Portal ma 28,661,171 unikalnych wizyt

22/04/2017 19:52
Bez wygranej z Góralami
Piłka nożna często bywa bardzo niesprawiedliwa. Przekonali się o tym piłkarze puławskiej Wisły. Dziś ekipa Adama Buczka pomimo dobrej gry uległa na swoim boisku Podbeskidziu Bielsko Biała 1:0. Goście bramkę na wagę trzech punktów zdobyli w 86 minucie a był to ich drugi celny strzał w tym spotkaniu.

Przed dzisiejszym spotkaniem trener Adam Buczek dokonał kilku korekt w swoim zespole. Kontuzjowanego Mateusza Pielach zastąpił Jakub Poznański, Tomasza Sedlewskiego były gracz Podbeskidzia Bielsko-Biała Fabian Hiszpański, a Dawida Pożaka kolejna legenda bielszczan Sylwester Patejuk. Do składu wrócił także Arkadiusz Maksymiuk, który zastąpił Fina Toniego Kolehmainena.
Wiślacy wynik dzisiejszego spotkania mogli otworzyć już w 12 minucie gry, kiedy to piłka po uderzeniu Jakuba Smektały odbiła się od słupka i trafiła pod nogi Mariusza Idzika. Wypożyczony ze Śląska Wrocław napastnik przestrzelił.
Kilka minut później później głową Rafała Leszczyńskiego próbował pokonać Jakub Poznański, ale powołany kiedyś do reprezentacji Polski przez Adama Nawałkę golkiper nie dał się pokonać. W 34 minucie gry wiślacy kolejny raz stanęli przed szansą bramkową, bo w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Sylwester Patejuk, ale doświadczony pomocnik Dumy Powiśla przegrał rywalizację z bramkarzem z Bielska -Białej. Trzy minuty później kolejny raz na bramkę gości strzelał Patejuk, ale i tym razem Leszczyński kapitalnie wybił piłkę na rzut rożny.
Druga połowa meczu rozpoczęła się od groźnego strzału Nermina Haskicia, który poszybował minimalnie obok słupka bramki w której stał Nazar Penkovets. Kolejne minuty to kolejne szanse puławian, ale zarówno Ivan Litwniuk jak i Mariusz Idzik nie potrafili skierować piłki do siatki. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem gola dla gości strzałem głową zdobył wprowadzony kilka minut wcześniej Tomasz Podgórski, który wykorzystał dobrą centrę Łukasza Sierpiny. Mimo walki do ostatnich sekund spotkania wiślakom nie udało się zdobyć wyrównującej bramki i musieli z boiska zejść pokonani.
Teraz przed ekipą Dumy Powiśla dwa arcytrudne wyjazdowe spotkania w Sosnowcu i Legnicy.

Wisła Puławy : Podbeskidzie Bielsko-Biała 0;1 ( 0:0)
Podgórski 86

WisłaPenkovets- Hiszpański, Żemło, Poznański, Litwiniuk, Maksymiuk, Głaz, Szczotka ( 77 Nowak) Smektała ( 84 Pożak ) Patejuk, Idzik

Podbeskidzie Bielsko- Biała Leszczyński - Gumny, Magiera, Piacek, Moskwik ( 82 Dolny),Hanzel, Deja ( 69 Lewicki ) Sierpina, Jaroch, Janota ( 78 Podgórski ) Haskić

Żółte kartki Moskwik, Magiera Lewicki ( Podbeskidzie )

Widzów 800

Sędziował Konrad Gąsiorowski ( Biała Podlaska)
more komentarze (19)
#1 | Mieczyk1 dnia 22/04/2017 20:42 napisał:
Szkoda,szkoda i jeszcze raz szkoda.Po jednym z najlepszych meczów przegrać w ostatnich minutach.Niewykorzystane sytuacje 200 % mszczą się.A było takich kilka.Nic to ,głowy do góry i walczymy do końca.
#2 | Stresor74 dnia 22/04/2017 21:43 napisał:
Z taką skutecznością naprawdę trudno zwyciężyć. Dziękuję za walkę do końca, mecz naprawdę dobry z przewagą Wisły no ale cóż liczą się strzelone bramki a tą jedyną strzeliło Podbeskidzie...Dla mnie najlepszy z Wisły w dniu dzisiejszym był "Szczota". Głowy do góry i walczymy dalej, teraz dwa arcytrudne wyjazdy, ale nikt nie mówił że będzie lekko, łatwo i przyjemnie. Powodzenia. Pozdrawiam wszystkich wiernych.
#3 | Makanaki dnia 22/04/2017 21:45 napisał:
Dobry mecz, szkoda ,że zabrakło skuteczności, zgadzam się z opinią Stresora, Szczotka najlepszy mecz w tej rundzie.
#4 | jurekw dnia 23/04/2017 07:07 napisał:
Nie ma co rozpaczać nad rozlanym mlekiem.Jeśli nie wykorzystuje się 100% okazji do strzelenia bramki to tak to się w końcu mści.Odnoszę wrażenie,że zawodnicy ''wstydzą''się strzelić choćby jedna bramkę dla swoich kibiców.Bardziej wyluzowani są na wyjazdach i wśród obcych im kibiców.I tam padają bramki.SmileSmileSmile
#5 | Anti Red dnia 23/04/2017 07:40 napisał:
Przez 90 minut dusiliśmy ich gardła.Agresja i zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie.Bardzo mi się podobała postawa zawodników.Trenerze uratujcie tą ligę.
#6 | johnson dnia 23/04/2017 08:35 napisał:
Skończ pić stary bo już się nie da tego czytać...Jeśli nie ma się pojęcia to lepiej się nie odzywać..Zabrakło szczęścia...A pracę trenera widać gołym okiem więc nie wiem co Ty masz do niego?Trzeba do końca wierzyc zespół,z taką grą jak wczoraj jestem spokojny w następnych meczach.Pozdro dla kumatych
#7 | marcelixxx dnia 23/04/2017 09:32 napisał:
Stary, to zacznij czytać Sportowe Fakty, a nie to forum, mieszasz ciągle i wiecznie niezadowolony, niefart jakich mało, Podbeskidzie było do ogrania, Wisła zagrała ofensywnie i fajnie ten mecz się oglądało. Cóź, nie takie świat dramaty zna, poraźkę tą trzeba rozpatrywać w kategorii pecha a sytuacje Idzika i Pateja ciężko usprawiedliwić. Głowy do góry i jedziemy Frown
#8 | Redakcja dnia 23/04/2017 10:21 napisał:
Stary Kibicu. Proszę zacznij pisać normalnie. Tym razem tylko usunęliśmy Twoje komentarze. Kolejnym razem jeśli będą się one powtarzać będziemy musieli zastosować inne kroki. Nie możesz za każdym razem imiennie obrażać ludzi. Naprawdę przemyśl swoje posty.
Pozdrawiamy i życzymy udanej niedzieli.
#9 | sr1960 dnia 23/04/2017 20:28 napisał:
Mój ostatni wpis. "Gratuluję" usunięcia STAREGO KIBOLA. Jesteście stroną , która nie jest warta wspierania. Żal mi, że się tu zalogowałem. Proszę usunąć moje wszelkie dane. Żądam tego. Nie jesteście stroną WISŁY.
#10 | kruger dnia 23/04/2017 20:31 napisał:
Mi też nie podoba się wycinanie postów - to kolejna "dobra zmiana"? Trzeba posłuchać co mówią ludzie na trybunach i piszą na forum, a szału nie ma. Widać to chyba po frekwencji i miejscu w tabeli.
#11 | johnson dnia 23/04/2017 20:57 napisał:
normalnie żal Was czytać ''ludzie sukcesu'',historyczny awans,zamiast sie cieszyć i ich wspierać to ciągle coś komuś nie pasuje...Myśleliscie ze jak awansowali to będą każdego bić po kolei?? i może po sezonie awans do extraklasy???? śmieszni jesteście '' pikniki'' ... Drużyny tu grające są nauczeni tej ligi jak i te które grały już na najwyższym stopniu rozgrywkowym wiec czego tu sie czepiać? Ktoś kiedyś dobrze tu napisał ze najlepiej jakby sie kopali w 3 lub 4 lidze to by było może mniej narzekania....pozdro dla kumatych i ogarniętych kibiców... wspierających drużynę na dobre i złe...
#12 | janek dnia 23/04/2017 21:08 napisał:
Spokojnie panowie to tylko internet. Fajnie by było jakby Wisła się utrzymała, muszą wykorzystywać te setki, które mają. Trochę pechowo, ale liczy się wynik.

Głowy do góry i gramy dalej, pozdrowienia dla Konrada Szczotki.
#13 | marcelixxx dnia 23/04/2017 22:44 napisał:
Nareszcie sr coś tam podjąłeś męską decyzję. Możecie założyć ze starym własną stronę. Kto wam broni ???
#14 | ajax dnia 24/04/2017 09:14 napisał:
Po co się spieracie, po co oceniacie?
Nikt nie ma prawa stawiać drugiego człowieka do "kąta"!!!
Mój aspekt sportowo-życzeniowy:

Nigdy nie spadnie, Wisełka nigdy nie spadnie Smile
#15 | kajtek993 dnia 24/04/2017 13:42 napisał:
Uzytkowniku deejaay przestan sie napinac bo forum jest poto by krytykowac jak jest zle jak zamiezasz wygrywac mecze skoro nie ma napastnika tylko emeryt Nowak z szacunkiem nakupywane graczy do obrony i srodka pola a reszta to wypozyczenie bezsensowne na pol roku zanim sie zegra taki gosc to sezon sie skonczy od pazdziernika tamtego roku nie padl tu gol wiec jak chcesz wygrywac mecze ty pomysl co piszesz ziomus pozdro
#16 | johnson dnia 24/04/2017 19:34 napisał:
Uzytkowniku kajtek993,ja sie wcale nie napinam,poprostu widze co sie dzieje i juz czytac sie nie da tego...jak mecz wygrany,komentow jak na lekarstwo,a gdy przegraja nagle wylew....cała polska szuka napastnika,jesli bys sie interesowal troche bardziej polską piłką to bys o tym wiedzial.... a ja poprostu chce przekazac to zeby nie skreslac bo ta liga jest ciezka ,i powtorze ,nikt nie mowil ze od razu bedzie czołowka tabeli grajac jeden sezon...badzmy dobrej mysli i badzmy z druzyną bo takie teksty im nie pomagaja a na pewno to czytaja..POzdro
#17 | marcelixxx dnia 24/04/2017 19:39 napisał:
Bramki u siebie w tej rundzie 0, na wyjazdach +8. Chyba wielu z nas zastanawia się o co w tym chodzi, jak to wytłumaczyć, tym bardziej, źe okazje ku temu były. Jakieś ciekawe spostrzeżenia ?
#18 | johnson dnia 24/04/2017 19:50 napisał:
mnie tez to troche dziwi ale moze problem tkwi w glowach..moze za bardzo chca??stres przed wlasna publika?nie wiem.ale na pewno nie mozna powiedziec ze nie chcieli w meczu z podbeskidziem....pozdro
#19 | wst dnia 26/04/2017 13:46 napisał:
cos wisi nad stadionem i tyle .... niech wygrywaja na wyjazdach a na ostatnim meczu w lidze u nas z Górnikiem wygraja i sie utrzymaja tego wam i sobie zycze . Panowie z mlyna wiem o waszej sytuacji z zarzadem ale teraz druzyna was potrzebuje najbardziej w historii maja duza szanse sie utrzymac je..c zarzad pomagajcie chlopakom !!!!