LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 29,182,166 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Redakcja - O serwisie

Jak wszyscy pamiętamy wszystko zaczęło się ponad rok temu, gdy grupa zapaleńców, nie znała się osobiście i nie wiedziała za dużo o pisaniu stron www w html-u, postanowiła stworzyć stronę Wisły. Był to Piotrek i Arek.

Zanim razem z Arkiem opublikowaliśmy ją na serwerze trwały długie spory na temat wyglądu strony i działów, które miała zawierać. W końcu 25 marca 2005 roku strona została umieszczona na serwerze "webpark" i tą datę można uznać jako start naszego serwisu.

Na początku strona graficznie była bardzo prosta, gdyż powstała za pomocą Front Page. Naszym pierwszym newsem był wynik sparingu rozegranego między Wisłą, a Lublinianką. Strona cały czas się rozwijała. Pojawiały się nowe działy oraz forum, a przede wszystkim obszerne relacje z meczów i wiadomości z klubu.

Następną znaczącą datą dla naszego serwisu jest czerwiec 2005 roku, gdy przy znacznej pomocy el_dzi-ego powstała kolejna wersja strony, która z małymi modyfikacjami przetrwała do kwietnia 2006.

Najnowsza historia to zmiana serwera, a także nowa odsłona strony. Stało sie to dzięki zaangażowaniu el_dzi-ego, który jest twórcą obecnej strony. W tym czasie nasza redakcja powiększyła się do 5 osób. W styczniu 2006 doszedł do nas Jacek, a w kwietniu Kopia i el-dzi (który opiekuje się również sprawami technicznymi strony).

Strona oprócz wyglądu zmieniła także adres. Oczywiście cały czas myślimy na dalszym rozwojem strony i czekamy na wszelkie pomysły, sugestie i opinie od Was czyli od osób dla których nasz "projekt" powstał. Za wszystkie z góry dziekujemy.

Jesień 2006 to kolejne zmiany w składzie redakcji. Redaktora Jacka zastąpił Morfeusz. Dodatkowo powstała grupa kibiców, którą nazwaliśmy Przyjaciółmi serwisu - wpisywani są do niej kibice, którzy swoimi działaniami pomagają Redakcji w tworzeniu serwisu. Redakcja postanawia uruchomić dla kibiców Wisły Ligę Typera - jest ona dostępna pod adresem http://www.typera.wislapulawy.pl. Oprócz możliwości typowania rozpoczynaja się relacje live w projekcie Studio Wisła- nieregularnie ale coraz częściej kibice Dumy Powiśla, którzy z różnych względów nie mogą osobiście uczestniczyć w dopingu mogą zasiadać na trybunie on-line. W planach są inne projekty ...

Wiosna 2007 - ze składu redakcyjnego odchodzi Morfeusz na którego czekają inne ważne zadania mające na celu poprawę sytuacji w KS-ie. Redakcja przeprowadza nabór do redakcji dzięki któremu Jacek i steven1974 otrzymują status Redaktora-stażysty. Portal trwa.

Jacek i steven nie dają rady zdobyć stałego miejsca w redakcji. Brak zaangażowania powoduje odejście tych miłych stażystów. Do redakcji automatycznie wchodzi Szelak, który zostaje "nadwornym" fotoreporterem. Redakcja sama proponuje Szelakowi wejście do redakcji za dotychczasową działalność fotoreporterską. Pełny pomysłów i zapału.

2008 rok to kolejna poważna przebudowa serwisu. W Nowy Rok serwis wislapulawy.pl wkracza w odmienionej formie. Dużo lżejszej i dającej możliwość większego rozwoju. Autorem nowego wizerunku jest niezawodny el_dzi czyli "techniczny duch" portalu.

Lato 2008 - z redakcji odchodzi Arek - jeden z założycieli strony.

Początek roku 2011 to kolejna modyfikacja wyglądu strony, strona została "odświeżona", został lekko zmodyfikowany układ oraz została dodana możliwość wybrania przez kibiców kolorystyki w jakiej strona się pojawia na monitorze. Oprócz tego został założony profil na portalu facebook gdzie zaczęliśmy "szerzyć" wśród internautów widzę o puławskim klubie.

Redakcja

GRAFICZNA HISTORIA PORTALU: