Portal ma 28,705,751 unikalnych wizyt

30/03/2008 16:53
Lewart - Wisła 2:1 (0:1)

Nie udało odnieść się wiślakom trzeciego zwycięstwa w rundzie wiosennej. Po momentami niezłej grze ulegli oni bowiem dziś Lewartowi Lubartów 2:1. Co ciekawe gracze Dumy Powiśla do 75 minuty prowadzili a bramkę na 2:1 stracili w 88 minucie. Czyżby naszych zawodników dotknął jakis kryzys??.
Bramkę dla Wisły strzelił już w 8 minucie Łukasz Giza. Dla rywali strzelali były zawodnik Wisły Robert Mirosław i i Przmysław Kosmala. Porażka boli, tym bardzie, że w zgodnej opinii obserwatorów Wisła wcale nie była gorsza od gospodarzy, lecz brakowało jej poprostu szczęścia i skuteczności.

Fotoreportaż ze spotkania (fot. Magda G.)
8' 47' wynik bez zmian. Gra obu zespołów wyrównana.
Teraz przed naszymi graczami kolejne wyzwanie. Już w sobotę wiślacy zmierzą się na swoim boisku z 3 zespołem ligi Orlętami Łuków. Początek meczu w sobotę w Puławach o 15:00

Lewart: Wisła 2:1 ( 0:1)
1:0 Giza 8
1:1 Mirosław 75
2:1 Kosmala 88
75' gospodarze strzelają gola wyrównując wynik na 1:1.Strzelcem był Robert Mirosław w seszłym sezonie reprezentant barw Dumy Powiśla.
85' wynik nadal bez zmian
88' gospodarze ponownie trafiają w bramkę Dumy Powiśla zmieniając wynik na 2:1

#5 | majer dnia 30/03/2008 18:04 napisał:
masz racje 1 czesc sezonu stracona a teraz co beda wszystko wygrywac ale wygrywac do 75 minuty i przegrac to juz lekka przesada wiadomo ze ten mecz byl o 6 punktow awans jest malo prawdopodobny ale trzeba wierzyc w druzyne WISŁA PUŁAWY
#6 | MKS L dnia 30/03/2008 18:39 napisał:
Wg. mnie powinien być remis. Mecz był wyrównany. Pierwsza połowa myślę, że zdecydowanie dla Wisły, a w drugiej lepszy był Lewart. Wisła miała jedną poprzeczkę, a Lewart słupek. Jednak Lewart miał więcej szczęścia i wygrał.
#7 | lewart dnia 30/03/2008 19:32 napisał:
Musze przyznac, ze przegraliscie przez blad obroncow i bramkarza. Bo nikt nie przypilnowal naszego zawodnika, ktory wyskoczyl za obroncow i glowa strzelil nad bramkarzem.
#8 | Wisła only dnia 30/03/2008 20:13 napisał:
Co tu pisać...tak jak napisał MKS , pierwsza poowa zdecydowanie dla Wisły, wg mnie co najmniej 3 "setki", Gizmen miał łatwiejszą sytuację niż druga w Tomaszowie. Druga połowa - Wisła grała bardzo ambitnie,mieli fajne akcje, parę razy ostro się zakotłowało pod bramką Lewartu ( super strzał Gawrysiaka )ale...zabrakło boiskowego cwaniactwa i skuteczności. Wg mnie najbardziej sprawiedliwy był remis, ale stało się jak się stało. Czy przy utracie bramki winny by Krystian ??? Błędem tym obwiniłbym jego i Dabiego po połowie. Takie życie, szkoda ....tym bardziej powinniśmy dopingować chłopaków na meczu z Orlętami, bo jak mawiał Górski " dopóki piłka w grze..."
#9 | Chełm&Motor&FcMotor Lubartów.. dnia 30/03/2008 21:11 napisał:
Nie zgodze sie do konca ze Wisla miala az taka przewage w 1 polowie... zaraz po zdobyciou Gola przez Gize, nasz zawodnik po idealnym podaniu ze skrzydla, zle dostawil noge i minimalnie obok slupka z 5 m przeleciala pilka no i strzał z woleja Gajewskiego ktory minimalnie obok slupka przelecial(jakby szła pilka w swiatlo bramki to gol kolejki jak %$^%Grin), Wy rowniez mieliscie szanse na bramke na 0:2... a II polowa to lekka przewaga Lewartu i psucie seryjnie akcji przez naszych nawet z 2 metrow w slupek z glowy strzelil gamon od nasGrin wy poprzeczke mieliscie... a gol padl po wielkim bledzie waszego obroncy "Pana Misia z brzuszkiem " ;-) po ktorym wasz bramkarz nei zdazyl dobiec do pilki a nasz napastnik Kosmala przelobował go z główki zapewniajac Lewartowi jak wazne 3 pkt!
#10 | ... dnia 30/03/2008 21:59 napisał:
nie rozumie jednej rzeczy czego ten misio z brzuszkiem gra w ogóle w 1 składzie żal ...
#11 | xxx dnia 30/03/2008 22:04 napisał:
szkoda tych pkt i szkoda ze nie dotarlismy na mecz;/ pzdr dla tych co byli B.S.N.T
#12 | kjsakjas dnia 30/03/2008 22:22 napisał:
jakie trener odpowiada jak nie znajdziecie lepszego w całej Polsce na czwarta ligeShock. jedyny błąd to ten koślawiec kepka co nie umie biagac. sikora jest 5 razy lepszy a kamola 4 razy.
#13 | Fire dnia 30/03/2008 23:21 napisał:
Dzięki bardzo!!! I wszystko jasne!!!
#14 | ktosik dnia 30/03/2008 23:26 napisał:
a gdzie byla ta walka???
#15 | wierny kibic dnia 31/03/2008 00:29 napisał:
co wy chcecie od karstena tak naprawde jak obserwuje od kilku sezonów to on jest najrówniej grającym obrońcą popatrzcie na rafała dryka wielka gwiazda tylko gadać potrafi trener właśnie powinien dryka posadzić na ławie a zaniego sałate a reszta niech zostanie
#16 | Janek- Lewart dnia 31/03/2008 06:11 napisał:
Mirosław strzelił w 57! A nie 75. Po tej bramce wasz trener dokonał zmian w 63' Wiśniosza i Kamole wpuścił.
#17 | Brawa dla Mrs Margol dnia 01/04/2008 08:00 napisał:
szczegolnie polecam fotkę nr 2, moment strzelenia bramki przez Gizmena, wg mnie 10/10. Cacko !!!!
Gramy dalej !!!!GrinGrin
#18 | MrMargol dnia 01/04/2008 09:12 napisał:
małe sprostowanie odnośnie galeri. wprawdzie aparat nalezy do mnie ale zdjęcia robiła Magda G. i to jaj nalezy sie podziękowanie i aplauz.

Redakcja: Informacja o autorze poprawiona
#19 | Margol ucz się języków dnia 01/04/2008 09:31 napisał:
wpis wyraźnie jest dedykowany MRS MARGOL, a nie Tobie GrinGrin
#20 | MrMargol dnia 01/04/2008 09:34 napisał:
gra naszej drużyny podobnie jak w Tomaszowie tak i a Lubartowie zasługuje na uznanie. zupełnie na chłodno po 2 dniach przemyśleń moge powiedzieć ze zawodnicy Wisły byli w tym meczu lepsi. kuriozalna bramka Siwego - po strzale z dystansu piłka trafia w poprzeczke przy "okienku", odbija sie od linii i wychodzi w pole gdzie na 3 m łapie ją mocno naciskany bramkarz. stałem na środku boiska a do tego na poziomie 0m i nie jestem w stanie ocenić sytuacji ale miejscowymi którzy stali na wysokości linii po meczu mowili że boczny sędzia był za daleko aby ocenić prawidłowo sytuacje i na pewno nie miał prawa widzieć czy bramka padła czy nie. zareagował na sugestie miejscowych kibiców (presja kibiców jest absolutnie zrozumiała w tej sytuacji) i rekomendował głównemu uznanie bramki. stało się to w chwili kiedy Wisła odparła początkowy napór Lewartu którego zawodnicy wyszli na 2 połowe bardzo zdeterminowani. ruszyli za ciosem i odkryli troche tył. wtedy Trener Krawczyk zmienił "skrzydła" i zaczeła sie otwarta wymiena ciosów. mogło paść więcej bramek ale niestety wpadła druga dla miejscowych równie przedziwna jak pierwsza. nie wiem jak do tego doszło że Krarsten kontrolując akcje czekał na Dombiego a ten nie doszedł do piłki i młody zawodnik Lewartu pokazał że ma ciąg na bramke i wykorzystał błędy naszego obrońci i bramkarza.
szkoda punktów ale też wysiłku, serca i walki jakie pokazali chłopaki.
garamy dalej i teraz wszyscy na Orlęta.
do zobaczenia na stadionie w sobote o 15.
tym razem musi być bardziej szczęśliwie bo gorzej chyba nie może być.
#21 | MrMargol dnia 01/04/2008 10:58 napisał:
do "Margol ucz się języków":
może nie jestem poliglotą ale akurat ten skrót rozszyfrowałem i stąd moje sprostowanie. tak na marginesie to polecam - szczerze i z serca - naukę czytania w języku ojczystym "ZE ZROZUMIENIEM".
pozdrawiam.
#22 | kibic dnia 01/04/2008 11:37 napisał:
%$^% zwykly wypadek i tyle robicie afere %$^% gramy wiselko kochana zawsze i wszedzie wisla
#23 | janek dnia 01/04/2008 14:11 napisał:
Boze kto wpuszcza tego Matyjaszka tego pajaca i drewniaka????? Opanujcie sie..Wont do Orlow KazimierzPfftPfftPfftPfft
#24 | Lewart dnia 01/04/2008 19:09 napisał:
Mecz był bardzo zacięty , każdy o tym wie znaczy kto widział .... Lewarcik cisną pod koniec meczu i już w drugiej połowie miał przewagę... !!! te dwie brami zdobyte przez naszych piłkarzy były piękne ... !!! Mirosław od poprzeczki ..... a Kosmala z główki lobem !!! Lewart MKS był będzie jest !!!
#25 | Wisła only dnia 01/04/2008 19:20 napisał:
Wytnijcie tych onanistów z Lubartowa, bo już czytać się tego nie da...oni chyba jakiś inny mecz oglądali.