelskiej okręgówki lider tabeli puławska Wisła rozgrmił dziś w Kocku zespół miejscowego Polesia aż 9:0.
Do 30 minuty mecz był bardzo wyrównany a wislacy napastnicy nie mogli skierować piłki do bramki gosdodarzy. Worek z bramkami rozwiązał grający z meczu na mecz coraz lepiej Mateusz Kamola. Nim gospodarze zdołali otrząsnąć się stracili drugiego gola, którego strzelił powracający do wyjściowej 11 Sebastian Kozdrój. Więc takim skromnym jak się zdaje wynikiem zakończyła się pierwsza odslona spotkania.
W drugiej połowie ostre strzelanie puławian rozpoczał Damian Wiśniosz, który w 64 minucie gry zdobył swojego pierwszego dziś gola. Potem kolejne bramki dołożyli dwie Sebastian Kozdrój i Adam Mróz z rzutu karnego. W 79 minucie swoją pierwszą bramkę w barwach seniorów Dumy Powisla zdobył Michał Chwiszczuk ,który na placu gry pojawil się parę chwil wcześniej. Festiwal strzelcki na stadionie w Kocku zakończył strzeleniem swojego drugiego gola Wiśniosz.

Tak więc drugi raz w ciągu tygodnia puławianie zaplikowali rywalowi aż 9 bramek i jak pokazują ich ostatnie wyczyny są na dobrej drodze do 4 ligi. Oby tak dalej panowie i aż nasuwa się pytanie czy Wisła w ostatnich meczach sezonu osiągnie dwucyfrówkę?? Najbliższa okazja już w środę w Kazimierzu gdzie Duma Powiśla w derbowym spotkaniu zmierzy się z Orłami. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.
Polesie Kock: Wisła Puławy 0:9 ( 0:2).