Portal ma 28,704,906 unikalnych wizyt

11/07/2009 09:01
Remisowo z Siarką
Remisem 2:2 zakończyło się rozgrywane w Tarnobrzegu sparingowe spotkanie pomiędzy Siarką a Wisłą. Wiślacy dwa razy wychodzili na prowadzenie raz za sprawą Wojciecha Kępki w 27 minucie a drugi raz w 40 za sprawą Konrada Nowaka.

Jednak gospodarze bardzo szybko wyrównywali. Dla Siarki bramki strzelali Hynowski i Sałek. W drugiej połowie mimo sytuacji z obu stron żadna z drużyn nie potrafiła strzelić bramki na wagę zwycięśtwa

Siarka Tarnobrzeg: Wisła Puławy 2:2 ( 2:2)
0:1 Kępka 27
1:1 Hynowski 28
1:2 Nowak 40
2:2 Sałek 41
SiarkaKozieł - Chorab, Stępień, Sałek, Oladele - Kabata, Hynowski, Dziedzic, Kwieciński - Walat w II połowie grali Jabłoński, Wojnar, Kozłowski, Pluta, Bobak, Szymański, Bażant, Stąporski
WisłaKuśmirz-Dryk-Pietras-Pietroń-Gawrysiak-Marciniak-Chmielnicki-Chwiszczuk-Dziosa-Nowak-Kępka W II połowie grali Dąbała - Dryk ( 60' Burek )- Pietras-Mróz-Pszczoła-Marciniak-Chmura-Wiśnisz-Rzędzicki-Nowak-Giza

A oto opinia Jacka Fiedenia, którą zamieściła oficajlna strona Wisły.

Wynik sprawiedliwy, remis nie krzywdzi żadnej ze stron, ale gdyby Łukasz Giza wykorzystał świetną sytuację w II połowie, moglibyśmy to spotkanie wygrać. Jeżeli rozpocząłem od linii ataku, to muszę powiedzieć, że również Kępka i Nowak pokazali się z bardzo dobrej strony, tak więc mam juz ciężki orzech do zgryzienia jak zestawić atak Wisły. Dzisiejszy sparing był niejako przedłużeniem ciężkiego tygodnia treningów. Trenowaliśmy dwa razy dziennie, a wczorajszy wieczorny trening zakończył sie o 19.30 i trwał ponad dwie godziny. Bałem się trochę, że chłopakom zabraknie świeżości, ale na prawdę zaprezentowali sie bardzo dobrze. Zadowolony jestem, że w dzisiejszym meczu drużyna grała zgodnie z moją myślą taktyczną, tak jak rozmawiałem o tym z drużyną. Martwi mnie jedno, dwukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie i dwukrotnie w odstępach może jednej minuty traciliśmy bramki. Nie wiem, czy jest to spowodowane brakiem koncentracji, rozluźnieniem, ale ten aspekt oceniam negatywnie i na pewno będę o tym rozmawiał z drużyną w poniedziałek. Ogólnie dziś było widać bardzo dużo pozytywnych zachowań, i w obronie i pomocy. Rywal był wymagający, na tle chociażby innych zespołów z IV ligi które oglądałem obserwując mecze Wisły zaprezentował się o klasę lepiej, podobnie jak my tez bardzo chcieli to spotkanie wygrać. Po dzisiejszym meczu jestem umiarkowanym optymistą, ale jeszcze dużo ciężkiej pracy przed nami.