LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 32,324,740 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Propozycja szali ...    Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???  
27/02/2025 21:16
Jan Szpaderski piłkarzem Pogoni Grodzisk Mazowiecki
Jan Szpaderski, który w rundzie jesiennej bronił barw puławskiej Wisły związał się dziś umową z ligowym rywalem Pogonią Grodzisk Mazowiecki. 26-letni bramkarz swoje występy w Dumie Powiśla zakończył z 19 ligowymi spotkaniami oraz jednym w ramach rozgrywek Pucharu Polski.
Janowi dziękujemy za reprezentowanie naszych barw.
more komentarze (11)
Komentarze
#1 | GallAnonim dnia 28/02/2025 13:21 napisał:
Środkowy obrońca B.W. oficjalnie w Wiśle
#2 | kasztan dnia 28/02/2025 14:54 napisał:
Dowidzenia a miało być tak fajnie.
#3 | GallAnonim dnia 28/02/2025 15:00 napisał:
Jeszcze nic się nie stało, walczymy qrwa, do ostatniej sekundy. Nikt nam nie powiedział, że mamy **** z tej ligi. Kasztan, ale ty jesteś cienki. Jeden tekst, a ty już się poddajesz.
#4 | kasztan dnia 28/02/2025 17:35 napisał:
A Ty śmieszny i to jak.
#5 | GallAnonim dnia 28/02/2025 19:00 napisał:
To się jeszcze okaże, czy ja jestem śmieszny, czy ty i cienki, i śmieszny.
#6 | GallAnonim dnia 28/02/2025 19:24 napisał:
Dziś po południu, już po informacji o braku licencji dla Wisły, widziałem zgłoszonego (też dziś) Bartosza Waleńcika, jak spacerował sobie (jak gdyby nigdy nic) z wózkiem i pewnie z małżonką po mieście. Gdyby nie sielanka rodzinna, to pewnie zapytałbym, co tam odpierdala się w klubie.
#7 | ojobazos dnia 28/02/2025 20:19 napisał:
Nie znając sytuacji od A do Z fajnie byłoby zachować spokój. Piłka nadal jest w grze. Jak domyślacie się nie wszystko w tym wypadku zależy od Wisły. Nie ma wyjścia trzeba chwilę poczekać na rozwój sytuacji.
#8 | Jasio dnia 28/02/2025 20:39 napisał:
Właśnie nie znając sytuacji=brak komunikacji z klubu. Żadnej informacji dlaczego co i jak A wydaje mi się że ktoś powinien jakiegoś oświadczenia udzielić.
#9 | ojobazos dnia 28/02/2025 21:35 napisał:
Ale jakiej informacji oczekujesz od klubu?
#10 | Jasio dnia 28/02/2025 22:05 napisał:
Cokolwiek np.dlaczego do tej pory nie złożono odwołania do pzpn, informacji co się w związku z tym dalej dzieje , czy przystępujemy do rozgrywek i ogólnie jaśniejsze komunikacji bo jej nie ma w ogóle (transfery itp.)
#11 | Piotrek dnia 01/03/2025 09:37 napisał:
To może ja może napiszę 2 zdania bo w opinii publicznej mamy teraz pewien bałagan.
1. Nie ma czegoś takiego jak pismo czy odwołanie się do PZPN. W swojej decyzji z 8 stycznia 2025 PZPN podał warunki, które klub musi spełnić aby licencja została odwołana. Chodziło o niespełnienie niespełnieniem kryterium F.09 podręcznika licencyjnego. Jeśli ten warunek ustanie, przesyłane są dokumenty o tym świadczące i PZPN na tej podstawie odwiesza licencję. Nie ma żadnych pism i odwołań.
2. Prowadzone są działania przez Zarząd, aby do ligi przystąpić. Jak widzicie to trudny proces i naprawdę nie wszystko zależy od KS Wisła Puławy. Nie zdradzę wielkiej tajemnicy, że transfery są. Zawodnicy podpisani i gotowi do gry. Większość podawanych przez Nas jako testowani są od kilku dni piłkarzami Wisły,. Nic tylko czekać na pozytywne informacje.
Mam nadzieję, że wszystkie kwestie zostały wyjaśnione odpowiedno.
Skomentuj newsa
Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto. Nie masz jeszcze konta? Załóż za darmo
  Powrót na górę strony  
Każdy może komentować, ale nie każdy musi. Serwis wislapulawy.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy nie zwiazanych z tematem, zawierajacych wulgaryzmy, reklamy i obrażajacych osoby trzecie. Zapoznaj się z zasadami serwisu.
inne podobne
Vadym Kuryło piłkarzem Sygnału Lublin
Wiktor Trancyngier piłkarzem puławskiej Wisły
Jakub Adamczyk piłkarzem Wisły Puławy
Michał Bicki piłkarzem Powiślaka Końskowola
Akujobi Isaac Chukwumeze piłkarzem puławskiej Wisły
Marcin Stromecki piłkarzem Victorii Września
Kacper Lis piłkarzem Wisły
Kacper Murat piłkarzem Lewartu Lubartów
Wojciech Żelazko piłkarzem MKS-u Ryki
Franciszek Łuczuk piłkarzem Świdniczanki
Franciszek Polowiec w Pogoni -Sokole Lubaczów
W Pucharze Polski z Pogonią Grodzisk
Kamil Bielikow piłkarzem puławskiej Wisły
Jussuf Mwinyi zawodnikiem Pogoni Świebodzin
Oskar Fyk piłkarzem Olimpii Elbląg
OSTATNIE KOMENTARZE:
W okręgówce to jedynie Wisła nie płaciła zawodn...
Dlaczego tak jest? Nie wierzę, że we wsiach i m...
Ja bym się z Laskovii nie śmiał, bo w Puławach ...
31. V mecz z POM-em a w czerwcu z Cisami. Zagra...
Nie wiem jaka jest prawda ale powiem... żal. Tr...
Nie wiem czy list ma sens.Nie pamiętam historii...
Sztacheta, do 1 klasy podstawówki. Większego ob...
Cieszę się że mogłem wyjaśnić. Bo jak coś nie j...
A po co ta ironia? Młodzież zagrała serduchem i...
Wielki Sukces przez duże "S" trzeba to odtrombi...
ojobazos dzięki za edukację, dotarło.;)
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTUJE:
GallAnonim1663 komentarzy
MrMargol938 komentarzy
sr1960816 komentarzy
StaryKibol765 komentarzy
Marcin720 komentarzy
star691 komentarzy
Anti Red647 komentarzy
wst462 komentarzy
kasztan435 komentarzy
steven1974427 komentarzy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE NEWSY:
Grad bramek w meczu z Czarnymi Dęb... 60,299 razy
Piłkarze apelują o pomoc 56,946 razy
Przez 10 minut byli w III lidze- c... 48,940 razy
Twierdza Łęczna nadal niezdobyta ... 46,836 razy
Charzewski, Maksymiuk i Martuś na ... 44,615 razy
Załatwił nas 17- latek - czyli bez... 43,977 razy
Chełmianka- Wisła Puławy 1:2 43,665 razy
Trener zawieszony! 43,573 razy
Smutek w Puławach 43,162 razy
Historyczni Dryk i Kępka - Mamy Li... 38,129 razy