Portal ma 28,687,321 unikalnych wizyt

26/07/2008 19:04
Sparingowa niemoc

Nie udało się wygrać kolejnego sparingu puławskiej Wiśle. Dzisiaj nasi tylko zremisowali z Lewartem Lubartów 0:0
Od samego początku meczu do ataków ruszyli wiślacy. W 8 minucie w pole karne próbował dośrodkowywać Mateusz Kubica, ale jego centra poszybowała nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Michała Wilkołka.
Od samego początku meczu do ataków ruszyli wiślacy. W 8 minucie w pole karne próbował dośrodkowywać Mateusz Kubica, ale jego centra poszybowała nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Michała Wilkołka. W 14 minucie kolejny próbował Kubica, ale i tym razem jego uderzenie było niecelne. Na kolejną ciekawą akcję w wykonaniu wiślaków trzeba było czekać do 30 minuty meczu, kiedy to Mateusz Kamoli zabrakło niewiele, aby strzelić bramkę. Przerzucił on piłkę nad bramkarzem Lewartu, ale niestety żaden z puławian nie potrafił przeciąć podania od Kamy i skończyło się na strachu dla przyjezdnych. 11 minut później pierwszy raz pokazał się Michał Bandosz, ale i jego uderzenie sparował bramkarz gości. Dwie minuty później kolejny raz próbował Kubica, ale niestety tym razem nie trafił w piłkę.
Po zmianie stron, kibice w Puławach oczekiwali bramek. Jednak do ataków ruszył Lewart. W 47 minucie groźnie uderzał Robert Mirosław, ale na posterunku był Łukasz Kuśmierz, który pewnie obronił uderzenie Siwego. Wiślacy zaatakowali w 65 minucie, kiedy po dośrodkowaniu Gizy w pole karne strzałem główką popisał się Wojciech Kępka. Napastnik Dumy Powiśla strzelił bardzo mocno, ale jego uderzenie poszybowało nad poprzeczką.. 10 minut później jeszcze raz zaatakowali przyjezdni. Jednak lepszy okazał się tym razem Tomasz Dąbała w bramce Wisły. Na 15 minut przed końcem pięknym strzałem popisał się jeszcze wprowadzony chwilę wcześniej Mateusz Olszak. Jednak piłkę, która zmierzała w okienko bramki gości z trudem wybił bramkarz z Lubartowa. Chwilę później próbował Giza, ale i tym razem lepszy był bramkarz przyjezdnych, który obronił strzał Gizy z 7 metrów. Ostatnim akcentem meczu był strzał w poprzeczkę Wojciecha Kępki w 82 minucie meczu.
Mimo, że wiślacy grali dobrze to jednak nie potrafili strzelić dziś ani jednej bramki. Po naszych zawodnikach widać było pewnego rodzaju zmęczenie przygotowaniami. Jednak do ligi jest jeszcze 2 tygodnie i miejmy nadzieję, że wiślacy odzyskają świeżość.

Wisła: Lewart 0:0
Wisła Bicki ( 30 Kuśmierz, 60 Dąbała), Dryk ( 46 Sałecki), Burek, Gawrysiak ( 46 Mróz), Zięba ( 75 Krześniak), Bandosz ( 46 Abramczyk), Chwiszczuk ( 46 Mokiejewski), Kubica ( 46 Kępka), Chmielnicki ( 69 Olszak), Matyjaszek ( 46 Stecyszyn), Kamola ( 46 Giza)