Portal ma 28,673,044 unikalnych wizyt

25/03/2017 13:37
Cenny remis Wisły z liderem

Bardzo dobre i wyrównane spotkanie zobaczyli dziś kibice, którzy zdecydowali się obejrzeć spotkanie puławskiej Wisły z liderem tabeli Chojniczanką Chojnice. Ekipa Dumy Powiśla nie przestraszyła się rywali z Północy Polski i dzięki temu zdobyła jeden cenny punkt.

Trener Wisły Adam Buczek dokonał dwóch zmian w stosunku do wyjazdowego spotkania w Głogowie. Do wyjściowej jedenastki wskoczyli młodzieżowiec Adrian Popiołek, który zastąpił Fina Toniego Kolehmainena i napastnik Konrad Nowak, który w napadzie zagrał za Mariusza Idzika.
Początek rozgrywanego w świetle kamer spotkania to okazja dla gości. W 2 minucie spotkania po centrze Rafała Grzelaka z rzutu wolnego minimalnie niecelnie głową uderzał Tomasz Mikołajczak. Pięć minut później to puławianie mogli otworzyć wynik. W pole karne ekipy z Chojnic wpadł Jakub Smektała podał wzdłuż linii bramkowej, ale Konrad Nowak nie zdołał przeciąć piłki i skończyło się na strachu dla gości. W 11 minucie gry na bramkę Łukasza Budziłka uderzał Jakub Smektała, ale jego uderzenie okazało się zbyt lekkie i złapał je bramkarz Chojniczanki.
Kolejne minuty to następne szanse Wisły. Najlepszą z nich w 22 minucie miał Piotr Żemło, który po centrze Konrada Szczotki z rzutu rożnego minimalnie przestrzelił. W 30 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Szczotka, ale i tym razem piłka po uderzeniu wychowanka Dumy Powiśla poszybowała obok bramki przyjezdnych.
W 49 minucie znowu gości ratować musiał Budziłek. Tym razem dobre podanie od Sylwestra Patejuka otrzymał aktywny dziś Szczotka, który uderzył i tylko dobra postawa byłego bramkarza Legii Warszawa zapobiegła stracie bramki przez zespół Chojniczanki. Po godzinie gry groźnie zaatakowali goście. Po centrze Jakuba Biskupa Tomasz Mikołajczak trafił piłką w słupek a w 67 minucie spotkania tylko ofiarna postawa Mateusza Pielacha, który zatrzymał wychodzącego sam na sam z Andrzejem Witanem Mikołajczaka zapobiegła stracie bramki przez Wisłę.
W 77 minucie przyjezdni kolejny raz mieli szansę objąć prowadzenie. Na szczęście dla Wisły Andrzej Wian w sytuacji sam na sam z Biskupem okazał się lepszy i skończyło się na strachu dla miejscowych.W 83 minucie to puławianie mogli rozstrzygnąć wynik spotkania. Tomasz Sedlewski bardzo dobrze podaniem obsłużył Jakuba Smektałę, który uderzył, ale piłka po nogach obrońców Chojniczanki opuściła plac gry. W 90 minucie gry kolejny raz Witana próbował zaskoczyć Biskup, ale i tym razem bramkarz Dumy Powiśla okazał się lepszy i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.
Cieszy to, że puławianie na tle lidera tabeli pokazali, że są naprawdę mocnym zespołem i zasłużenie zremisowali to spotkanie.
Teraz przed podopiecznymi Adama Buczka kolejny trudny mecz tym razem w Olsztynie ze Stomilem, który rozegrany zostanie 1 kwietnia o godzinie 18:00

Wisła Puławy : Chojniczanka Chojnice 0:0

WisłaWitan - Sedlewski, Pielach, Żemło, Litwniuk, Maksymiuk, Popiołek ( 74 Kolehmainen ) , Szczotka ( 88 Pożak ) Patejuk, Smektała, Nowak ( 68 Idzik)

ChojniczankaBudziłek- Biernat, Grzelak, Kryszak ( 74 Niedziela ) Lisowski ( 89 Kosakiewicz ) Markowski, Pietruszka, Rybski, Mikołajczak, Suchanek ( 68 Gierszewski ) Biskup

Żółte kartki Maksymiuk ( Wisła) - Biernat, Grzelak, Kryszak ( Chojniczanka)

Sędziował Łukasz Szczech ( Warszawa)

Widzów 1653
more komentarze (19)
#1 | gooner dnia 25/03/2017 14:19 napisał:
Nie do końca się orientuję... Dlaczego na akurat tym meczu nie było zorganizowanego dopingu Fanatyków? Co mecz przea lcież był w tym sezonie, a tu przyjeżdża lider, frekwencja jak na nasze warunki znakomita, transmisja na całą Polskę poprzez Polsat, a tu Fanatycy dopingu nie prowadzą. Musiał ku temu być jakiś poważny powód.

A mecz fajnie się oglądało, nawet nie wiem kiedy zleciało 90 minut. Zagraliśmy na równy z równym z liderem, taką Wisłę, tylko może skuteczniejszą, chciałoby się oglądać w Puławach. Zasłużony i cenny 1 pkt.
Buczenie na "łysego" i raz na jakiś czas okrzyki i oklaski, wyszło nawet nawet Grin
#2 | Stresor74 dnia 25/03/2017 14:52 napisał:
Dzięki chłopaki za walkę do końca. Dla mnie zdecydowanie najlepszy na boisku Pan Profesor Mateusz Pielach. A wślizg w polu karnym w sytuacji sam na sam niemal identyczny jak Humellsa!!! Palce lizać!!! Szacun Benny:-) Gra naprawdę wygląda coraz lepiej oby tak dalej i 1 liga zostanie w Puławach.
A tak na marginesie to Szczota dzisiaj dużo lepszy od Kimiego...
#3 | Lukas64 dnia 25/03/2017 16:55 napisał:
Dzięki Wisła za walkę i cenny punkt zdobyty z liderem Nice 1 ligi Chojniczanką.
Gra z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Widać już zgranie zawodników ze sobą i dobrą pracę trenerów. Brawo. Oby tak dalej! Smile
Powodzenia w następnym meczu ze Stomilem Olsztyn. Wink
#4 | Mieczyk1 dnia 25/03/2017 18:58 napisał:
Dzięki za walkę .Trochę szkoda niewykorzystanych sytuacji.Ale będzie dobrze.
#5 | kruger dnia 25/03/2017 21:44 napisał:
Brawo za walkę, mecz ciekawy ale co z ultrasami? Cisza kłuła w uszy.
#6 | StaryKibol dnia 26/03/2017 06:51 napisał:
Dzieki Wiselko Za dobry mecz za punkt zdobyty z liderem za walke!!!!!!! Dziekuje zawsze wiernej prostej za doping!!!! Mecz z liderem , transmisja w stacjii tV a "Mlyna Zylety ZSM Wojownikow z nad Wisly brak ,Wstyd Panie i Panowie!!!!!!!!!Czesto pisze nie ma prostej z ktorej sie smiejecie nie ma kibicow .Ktos napisal 20 bebenkow popieram!!!!!!!!
#7 | StaryKibol dnia 26/03/2017 07:07 napisał:
Zbieracie kase na oprawe meczu z Ta Wasza Pogonia Siedlce a gdzie byliscie wczoraj.Jak mozna sie bylo pokazac calej Polsce....Wstyd Wstyd wczoraj to nie Wasza porazka to Wasza kleska .....
#8 | jurekw dnia 26/03/2017 09:54 napisał:
Patrząc z boku to różnica w grze Wisły jest kolosalna niż ta z poprzedniej rundzie.I póki co jest poprawnie.Jestem bardzo ciekaw kto tak dziwnie ponumerował rzędy,gdzie 1 rząd krzesełek jest drugim a 2 trzecim.
#9 | lukasz dnia 26/03/2017 21:50 napisał:
StaryKibol przestań pruć **** skoro nie wiesz jak wygląd nasza sytuacja. Byliśmy na stadionie ale zorganizowanego dopingu nie było ze względu na represje jakie nas dotykają. Tak mogą w przyszłości wyglądać mecze na Wiśle. Taka jest smutna prawda. Wielu z nas ma po 3-4 sprawy w toku, nad około 20 z nas ciąży widmo zakazu na 3 lata wraz z dozorami i wysokie grzywny za byle gówno. Pomyśl następnym razem zanim zaczniesz pisać takie głupoty. W cenie biletu nie kupujesz sobie naszego dopingu. Jak ci się nie podoba to zawsze sam możesz śpiewać.
#10 | StaryKibol dnia 27/03/2017 06:20 napisał:
Ja ta spiewke o restrykcja Policjii czytam i slysze juz od kilku lat!!!!!!!! To jak to na jednym meczu jestescie na drugim Was brak...Byliscie na stadionie i ktos Wam zabronil spiewac klaskac - bzdura. A jak Was nie wpuscili Was bo byla TV to napisz godzine po meczu ze tak bylo i nikt nie bedzie sie prul...Zycze umorzen spraw Pozdrawiam
#11 | marcelixxx dnia 27/03/2017 10:10 napisał:
SmileDzięki Wisełko za emocje, mecz na wysokim poziomie, nie taki lider straszny, cenny ale i sprawiedliwy remis, brak Młyna to jedyny minus.Smile
#12 | kopia dnia 27/03/2017 13:32 napisał:
Perspektywa TV: dobrze to wyglądało. Wisła była równorzędnym zespołem. Poukładane w tyłach dobre wyprowadzenie piłki, dobry środek pola. Generalnie postęp jest bardzo duży. Pomysł na grę jest jedynie z przodu było mało zagrożenia ale moze i to trener ogarnie bo w.sumie budowa zawsze od obrony. Wisła traciła za dużo bramek . Aha no i jak to powiedzieć nasz fin to nie Arajuri ale może się ogarnie.

Pozdro dla Piotrka Szelaka i Adqs - nadawajcie jak będziecie na szlaku gdzieś obok mnie.

Szelak super foty.
#13 | szelak dnia 28/03/2017 22:20 napisał:
Dzieki Kopia za słowa uznania co się żadko zdarza.
Lukasz- represje? Za co? Chyba sami tego chcieliście. A brak dopingu w ważnym maczu oddaje pod rozwagę. Imo to wielki minus.
#14 | lukasz dnia 29/03/2017 10:35 napisał:
Mandaty po kilka stów (od 100 do 300 zależy od "widzi mi się"Wink za przeklinanie praktycznie co mecz, sprawy za które grożą zakazy po 3 lata+ dozór oraz 2000 grzywny za niestosowanie się do poleceń spikera bądź ochrony czy przebywanie w niedozwolonych miejscach jak murek. Niektórzy z nas mają po 3-4 sprawy na raz. Co najlepsze wszystko leci do tego stopnia taśmowo, że wezwania na komendę czy wyroki nakazowe przychodzą nawet osobom, których nie było na danym meczu. Pan komendant prawdopodobnie postanowił sobie, że na nas nabije statystykę. Nie wygląda to wesoło i naprawdę nie życzę nikomu czegoś takiego. Nas to wali po kieszeni i ogranicza nam wolność ale najgorzej jest z młodymi, których to zniechęca do przychodzenia do młyna.
#15 | kopia dnia 29/03/2017 15:21 napisał:
Łukasz

Jeżeli taka sytuacja jak opisywana przez ciebie ma miejsce to uważam że teraz jest moment żeby porozmawiać z Prezesem Wisły jak on może pomóc kibicom. Nie może być tak, że są represje za nic lub za byle co

- wybaczcie - jeżeli ktoś dostaje mandat za przeklinanie na meczu no to ja uważam to za błahy powód.

Po to jest Klub żeby być razem z kibicami. To nie działa w jedną stronę. Jeżeli to 12 zawodnik to powiem wprost za takie represje zastałbym komendanta - dlaczego mój 12 zawodnik ma takie przejścia.

Sprawę wyjaśnić na spokojnie - dogadać się przede wszystkim z Klubem.

Czy Prezes Nowosadzki ma wyłączony telefon?
#16 | kruger dnia 29/03/2017 17:39 napisał: