Portal ma 28,696,316 unikalnych wizyt

22/07/2009 17:58
Orlęta rozgromione
Wysoką wygraną 5:2 zakończyło się rozgrywane w Radzyniu Podlaskim sparingowe spotkanie pomiędzy miejscowymi Orlętami a Wisłą. Do przerwy prowadzili wiślacy 4:1.

Pierwsze minuty to wyrównana walka w środku pola. Jednak w 14 minucie niespodziewanie na prowadzenie wyszli gospodarze, którzy wykorzystali ogromne zamieszanie pod bramką Wisły wykorzystał Stanisławki. Orlęta z prowadzenie cieszyły się 4 minuty, bowiem w 18 minucie ładnym uderzeniem nogą popisał się Wojciech Kępka. Chwilę później z dobrej strony zaprezentował się testowany w Dumie Powiśla Krystian Pydych, który dograł ładną piłkę do Łukasza Gizy, któremu nie pozostąło nic jak skierować piłkę do bramki w której stał eks- wiślak Michał Bicki. 2 minuty póżniej podpieczni Jacka Fiedenia prowadzili już 3:1. Tym razem super snajper Giza przelobował Bickiego i mieliśmy 3:1.
Na 4:1 podwyższył z rzutu karnego Wojciech Kępka. Co ciekawe faulowany w polu karnym był etatowy wykonawca jedenastek Rafał Dryk
Po przerwie w obu ekipach nastąpiło wiele zmian. Nie spowodowały one zmiany drużyny, która przeważała. wW 59 minucie na drugą bramkę dla radzynian strzelił Pliszka. Wynik meczu w 67 minucie ustalił lobem z 16 metrów Konrad Nowak.

Orlęta Radzyń Podl. - Wisła Puławy 2:5 ( 1:4)
Stanisławski 14, Pliszka 59 - Kępka 18, 39 (karny), Giza 22, 24, Nowak 67

Orlęta: Bicki (46 Stężała) - Kępa (46 Koczkodaj), Kozłowski (46 Łukasz Dąbrowski), Syta (69 Zarzecki), Bednarczyk (70 Kozłowski), Cetnarski (46 Mazur), Antczak (46 Kapłon), Gawroński (72 Kępa), Arkadiusz Dąbrowski (46 Leszkiewicz), Skorupa (46 Pliszka), Stanisławski (46 Jędruszczak, 84 Skorupa)

Wisła: Dąbała (46 Kuśmierz) - Dryk (46 Leszczyński), Pietroń (46 Cerek), Gawrysiak, Pydych, Siwy (46 Chmielnicki), Krakiewicz (46 Kubica), Chwiszczuk (46 Kamola), Dziosa (46 Rzędzicki), Kępka (46 Nowak), Giza (60 Pietroń)