 Drugą wygraną w zimowym okresie przygotowawczym zanotowali dziś piłkarze puławskiej Wisły. Dziś zespół prowadzony przez trenera Adama Buczka pokonał wicelidera II ligi zespół Radomiaka Radom. Bramkę dla wiślaków zdobył Konrad Nowak w 65 minucie gry.
Wisła Puławy : Radomiak Radom 1:0 ( 0:0 )
Nowak 65
Wisła Witan - Sedlewski, Żemło, Pielach, Turzyiecki, Maksymikuk, Szczotka, Smektała, Płonowski, Darmochwał, Nowak. W II połowie zagrali
Penkovets - Turzyniecki, Poznański, Gusocenko, Hiszpański, Cierpka, Głaz, Pożak, Patejuk, Skrzypek, Patora(62'Nowak)
Radomiak Szady (46' Adamczyk) - Stróżka, Świdzikowski (46' Grudniewski), Gurzęda, Sulkowski (24' Spychała), Tarnowski (82' Gilewski), Kościelny, Colina (68' Leandro), Filipowicz (68' Stąporski), Kwiek, Stanisławski (46' Cupriak)
W spotkaniu urazu doznał Adam Patora. Jak poważny okaże się uraz napastnika Wisły zobaczymy po badaniach.
Robert Złotnik, II trener Wisły o meczu:
- Fajny szybki mecz chłopaki znowu zagrali po 45 minut, wyglądają z każdym meczem coraz lepiej. Założenia taktyczne, które mieliśmy na to spotkanie w dużej części udało nam się zrealizować, mimo że boisko trochę w tym przeszkadzało. Stworzyliśmy sobie kilka fajnych sytuacji do strzelenia bramki i fajnie, że jedna z nich wylądowała w bramce -
|