LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,670,479 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
10/07/2014 11:16
Bilety, karnety i akredytacje na rundę jesienną 2014/2015

Klub Sportowy Wisła Puławy informuje, że w dniu 21 lipca 2014 roku (poniedziałek) rusza sprzedaż biletów i karnetów na mecze rundy jesiennej II ligi odbywające się na stadionie MOSIR przy ul. Hauke-Bosaka 1.


Aby zakupić bilet lub wyrobić kartę kibica niezbędny jest dowód tożsamości oraz numer PESEL. Na jego podstawie można dokonać zakupu biletu jednorazowego (papierowego) lub wyrobić sobie kartę kibica (plastikową). Bilet jednorazowy uprawnia do jednokrotnego wejścia na konkretne spotkanie ligowe. Zachęcamy do wyrobienia karty kibica za jednorazową opłatą w wysokości 10 zł. Karta kibica umożliwia zakup biletu na konkretne spotkanie lub większą ich ilość. Każdy kibic kupujący bilet lub kartę po raz pierwszy musi zostać zarejestrowany w systemie. W momencie zakupu biletu istnieje możliwość wyboru miejsca na stadionie (sektor, rząd, miejsce). W wolnej sprzedaży dostępne są miejsca w sektorach od A1 do A11 (trybuna prosta - zadaszona). Każda osoba przebywająca na stadionie jest zobowiązana do zajęcia miejsca widniejącego na bilecie.

Dowód tożsamości należy posiadać także w momencie wchodzenia na stadion.


CENY BILETÓW:


NOWOŚĆ!!!


Od rundy jesiennej sezony 2014/2015 będa obowiązywały dwie ceny biletów.


CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY (do dnia poprzedzającego mecz)
Bilet normalny: 10 zł
Bilet ulgowy: 5 zł (kobiety, emeryci, renciści,młodzież szkolna, studenci - za okazaniem ważnego dokumentu uprawniającegodo zniżki).


W DNIU MECZU:
Bilet normalny: 12 zł
Bilet ulgowy: 8 zł (kobiety, emeryci, renciści,młodzież szkolna, studenci - za okazaniem ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki).

Karnet na rundę jesienną 2014/2015 obejmujący 10 spotkań 75 zł (za uprzednim wyrobieniem karty kibica - koszt jednorazowy 10 zł).


SUPER PROMOCJA!!!

Cena za karnet nabyty w dniach 21-25 lipca 2014r. to jedynie 65 zł.


KOLEJNA NOWOŚĆ!!!

W przypadku meczów Pucharu Polski osoby posiadające karnet będą mogły nabyć bilet z 50% ulgą.


Ponadto nieodpłatny wstęp na mecze mają:

- Członkowie Klubu z aktualnie opłaconymi składkami klubowymi i ważną legitymacja klubową (karty do odbioru w sekretariacie klubu - ul. Hauke-Bosaka 1, pok. 107)
- Młodzież szkolna do 13 roku życia (warunek posiadania dla młodzieży szkolnej ważnej legitymacji szkolnej) wydanie w kasie lub przedsprzedaży biletu darmowego.
- Osoby, którym Zarząd klubu przydzielił jednorazowe bądź stałe karty wstępu
- Redaktorzy prasy sportowej (wymagana akredytacja dziennikarska).
- Członkowie Zarządu PZPN i LZPN
- Sędziowie piłki nożnej z aktualną legitymacją


Z uwagi na wymogi Ustawy dzieci i młodzież do lat 13 mogą wejść na stadion tylko pod opieką osoby pełnoletniej (opiekuna - posiadającego ważny bilet wstępu).

Informujemy że dodatkowo istnieje możliwość zakupu biletów grupowych dla dzieci (szkoły, kluby sportowe, itp.). W tej sprawie prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu Michałem Świderskim, tel. 501 668 011, email: rzecznik@kswislapulawy.pl.


Ponadto trybuna C (na łuku) będzie na czas spotkań zamknięta.


INFORMACJA DLA MEDIÓW:


Informujemy, że wnioski akredytacyjne na rundę jesienną sezonu 2014/2015 można składać od 11 lipca i najpóźniej do 30 lipca poprzez formularz znajdujący się pod adresem: Link


KARTA KIBICA:

Klub Sportowy Wisła Puławy informuje, że w związku z zapisami ustawy o imprezach masowych z dniem 1 stycznia 2015 roku zakup biletów będzie możliwy jedynie dla posiadaczy kart kibica.


W związku z tym zachęcamy do wyrabiania kart kibica już teraz co umożliwi szybszy i sprawniejszy zakup biletów.


Dlatego proponujemy 3 sposoby nabycia karty kibica:


1.W SIEDZIBIE KLUBU:
- wypełniamy wniosek na miejscu i odbieramy kartę r11; proces zajmuje do 3 minut
- należy posiadać dowód osobisty lub dokument ze zdjęciem i pesel


2.W PRZYPADKU ODBIORU OSOBISTEGO:
- wniosek podpisany należy zeskanować i odesłać na adres email: rzecznik@kswislapulawy.pl
- należy przesłać potwierdzenie wpłaty w wysokości 10 zł.
- odbiór kart następuję w siedzibie klubu w od dnia wskazanego w emailu zwrotnym lub w trakcie sezonu na 3 godziny przed meczem w okienku kasowym r11; odbiór następuję po okazaniu dowodu osobistego


3.WYSYŁKA POCZTĄ:
- wniosek podpisany należy zeskanować i odesłać na adres email: rzecznik@kswislapulawy.pl
- należy również przesłać ksero obu stron dowodu osobistego
- należy przesłać potwierdzenie wpłaty w wysokości 15 zł (10 zł karta+5 zł wysyłka)
- karta zostanie przygotowana i wysłana w terminie 3 dni roboczych


Informujemy, że od rundy wiosennej 2015 nie będzie możliwości nabycia biletu dla osób nie posiadających KARTY KIBICA.


Informujemy że dodatkowo istnieje możliwość zakupu biletów grupowych dla dzieci (szkoły, kluby sportowe, itp.). W tej sprawie prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu Michałem Świderskim, tel. 501 668 011, email: rzecznik@kswislapulawy.pl.


Dane do przelewu:

Klub Sportowy Wisła Puławy
ul. Hauke-Bosaka 1
24-100 Puławy


Nr rachunku: 61 1090 2688 0000 0001 1449 4048

z dopiskiem "Karta Kibica"


WNIOSEK O KARTĘ KIBICA

UWAGA!

W związku z rejestracją każdego kibica czas sprzedaży biletu może się wydłużyć. W związku z tym faktem zwracamy się z prośbą o wcześniejszy zakup biletu/karty aby uniknąć kolejek bezpośrednio przed spotkaniem.


kswislapulawy.pl
more komentarze (39)
Komentarze
#26 | derrwik dnia 28/07/2014 11:08 napisał:
Wiadomo ile poszło karnetów? Jakiś progres w porównaniu z poprzednim sezonem?
#27 | Vegeta849 dnia 28/07/2014 12:56 napisał:
Wiadomo, trzy poszły a dwa zostały.
#28 | derrwik dnia 28/07/2014 17:04 napisał:
Vegeta dzięki za odpowiedz, fajnie wiedzieć że zawsze można na Ciebie liczyć
#29 | ajax dnia 29/07/2014 11:24 napisał:
Zachęcam do zakupu karty kibica. Dzisiaj ją nabyłem w pok.107 łatwo, szybko i przyjemnie. Uważam, że znacząco ułatwia ona wejście na mecz - mając zakodowany bilet na karcie wystarczy teraz tylko dotknięcie czytnika na bramce wejściowej i jestem na stadionie. To Ci technika, a co za tym idzie wygoda dla kibica Smile
#30 | Piotrek dnia 29/07/2014 12:01 napisał:
ajax my trąbimy od początku, że to ułatwienie dla kibica.
#31 | ajax dnia 29/07/2014 12:11 napisał:
No wiem robicie dobrą robotę, ja tylko tak chciałem trochę od siebie na fali entuzjazmu. Pozdrawiam Smile
#32 | marcelixxx dnia 29/07/2014 17:26 napisał:
Poruszony został temat terminów meczy Wisełki u nas, czy piątek, sobota czy niedziela. Dla mnie to bez różnicy, ale gdyby ankieta miała mieć wpływ na frekwencję to można spróbować, to nic nie kosztuje. Poza tym, temat drugi., uważam, że system rozprowadzania wejściówek, czyli karnetów, kart kibica czy samych biletów powinien być dla każdego kibica jasny, i taki też jest, niektórzy mają z tym problem, jesteś kibicem: przyjedź na stadion, weź 75 plnów i masz problem na cały sezon z bani...
#33 | cromag dnia 29/07/2014 18:39 napisał:
Miałem się już w temacie dot. dnia w którym chciałby aby Wisła grała ale muszę to napisać. Wyniki ankiety nie są wiarygodne gdyż możliwe jest oddawanie głosów bez zalogowania. W związku z tym jedna osoba może głosować kilkukrotnie. Dostęp z różnych źródeł: dom, praca, internet w tel. itp. W ciągu 5 dni 80 głosów. Patrząc na liczbę osób które przez te dni wypowiadały się na forum w stosunku ilości głosujących to "doskonały" wynik. Tyle ode mnie.
#34 | cromag dnia 29/07/2014 18:44 napisał:
Zapomniałem dodać. Ja swój głos oddałem na niedzielę. Mogę udowodnić to co powyżej napisałem. Zagłosuję z telefonu na wybrany przez kogoś dzień, chyba że wcześniej zostania dokonana jakaś modyfikacja, która mi to uniemożliwi.
#35 | Adqs dnia 29/07/2014 19:07 napisał:
cromag: Proszę Cię, nie szukaj spisków i manipulacji. Nie mam osobiście dostępu do panelu ankiet, ale uwierz mi, że osoby, które przeglądają tę stronę bez zalogowania to właśnie te notabene 80%. Wobec czego jestem w stanie uwierzyć, że 80 głosów zostało oddanych uczciwie, a jakieś podwójne głosy, to pojedyncze sprawy, których nie da się uniknąć. Nie baw się w Antoniego Macierewicza.
A odnośnie głosowania, to i tak poniekąd po herbacie, bo jak wiadomo - wszystkie mecze Wisła rozegra w soboty.
#36 | cromag dnia 29/07/2014 19:17 napisał:
Ależ ja się niczego nie doszukuje. Tylko, że taka możliwość istnieje. Przez przypadek to zobaczyłem jak przez tel. stronę przeglądałem. Terminy są ustalone. Nic nam już do tego. Co do wywołanego polityka to mam swoje zdanie ale strona ta dotyczy Wisły więc tematu tego nie będę poruszał. Najbardziej cieszy mnie, że powrócą Fanatycy Wisły.
#37 | Piotrek dnia 30/07/2014 05:59 napisał:
cromag głosować można jedynie raz na jednym kompie nawet jeśli osoba jest nie zalogowana. Tak więc nie szukaj spisków i dziury w całym. Cieszę się ze spotkań w soboty, to właśnie sobota jest i logistycznie lepszym dniem na spotkania, bo jeśli np Wisła grałaby u siebie w niedzielę a na wyjeździe w piątek co zdarzy się w Rybniku czy sobotę zawsze ma mniej dni na odpoczynek.
Dwa, że dla mnie niedziela to dzień relaksu, można na fajną wycieczkę rowerową się wybrać, pójść na spacer, spędzić czas z rodziną niekoniecznie na meczu piłkarskim.
W wielu miejscowościach odchodzi się od gry seniorów w niedzielę. Ostatnio np w Pionkach woj. małopolskim, gdzie granie w niedziele było tradycją. Nie było to nawet praktyczne.
#38 | cromag dnia 30/07/2014 06:51 napisał:
Widzę, że masz problem z czytanie słowa pisanego ze zrozumieniem. Dlatego napiszę jeszcze raz i więcej już o tym pisać nie będę:
Dostęp z różnych źródeł: dom, praca, internet w tel. itp.

To że tobie odpowiada sobota to nie znaczy, że tak każdemu musi pasować. Ja swojej opinii innym nie narzucam a szanuje. Możesz mnie banować ale w ten sposób wystawisz sobie odpowiednie świadectwo. Może kiedyś, gdzieś. Oczywiście postaram się dalej filmiki z meczów Wisły umieszczać ale to już kto będzie chciał je obejrzeć to wie gdzie będą. To raczej na tyle.
#39 | Piotrek dnia 30/07/2014 07:08 napisał:
Też szanuje Twoje zdanie. Ja cieszę się tylko że mecze będą rozgrywane wtedy co mnie i prawie 65% kibiców w ankiecie odpowiada. Wszystkim nie dogodzisz nigdy robiąc ta stronę przekonałem się o tym dawno temu.
Skomentuj newsa
Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto. Nie masz jeszcze konta? Załóż za darmo
  Powrót na górę strony  
Każdy może komentować, ale nie każdy musi. Serwis wislapulawy.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy nie zwiazanych z tematem, zawierajacych wulgaryzmy, reklamy i obrażajacych osoby trzecie. Zapoznaj się z zasadami serwisu.
inne podobne
Bilety na Jubileuszowy mecz z Legią w sprzedaży
Bilety na mecz ze Stalą w sprzedaży
Bilety na spotkanie z ŁKS-em w sprzedaży
Bilety na spotkanie z Chojniczanką do nabycia
Bilety na spotkania z Polonią Warszawa już dostępne
Bilety na spotkania z Kotiwcą już w sprzedaży
Bilety na spotkania z Siarką już w sprzedaży
Karnety i bilety dostępne w siedzibie klubu
Rezerwy kończą rundę
Karnety i bilety do nabycia w siedzbie klubu
Bilety na mecz z Ruchem Chorzów
Bilety na mecz z Radunią Stężyca
Rezerwy rozpoczynają rundę wiosenną
Udanie zakończyć rundę w Grodzie Kraka
Bilety na mecz z rezerwami Śląska Wrocław
OSTATNIE KOMENTARZE:
A może i 15. miejsce da utrzymanie https://spor...
Kwestia ewidentnego zagrania ręką zawodnika Oli...
O 13:00 rozpoczął się bardzo ważny mecz dla Wis...
Emocje opadły, więc na spokojnie, można zrobić ...
Dokładnie kazdy mecz jest teraz o wszystko a gr...
Wisła perfekcyjnie przygotowana na najważniejsz...
Dno i wodorosty grunt to stabilna forma w sobot...
Jeżeli ta drużyna ma tak grać, to naprawdę szko...
Jeszcze kilka podtekstów związanych z meczem Ol...
Galu może zaczniesz wysyłać to na meila redakcy...
Przegrana z Kotwicą to 100. porażka Wisły w roz...
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTUJE:
GallAnonim1153 komentarzy
MrMargol933 komentarzy
StaryKibol765 komentarzy
sr1960738 komentarzy
star691 komentarzy
Marcin613 komentarzy
Anti Red604 komentarzy
wst447 komentarzy
steven1974427 komentarzy
kasztan399 komentarzy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE NEWSY:
Grad bramek w meczu z Czarnymi Dęb... 55,093 razy
Przez 10 minut byli w III lidze- c... 43,917 razy
Twierdza Łęczna nadal niezdobyta ... 42,320 razy
Załatwił nas 17- latek - czyli bez... 40,009 razy
Piłkarze apelują o pomoc 39,974 razy
Trener zawieszony! 39,265 razy
Smutek w Puławach 38,981 razy
Chełmianka- Wisła Puławy 1:2 38,978 razy
Historyczni Dryk i Kępka - Mamy Li... 34,116 razy
Kwadrans, który wstrząsnął Tomasovią 33,606 razy