LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,670,945 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
31/07/2014 12:37
Ważny komunikat Zarządu KS Wisła Puławy
KOMUNIKAT Zarządu KS Wisła Puławy

Klub Sportowy WISŁA Puławy informuje, że spotkania w rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 nie będą imprezami masowymi a więc obejrzeć je będzie mogło jedynie 999 osób.Mimo spełnienia wszystkich procedur formalnych Klub Sportowy Wisła złożył wszystkie niezbędne dokumenty aby mecze piłki nożnej w II lidze były imprezami masowymi a więc z udziałem większej ilości kibiców niż 999 jednak w dniu 31 lipca otrzymaliśmy negatywną opinię z Komendy Powiatowej Policji w Puławach o możliwości organizowania imprez masowych.


Jesteśmy bardzo zdziwieni zaistniałą sytuację gdyż przez ostatnie 3 sezony kiedy występowaliśmy w rozgrywkach II ligi każdorazowo otrzymywaliśmy opinie pozytywną bez jakichkolwiek zastrzeżeń w tym zakresie.


Ponadto obiekt wyposażony w 86 kamer monitorujących był wskazywany przez puławską Policję jako wzorowy do zapewnienia bezpieczeństwa podczas imprez organizowanych przez Klub Sportowy Wisła Puławy. W tej sytuacji należy zadać pytanie , jeżeli w ostatnio wydanej opinii puławskiej Policji stadion MOSIR nie spełnia wymogów do organizacji imprez masowych, to ile rzeczywiście jest w Polsce takich obiektów, które są lepiej przygotowane do tego rodzaju działań?


Tym razem zastrzeżenie Policji dotyczy rbraku na stanowisku kierownika urządzeń do monitorowania i rejestracji zachowań oraz osób uczestniczących w meczu piłki nożnej na stadionie oraz wokół niegor1; oraz braku łączności pomiędzy punktem dowodzenia a pokojem w którym znajduje się monitoring. Nadmieniamy, że tak naprawdę to pokój w którym znajduje się monitoring powinien być jednocześnie punktem dowodzenia, jednak na wyraźne życzenie Policji, zostało utworzone takie miejsce na tarasie widokowym nad trybuną VIP.


Opiniującym w ramach KPP w Puławach był Zastępca komendanta kom. mgr Dariusz Kruk.


W związku z powyższym ze swojej strony możemy jedynie przeprosić wszystkich kibiców za ograniczoną liczbę dostępnych biletów , ale jako Klub dopełniliśmy wszelkich starań i spełniliśmy wszystkie wymogi związane z procedura związaną z organizacją imprez masowych.


Ponadto jak wskazujemy powyżej do tej pory nie było żadnych zastrzeżeń do organizacji imprez masowych organizowanych przez Klub oraz żadnych zastrzeżeń jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa dla kibiców podczas odbywających się meczów piłkarskich. Stadion MOSIR w Puławach należy bowiem do najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych w Polsce , co niejednokrotnie było podkreślane przez PZPN ale również przez Policję. Świadczą o tym wysokie oceny i miejsca Klubu Sportowego rWisłar1; Puławy uzyskiwane w corocznych raportach przygotowywanych przez PZPN. W naszej ocenie przedstawione powody negatywnej opinii nie posiadają żadnego merytorycznego uzasadnienia a wskazują jedynie na niechęć puławskiej Policji do jakiejkolwiek merytorycznej współpracy w tym zakresie .ZARZĄD Klubu Sportowego WISŁA Puławy
more komentarze (38)
Komentarze
#26 | lukasz dnia 31/07/2014 20:06 napisał:
Piotrek... O czym ty byś chciał dyskutować z Karpińskim? Wszak "c**** z tą Polską wschodnią"
#27 | lukasz dnia 31/07/2014 20:09 napisał:
Co do gości to prawdopodobnie w ogóle nie będą wpuszczani... Przecież nawet do Puław nie wjadą...
#28 | star dnia 31/07/2014 20:11 napisał:
Ja mam tyle wspólnego z Wisłą Puławy że jestem jej KIBICEM prawie 50 lat i choć od 35 lat mieszkam w SOSNOWCU to zależy mi na jej dobru a nie na zarządzie bądż ludziach mu klaskającym.
#29 | piterex dnia 31/07/2014 20:22 napisał:
Może mu jednak jakiś sentyment do Puław został... Wszystko to jakieś nienormalne.
#30 | walery dnia 31/07/2014 20:36 napisał:
star to masz dobre źródło informacji jak na to że jesteś w SosnowcuSmile. Jesteśmy w podobnym wieku. Trochę wiec się dziwię skąd u ciebie takie nastawienie lekko spiskowe. Bo jaki sens miałoby robienie całej procedury , gdyby podejrzewać zarząd , że bardziej mu się opłaca nie robić imprez masowych(chociaż pewnie w istocie tak jest , że masowe są droższe niż nie masowe). Nie wystąpiliby i już było by po temacie.I gdyby klub kierował się faktyczną frekwencją z poprzednich sezonów to wcale nie powinien występować o cokolwiek a jednak jak widać jest inaczej. To dobrze twoim zdaniem czy źle? O terminach to chyba nie ma co gadać bo chyba w całej lidze nikt nie powinien dostać jakiejkolwiek opinii niezależnie czy pozytywnej czy negatywnej. O ile wiem Klub powinien teoretycznie wystąpić na 30 dni przed rozgrywkami , tylko jest jeden szkopuł trzeba podać terminy i z kim się gra , a jak wiesz ostateczna decyzja jak będzie wyglądała liga zapadła 22.07.201r roku kiedy to okazało się , że Limanovia zastąpi Kolejarza. Więc o jakim terminie tu mówimy , a z drugiej strony czy Policji rzeczywiście potrzeba na wydanie opinii w tej sytuacji aż 30 dni ? Bo cóż niby się tu w Puławach zmieniło od czerwca? No to tera powiedz , to co napisałem to jak mówisz klaskanie czy obiektywizm.
#31 | Piotrek dnia 01/08/2014 05:20 napisał:
Panie Komendancie puławskiej Policji. Niech Pan prywatnie przejedzie się na mecz np do Radomia, Nowego Dworu, Stalowej Woli, Limanowej czy Niepołomic czy na stary stadion Motoru na Zygmuntowskich. Spełnia warunki imprezy masowej??? Bo obawiam się, że nie bardzo. Na niektóre strach wgl. wchodzić a w Puławach jeden z nowszych stadionów i nie spełnia kryteriów to ja się pytam który stadion w Polsce i na Lubelszczyźnie je spełnia? Może obiekt Lublinianki Lublin?
#32 | karolllo4 dnia 01/08/2014 16:13 napisał:
Do: "Piotrek" szybciej dojdzie jak wyślesz mu do roboty niż na forum!!
#33 | kopia dnia 02/08/2014 08:55 napisał:
Kruk - nie byłeś na meczach nigdzie i nie wiesz jak temat wygląda. Nasza Wisełka niczym nie odstaje od europy na tym poziomie. Punkt dowodzenia?

Przed wojną osoba na twoim stanowisku jebnęła by sobie w łeb żeby honorowo nie ulegać naciskom. Ty podaj się po prostu do dymisji.
#34 | Adqs dnia 02/08/2014 09:11 napisał:
Jak to jest? milicja nie ma wstępu na stadion i co za tym idzie nie może dawać mandatów za jakieś stanie na murkach, przeklinanie czy jakoś całkiem inaczej - na korzyść "stróżów prawa" - ma to działać? Nikt nie wie?
#35 | sztacheta11 dnia 02/08/2014 10:34 napisał:
Powiem krótko: to, co od jakiegoś czasu tu się dzieje w P-wach, to istny "śmiech" na sali! Dobrze, że w II lidze trafiają się jeszcze ekipy należące do wyjątków (jednocz. stanowiących "wzór"Wink, jak m. in. STAL M., gdzie jest świetna atmosf. i dużo ludzi z chęcią pójdzie na mecz. Niestety to nieliczne przyp., bez których aczkolwiek emocjonowanie się byłoby wszędzie nudne.
#36 | sztacheta11 dnia 02/08/2014 10:42 napisał:
Co do PP, to jak już ma być ekipa z Ex-klasy, to niech to będzie jakaś "markowa" druż., typu LEGIA, LECH czy WISŁA K., a nie jakieś mierne marketingowo teamy pokroju Bełch. czy Podbeskidzia. Lepiej wyjść z założenia, że jak już odpaść, to z kimś konkretnym, a nie słabym wizerunkowo... Zresztą jak się potwierdzi to, o czym teraz głośno, to nie będzie to miało dużego znacz., nawet jak by to była sama LEGIA, bo tak choć frekwencja była by duża na obiekcie, a tak co z tego, jak nie będzie mogło być więcej jak 1000 ludzi...
#37 | karolllo4 dnia 02/08/2014 20:27 napisał:
czy zarząd musiał wpuścić dziś "smutnych kamerzystów" na łuk?
#38 | walery dnia 02/08/2014 22:58 napisał:
karollo4 a musiał wpuścić ciebie ???Wink
Skomentuj newsa
Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto. Nie masz jeszcze konta? Załóż za darmo
  Powrót na górę strony  
Każdy może komentować, ale nie każdy musi. Serwis wislapulawy.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy nie zwiazanych z tematem, zawierajacych wulgaryzmy, reklamy i obrażajacych osoby trzecie. Zapoznaj się z zasadami serwisu.
inne podobne
WISŁA BET - Typowanie 29 kolejki
WISŁA BET - Typowanie 28 kolejki
WISŁA BET - Typowanie 27 kolejki
WISŁA BET- Typowanie 26 kolejki
WISŁA BET- Typowanie 25 kolejki
Retro WISŁA - czyli pierwszy mecz z Sandecją
WISŁA BET- Typowanie 24 kolejki
WISŁA BET- Typowanie 23 kolejki
WISŁA BET- Typowanie 22 kolejki
WISŁA BET- Typowanie 21 kolejki
WISŁA BET -Typowanie 20 kolejki
WISŁA BET -Typowanie 19 kolejki
WISŁA BET -Typowanie 18 kolejki
WISŁA BET -Typowanie 17 kolejki
Do czterech razy sztuka? - Wisła Retro
OSTATNIE KOMENTARZE:
A może i 15. miejsce da utrzymanie https://spor...
Kwestia ewidentnego zagrania ręką zawodnika Oli...
O 13:00 rozpoczął się bardzo ważny mecz dla Wis...
Emocje opadły, więc na spokojnie, można zrobić ...
Dokładnie kazdy mecz jest teraz o wszystko a gr...
Wisła perfekcyjnie przygotowana na najważniejsz...
Dno i wodorosty grunt to stabilna forma w sobot...
Jeżeli ta drużyna ma tak grać, to naprawdę szko...
Jeszcze kilka podtekstów związanych z meczem Ol...
Galu może zaczniesz wysyłać to na meila redakcy...
Przegrana z Kotwicą to 100. porażka Wisły w roz...
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTUJE:
GallAnonim1153 komentarzy
MrMargol933 komentarzy
StaryKibol765 komentarzy
sr1960738 komentarzy
star691 komentarzy
Marcin613 komentarzy
Anti Red604 komentarzy
wst447 komentarzy
steven1974427 komentarzy
kasztan399 komentarzy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE NEWSY:
Grad bramek w meczu z Czarnymi Dęb... 55,095 razy
Przez 10 minut byli w III lidze- c... 43,919 razy
Twierdza Łęczna nadal niezdobyta ... 42,322 razy
Załatwił nas 17- latek - czyli bez... 40,010 razy
Piłkarze apelują o pomoc 39,979 razy
Trener zawieszony! 39,267 razy
Smutek w Puławach 38,983 razy
Chełmianka- Wisła Puławy 1:2 38,980 razy
Historyczni Dryk i Kępka - Mamy Li... 34,117 razy
Kwadrans, który wstrząsnął Tomasovią 33,607 razy