LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 32,323,219 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Propozycja szali ...    Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???  
03/09/2007 18:35
Plakatowanie miasta!!!
Już w sobotę Wisła zmierzy się z Chełmianką Chełm. Jest to bardzo ważny mecz dla kibiców w Puławach, dlatego zwracamy się z apelem o drukowanie i rozwieszanie plakatów. Przykleić klika to naprawdę nie jest duży wysiłek, a jeżeli uczyni tak wiele osób to naprawdę możemy zwiększyć frekwencje na stadionie MOSiR. Oto dwa plakaty na ten mecz.

Wersja czarno biała

Wersja kolorowa

WYDRUKUJ PLAKAT I IDŹ DO XERO!!!

MUSIMY OPLAKATOWAĆ PUŁAWY!!!
more komentarze (18)
Komentarze
#1 | prlk dnia 03/09/2007 18:43 napisał:
Rozwieszajcie gdzie dużo młodych ludzi przebywa może być i w barach ( spytajcie najpierw właściciela )
#2 | kibic dnia 03/09/2007 20:54 napisał:
ja rozwiesze w szkole ;]Smile
#3 | ??? dnia 03/09/2007 21:05 napisał:
tak w szkole podstawowej i chłopaki przyjdą do młyna będzie komplet
#4 | l dnia 04/09/2007 18:44 napisał:
Proponuje zmienic w plakacie Chks na RKS
#5 | Piotrek dnia 04/09/2007 19:36 napisał:
Oficjalna nazwa klubu to CHKS Chełmianka Chełm. A jak nazywają kibice ten klub to nas chyba nie najważniejsze. W papierach jest CHKS.
#6 | szalikowiec dnia 05/09/2007 07:43 napisał:
A może zamiast RKS i CHKS napisać na plakacie CHWDP Smile
#7 | prlk dnia 05/09/2007 11:26 napisał:
a moze bys tak wziol i rozwiesil pare plakatow ?
#8 | C F'03 dnia 05/09/2007 12:46 napisał:
Zmieńcie Chks na RKS.To taka prośba
#9 | prlk dnia 05/09/2007 12:51 napisał:
wsómie można jeszcze zmienić bo nie poszła partia do druku , napisałem chks bo tak mają .
#10 | szalikowiec dnia 05/09/2007 14:21 napisał:
Trochę śmieszy taka pospolita mobilizacja przed meczem z Chełmianką. Prawdziwy kibic chodzi na mecze cały czas a nie tylko na Chełmiankę.
#11 | ??? dnia 05/09/2007 15:48 napisał:
POZERKA NA MXA
#12 | Unikat dnia 05/09/2007 19:11 napisał:
kto będzie chciał to przyjdzie i tyle, nie ma co ściągać ludzi na siłe, ale oprawa to moim zdaniem naprawde będzie kozacka Cool
#13 | prlk dnia 05/09/2007 21:47 napisał:
najlepiej ku... krytykowac , a nic ku... nie robic nie mowie tu ogolnie tylko o napinaczach nie bede sypach nickami ten co sie napina to wie
pzdr unikat & kazik
#14 | kibic dnia 06/09/2007 12:12 napisał:
końskowola może przyjechać około 18 osób. jak chcecie?????
#15 | ??? dnia 06/09/2007 14:08 napisał:
Z Końskowoli hahahaah. A czy będą chłopcy z Góry Puławskiej lub z Gołębia???GrinGrinGrinGrinGrin
#16 | ??? dnia 06/09/2007 14:24 napisał:
masz rację, a może pojechać do tych miejscowości i rozwiesić plakaty
#17 | ??? dnia 06/09/2007 14:25 napisał:
a i do plakatu proponuję dodać adres strony bo nie wszyscy mogą przyjechać ale może mają net więc będą śedzili co się dzieje
#18 | prlk dnia 06/09/2007 14:49 napisał:
ok wroce z pracy i mysle ze na 16 bedzie gotowy nowy plakat Smile
Skomentuj newsa
Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto. Nie masz jeszcze konta? Załóż za darmo
  Powrót na górę strony  
Każdy może komentować, ale nie każdy musi. Serwis wislapulawy.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy nie zwiazanych z tematem, zawierajacych wulgaryzmy, reklamy i obrażajacych osoby trzecie. Zapoznaj się z zasadami serwisu.
inne podobne
Zaproszenie na X sesję Rady Miasta Puławy IX kadencji
Rada Miasta o pomocy dla Wisły
Wisła z dotacją od miasta
Po punkty do miasta Ojca Mateusza
Do miasta Ojca Mateusza po kolejne punkty
Zapis dyskusji radnych Miasta Puławy w sprawie Wisły Puławy
Młodzi wiślacy zaproszeni do Urzędu Miasta
75 tysięcy złotych dotacji z Urzędu Miasta na szkolenie młodzieży
Walne w budynku Urzedu Miasta
Wszyscy na radę miasta Puław......
Urząd Miasta informuje na temat stadionu
Komu potrzebny taki stadion?....Urząd Miasta kłamie?
Finanse miasta w 2007 roku
OSTATNIE KOMENTARZE:
W okręgówce to jedynie Wisła nie płaciła zawodn...
Dlaczego tak jest? Nie wierzę, że we wsiach i m...
Ja bym się z Laskovii nie śmiał, bo w Puławach ...
31. V mecz z POM-em a w czerwcu z Cisami. Zagra...
Nie wiem jaka jest prawda ale powiem... żal. Tr...
Nie wiem czy list ma sens.Nie pamiętam historii...
Sztacheta, do 1 klasy podstawówki. Większego ob...
Cieszę się że mogłem wyjaśnić. Bo jak coś nie j...
A po co ta ironia? Młodzież zagrała serduchem i...
Wielki Sukces przez duże "S" trzeba to odtrombi...
ojobazos dzięki za edukację, dotarło.;)
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTUJE:
GallAnonim1663 komentarzy
MrMargol938 komentarzy
sr1960816 komentarzy
StaryKibol765 komentarzy
Marcin720 komentarzy
star691 komentarzy
Anti Red647 komentarzy
wst462 komentarzy
kasztan435 komentarzy
steven1974427 komentarzy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE NEWSY:
Grad bramek w meczu z Czarnymi Dęb... 60,298 razy
Piłkarze apelują o pomoc 56,944 razy
Przez 10 minut byli w III lidze- c... 48,940 razy
Twierdza Łęczna nadal niezdobyta ... 46,836 razy
Charzewski, Maksymiuk i Martuś na ... 44,615 razy
Załatwił nas 17- latek - czyli bez... 43,975 razy
Chełmianka- Wisła Puławy 1:2 43,665 razy
Trener zawieszony! 43,573 razy
Smutek w Puławach 43,160 razy
Historyczni Dryk i Kępka - Mamy Li... 38,128 razy